Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De egy rendes hír is, nem csak Bell lett ma elküldve, hanem DE Pannel Egboh is, aki eddig PS-ben volt. Így most van egy szabad hely ott. Gondolom még éjjel be is lesz tömve. De mondjuk én most Jason Allen-ért imádkozok 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nézegetem mai SNT-t, és mindig van benne egy mock draft, aktuális állás szerint.
Jelenleg 23. helyen Jimmy Smith, CB-et húznánk. (előtte kimenő DB-ek (mindkettő amúgy CB): Patrick Peterson, Prince Amukamara) Semmi komolysága nincs, de nevekkel lehet már ismerkedni kicsit.deny79
Az ennyire előretekintő mockokat nem nagyon szeretem.Fél szezon még hátra van és akár PO is lehet.Arról már nem is beszélve,hogy ki tudja miként nyitjuk az offseasont majd..és kit szerzünk/milyen posztra az FA piacról.Nevekkel persze lehet ismerkedni de arra meg a legjobb ha az ember nézi a NCAA meccseket. 😊Greengo
Ezzel maximálisan egyet értek, ez csak érdekesség címszó alatt lett bedobva. De mondjuk posztot nézni már most is lehet, de azokkal meg tisztában vagyunk, hogy RCB és OL kell FA, draft, bárhogy
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
nézegetem mai SNT-t, és mindig van benne egy mock draft, aktuális állás szerint.
Jelenleg 23. helyen Jimmy Smith, CB-et húznánk. (előtte kimenő DB-ek (mindkettő amúgy CB): Patrick Peterson, Prince Amukamara) Semmi komolysága nincs, de nevekkel lehet már ismerkedni kicsit.deny79
Az ennyire előretekintő mockokat nem nagyon szeretem.Fél szezon még hátra van és akár PO is lehet.Arról már nem is beszélve,hogy ki tudja miként nyitjuk az offseasont majd..és kit szerzünk/milyen posztra az FA piacról.Nevekkel persze lehet ismerkedni de arra meg a legjobb ha az ember nézi a NCAA meccseket. 😊

Amúgy tényleg nem szabad elszállni a legutóbbi győzelemtől.Remélem Philadelphiában is hasonlóan gondolják..és gőzerővel készülnek már a hétfőre.(2éve az NFC döntő előtt érztem,hogy kicsit nagyképűen várjuk a meccset...ki is kaptunk.)
A hivatalos oldalon meg érdemes nézni a videókat.Nekem nagy kedvencem az Eagles Confidential és Tony Luke's Eagles maniaja. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nézegetem mai SNT-t, és mindig van benne egy mock draft, aktuális állás szerint.
Jelenleg 23. helyen Jimmy Smith, CB-et húznánk. (előtte kimenő DB-ek (mindkettő amúgy CB): Patrick Peterson, Prince Amukamara) Semmi komolysága nincs, de nevekkel lehet már ismerkedni kicsit.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Al Harris delfin lett, jól sejtettük, csak kacsa, hogy szeretnénk.
De Miami kirakta Jason Allen-t, hogy legyen hely Harris-nek, ne rá inkább mozdulnék. De szerintem sem fogunk senkit szerezni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenkit nagyon szépen megkérnék, hogy a következő dolgot olvassa végig, és tegyen belátása szerint: http://philly.blog.hu/2010/11/10/the_future_3
Nekem nagyon fontos lenne... De miattatok lenne az.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roster-mozgás:

Cut: RB - Joique Bell
Jött: S - Colt Anderson a Vikings PS-éből
Ő se az a húdemagas gyerek: 5-10 magas (178) és 194 font (88)
A 2009-es drafton nem kelt el.Bébé
2 előszezonz nyomott végig vikingekkel, 15 tackle a mérlege. http://philly.blog.hu/2010/11/10/hirek_2010_11_10
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Roster-mozgás:

Cut: RB - Joique Bell
Jött: S - Colt Anderson a Vikings PS-éből
Ő se az a húdemagas gyerek: 5-10 magas (178) és 194 font (88)
A 2009-es drafton nem kelt el.Bébé
Bazzeg ez én vagyok😊 És még azt mondják, nem vagyok Safety alkat, mondjuk, lehet, hogy ő ehhez a magassághoz vállizomban és bicepszben teszi oda ezeket a kilókat, míg én "hasizomban"😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Roster-mozgás:

Cut: RB - Joique Bell
Jött: S - Colt Anderson a Vikings PS-éből
Ő se az a húdemagas gyerek: 5-10 magas (178) és 194 font (88)
A 2009-es drafton nem kelt el.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Asante hatalmasat játszott. Egy elkapást sem csináltak róla plusz 2 inti és ha jól emlékszem akkor csak 1 miss-tackle.Bébé
De az legalább jó nagy volt 😀

Coleman-ben pedig kellemesen csalódtam. Azt hittem, hogy szopni fogjuk róla a yardokat.
Bébé
Coleman tényleg szépen helytállt, remélem nem csak azért, mert fel sem fogta a helyzetét és így nem volt ideje betojni. 😊 De ha visszaemlékszünk az előszezonra ott is jól teljesített, úgyhogy remélem folytatja a jó teljesítményt hétfőn is.

"Michael Vick will be named on Wednesday the NFC Offensive Player of the Week for his performance against the Colts"


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Colt elleni teljesítmények
O: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Peters_and_the_O-line.html
D: http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Samuel_gets_best_of_Manning.html
Asante hatalmasat játszott. Egy elkapást sem csináltak róla plusz 2 inti és ha jól emlékszem akkor csak 1 miss-tackle.
Coleman-ben pedig kellemesen csalódtam. Azt hittem, hogy szopni fogjuk róla a yardokat.

Köv. 3 meccs pedig Make or Brake:
http://www.csnphilly.com/11/08/10/bDidingerb-Next-3-Games-Will-Make-or-Bre/landing_insider_didinger.html?blockID=348273&feedID=692
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Sajnos csak fél szemmel tudtam nézni a meccseteket, iszonyat nagy élmény Vick játékát nézni,örülök hogy ennyire formába lendült.Joco
Ha már Vick szóba került. A legutóbbi NFL Matchup-ban (még a Colts elleni meccset megelőzően) terítékre került a játéka és megmutatták, hogy - egyebek mellett - miért sérült meg a Redskins ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=ssiSLXObXLg kábé 3:15-től érdekes a dologSzabler
remek feltöltés/ek. király vagy! 😊

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sajnos csak fél szemmel tudtam nézni a meccseteket, iszonyat nagy élmény Vick játékát nézni,örülök hogy ennyire formába lendült.Joco
Ha már Vick szóba került. A legutóbbi NFL Matchup-ban (még a Colts elleni meccset megelőzően) terítékre került a játéka és megmutatták, hogy - egyebek mellett - miért sérült meg a Redskins ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=ssiSLXObXLg kábé 3:15-től érdekes a dolog

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Sajnos csak fél szemmel tudtam nézni a meccseteket, iszonyat nagy élmény Vick játékát nézni,örülök hogy ennyire formába lendült.

több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nagyon tetszik, ahogy mostanában pörög a blog, ezúton is elismerésem 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asante interjú is fenn van, meg egy szavazás. Meg Vick interjú video már be is van szúrva, nem csak linkelve.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Hát azért nem is járna...Gege55
Elvileg járhatott volna, de mérlegelték, hogy a Mikell-től kapott ütés miatt ütközött Coleman-nek, így az ütközést nem lehetett volna elkerülni. Amúgy a zászlót eredetileg nem is Colemanra dobták, hanem Mikellre. Szerencsére Collie már jobban van.

Jason LaCanfora has just reported that the NFL is declining to fine Kurt Coleman for his hit on Austin Collie because "Collie's helmet-to-helmet contact was a result of being driven toward a defender from a prior hit."BleedingGreen
Heh... a Mikell-es ütközésre dobtak eredetileg zászlót? Ne mááár, ez tényleg vicc, az meg 100%-ban szabályos ütközés volt, sisakjához hozzá se ért sisakkal... Nem kéne elrontani ezzel ezt a sportot, hogy minden nagyobb ütközésre zászlót dobunk csak azért mert aki szenvedő alanya volt az ütközésnek lesérül, vagy pont úgy billen ki az egyensúlyából, h nagyot esik...Gege55
Hát igen, "hitting defenseless receiver"-t mondott a bíró Mikell-nél, ami szvsz nem állt fenn, mert Collie már birtokolta a labdát és 2-3 lépést ment vele, ilyenkor már nem számít védtelennek. A szándékos és erősen sérülésveszélyes ütközéseket szankcionálni kell, de ez inkább egy szerencsétlen eset volt. De a jelenlegi felfogás szerint járt a 15yd bünti, mert Coleman sisakja ténylegesen ütközött Collie-éval.
Szándékos helmet-to-helmet ütközést nem is feltételezek Coleman-ről, mert az egyetemen már okozott véletlenül egy bénulással járó sérülést saját csapattársának egy edzésen. Akkor majdnem abbahagyta a játékot, csak a sérült játékostársa győzte meg arról, hogy folytassa.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.BleedingGreen
Hát azért nem is járna...Gege55
Elvileg járhatott volna, de mérlegelték, hogy a Mikell-től kapott ütés miatt ütközött Coleman-nek, így az ütközést nem lehetett volna elkerülni. Amúgy a zászlót eredetileg nem is Colemanra dobták, hanem Mikellre. Szerencsére Collie már jobban van.

Jason LaCanfora has just reported that the NFL is declining to fine Kurt Coleman for his hit on Austin Collie because "Collie's helmet-to-helmet contact was a result of being driven toward a defender from a prior hit."BleedingGreen
Heh... a Mikell-es ütközésre dobtak eredetileg zászlót? Ne mááár, ez tényleg vicc, az meg 100%-ban szabályos ütközés volt, sisakjához hozzá se ért sisakkal... Nem kéne elrontani ezzel ezt a sportot, hogy minden nagyobb ütközésre zászlót dobunk csak azért mert aki szenvedő alanya volt az ütközésnek lesérül, vagy pont úgy billen ki az egyensúlyából, h nagyot esik...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The #Eagles, btw, aren't going to go in the Al Harris direction, according to a team source.
DeSean meg valamiért NY-ban járt tegnap, nagyon lelkes volt, áradozott róla (pár hónapja LA-vel tette ezt), volt egy elég félreértelmezhető tweetje: New york night life!! IM LIVN IT.... Aztán írták neki, hogy ott a NYG vagy a NYJ, de jött is az azonnali válasz, felejtsd el! 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.BleedingGreen
Hát azért nem is járna...Gege55
Elvileg járhatott volna, de mérlegelték, hogy a Mikell-től kapott ütés miatt ütközött Coleman-nek, így az ütközést nem lehetett volna elkerülni. Amúgy a zászlót eredetileg nem is Colemanra dobták, hanem Mikellre. Szerencsére Collie már jobban van.

Jason LaCanfora has just reported that the NFL is declining to fine Kurt Coleman for his hit on Austin Collie because "Collie's helmet-to-helmet contact was a result of being driven toward a defender from a prior hit."


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.BleedingGreen
Hát azért nem is járna...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
A Cole-os büntetést én nem néztem volna flagesnek. Mert nem is látszott a szándékosság benne, csak ahogy levált az O# falról közben járt a keze és odacsapott 1 kicsit, de a Manning meg se érezte, szerintem néha olyan túlzásokba esnek, ez egy kontakt sport, jó hogy nem már ha megérinted az ellenfél sisakját egyből nem vágnak hozzád 3 sárgazászlót...

A Colie-s sérülés okés, hogy szabálytalan volt helmet to helmet, de szerintem ez sem a szándékos szabálytalanság volt, mivel előtte Q. Mikell is ütközött vele ha jól emléxem, jobbról ment bele, majd így a baloldallal előrefordult Colley és akkor jött Coleman de ő sem a tipikusan "lándzsázós" fejtartással ütközött bele, hanem a válla volt elöl neki is, csak hát mikor már bemérted a célt, és utolsó pillanatban elmozdul akkor már nem tudsz változtatni...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Coleman nem kapott pénzbüntetést a helmet contact-ért.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
annyira vékonyak leszünk hátul, hogy:
Reid said the #Eagles talk some about acquiring discarded GB cb Al Harris. Reid: He is 36. Haven't made a decision yet on adding another db.
Ennek előzménye:
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.deny79
Ha már a vén rasztát kell hogy visszahozzuk akkor tényleg gond van. Macho Harrisről úgy néz ki teljesen letettek Reidék, pedig ő is FA ha jól tudom.BleedingGreen
szabadügynök bizony. idén már többször is felvetette külföldi média, hogy jön vissza hozzánk, de semmit nem olvasni róla hivatalos helyen.

egyébként Vick interjúja is olvasható, plusz egy video link, amit megéri megnézni. De ez már same old Vick kezd lenni újra 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
annyira vékonyak leszünk hátul, hogy:
Reid said the #Eagles talk some about acquiring discarded GB cb Al Harris. Reid: He is 36. Haven't made a decision yet on adding another db.
Ennek előzménye:
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.deny79
Ha már a vén rasztát kell hogy visszahozzuk akkor tényleg gond van. Macho Harrisről úgy néz ki teljesen letettek Reidék, pedig ő is FA ha jól tudom.