Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.BleedingGreen
Nyugi, nem gondoltam komolyan 😀

Reid azt mondta, Bunkley csak 100%-osan tér vissza, addig Dixon játszik.
Illetve: "I know I have a good football." ... "We're 4-3 and in the hunt."deny79
Ettől függetlenül, nem lenne hülyeség, ha egyes szituációkban kettőznénk. 😊

Dixonnal nagyon elégedett vagyok, Bunkley hiányát nem lehetett érezni, szerintem legkésőbb jövőre már komolyan pályázhat a kezdőbe. Nagy steal lehet ő, annak idején ugye a Skins waivelte, és onnan szedtük fel.

Amúgy az egész NFC elég káosz 7 forduló után, nincs kiemelkedő csapat (majd ma megnézzük a Giantset).


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.BleedingGreen
Nyugi, nem gondoltam komolyan 😀

Reid azt mondta, Bunkley csak 100%-osan tér vissza, addig Dixon játszik.
Illetve: "I know I have a good football." ... "We're 4-3 and in the hunt."

Itt olvasható hosszabban: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Reid_Ive_got_a_good_football_team.html
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.Stez
Az lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.BleedingGreen
kapásból kettőzük...deny79
Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.Stez
Az lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.BleedingGreen
kapásból kettőzük...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.Stez
Az lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Valószínűleg Peters, DeSean és Bunkley is visszatérhet a Colts ellen.
Dunlap sérülése súlyosabbnak tűnik, Ő nem biztos, hogy fel fog épülni a köv meccsig.

Amikor visszatér Bunkley még nem lesz 100%-os, szóval Dixon fogja kapni a snapek nagy hányadát.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Juttassuk el Donovan-t Hawaii-ra:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/25/1765594/project-donolulu-getting-donovan-to-honolulu
McNabb-et egy 2010 2. és egy 2011 3. vagy 4. körért tradeltük el.
Ez akkor lesz 3. körös, ha
- McNabb az offesive snape-k 70%-át a pályán tölti és a Redskins minimum 9 győzelmet szerez
- McNabb megy a Pro Bowl-ra
Mától lehet szavazni:
http://www.nfl.com/probowl/ballot

Szóval ha igazi Eagles-fan vagy, akkor szavazz McNabb-re.
A szebb jövő érdekében.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.BleedingGreen
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.BleedingGreen
Pont írni akartam, hogy mit Garconozol itt, nem étteremben vagy, hát ott van Reggie Wayne😀😀😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.Stez
Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.


több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.Stez
Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Azon gondolkozom nagyon, hogy vajon mivel járnánk jobban este. Egy Dallas, vagy egy New York győzelemmel? somebody08
egyértelmű a válasz...Mindegy hogy ki játszik a tehenészek ellen a Cowboys NEM nyerhet!!! 😊


http://www.youtube.com/watch?v=6ZVJEeVAnI4
Ez mekkora már 😀 Tegnap láttam ESPN-en.habib
nagyon nagy, bár a cím el lett kurva...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Az utóbbi 2 meccsén - de főleg tegnap - úgy játszott, mint egy rookie, de előtte sztem/ünk tök jól nyomta.

Ahogy már írtam a 2. félidőből csak pár percet láttam.
CJ-t nagyon jól megfogtuk, de Hobbs és Allen elég gyenge napot fogott ki.
Bunkley hiánya egyáltalán nem látszott, pedig Turner és CJ ellen nyomtuk az utóbbi 2 hétben.
Ebben Dixon-nak hatalmas érdemei vannak.

McDermott-ot elég sokan bírálják a vereség miatt (külföldi fórumokon már olyat is olvastam, hogy el is küldenék) de egy csomó olyan hibát vétettünk aminek semmi köze az edzőhöz. Bradley 2x is "lesre futott" 3rd down szituban. Megint csak 3rd&down-nál J. Parker földhöz vágja a QB-t miután már eldobta a labdát (incomplete) és emiatt 1st down, majd pár play-el később TD. Nem azt mondom, hogy ott van a liga legjobb DC-i között, mert nincsen, de egyáltalán nem olyan rossz sztem.
Ez a cikk is kitér erre: (kommenteket is érdeme elolvasni)
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/14-minutes.html
A meccs 46. percében 19-10-ra vezettünk, Titans összesen kevesebb mint 150 yardot tett meg. Szóval tök jó taktikát dolgozott ki McDermott, de aztán jött Britt. Abban viszont egyetértek, hogy a 4. negyedben a fejekben rendet kellett volna raknia. Csakúgy mint M&M-nek.
Az O# nem brillírozott, de egy elég jó védelemmel találkoztunk és ráadásul nem játszott a kezdő LT-nk, WR-ünk és ezek szerint a QB-nk. Ennek ellenére itt is egészen jók voltunk, de a végén összeomlottunk. Ebben hibásak a koordinátorok, meg gondolom visszaütött, hogy nagyon fiatal a csapatunk.

Kolb témához meg annyit, hogy minden meccsen van 2, 3 olyan passza ami simán inti lehetne. Ezt sztem idővel el fogja hagyni, csak hát a padon elég kevés meccs-tapasztalatot fog szerezni.Bébé
Én is meg voltam elégedve a D játékával és a gameplannel is egészen a 4. negyedig, de ezeket a renszeresen bekövetkező látványos összezuhanásokat meg kéne előzni.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6ZVJEeVAnI4
Ez mekkora már 😀 Tegnap láttam ESPN-en.habib
Ez óriási 😊
Az a baj, hogy ez nem vicc 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.Stez
Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Erős CB class lesz 2011-ben, simán fel lehet turbózni a hátsó szekciót draftról. 😀
Bár személyes véleményem egyébként, hogy Allent is nagyon túlértékelitek, de hát ez ugye csak magánvélemény.Stez
Az utóbbi 2 meccsén - de főleg tegnap - úgy játszott, mint egy rookie, de előtte sztem/ünk tök jól nyomta.

Ahogy már írtam a 2. félidőből csak pár percet láttam.
CJ-t nagyon jól megfogtuk, de Hobbs és Allen elég gyenge napot fogott ki.
Bunkley hiánya egyáltalán nem látszott, pedig Turner és CJ ellen nyomtuk az utóbbi 2 hétben.
Ebben Dixon-nak hatalmas érdemei vannak.

McDermott-ot elég sokan bírálják a vereség miatt (külföldi fórumokon már olyat is olvastam, hogy el is küldenék) de egy csomó olyan hibát vétettünk aminek semmi köze az edzőhöz. Bradley 2x is "lesre futott" 3rd down szituban. Megint csak 3rd&down-nál J. Parker földhöz vágja a QB-t miután már eldobta a labdát (incomplete) és emiatt 1st down, majd pár play-el később TD. Nem azt mondom, hogy ott van a liga legjobb DC-i között, mert nincsen, de egyáltalán nem olyan rossz sztem.
Ez a cikk is kitér erre: (kommenteket is érdeme elolvasni)
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/14-minutes.html
A meccs 46. percében 19-10-ra vezettünk, Titans összesen kevesebb mint 150 yardot tett meg. Szóval tök jó taktikát dolgozott ki McDermott, de aztán jött Britt. Abban viszont egyetértek, hogy a 4. negyedben a fejekben rendet kellett volna raknia. Csakúgy mint M&M-nek.
Az O# nem brillírozott, de egy elég jó védelemmel találkoztunk és ráadásul nem játszott a kezdő LT-nk, WR-ünk és ezek szerint a QB-nk. Ennek ellenére itt is egészen jók voltunk, de a végén összeomlottunk. Ebben hibásak a koordinátorok, meg gondolom visszaütött, hogy nagyon fiatal a csapatunk.

Kolb témához meg annyit, hogy minden meccsen van 2, 3 olyan passza ami simán inti lehetne. Ezt sztem idővel el fogja hagyni, csak hát a padon elég kevés meccs-tapasztalatot fog szerezni.Bébé
A 3 pickjén kívül és tényleg 1-2 jó megmozdulásán kívül semmit sem láttam még tőle, sőt, szerintem coverben nagyon sebezhető eddig. De a 3 picknél sem kellett semmit sem csinálnia, csak a kezébe hullott a labda, ez persze nem kicsinyíti őt le. Csak összességében szerintem túlértékelt. De erre majd az idő adja meg a választ úgyis.Stez
Azért azt vedd figyelembe, hogy újoncról van szó.
Szerintem pont elég magabiztosan "takarít", alig van mistackle-je, a futás ellen jobb mint gondoltuk, eddig 3. a tackle-ekben a csapatban. Tegnap tipikus rookie hibákat követett el, ezzel azért mindenki számolt mikor ő lett a kezdő.
A pickeknél úgy helyezkedett, hogy övé legyen a labda, a safetyk már csak így szokták, mivel ritkán fognak embert. 😊 Harris és Demps összesen nem szedett ennyi picket korábban
Szerintem mi is csak az újonc védők között emlegettük eddig a legjobbak között, szerintem ez jogos volt, de most jelentőset rontott a megítélésén.
Én azért még nem írnám le 7 meccs után,még legalább a szezon végét várjuk meg.


több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
http://www.youtube.com/watch?v=6ZVJEeVAnI4
Ez mekkora már 😀 Tegnap láttam ESPN-en.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erős CB class lesz 2011-ben, simán fel lehet turbózni a hátsó szekciót draftról. 😀
Bár személyes véleményem egyébként, hogy Allent is nagyon túlértékelitek, de hát ez ugye csak magánvélemény.Stez
Az utóbbi 2 meccsén - de főleg tegnap - úgy játszott, mint egy rookie, de előtte sztem/ünk tök jól nyomta.

Ahogy már írtam a 2. félidőből csak pár percet láttam.
CJ-t nagyon jól megfogtuk, de Hobbs és Allen elég gyenge napot fogott ki.
Bunkley hiánya egyáltalán nem látszott, pedig Turner és CJ ellen nyomtuk az utóbbi 2 hétben.
Ebben Dixon-nak hatalmas érdemei vannak.

McDermott-ot elég sokan bírálják a vereség miatt (külföldi fórumokon már olyat is olvastam, hogy el is küldenék) de egy csomó olyan hibát vétettünk aminek semmi köze az edzőhöz. Bradley 2x is "lesre futott" 3rd down szituban. Megint csak 3rd&down-nál J. Parker földhöz vágja a QB-t miután már eldobta a labdát (incomplete) és emiatt 1st down, majd pár play-el később TD. Nem azt mondom, hogy ott van a liga legjobb DC-i között, mert nincsen, de egyáltalán nem olyan rossz sztem.
Ez a cikk is kitér erre: (kommenteket is érdeme elolvasni)
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/14-minutes.html
A meccs 46. percében 19-10-ra vezettünk, Titans összesen kevesebb mint 150 yardot tett meg. Szóval tök jó taktikát dolgozott ki McDermott, de aztán jött Britt. Abban viszont egyetértek, hogy a 4. negyedben a fejekben rendet kellett volna raknia. Csakúgy mint M&M-nek.
Az O# nem brillírozott, de egy elég jó védelemmel találkoztunk és ráadásul nem játszott a kezdő LT-nk, WR-ünk és ezek szerint a QB-nk. Ennek ellenére itt is egészen jók voltunk, de a végén összeomlottunk. Ebben hibásak a koordinátorok, meg gondolom visszaütött, hogy nagyon fiatal a csapatunk.

Kolb témához meg annyit, hogy minden meccsen van 2, 3 olyan passza ami simán inti lehetne. Ezt sztem idővel el fogja hagyni, csak hát a padon elég kevés meccs-tapasztalatot fog szerezni.Bébé
A 3 pickjén kívül és tényleg 1-2 jó megmozdulásán kívül semmit sem láttam még tőle, sőt, szerintem coverben nagyon sebezhető eddig. De a 3 picknél sem kellett semmit sem csinálnia, csak a kezébe hullott a labda, ez persze nem kicsinyíti őt le. Csak összességében szerintem túlértékelt. De erre majd az idő adja meg a választ úgyis.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Erős CB class lesz 2011-ben, simán fel lehet turbózni a hátsó szekciót draftról. 😀
Bár személyes véleményem egyébként, hogy Allent is nagyon túlértékelitek, de hát ez ugye csak magánvélemény.Stez
Az utóbbi 2 meccsén - de főleg tegnap - úgy játszott, mint egy rookie, de előtte sztem/ünk tök jól nyomta.

Ahogy már írtam a 2. félidőből csak pár percet láttam.
CJ-t nagyon jól megfogtuk, de Hobbs és Allen elég gyenge napot fogott ki.
Bunkley hiánya egyáltalán nem látszott, pedig Turner és CJ ellen nyomtuk az utóbbi 2 hétben.
Ebben Dixon-nak hatalmas érdemei vannak.

McDermott-ot elég sokan bírálják a vereség miatt (külföldi fórumokon már olyat is olvastam, hogy el is küldenék) de egy csomó olyan hibát vétettünk aminek semmi köze az edzőhöz. Bradley 2x is "lesre futott" 3rd down szituban. Megint csak 3rd&down-nál J. Parker földhöz vágja a QB-t miután már eldobta a labdát (incomplete) és emiatt 1st down, majd pár play-el később TD. Nem azt mondom, hogy ott van a liga legjobb DC-i között, mert nincsen, de egyáltalán nem olyan rossz sztem.
Ez a cikk is kitér erre: (kommenteket is érdeme elolvasni)
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/14-minutes.html
A meccs 46. percében 19-10-ra vezettünk, Titans összesen kevesebb mint 150 yardot tett meg. Szóval tök jó taktikát dolgozott ki McDermott, de aztán jött Britt. Abban viszont egyetértek, hogy a 4. negyedben a fejekben rendet kellett volna raknia. Csakúgy mint M&M-nek.
Az O# nem brillírozott, de egy elég jó védelemmel találkoztunk és ráadásul nem játszott a kezdő LT-nk, WR-ünk és ezek szerint a QB-nk. Ennek ellenére itt is egészen jók voltunk, de a végén összeomlottunk. Ebben hibásak a koordinátorok, meg gondolom visszaütött, hogy nagyon fiatal a csapatunk.

Kolb témához meg annyit, hogy minden meccsen van 2, 3 olyan passza ami simán inti lehetne. Ezt sztem idővel el fogja hagyni, csak hát a padon elég kevés meccs-tapasztalatot fog szerezni.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cb-nek valóban nem lehetne T. Lindley vagy D-Patt? A PS-ben elég jól nyomta s tán éles meccsen is volt jó megmozdulása. Egy próbát sztem megérne Hobbsnál roszabb nem lehet pláne a reakcióitok alapján ami nyilatkozhatott (én ugyanis nem értem de mindegy elég az amit reagáltok rá). Félek az Indy ellen meg az lesz h Manningre készülünk (már ha rá lehet) aztán szétfutnak. Van két hetünk hajrá!dande
Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát a tavalyi FS poszthoz viszonyítva nálunk nincs túlértékelve, nyilván még a szezon több mint fele hátravan, de nem rossz azért, én szeretem nagyon!

Ha jó lesz a CB felhozatal akkor bekéne húzni 1et minimum, meg valami jó "kis" falat O-lineba...

Öcsém ez a Hobbs nyilatkozat!!! Szánalmas, az Allen már most szinte többet mutatott fel védekezésben mint ő mióta nálunk van (erős túlzással). Beraknám a nagyarcot visszahordónak azt legyen boldog magával, csak akkor még ennél is hurkább lenne a sec. 😕
Ez a nyilatkozat kiverte nálam a biztit!!! (bocs ha Hobbs fanokat +)bántokGege55
Hidd el, nekem is nagyra nyílt a szemem, megjegyzésem ötödik átírásra lett olvasható.
Egyébként, idei drafton egyértelműen majd O-Line draft kell (esetleg QB, ha Kolb becsődöl már idén, de ez lehetetlen), illetve secondary még mindig.
Allen amúgy természetesen túlértékelt, volt egy jó szezonkezdete, ebből él a hírneve jelenleg meg. De ő azért jó kis játékos lehet hamar, és nem csak hírnévre.deny79
Hát azért a QB húzást luxusnak tartanám, de ez még attól is függ mi lesz velünk FA igazolás után 😊 Azért nem gyenge, h már azon beszélgetünk októberben mit kéne draftolni 😀
De az Oline és CB draft húzással mindenkinek 1et kell értenie...
Allen ha marad akkor szerintem a 3. évére már meghatározó játékos válhat belőle mert jó a labdaérzéke, egy két hard hittes ütközést még kitanul és nagyon jó lesz, én bízom benne nagyon, őt és Grahamet mindenféleképp meg kell tartani az idei körből.Gege55
Meg Coopert is, mert ő egy nagyon csapatjátékos (lásd Gators vagy a TD celebrityje), Sapp ha marad, akkor jó lehet (Shawn megérzésére hagyatkozok), Lindley legalább jó csere lehet, Kafka is jó lesz egy rövid időn belül back upnak, és most csak röviden pár embert beírtam. (De Teo is pl még ott van, stb.) Lényeg a lényeg, idei húzásaink eddig igéretesek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azon gondolkozom nagyon, hogy vajon mivel járnánk jobban este. Egy Dallas, vagy egy New York győzelemmel? Lehet, hogy nem hisztek nekem, de én még nem temetném ezt a Cowboyst, így jó lenne ha ma kikapnának, mert onnan szerintem már nincs visszaút, max ha negatív mérleges és nem továbbjutó a csoport harmadik helye, de akkor meg inkább legyünk tök utolsóak, hogy jól draftolhassunk és jövőre, amikor az NFC West ellen játszunk, erős szezont produkálhassunk. Ez szerintem ezért lenne előnyös.

Viszont ha a Giants nyer, meglép a csoportban, ami nekünk nem jó, mert szerintem idén hosszú idő után először az NFC East csak egy továbbjutót ad majd és csak csoportgyőztesként mehetnénk tovább. Nem tudom, hogy mit tegyek😀

A mérlegünkről pár szót: nem rossz ez a 4-3, de gyilkos lesz a szezon második fele. Akkor látok esélyt a továbbjutásra, ha a hátralévő 5 csoportmeccsből 4-et megnyerünk. Senki ellen sem szabad kétszer kikapni és valakit meg kell verni kétszer (ez szerintem így nézne ki: @WAS-W @NY-W NY-W @DAL-L DAL-W) Ha ez összejönne, akkor már csak leverünk valakit a Texans, Colts, Vikings, Bears négyesből! Ha tényleg a Giants ellen lenne a két W a csoportban, akkor az így összeszorgoskodott 9-7 nálam elég a továbbjutáshoz. Vélemény?somebody08
Én ennyire azért nem szeretek előreszaladni, de játszunk. Szerintem Redskins-t visszavágón elkapjuk, McNabb meg szán minket. Giants ellen az utóbbi években egész jók vagyunk, egy győzelemre mindenképpen. Dallas ellen pedig bosszú kell, hogy jöjjön. Ott teljesen mindegy, ki milyen stattal áll, mindig bármi lehet. Colts ilyen foghíjasan verhető, ha secondary összekapja magát, meg az ellenfél félpályáján is tudok first down-t elérni. Vikes Favre fuggő, AP-t szerintem ki fogjuk tudni megint kapcsolni, Moss-Harvin duó ugyanakkor.... Texans nagyon kétszínű, mint mindig, ott lehet nagy zakó, nagy W is (az lesz, amire kisebb az esély akkor), Bears-t pedig verni kell, DLine szédszedheti őket. Egébként szerintem 7-9-cel zárunk majd, tippjeimtől függetlenül.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát a tavalyi FS poszthoz viszonyítva nálunk nincs túlértékelve, nyilván még a szezon több mint fele hátravan, de nem rossz azért, én szeretem nagyon!

Ha jó lesz a CB felhozatal akkor bekéne húzni 1et minimum, meg valami jó "kis" falat O-lineba...

Öcsém ez a Hobbs nyilatkozat!!! Szánalmas, az Allen már most szinte többet mutatott fel védekezésben mint ő mióta nálunk van (erős túlzással). Beraknám a nagyarcot visszahordónak azt legyen boldog magával, csak akkor még ennél is hurkább lenne a sec. 😕
Ez a nyilatkozat kiverte nálam a biztit!!! (bocs ha Hobbs fanokat +)bántokGege55
Hidd el, nekem is nagyra nyílt a szemem, megjegyzésem ötödik átírásra lett olvasható.
Egyébként, idei drafton egyértelműen majd O-Line draft kell (esetleg QB, ha Kolb becsődöl már idén, de ez lehetetlen), illetve secondary még mindig.
Allen amúgy természetesen túlértékelt, volt egy jó szezonkezdete, ebből él a hírneve jelenleg meg. De ő azért jó kis játékos lehet hamar, és nem csak hírnévre.deny79
Hát azért a QB húzást luxusnak tartanám, de ez még attól is függ mi lesz velünk FA igazolás után 😊 Azért nem gyenge, h már azon beszélgetünk októberben mit kéne draftolni 😀
De az Oline és CB draft húzással mindenkinek 1et kell értenie...
Allen ha marad akkor szerintem a 3. évére már meghatározó játékos válhat belőle mert jó a labdaérzéke, egy két hard hittes ütközést még kitanul és nagyon jó lesz, én bízom benne nagyon, őt és Grahamet mindenféleképp meg kell tartani az idei körből.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cb-nek valóban nem lehetne T. Lindley vagy D-Patt? A PS-ben elég jól nyomta s tán éles meccsen is volt jó megmozdulása. Egy próbát sztem megérne Hobbsnál roszabb nem lehet pláne a reakcióitok alapján ami nyilatkozhatott (én ugyanis nem értem de mindegy elég az amit reagáltok rá). Félek az Indy ellen meg az lesz h Manningre készülünk (már ha rá lehet) aztán szétfutnak. Van két hetünk hajrá!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azon gondolkozom nagyon, hogy vajon mivel járnánk jobban este. Egy Dallas, vagy egy New York győzelemmel? Lehet, hogy nem hisztek nekem, de én még nem temetném ezt a Cowboyst, így jó lenne ha ma kikapnának, mert onnan szerintem már nincs visszaút, max ha negatív mérleges és nem továbbjutó a csoport harmadik helye, de akkor meg inkább legyünk tök utolsóak, hogy jól draftolhassunk és jövőre, amikor az NFC West ellen játszunk, erős szezont produkálhassunk. Ez szerintem ezért lenne előnyös.

Viszont ha a Giants nyer, meglép a csoportban, ami nekünk nem jó, mert szerintem idén hosszú idő után először az NFC East csak egy továbbjutót ad majd és csak csoportgyőztesként mehetnénk tovább. Nem tudom, hogy mit tegyek😀

A mérlegünkről pár szót: nem rossz ez a 4-3, de gyilkos lesz a szezon második fele. Akkor látok esélyt a továbbjutásra, ha a hátralévő 5 csoportmeccsből 4-et megnyerünk. Senki ellen sem szabad kétszer kikapni és valakit meg kell verni kétszer (ez szerintem így nézne ki: @WAS-W @NY-W NY-W @DAL-L DAL-W) Ha ez összejönne, akkor már csak leverünk valakit a Texans, Colts, Vikings, Bears négyesből! Ha tényleg a Giants ellen lenne a két W a csoportban, akkor az így összeszorgoskodott 9-7 nálam elég a továbbjutáshoz. Vélemény?