Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cb-nek valóban nem lehetne T. Lindley vagy D-Patt? A PS-ben elég jól nyomta s tán éles meccsen is volt jó megmozdulása. Egy próbát sztem megérne Hobbsnál roszabb nem lehet pláne a reakcióitok alapján ami nyilatkozhatott (én ugyanis nem értem de mindegy elég az amit reagáltok rá). Félek az Indy ellen meg az lesz h Manningre készülünk (már ha rá lehet) aztán szétfutnak. Van két hetünk hajrá!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azon gondolkozom nagyon, hogy vajon mivel járnánk jobban este. Egy Dallas, vagy egy New York győzelemmel? Lehet, hogy nem hisztek nekem, de én még nem temetném ezt a Cowboyst, így jó lenne ha ma kikapnának, mert onnan szerintem már nincs visszaút, max ha negatív mérleges és nem továbbjutó a csoport harmadik helye, de akkor meg inkább legyünk tök utolsóak, hogy jól draftolhassunk és jövőre, amikor az NFC West ellen játszunk, erős szezont produkálhassunk. Ez szerintem ezért lenne előnyös.

Viszont ha a Giants nyer, meglép a csoportban, ami nekünk nem jó, mert szerintem idén hosszú idő után először az NFC East csak egy továbbjutót ad majd és csak csoportgyőztesként mehetnénk tovább. Nem tudom, hogy mit tegyek😀

A mérlegünkről pár szót: nem rossz ez a 4-3, de gyilkos lesz a szezon második fele. Akkor látok esélyt a továbbjutásra, ha a hátralévő 5 csoportmeccsből 4-et megnyerünk. Senki ellen sem szabad kétszer kikapni és valakit meg kell verni kétszer (ez szerintem így nézne ki: @WAS-W @NY-W NY-W @DAL-L DAL-W) Ha ez összejönne, akkor már csak leverünk valakit a Texans, Colts, Vikings, Bears négyesből! Ha tényleg a Giants ellen lenne a két W a csoportban, akkor az így összeszorgoskodott 9-7 nálam elég a továbbjutáshoz. Vélemény?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
(bocs ha Hobbs fanokat +)bántokGege55
egy ilyen meccs után nem hiszem hogy olyan sokan lennének...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát a tavalyi FS poszthoz viszonyítva nálunk nincs túlértékelve, nyilván még a szezon több mint fele hátravan, de nem rossz azért, én szeretem nagyon!

Ha jó lesz a CB felhozatal akkor bekéne húzni 1et minimum, meg valami jó "kis" falat O-lineba...

Öcsém ez a Hobbs nyilatkozat!!! Szánalmas, az Allen már most szinte többet mutatott fel védekezésben mint ő mióta nálunk van (erős túlzással). Beraknám a nagyarcot visszahordónak azt legyen boldog magával, csak akkor még ennél is hurkább lenne a sec. 😕
Ez a nyilatkozat kiverte nálam a biztit!!! (bocs ha Hobbs fanokat +)bántokGege55
Hidd el, nekem is nagyra nyílt a szemem, megjegyzésem ötödik átírásra lett olvasható.
Egyébként, idei drafton egyértelműen majd O-Line draft kell (esetleg QB, ha Kolb becsődöl már idén, de ez lehetetlen), illetve secondary még mindig.
Allen amúgy természetesen túlértékelt, volt egy jó szezonkezdete, ebből él a hírneve jelenleg meg. De ő azért jó kis játékos lehet hamar, és nem csak hírnévre.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát a tavalyi FS poszthoz viszonyítva nálunk nincs túlértékelve, nyilván még a szezon több mint fele hátravan, de nem rossz azért, én szeretem nagyon!

Ha jó lesz a CB felhozatal akkor bekéne húzni 1et minimum, meg valami jó "kis" falat O-lineba...

Öcsém ez a Hobbs nyilatkozat!!! Szánalmas, az Allen már most szinte többet mutatott fel védekezésben mint ő mióta nálunk van (erős túlzással). Beraknám a nagyarcot visszahordónak azt legyen boldog magával, csak akkor még ennél is hurkább lenne a sec. 😕
Ez a nyilatkozat kiverte nálam a biztit!!! (bocs ha Hobbs fanokat +)bántok
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erős CB class lesz 2011-ben, simán fel lehet turbózni a hátsó szekciót draftról. 😀
Bár személyes véleményem egyébként, hogy Allent is nagyon túlértékelitek, de hát ez ugye csak magánvélemény.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ellis Hobbs:
On Eagles' coverage on Kenny Britt's long touchdowns: It was a soft-two coverage. We had a flat route and I think it was a seven route by him. That coverage is supposed to shift over as we see that. I have to hold off the seven a little bit longer for Nate (Allen) to get over the top and then come down on the tight end. They just kept running that route. Every different way I played it, they did the opposite of what I was thinking. The bottom line is, we just have to make plays. We're in position, for the most part. We just didn't make plays.
On his performance in the game: It was just one of those days for me, as a physical guy and a guy who tries to get position, that every time you roll the dice, you crap out. The coverages I'm normally covering right, the plays I'm usually making, it just wasn't there today. Regardless, as a human, as a player, as a professional, you can't get too high and you can't get too low. You take it for what it is. We lost the game. Get back in the film room and on to week eight. [Azért legalább magadat hord már le, meccs döntő faktor voltál Ellis - deny]
deny79
Nagyon-nagyon gáz a fickó. Ezzel a hozzáállással nagyon messzire kellene zavarni a csapat környékéről...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
CB draft már most aktuális lett volna, helyette ugye Nate Allen jött a szintén hiányposzt safety-nek. De jövőre már muszáj lesz.deny79
Mondjuk nem mintha bánnám N. Allent, mert jó játékos, és idén Mikell játéka is javult és szerintem ehez igenis közrejátszik Allen játéka, hogy újoncként is képes szép játékokat is összehozni, ezért képes levenni bizonyos terheket Mikellről aki jobb formában lehet!
De én is nagyon érzem, hogy Asa mellé mindenféleképp CB kell, mégpedig használható első 3körben jólenne hozni valamit, bár már most erről írni 😀
Na majd meglátjuk mi lesz, de Hobbs nekem ! a csapatban, és negatív értelemben.Gege55
Lindley-ben látok egyébként még potenciált, de ő sem lesz idén még olyan szinten.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nyilatkozatokból pár érdekesebb szemezgetés (aláhúzások az én kiemeléseim):

Kevin Kolb-bal készített interjú:
On fumble at the goal line: We had a little miscue down there. It comes from our communication in the huddle. It just can't happen. It's nobody's fault and it's everybody's fault.(...)We made a mistake. I know exactly what went wrong. I'm not going to say one thing or the other, but it's an easy fix and it just can't happen.
On his performance in the game: I felt like we battled. I felt like we put drive after drive after drive together. I missed too many easy ones early. (...)We're a young team. We have to learn from it. I have to learn from it and I have to execute those early.
On whether he is disappointed that Andy Reid named Michael Vick as the team's post-bye starter: Sure it is. I enjoy playing out there and I want to continue to play. You learn something every time. You feel like you read things a little faster every time. And that's what you want to continue to do. But, I'll say it again, I always trust him. I trust him now.
On how to better finish games: Obviously we don't know. The biggest thing is that I think the playcalling is still aggressive. We just have to keep our aggressive mentality
On his mental approach to the bye week: That's a good question. I think the only thing I can do is keep my head up and understand and know and have the confidence that I can play this game and I can win with this team. That's just my mentality. Stay ready for when the time comes and make sure you keep your confidence up. That's what I'll try to do.

Max Jean-Gilles:
On frustration of losing red zone fumble: It's always frustrating when you have a turnover. But it's all about adversity. We tried to overcome it, but obviously we didn't.
On overall performance by offensive line in game: Overall, we played pretty good. But when it matters in the fourth quarter of a game and we're a point down, we have to take advantage of the situation.

Riley "Sunshine" Cooper:
On scoring his first NFL touchdown: I'm glad to get it out of the way, to be honest with you. I got the ball and everything. It was basically just a go route. Kevin (Kolb) put it out there and I just went and got it. When my number was called, I made the play. It felt good.

Ellis Hobbs:
On Eagles' coverage on Kenny Britt's long touchdowns: It was a soft-two coverage. We had a flat route and I think it was a seven route by him. That coverage is supposed to shift over as we see that. I have to hold off the seven a little bit longer for Nate (Allen) to get over the top and then come down on the tight end. They just kept running that route. Every different way I played it, they did the opposite of what I was thinking. The bottom line is, we just have to make plays. We're in position, for the most part. We just didn't make plays.
On his performance in the game: It was just one of those days for me, as a physical guy and a guy who tries to get position, that every time you roll the dice, you crap out. The coverages I'm normally covering right, the plays I'm usually making, it just wasn't there today. Regardless, as a human, as a player, as a professional, you can't get too high and you can't get too low. You take it for what it is. We lost the game. Get back in the film room and on to week eight. [Azért legalább magadat hord már le, meccs döntő faktor voltál Ellis - deny]

Quintin Mikell:
On Kenny Britt's performance: (...) I'm sure he had a career day today. It's frustrating.

Ernie Sims:
On the big hit in the first half on Chris Johnson and if he is worried about getting fined: Nah! I didn't try to hit him in the head, but as far as I know, what my teammates telling me, I hit my own teammate.
On the NFL enforcing the fines: I just play football. I can't afford to be playing hesitant because the second I play hesitant, someone going to try to take my head off. I just go out there a play football.

Asante Samuel:
On moving him over to cover Britt: About six, seven minutes left, I was going to go over and cover him, but, we didn't have enough time. [Védekezett rajta, tud McDermott is váltani, bár mikor... - deny]
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
CB draft már most aktuális lett volna, helyette ugye Nate Allen jött a szintén hiányposzt safety-nek. De jövőre már muszáj lesz.deny79
Mondjuk nem mintha bánnám N. Allent, mert jó játékos, és idén Mikell játéka is javult és szerintem ehez igenis közrejátszik Allen játéka, hogy újoncként is képes szép játékokat is összehozni, ezért képes levenni bizonyos terheket Mikellről aki jobb formában lehet!
De én is nagyon érzem, hogy Asa mellé mindenféleképp CB kell, mégpedig használható első 3körben jólenne hozni valamit, bár már most erről írni 😀
Na majd meglátjuk mi lesz, de Hobbs nekem ! a csapatban, és negatív értelemben.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
sok volt a betli Hoobs részéről ugyan, teljes mértékben felelős a vereségért, a jó öreg Sheldon a maga megkopott gyorsaságával jól jött volna itt az 1 az 1 elleni szituknál...
eaglesmcnabb
Köszi, akartam leírni de aztán mégsem, én is végig erre gondoltam, az öreg 24-esre. De hiányzik most 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
CB draft már most aktuális lett volna, helyette ugye Nate Allen jött a szintén hiányposzt safety-nek. De jövőre már muszáj lesz.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
sok volt a betli Hoobs részéről ugyan, teljes mértékben felelős a vereségért, a jó öreg Sheldon a maga megkopott gyorsaságával jól jött volna itt az 1 az 1 elleni szituknál...
ennek ellenére úgy gondolom, ha az Offense-ünk határozottabb, és a FG-os drive-ok felét sikerült volna TD-re váltani, akkor a végén nem lett volna miről beszélni...

Kolbot nem hibáztatom, nem rajta ment el a meccs, de nem látom benne azt a +, ami ilyenkor győzelemre segíthetné a csapatot... ugyan ez megint csak 1 meccs volt, és 1 meccs képe alapján nem lehet messzemenő tanulságokat levonni, ha nem is azt mondom hogy egy rossz QB, mert nyilván nem így van, a múltheti teljesítmény a magáért beszél, de nekem ő még csak egy átlagos irányító... NEM azt mondom, hogy Vickkel meg lett volna a meccs, mert nem vagyok jós, de Vick-ben érzem azt a fajta pluszt, hogy húz egy váratlant, amivel akár olyan meccseket is nyerhetünk mint ez a tegnapi...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/24/1771796/mike-mcglynn-takes-blame-for-disastrous-goal-line-fumble
McGlynn vállalta a felelősséget a sorsdöntő fumble miatt, az ő embere lett volna aki blokkolatlanul átment az A-gapen és bezavart a handoffba. Tényleg jó lecke lesz ez a srácoknak, hogy 100%-ig koncentrálni kell amíg meg nincs a meccs, mert 1 negyed alatt romba lehet dönteni mindazt amit 3 negyed alatt fegyelmezett és jó játékkal felépítettek.

Amúgy szerintem nem kell kétségbe esni a vereség miatt. Csak az bánt, hogy gyakorlatilag 3 negyedig viszonylag jól játszva vezettünk, stabilan játszott a csapat, nagy hiba nélkül, aztán 1 negyed alatt szétcsúszott minden: offense, defense, special team, playhívások... Sajnos a Titansnak elég volt egy momentum, hogy megfordítsa a meccset, mi több eséllyel sem tudtunk élni, hogy megnyerjük.
Az 5-2 szép lett volna, de úgy néz ki ennyire még nem vagyunk jók. De ez még csak a bemelegítés volt, a bye után jönnek a durva sorozatok, kezdetnek mindjárt a Colts, akik ellen nemigen szoktunk jól játszani és még így Clark-talanul is iszonyat veszélyesek. A védelmüket meg pont a hozzánk hasonló offensek megfékezésére találták ki, úgyhogy fel lehet kötni a gatyát és 2 hét alatt felkészülni egy olyan meccsre ahol 60 percig kell majd jól játszani.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Titans egyébként olyan szempontból dicsérhető, hogy tudott váltani látva a futás nem működését (meg a secondarynk bénázását), de azért nem kezdem el dicsérni őket.deny79
McDermott meg pont ezért szidható. Nem tudott reagálni Hobbs bénázására, továbbra is Britt oldalán tartotta, az eredményt láthattuk. OK, hogy a mi secondarynk nem az emberfogásos védekezésre épül, de akkor is csinálnia kellett volna valamit, duplázza vagy akármi, mert ezen kb elment mindaz amit a D egész meccsen felépített.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Titans egyébként olyan szempontból dicsérhető, hogy tudott váltani látva a futás nem működését (meg a secondarynk bénázását), de azért nem kezdem el dicsérni őket.deny79
Most gondolj bele mi van akkor ha ezt a hiányosságunkat előbb észreveszik?Allen sem fogott ki jó napot,de Hobbs pocsék volt.Nálam nem kezdő szint,de ezt már leírtam 100x.Az a baj ahogy azt feljebb leírtátok erre a Colts is rá fog menni meg innentől kb. mindenki.(mondjuk Hobbs melója is 😉 ) Azért így is akad pár név a védelembe akiket érdemes kiemelni.Szokásos Cole,Mikell kettős mellett azért Dixon is megmutatta magát és nekem már Fokou játéka is megnyugtató.A 27 pontra az utolsó negyedben nincs mentség!Most lesz 2 hét,hogy elemezzenek meg videózzanak..de ilyet még 1x ne kapjunk..mert seggbe rugdosok odaát mindenkit.
Sajna azért Kolbász is benne volt nyakig a ma esti buktában.....tényleg több pick is lehetett vna rajta.Mondjuk utolsóban nem ludas......azt viszont egyszerűen nem is értem miért kellett 14 másodperccel a vége előtt 11 pont hátrányban egy ilyet hívni..térdelés és viszlát bölcsebb döntés lett vna szvsz.Aránylag most jobban bírta a nyomást ,de még mindig nagyon sokat kivár/hezitál.
2 hét múlva meg Vicknek ott lesz a kihívás a Colts ellen.Reidnek be kellett jelentenie mert rögtön ezzel támadják ilyenkor az újságírók és ahogy Rata is írta segget meg nem csinálhat a szájából(persze sztem jogosan kerül vissza).A szezon második felében meg meglátjuk,hogy ez milyen döntés volt....ez a szezon már úgyis erről fog szólni.Greengo
Dixon nagyon szépen vette át Bunkley helyét, magabiztosan tolta egész este, jó volt tényleg! Volt 1 olyan mikor CJ-t elkapta a combjánál aztán még cipelte 1 kicsit meg nem eresztette miközben az már rég a hátán feküdt nagyon nagy volt! 😊
Cole meg ugye...hozta a formát!, remélem megszokjuk most már tőle a meccsenkénti min. 1 sacket
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát nem tudom, sok féle véleményt olvastam itt, de senkivel nem tudok teljesen egyetérteni. Kolb nem volt rossz valóban, de a jótól is fényévekre volt. Ha Cooper nem figyel az első félidőben már ott eladja a labdát és akkor leshetünk. Számomra az derült ki, hogy néha nem elég erős a karja, csak akkor nem értem miért kockáztatjuk az 50 yardos bombákat. Ráadásul pontatlanná is válik, ha nagyon elereszti magát. Ez nem az ő hibája, ezt Reidnek kellene észrevennie és mérlegelnie.

Hobbs és Allen kritikán alulit játszott, Britt meg igazából nem tett semmi olyat, ami miatt sztár-receivernek nevezhetnénk (ettől még lehet az), egyszerűen futott, majd aláállt a labdának, mi pedig asszisztáltunk ehhez. Nem voltak őrült temp, vagy irányváltásai, nem volt 3 méteres súlypontemelkedése, vagy egykezes elkapása, egyszerűen szarok voltunk.

A futásokat megfogtuk, ez bíztató, de ha ez az ára, hogy egy Kerry Collins (már bocsánat, de idei ellenfeleink közül talán csak Garrard gyengébb irányító, de ez sem biztos) szétpasszol minket, akkor inkább engedjünk mindkettőből átlagosan és nyerjünk. Azt valaki már írta és én is ezen panaszkodtam, hogy mi a tökömért nem hívtuk Samuelt Brittre???

A jobb csapat, nem jobb csapat kérdéshez meg annyit, hogy az a csapat, amelyik ettől a mai Brittől egymásutánban benyel 224 yardot és 3 TD-t, az nem jó csapat. Én is úgy érzem, hogy ma nagy skalpot gyűjthettünk volna, simán mienk volt a meccs, sőt még azt mondom, a győzelmet is megérdemeltük volna, mert megfogtuk CJ-t és ez volt a célunk, de végül nyert a Titans, amely a negyedik negyedben nyújtott összeomlásunkat használta ki, előtte a fasorban sem volt. Ők is megérdemelték. Nagyon nehéz lesz így az év hátralévő része, nekem is egy 8-8 a jóslatom, rájátszás nélkül😕somebody08
Én is ezen voltam kikészülve, ha már Hobbs 2x is beszívja akkor tegyük rá Samuelt, meglehet nézni ismétlésekben, Hobbsnak köze nem volt Britthez, vagy utána totyogott és nézte ahogy elkapja a labdát, vagy ha éppen tartotta vele a tempót akkor meg a labdára rá se nézett csak azon volt h szaladjon utána azt majd odacsap ha jön a labda és abban bízott, h hátha elejti, hát nem jött be... Egy kezdő CB-nek nem így kéne játszania, és azt se lehet mondani, h nincs semmi tapasztalata mert nem 1-2éve van az NFL-ben... A def-ből egyedül Hobbsot emelném ki abszolút negatívumként, N. Allen hibája betudható a tapasztalatlansága miatt is, de ha visszanézitek ő úgy hibázott, hogy Hobbs hibáját kellett lereagálnia, vagyis Hobbsot lerázta a WR és Allen váltott át rá, csak késve ért oda mert gondolom ő is fél szemmel CJ-t nézte, mert szerelésekben kivette szépen a részét 5 v. 6 tackle volt neki... 1 csalódásom volt még Bradley, de nem írnám be negatívumként, mert igazából nem hibázott középen, csak többet vártam volna tőlle 2 tacklenél... Ezért mondom, h magával a védelmünkel nem volt semmi gond, azzal volt gond, hogy rengeteg volt a hiba a Hobbs oldalon, és ezt edzői oldalról kellett volna valahogyan korrigálni!
De utólag...

Én szeretnék egy szép offseasonbeli CB tradet, vagy drafton egy jó CB behúzását, mert Hobbs ha jól is játszik akkor is kevés!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Titans egyébként olyan szempontból dicsérhető, hogy tudott váltani látva a futás nem működését (meg a secondarynk bénázását), de azért nem kezdem el dicsérni őket.deny79
Most gondolj bele mi van akkor ha ezt a hiányosságunkat előbb észreveszik?Allen sem fogott ki jó napot,de Hobbs pocsék volt.Nálam nem kezdő szint,de ezt már leírtam 100x.Az a baj ahogy azt feljebb leírtátok erre a Colts is rá fog menni meg innentől kb. mindenki.(mondjuk Hobbs melója is 😉 ) Azért így is akad pár név a védelembe akiket érdemes kiemelni.Szokásos Cole,Mikell kettős mellett azért Dixon is megmutatta magát és nekem már Fokou játéka is megnyugtató.A 27 pontra az utolsó negyedben nincs mentség!Most lesz 2 hét,hogy elemezzenek meg videózzanak..de ilyet még 1x ne kapjunk..mert seggbe rugdosok odaát mindenkit.
Sajna azért Kolbász is benne volt nyakig a ma esti buktában.....tényleg több pick is lehetett vna rajta.Mondjuk utolsóban nem ludas......azt viszont egyszerűen nem is értem miért kellett 14 másodperccel a vége előtt 11 pont hátrányban egy ilyet hívni..térdelés és viszlát bölcsebb döntés lett vna szvsz.Aránylag most jobban bírta a nyomást ,de még mindig nagyon sokat kivár/hezitál.
2 hét múlva meg Vicknek ott lesz a kihívás a Colts ellen.Reidnek be kellett jelentenie mert rögtön ezzel támadják ilyenkor az újságírók és ahogy Rata is írta segget meg nem csinálhat a szájából(persze sztem jogosan kerül vissza).A szezon második felében meg meglátjuk,hogy ez milyen döntés volt....ez a szezon már úgyis erről fog szólni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én személy szerint nem szeretem ezt a "jobb csapat vagyunk, de magunkat vertük meg" magyarázatot.
BleedingGreen
Jaj, hogy én ezt hogy utálom! Hogy senki nem tud nyerni, senki nem lehet jobb. Csak és kizárólag magát megverő csapatok vannak folyton. Ez jobb érzés, hogy mi jobbak vagyunk ,csak kikaptunk mert így meg úgy volt? De nem ők nem jobbak, sosem senki. Annyira utálom ezt.
Tessék tisztelni az ellenfelet is. Van olyan ,hogy egy másik csapat aznap jobb. Persze van, hogy két fos csapat közül az egyik azért nyer, mert ketten nem veszthetnek. láttam ilyet eleget. 😛
De van, hogy jobb a másik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Titans egyébként olyan szempontból dicsérhető, hogy tudott váltani látva a futás nem működését (meg a secondarynk bénázását), de azért nem kezdem el dicsérni őket.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát nem tudom, sok féle véleményt olvastam itt, de senkivel nem tudok teljesen egyetérteni. Kolb nem volt rossz valóban, de a jótól is fényévekre volt. Ha Cooper nem figyel az első félidőben már ott eladja a labdát és akkor leshetünk. Számomra az derült ki, hogy néha nem elég erős a karja, csak akkor nem értem miért kockáztatjuk az 50 yardos bombákat. Ráadásul pontatlanná is válik, ha nagyon elereszti magát. Ez nem az ő hibája, ezt Reidnek kellene észrevennie és mérlegelnie.

Hobbs és Allen kritikán alulit játszott, Britt meg igazából nem tett semmi olyat, ami miatt sztár-receivernek nevezhetnénk (ettől még lehet az), egyszerűen futott, majd aláállt a labdának, mi pedig asszisztáltunk ehhez. Nem voltak őrült temp, vagy irányváltásai, nem volt 3 méteres súlypontemelkedése, vagy egykezes elkapása, egyszerűen szarok voltunk.

A futásokat megfogtuk, ez bíztató, de ha ez az ára, hogy egy Kerry Collins (már bocsánat, de idei ellenfeleink közül talán csak Garrard gyengébb irányító, de ez sem biztos) szétpasszol minket, akkor inkább engedjünk mindkettőből átlagosan és nyerjünk. Azt valaki már írta és én is ezen panaszkodtam, hogy mi a tökömért nem hívtuk Samuelt Brittre???

A jobb csapat, nem jobb csapat kérdéshez meg annyit, hogy az a csapat, amelyik ettől a mai Brittől egymásutánban benyel 224 yardot és 3 TD-t, az nem jó csapat. Én is úgy érzem, hogy ma nagy skalpot gyűjthettünk volna, simán mienk volt a meccs, sőt még azt mondom, a győzelmet is megérdemeltük volna, mert megfogtuk CJ-t és ez volt a célunk, de végül nyert a Titans, amely a negyedik negyedben nyújtott összeomlásunkat használta ki, előtte a fasorban sem volt. Ők is megérdemelték. Nagyon nehéz lesz így az év hátralévő része, nekem is egy 8-8 a jóslatom, rájátszás nélkül😕
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Én személy szerint nem szeretem ezt a "jobb csapat vagyunk, de magunkat vertük meg" magyarázatot. Szvsz a Titans volt ma a jobb csapat mert:

-A Titans élni tudott a megszerzett TO-kel mi nem.
-A Titans hiába volt sokáig hátrányban, végig meccsben tartotta magát. Mi amikor elvesztettük a vezetést, szinte azonnal összeomlottunk (ráadásul mindhárom csapatrész).
-A Titans-nek volt egy olyan játékosa akit mi nem tudtunk tartani, nekünk nem volt olyan, akit a Titans nem tudott volna tartani.
-A Titans RZ D-je nagyon jó volt, ami RZ playhívásaink és azok kivitelezése is rossz.
- Több esélyünk volt, hogy eldöntsük a meccset, de nem tettük. A Titans az első adandó alkalommal befejezte a meccset.
- A Titans D nyomást tudott gyakorolni Kolbra a legfontosabb szituációkban, a mi D-nk nem tudott nyomást kifejteni Collinsra amikor igazán kellett (4. negyed).
- A Titans nem halmozta a büntiket, mi megint 100 yd-ig jutottunk... 😕
- 27 pontot kaptunk 1 negyed alatt
-Fischer jobban meccselt mint Reid (megint).
-A jobb csapat nem veri meg magát...a jobb csapat az ellenfelet veri meg 😊


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem a védelmünk jó volt összességében leszámítva a Hobbs oldalt, a futásokat szépen fogtuk! Volt 3 sack is, volt 2 inti és FF... szóval volt nekünk is TO, mennyi 3 db, vagy több?Gege55
A D a Falcons elleni meccset kivéve nemigen akar összeállni. Hiába állítottuk meg CJ-t, ha Britt 200+ yardot csinál rajtunk, lehúzhatjuk a vécén a javuló run D-t, ugyanitt tartanánk, ha CJ fut 200+ yardot.
Allennek jó tanulópénz lesz ez a mai meccs, főleg, hogy a Colts jön. Peytonék szinte biztos rá fognak menni Allenre, hogy teszteljék tanult-e valamit a maiból.
Hobbs csak azt hozta amit szokott ilyen Wr-ek ellen. Számtalanszor bizonyította már, hogy ilyen fizikai képsségű Wr-eket nem tud 1-1-ben megfogni.


több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 350 — Giants fan
Végignéztem a meccseteket, mivel Giants fan vagyok, így örültem a Titans W-nek. De nem ez a lényeg. Azt nem értem, hogy a Giants és a Dallas is ugyanígy kapott ki a Tenesse-től. Ugyanígy nem játszottak le minket és a Cowboys-t sem. Lazán megéltek az ellenfél hibáiból. Hihetetlen volt, hogy egy fumble ennyire megváltoztatta a meccs kimenetelét. Addig nagyon simának tűnt a meccs. Egyszerűen hihetetlen a Titans. Valahol meg van írva, hogy nem veszíthetnek az NFC csapatok ellen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hát ez tényleg gyors volt s szerintem is hiba én Wsh-ton meccset még odaadtam volna Kolbnakdande
Az még sokára lesz, előbb Colts meccs lesz
így nem lehet csapatot építeni még akkor is ha az a L az idénybe kerül, de legalább elmondhatja h ő megadja a lehetőséget. Ezzel adunk egy újabb pofont a sz-rnak. Na mindegy remélem tudja mit csinál (bár néha kétlem 8 PO a 11év alatt ide vagy oda)dande
De ezzel egyet értek