Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Uhh, nem tudom hogy bírom ki estéig... Próbálom kerülni a spoilermentes helyeket, most is a csapattopic első oldalának aljáról írok (nem tudtam nézni a meccset, este lesem meg a felvételt), de az origo rövidhírében már sikerült egy "A Philadelphia rekordot döntött az NFL-ben" rövidhírrel találkoznom. Muszáj volt megnéznem ezután a fantasy-met is, Vick 64 pont, majd 60 pontos hátrányból hozott vissza engem. WTF? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát igen, asszem itt eldőlt a Kolb-Vick dolog végleg, és bár utálom Vicket, ezt a teljesítményt el kell ismerni, nagyon összeszedte magát. Harrison meg egy állat, már az volt Clevelandben is, nem is értettem, hogy miért küldték el.
Jah és Brandon Graham ennyire nem csinál semmit? A pályán is láthatatlan?tenorx
Volt kb 1 vagy 2 Qb-hurry-je. A Colts ellen jobb volt, ott két kulcsszituációban is korai dobásra kényszerítette Peyton-t. Idén még hiányzik nála az a plusz, hogy ne csak siettesse a Qb-t hanem oda is érjen a sackre. Tackle-je mostanság azért nincs mert szinte csak pass down-oknál van bent. Parker idén nagyon jó évet fut és a futás ellen még egyértelműen jobb mint Graham.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sajnos nem tudom nézni a hajnali meccseket, de gratulálok a csapatnak és Vicknek!

Kicsit én is böngésztem a statisztikákat. Kissé már kihívásnak éreztem, hogy kényszerű távollétemben deny ennyi jó statot szállított. 😊 Nagyon meglepő dolgokat már nem tudok mondani.

1960 óta nem volt olyan Eagles-irányító, aki egy meccsen 6 touchdownt szerzett volna. McNabb és Sonny Jurgensen 2-2 meccsen, Norm Snead ás Cunningham 1 ízben passzolt 5 touchdownt, és közülük csak McNabb nem dobott az adott találkozón legalább egy picket is. Cunninghamnek ezen kívül volt még egy meccse, amikor 4 TD-passz mellett, futott is egy touchdownt.

1960 előtt Adrian Burk 1954. október 17-én 7 darab hat pontot érő passzt osztott ki egy Redskins elleni rangadón, ráadásul a Rézbőrűek otthonában. Ez a 7 passzolt TD anno NFL-csúcsbeállításnak számított, és ma is rekord. Burk produkciójának egyetlen szépséghibája, hogy ő egy interceptiont is vétett.

Vickéhez fogható teljesítményre 1960 óta ligaszerte is kevés irányító volt képes.

Legalább 6 TD-t 5+1-es leosztásban mindössze 5-en produkáltak. Közülük kiemelendő a Browns-os Frank Ryan, aki 1964. december 12-én 5 passzolt és 1 futott TD-vel vette ki a részét a Giants 52-20-as legyőzéséből. Ryan perfekt, 158.3-as ratinggel zárta a meccset. Szintén említésre érdemes a Redskins-es Mark Rypien, aki 1991. november 10-én 6 passzolt és 1 futott touchdownt (összesen tehát 7-et) jegyzett. (Egyébként egy bizonyos Brett Favre - az ellenfél Atlanta színeiben - ekkor tette első profi passzkísérletét, amit rögtön TD-ra hordtak vissza.)

6 touchdownt 4+2-es kombóban még ennél is kevesebben, szám szerint hárman értek el. Legutóbb 2003-ban Jeff Garcia könyvelhette el a kivételes fegyvertényt (kétszer TO-nak passzolva), 1983-ban a Chiefs-es Bill Kenney vesztes (!) találkozón nyújtott ilyen teljesítményt (erről a meccsről már írtam cikket az oldalra), 1981-ben pedig a Lions-os Eric Hipple a Bears elleni MNF-en parádézott. Míg Vick az első passzával durrantott nagyot, addig Hipple azon a meccsen adott utolsó touchdown passza 94 yardos volt.

Michael Vicket megelőzően 1960 óta csak két irányító passzolt egy meccsen legalább 300 yardot és futott mellé még legalább 80-at. 2000-ben a Raiders-es Rich Gannon a 49ers ellen (310, 85) és - hogy legyen még egy Eagles-es vonatkozás - Randall Cunningham 1989-ben a Saints-szel szembeni vesztes derbin. Viszont mind Gannon és Cunningham kevesebb, mint 50 %-os pontossággal passzolt.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Vick hatalmas volt. Kurva jó ez az Eagles, fiatal, és veszélyes, minden téren...Remélem NFCből ti mentek be superbowlba, vagy TB.
OFF Shawn irtam PM-et, pls csekkold és válaszolj, thx.
ON

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát igen, asszem itt eldőlt a Kolb-Vick dolog végleg, és bár utálom Vicket, ezt a teljesítményt el kell ismerni, nagyon összeszedte magát. Harrison meg egy állat, már az volt Clevelandben is, nem is értettem, hogy miért küldték el.
Jah és Brandon Graham ennyire nem csinál semmit? A pályán is láthatatlan?tenorx
Grahamet most több poszton is elkezdte próbálgatni Reid. DT-t meg DE-t játszik felváltva szinte. Úgy néz ki neki ez abszolúte tanuló év és jövőre jön a nagy áttörés. Na és Te'o még pályára se került 😀 Mindenesetre Vick egyre inkább MVP, meg jól fizető szerződés esélyes lehet ha így folytatja, Kolb meg talán cserealap a szezon végén.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hááááááááát ez valami gyönyörű volt :cool: Persze 21-0nál nyílt ki a szemem de még így is láttam magunktól +38 pontot. A kapott 28 ponton most nem aggódnék mert szerintem az a meccs alakulásának is volt köszönhető, ha nagyobb gáz van akkor jobban odafigyelnek a srácok. A két int azért így sem volt rossz. Bejött, hogy sok függ az elejétől jól kezdtünk s nem volt megállás. S ha nem haragszotok némi szerénytelenséggel a következő idézet magamtól: "Még egy érdekesség: Amikor Kolb az irányító Mac-nak megy ha Vick akkor D-Jaxnek. Örülnék ha ez egyszerre sikerülne, mondjuk ma, s akkor tényleg nem lenne mitől tartanunk. Plusz Celek nem csak blokkolna hanem el is kapna s akkor az ellen valóban nem tudná hova kapkodja a fejét. Mcoy-t, Avantot s Coopert még nem is említve... wink " Hát Celek nem jött be egészen de ott volt helyette Harrison s hát Avant Így teljesüljön minden álmunk 😛 😛 😛 . Bízom benne nem lesz elszállás s így koncentrálva megyünk tovább!

Fly Eagles: deee

Ja és éntőlem jövő héttől kezdheti D-Mc törleszteni az árát mondjuk a Giants s a Dallas ellen 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát igen, asszem itt eldőlt a Kolb-Vick dolog végleg, és bár utálom Vicket, ezt a teljesítményt el kell ismerni, nagyon összeszedte magát. Harrison meg egy állat, már az volt Clevelandben is, nem is értettem, hogy miért küldték el.
Jah és Brandon Graham ennyire nem csinál semmit? A pályán is láthatatlan?
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát a látottak alapján. A Vick szerződés hosszabbítás fix. Kolbásszal úgy néz ki "kutyául" 😂 😂 😂 elbánt Vick ha így folytatja mint a Skins ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vick tulképp mit művel az eaglesben???? Eddig itteni pályafutása alatt 12 passzolt TD, 6 futott TD és 0 INT
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Most keltem, megnéztem az eredményt.
Ööööö, hát ez durva lehetett.kzol
Az volt! 😀 Majd Deny felsorolja a rekordokat mert abból is akadt annyi,hogy számolni is alig tudtam. 😀
Fantasztikus meccs volt pláne az első negyed.Gyakorlatilag ki is ütöttük a Skins-t az elején.(28-0)
Vick egyszerűen FANTASZTIKUS volt.Ez a20/28 333yard 4TD 80 futott yard a 2TD-vel nagyon dúrva stat.Az O# most nagyon odatette magát.Hozzá kell tenni,hogy a meccs nagy részén esett így még szebb ez a sok pontos passz és elkapás.Futójáték is működött Harrison beköszönt 109yardal és 1 TD-vel.D# is rendben volt...pár hülye playt benéztünk..és Donovan mellett ez nem megengedhető.Azért Patterson odavágott Hobbs melójának(2Pick) és Coleman is bizonyította,hogy nagyon megérte azt a 7. körös picket. 😀 Edzők előtt is le a kalappal....remek munkát végeztek.Greengo
És ilyenkor kell vidéken dolgoznom, sport 2 nelkul...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Most keltem, megnéztem az eredményt.
Ööööö, hát ez durva lehetett.kzol
Az volt! 😀 Majd Deny felsorolja a rekordokat mert abból is akadt annyi,hogy számolni is alig tudtam. 😀
Fantasztikus meccs volt pláne az első negyed.Gyakorlatilag ki is ütöttük a Skins-t az elején.(28-0)
Vick egyszerűen FANTASZTIKUS volt.Ez a20/28 333yard 4TD 80 futott yard a 2TD-vel nagyon dúrva stat.Az O# most nagyon odatette magát.Hozzá kell tenni,hogy a meccs nagy részén esett így még szebb ez a sok pontos passz és elkapás.Futójáték is működött Harrison beköszönt 109yardal és 1 TD-vel.D# is rendben volt...pár hülye playt benéztünk..és Donovan mellett ez nem megengedhető.Azért Patterson odavágott Hobbs melójának(2Pick) és Coleman is bizonyította,hogy nagyon megérte azt a 7. körös picket. 😀 Edzők előtt is le a kalappal....remek munkát végeztek.

szerk:nagyon tetszett Vick nyilatkozatában,hogy már a jövőhétre fókuszál.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Most keltem, megnéztem az eredményt.
Ööööö, hát ez durva lehetett.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Le a kalappal uraim, gratulálok.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól emlékszem egy-két héttel ezelőttig másnap két ismétlés is volt - sport1-en és sport2-őn is, egy délután, egy meg este. Gondolom hogy az NBA/NHL startnak van köze a ritkításhoz, szerintem érthető is.
Az ismétlés hiány meg nem aggaszt, van pár megoldás a kiküszöbölésére (videómagnó, DVD-író, digit. tv beltéri egység, TYT, stb. 😊 )
Eaglesmcnabb: Szerintem valaki nem attól lesz kisebb fan, hogy nem tud éjjel felkelni a meccsre. Holnap reggel ügyfelem van, és nem tehetem meg, hogy félrészegen, félálomban tárgyaljak 😊Rataccess
Miért nem beszéltek meg egy közös meccsnézést s közben letárgyaljátok a dolgokat nappal meg lehet csicsikálni 😀 Na pihenj nagyot s közben álmodj arról ami valóság lesz remélem hogy miként nyerünk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha jól emlékszem egy-két héttel ezelőttig másnap két ismétlés is volt - sport1-en és sport2-őn is, egy délután, egy meg este. Gondolom hogy az NBA/NHL startnak van köze a ritkításhoz, szerintem érthető is.
Az ismétlés hiány meg nem aggaszt, van pár megoldás a kiküszöbölésére (videómagnó, DVD-író, digit. tv beltéri egység, TYT, stb. 😊 )
Eaglesmcnabb: Szerintem valaki nem attól lesz kisebb fan, hogy nem tud éjjel felkelni a meccsre. Ha suliba kellene mennem holnap reggel, akkor én is felkelnék, de ügyfelem lesz, és nem tehetem meg, hogy félrészegen, félálomban tárgyaljak 😊 Mentségemre szóljon hogy az előző szezonnal együtt ez a második regular/post-season meccsem amit nem élőben nézek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Én pont azt vettem észre, hogy egyre több az Eagles-fan 😊 Jó, persze van egy-két kimaradó (pl. Adamsky - érdekes, pont ma hiányoltuk Rihuval is, a dizájn topicokban is feltűnt az eltűnése), de a helyükre jön 2 új fan, ez viszont dícséretes.
Én ma sajnos nem tudom nézni a meccset, felvételről fogom megtekinteni holnap este, úh. holnap erősen kerülnöm kell majd a spoilerveszélyes részlegeket 😊Rataccess
Lehet csak így a fórumon érzékelem ezt de ha másképp van örülök neki 😊 Hát az ismétlésekkel nem kényeztetnek el. Egyetlen egy ismétlés du. 14.00kor. Ezt nem is értem. Tavaly mindig másnap 9 körül normál időpontban mikor már a család is elcsendesedett adták az ismétléseket idén meg.... Borzalmas. Ricsiék valóban ennyire nem szeretik a Phillyt más hülyeséget meg unásig ismételnek tényleg nem értem. Tud erről valaki benfennetes valami mondani? Megköszönném. Már csak ezért is kénytelen vagyok fenn maradni meg amúgy sem bírnám ki az ismétlésig. Remélem nem hiába 😊dande
Nem Ricsiéken múlik, ez 100. 😊
De egyébként gondolom sok most a meccs, amit tudnak ismételni, illetve elvileg most is adják hétközi meccset is majd. Sűrű a program. (meg nem vagyok soccer szakértő, de mintha válogatott meccsek jönnének, gondolom abból is adnak 3-4-et, ismétlések aztán kész a program)deny79
adom. amúgy aki nagy fan nézze élőben, 6,50kor kelek de ki nem hagynám 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én pont azt vettem észre, hogy egyre több az Eagles-fan 😊 Jó, persze van egy-két kimaradó (pl. Adamsky - érdekes, pont ma hiányoltuk Rihuval is, a dizájn topicokban is feltűnt az eltűnése), de a helyükre jön 2 új fan, ez viszont dícséretes.
Én ma sajnos nem tudom nézni a meccset, felvételről fogom megtekinteni holnap este, úh. holnap erősen kerülnöm kell majd a spoilerveszélyes részlegeket 😊Rataccess
Lehet csak így a fórumon érzékelem ezt de ha másképp van örülök neki 😊 Hát az ismétlésekkel nem kényeztetnek el. Egyetlen egy ismétlés du. 14.00kor. Ezt nem is értem. Tavaly mindig másnap 9 körül normál időpontban mikor már a család is elcsendesedett adták az ismétléseket idén meg.... Borzalmas. Ricsiék valóban ennyire nem szeretik a Phillyt más hülyeséget meg unásig ismételnek tényleg nem értem. Tud erről valaki benfennetes valami mondani? Megköszönném. Már csak ezért is kénytelen vagyok fenn maradni meg amúgy sem bírnám ki az ismétlésig. Remélem nem hiába 😊dande
Nem Ricsiéken múlik, ez 100. 😊
De egyébként gondolom sok most a meccs, amit tudnak ismételni, illetve elvileg most is adják hétközi meccset is majd. Sűrű a program. (meg nem vagyok soccer szakértő, de mintha válogatott meccsek jönnének, gondolom abból is adnak 3-4-et, ismétlések aztán kész a program)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én pont azt vettem észre, hogy egyre több az Eagles-fan 😊 Jó, persze van egy-két kimaradó (pl. Adamsky - érdekes, pont ma hiányoltuk Rihuval is, a dizájn topicokban is feltűnt az eltűnése), de a helyükre jön 2 új fan, ez viszont dícséretes.
Én ma sajnos nem tudom nézni a meccset, felvételről fogom megtekinteni holnap este, úh. holnap erősen kerülnöm kell majd a spoilerveszélyes részlegeket 😊Rataccess
Lehet csak így a fórumon érzékelem ezt de ha másképp van örülök neki 😊 Hát az ismétlésekkel nem kényeztetnek el. Egyetlen egy ismétlés du. 14.00kor. Ezt nem is értem. Tavaly mindig másnap 9 körül normál időpontban mikor már a család is elcsendesedett adták az ismétléseket idén meg.... Borzalmas. Ricsiék valóban ennyire nem szeretik a Phillyt más hülyeséget meg unásig ismételnek tényleg nem értem. Tud erről valaki benfennetes valami mondani? Megköszönném. Már csak ezért is kénytelen vagyok fenn maradni meg amúgy sem bírnám ki az ismétlésig. Remélem nem hiába 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Net off akkor 😀deny79
Ááá, netfüggő vagyok 😊 Simán itt leszek a fórumon, a pár héttel ezelőtti éjszakai meccs után is végigneteztem a napot, mégis sikerült elkerülnöm a spoilereket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én pont azt vettem észre, hogy egyre több az Eagles-fan 😊 Jó, persze van egy-két kimaradó (pl. Adamsky - érdekes, pont ma hiányoltuk Rihuval is, a dizájn topicokban is feltűnt az eltűnése), de a helyükre jön 2 új fan, ez viszont dícséretes.
Én ma sajnos nem tudom nézni a meccset, felvételről fogom megtekinteni holnap este, úh. holnap erősen kerülnöm kell majd a spoilerveszélyes részlegeket 😊Rataccess
Net off akkor 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én pont azt vettem észre, hogy egyre több az Eagles-fan 😊 Jó, persze van egy-két kimaradó (pl. Adamsky - érdekes, pont ma hiányoltuk Rihuval is, a dizájn topicokban is feltűnt az eltűnése), de a helyükre jön 2 új fan, ez viszont dícséretes.
Én ma sajnos nem tudom nézni a meccset, felvételről fogom megtekinteni holnap este, úh. holnap erősen kerülnöm kell majd a spoilerveszélyes részlegeket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok Gameday! Ahhoz képest elég csendesek vagyunk, mint mostanában úgy érzékelem. Mintha kevesebben lennénk vagy kevesebben aktívak nem tudom? Adamskyről például nagyon rég hallottam de mások is hiányoznak vagy nem mernek hozzászólni? Na mindegy remélem hajnaltól ad okot a cspat az eszmecserére mégpedig, hogy miben milyen jók voltunk s nyertünk 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tudom, hogy ez már a sokadik lerágott csont Vick-ről és Kolb-ról, de jó kis olvasnivaló:
http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?page=hotread08%2FVickKolb
BFF

A csapat megérkezett a fővárosba:
PE.com és Spudcam
DeSean úgy néz ki, mint egy kisiskolás. Sztem még pár szendvics is van a tatyójában. 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
A Giants rengeteg hibával játszott, pedig a Dallas Buehler vezetésével mindent megtett, hogy végig meccsben tartsa az Óriásokat, akik egy szót se szólhattak volna, ha a félidőre már 28-3-mal mentek volna. Majd ellenünk jelent nekik plusz motivációt jövő héten, hogy kiköszörüljék a csorbát. Jobb lett volna nekünk, ha még jövő hétig elhiszik, hogy mennyire nagyon kimagaslanak a csoportból.
Én azt mondom, inkább a saját meccseinket nyerjük és akkor nem kell a többi csapat segítsége. Még bőven a saját kezünkben van a sorsunk.BleedingGreen
Persze...saját kezünkben van még a sorsunk.Viszont nagyon sűrű az NFC a wild card helyekért és nekünk a szezon második felében kijut még 5 csoportmeccs és 2 másik NFC csapat(abból a Bears WC esélyes).Szerintem innentől minden meccs Must Win kategória.A ma esti meccs fontosságát nem is kéne ecsetelni..amivel lépéselőnyt szerezhetnénk a Skins ellen/csoportmérleg miatt is fontos és 2x nem kéne kikapni tőlük.Ha meg behúznánk este akkor jövőhéten meg mehetne a párbaj a csoport elsőségért.

szerk:tippeljetek a blogon...van még pár óra a kezdésig. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mivel a Dallas legyőzte az Óriásokat egy esti W-vel holtversenyben elsők lennénk a csoportban és hétvégén jöhetne a "dupla győzelmet" érő meccs a Giants ellen.Bébé
Na, már azt hittem senki nem örömködik a tegnapi eredmény láttán. Néztem a meccset, a Dallas egy nagyon egyszerű, de nagyon hatásos taktikát választott: screen, futás, screen, hosszú passz, screen, futás, futás, Hosszú passz, screen. Kb ennyi, de rohadt jól blokkoltak és nagyon okosan csinálták a dolgot, tökéletes felkészülés volt a meccsre, olyan mint a mi védelmünké a Colts ellen. A védelmük akkor csinált playt, amikor kellett, de azért Eli is vastagon benne volt a dologban. A legfőbb bűnös szerintem viszon Nicks volt, aki félelmetes játékos, és általában a hátán viszi a csapatot és a fantasymat, de most szépen elejtegette a passzokat. Boss röntgenen, Smith nem játszhatott és kérdéses, Manningham próbálta menteni a menthetőt. Jók a kilátásaink, de ha ma nem verjük meg a Redskins-t, akkor csak szarul jövünk ki a Giants vereségéből, mert most már a Cowboys is elhiszi magáról, hogy tud nyerni!somebody08
A Giants rengeteg hibával játszott, pedig a Dallas Buehler vezetésével mindent megtett, hogy végig meccsben tartsa az Óriásokat, akik egy szót se szólhattak volna, ha a félidőre már 28-3-mal mentek volna. Majd ellenünk jelent nekik plusz motivációt jövő héten, hogy kiköszörüljék a csorbát. Jobb lett volna nekünk, ha még jövő hétig elhiszik, hogy mennyire nagyon kimagaslanak a csoportból.
Én azt mondom, inkább a saját meccseinket nyerjük és akkor nem kell a többi csapat segítsége. Még bőven a saját kezünkben van a sorsunk.