Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy újságot olvasgatva ihletem támadt, eredménye: http://philly.blog.hu/2010/10/28/4_legfontosabb_paros
Illetve volt ma is live chat: http://philly.blog.hu/2010/10/28/live_chat_whit_jonathan_tamari_3
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Viszont Maclin tuti olvassa a topicot mert még a preseasonban kapta itt a savat,hogy beszari meg tutyimutyi erre a szezon első meccse óta benne van minden balhéban és elég komoly szájkaratét nyom az ellenfeleink védőivel. 😀Greengo
Ha már így kiderült, elárulhatom, én vagyok Jeremy 😊 (Édesanyám legjobb barátnője magyar, innen a nyelvismeret 😀)
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Összességében szerintem azért ez most egy korrekt nyilatkozat volt a részéről, és ez az ütés lehet egy kicsit hasznunkra válik, és lejjebb szál Jackson egoja 😀deny79
Jakson sztem pro szinten viselkedik az NFL-ben.Rookie évéhez képest nagyon kicsiszolódott.Nagyon kulturáltan nyilatkozik,de a pályán 1-1 nagy play után jön a show...ami egy ilyen kaliberű játékosnál már megszokott.(jól adja el magát)
Viszont Maclin tuti olvassa a topicot mert még a preseasonban kapta itt a savat,hogy beszari meg tutyimutyi erre a szezon első meccse óta benne van minden balhéban és elég komoly szájkaratét folytat az ellenfeleink védőivel. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
óóó, de nekem nem ilyen kéne 😀
Telhetetlen vagyok mi?
Nah olyan amiben az O fal eredményeit mutatják. Ebben meg nem az van... de ha el van dugva valami fül mögé akkor arj rám, h fogjam be. 😊Gege55
http://hosted.stats.com/fb/findplayer.asp?type=position&position=4

sajnos ez sincsen meccsekre lebontva, de jobb, mint a semmiBébé
ez jóóó, köszi!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
óóó, de nekem nem ilyen kéne 😀
Telhetetlen vagyok mi?
Nah olyan amiben az O fal eredményeit mutatják. Ebben meg nem az van... de ha el van dugva valami fül mögé akkor arj rám, h fogjam be. 😊Gege55
http://hosted.stats.com/fb/findplayer.asp?type=position&position=4

sajnos ez sincsen meccsekre lebontva, de jobb, mint a semmi
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
óóó, de nekem nem ilyen kéne 😀
Telhetetlen vagyok mi?
Nah olyan amiben az O fal eredményeit mutatják. Ebben meg nem az van... de ha el van dugva valami fül mögé akkor arj rám, h fogjam be. 😊
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Oline-ról jut eszembe, nem tudtok valami listát/oldalt ahol fel van tüntetve hogy az idei szezonban az O falból ki hány sacket engedett ill. hány pancaket osztott ki?Gege55
Csak sackeset tudok, http://hosted.stats.com/fb/index.aspsomebody08
ez is jó, köszi
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Oline-ról jut eszembe, nem tudtok valami listát/oldalt ahol fel van tüntetve hogy az idei szezonban az O falból ki hány sacket engedett ill. hány pancaket osztott ki?Gege55
Csak sackeset tudok, http://hosted.stats.com/fb/index.asp
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
L W W L W W L

Tehát a következő győzelem...ráadásul a vereség után 3 ponttal nyertünk idáig...
(3 ponttal verjük a COLTS-ot) 😊 utána pedig a Redskins-t 😊tûzoltó
Akkor ha így nézzük LWWLWWLWWLWWLWWL Ez 10-6-s mérleg 😊 Hm elfogadnám bár nem biztos h PO-hoz elég lenne de azt hiszem mindenki tökéletesen elégedett lenne. Amúgy még a chat-hez kapcsolódóan tényleg csak annyi, hogy üzenem a kinti drukkereknek El a kezekkel tényleg Mcdermotttól! Mert innen Hungary-ből atomtámadunk 😛 Jó munkához idő kell s jó irányba indult el (amennyire én értek hozzá). Végül is nálunk a védelem mindig a vége felé kezd egészen összeállni s ha addig nem megy el a szezon akkor lehet bátrabb álmokat is dédelgetni. Reméljük most is így lesz.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
L W W L W W L

Tehát a következő győzelem...ráadásul a vereség után 3 ponttal nyertünk idáig...
(3 ponttal verjük a COLTS-ot) 😊 utána pedig a Redskins-t 😊
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én sem tudok ott lenni mert 120Km-re lakom és csak havonta egyszer szoktam felmenni. Legközelebb 14én leszek csak fenn.Shawn84
Én sem tudok menni 😕 Hosszú hétvége, megyek haza.
Egyszer szerintem akár a fórum is szervezhetne, és akkor nézhetnénk eagles meccset.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Oline-ról jut eszembe, nem tudtok valami listát/oldalt ahol fel van tüntetve hogy az idei szezonban az O falból ki hány sacket engedett ill. hány pancaket osztott ki?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért nem csak Vick és DeSean jön sérülésből vissza. Speciál számomra Peters fontosabb, Dunlap még csak csere szint.

Meg inkább rendrakás kell a fejekben (főleg secondary)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én sem tudok ott lenni mert 120Km-re lakom és csak havonta egyszer szoktam felmenni. Legközelebb 14én leszek csak fenn.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...eaglesmcnabb
Jól jön, hogy gyakorlatilag az alapszakasz felénél van a bye-unk. Egyrészt a sérültek miatt is, másrészt most lehet értékelni az eddigi meccseken mutatottakat és még van idő a javítható hibákat javítani és felkészülni a szezon 2. felére ami nehezebb menet lesz.
Én ilyenkor kihasználom az alkalmat és igyekszek olyan csapatokat is megnézni egész meccsen, akiket eddig a mi meccseink miatt nem tudtam látni.BleedingGreen
a másik pozitívum, hogy pont most van a közös meccsnézés a többiekkel, úgy sem tudnám nézni az Eagles meccset 😊
ha meg nem tudtok menni, rakjatok egy kisebb összeget más-más csapatokra, egyből jobban megy a szurkolás 😊eaglesmcnabb
Sajna ki kell hagynom a közös meccsnézést, mert egész hosszú hétvégén nem leszek Pesten és a hétvégi program lemondása végzetes következményekkel járna rám nézve 😀 Majd legközelebb megpróbálom úgy rendezni, hogy ez is beleférjen. Aki megy, annak jó szórakozást!


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...eaglesmcnabb
Jól jön, hogy gyakorlatilag az alapszakasz felénél van a bye-unk. Egyrészt a sérültek miatt is, másrészt most lehet értékelni az eddigi meccseken mutatottakat és még van idő a javítható hibákat javítani és felkészülni a szezon 2. felére ami nehezebb menet lesz.
Én ilyenkor kihasználom az alkalmat és igyekszek olyan csapatokat is megnézni egész meccsen, akiket eddig a mi meccseink miatt nem tudtam látni.BleedingGreen
a másik pozitívum, hogy pont most van a közös meccsnézés a többiekkel, úgy sem tudnám nézni az Eagles meccset 😊
ha meg nem tudtok menni, rakjatok egy kisebb összeget más-más csapatokra, egyből jobban megy a szurkolás 😊eaglesmcnabb
NFL-re soha nem teszek mert az nagyon lutri. Tök 50-50% minden meccs.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀Gege55
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...eaglesmcnabb
Jól jön, hogy gyakorlatilag az alapszakasz felénél van a bye-unk. Egyrészt a sérültek miatt is, másrészt most lehet értékelni az eddigi meccseken mutatottakat és még van idő a javítható hibákat javítani és felkészülni a szezon 2. felére ami nehezebb menet lesz.
Én ilyenkor kihasználom az alkalmat és igyekszek olyan csapatokat is megnézni egész meccsen, akiket eddig a mi meccseink miatt nem tudtam látni.BleedingGreen
a másik pozitívum, hogy pont most van a közös meccsnézés a többiekkel, úgy sem tudnám nézni az Eagles meccset 😊
ha meg nem tudtok menni, rakjatok egy kisebb összeget más-más csapatokra, egyből jobban megy a szurkolás 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀Gege55
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...eaglesmcnabb
Jól jön, hogy gyakorlatilag az alapszakasz felénél van a bye-unk. Egyrészt a sérültek miatt is, másrészt most lehet értékelni az eddigi meccseken mutatottakat és még van idő a javítható hibákat javítani és felkészülni a szezon 2. felére ami nehezebb menet lesz.
Én ilyenkor kihasználom az alkalmat és igyekszek olyan csapatokat is megnézni egész meccsen, akiket eddig a mi meccseink miatt nem tudtam látni.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀Gege55
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...eaglesmcnabb
Ez nem is vitatható, csak hiányozni fog a 7végi szurkolás 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀Gege55
hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
DeSean az ütközést követően először nyilatkozott tegnap, részletek:
- Első kérdésem az volt az ütközés után napokig mindenkihez, mi történt, mire mindig ugyanaz a válasz jót, te nagy ütést kaptál.
- Jól érzem magam, és a Colts ellen már pályán is látom magam.
- Az ütközés után napokig nem tudtam értelmesen gondolkodni, de aztán rájöttem, felesleges bánkodni, ez ezzel a sporttal jár, és ezt tudom, amikor felhúzom a sisakom és felmegyek a pályára.

Persze, nem D-Jax lenne, ha nem kerülne szóba a média:
- Hívtak egy showba, ahol jártam még tavasszal, elképzelhető, hogy elmegyek. A téma a "Big Hit" lenne, belülről.

Összességében szerintem azért ez most egy korrekt nyilatkozat volt a részéről, és ez az ütés lehet egy kicsit hasznunkra válik, és lejjebb szál Jackson egoja 😀deny79
Minden rosszban van valami jó, de legközelebb ha az egóját kell lehúzni elég lesz egy erőteljesebb pichán rúgás, nem kell agyrázkódás 😊


Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean az ütközést követően először nyilatkozott tegnap, részletek:
- Első kérdésem az volt az ütközés után napokig mindenkihez, mi történt, mire mindig ugyanaz a válasz jót, te nagy ütést kaptál.
- Jól érzem magam, és a Colts ellen már pályán is látom magam.
- Az ütközés után napokig nem tudtam értelmesen gondolkodni, de aztán rájöttem, felesleges bánkodni, ez ezzel a sporttal jár, és ezt tudom, amikor felhúzom a sisakom és felmegyek a pályára.

Persze, nem D-Jax lenne, ha nem kerülne szóba a média:
- Hívtak egy showba, ahol jártam még tavasszal, elképzelhető, hogy elmegyek. A téma a "Big Hit" lenne, belülről.

Összességében szerintem azért ez most egy korrekt nyilatkozat volt a részéről, és ez az ütés lehet egy kicsit hasznunkra válik, és lejjebb szál Jackson egoja 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01
Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)deny79
Itt fejtem ki a gondolataimat, hogy had pörögjön a topik.
Sok mindenben egyet értek Go Green-nel.

Dixon elég jól játszott az előző két meccsen, így megérdemli a több játéklehetőséget. Lényegében Ő az egyetlen DT-nk, akinek igazán fekszik a 2-gap system.
Celek meg remélem, hogy idővel belejön. Az se nagy katasztrófa, ha idén csak 500 yardot és 5 TD-t hoz össze. A hozzáállása nagyon jó, szóval sztem rendben lesz a srác.
Hobbs eddig aránylag jól teljesített, a Titans ellen pedig elég szar napot fogott ki Ő is és Allen is. Hosszú távon nem megoldás, de én is azt mondom, hogy jelenleg nincsen jobb CB-nk nála. Nyáron mindenképpen kell szerezni, majd egy kezdő kaliberű CB-t. Amúgy Hobbs-ra azért is dobnak sokat, mert idén Asante nagyon jól játszik. Nem lett shutdown-corner, de sztem jobban nyomja, mint tavaly. Kár, hogy a miss-tackle-ök még mindig meg vannak, meg eddig 2-3 intit biztos, hogy elejtett.
Mikell-re idén nem sok panaszunk lehet. Még minimum 2 jó év van benne.
Az első hetekhez képest Justice is feljavult. Most már megint hozza a tavalyi jó formáját.

Az O# kielemzése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Missed_chances_for_Eagles_offense.html
Ebben látom, hogy Justice-nak nem volt vmi erős 2. félideje (igaz sérüléssel bajlódott). Így akkor a fenti állításomat visszavonom.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01
Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)deny79
Nagyon köszönjük!!! egyenlőre még én sem írok semmit de van egy két gondolatom.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01
Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)