Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊dande
Védelemfüggő szerintem. A Skins védelme annyira nem volt ott, hogy szinte kötelező volt erőltetni a nagy játékokat, ha meg ott van a lehetőség akkor miért ne +olyan nap volt amikor minden bejött és ezt gondolom Vick is érezte.
Azért elég sok screent futtattunk tegnap is, erre nem lehet panasz. Meg voltak rövidebb passzok is, csak azokra nehéz visszaemlékezni, mivel szinte minden drive-ra jutott 1-2 nagy játék. 😀

A DeSean-nak adott TD passz után egyébként ki lehet találni ki üdvözölte elsőnek egy chest bump-pal Vick-et a pálya szélén: igen, Kolb volt. Tényleg nem csak rizsázták, hogy jóban vannak.BleedingGreen
Hát valóban remélem hogy tudunk alkalmazkodni az adott védelemhez illetve változtatni ha kell. Szerencsére, Vick alkalmas erre a dologra.
Sam köszönjük a reklámot lassan a kommentátoroknak is ideje lesz elsimerni a Phillyt akár mennyire nehezükre is esik és fáj nekik. Amúgy a kommentátorok/szakértők között van egyáltalán valaki egy kicsit inkább pozitív érzéssel van irántunk, mint negatívval? Nem mintha számítana. Amúgy a Chicago valóban nagy falast lehet pláne ha Cutlert nem sikerül nyomás alatt tartani, ha Lovie ott is maradt sajna Martz nagy húzás volt tőlük s ez jelentősen javít a helyzeten. Bízom benne ellenünk betliznek.
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
csináltam egy kis reklámot élő adásba a philly.blog.hu-nak 😀

mi haverokkal végig néztük a meccset, de másnap mindenki nagyon KO volt. Ha már melózni is úgy kellene , az már cinkes.

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A november 28-ai meccsünket át tették főidőre, azaz magyar idő szerint 22:15-kor fog kezdődni (Eagles-Bears meccsről van szó).

Új rovat is debütál honlapon, Somebody fogja vinni, véleményeket kérünk erősen 😀 http://philly.blog.hu/2010/11/17/nfc_figyelo_po_figyelodeny79
A Bears mintha egy 4. csop ellenfél lenne, én nagyon nem szeretem az ellenük lévő meccseket, mindig nagyon szoros. Remélem idén nyerünk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A november 28-ai meccsünket át tették főidőre, azaz magyar idő szerint 22:15-kor fog kezdődni (Eagles-Bears meccsről van szó).

Új rovat is debütál honlapon, Somebody fogja vinni, véleményeket kérünk erősen 😀 http://philly.blog.hu/2010/11/17/nfc_figyelo_po_figyelo
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol.Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe.dande
a sérülésveszély sajnos benne van a játékában... azonban nem hiszem hogy mindig a nagy passzokra menne, elég biztonságosan játszik, egyedül neki nincs Pickje idén... szerintem ez bőven elég bizonyíték, főleg ha tudjuk, hogy anno fénykorában is dobálgatta a pickeket rendesen...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a rekordok nem értek véget, ahogy várható volt, Vick lett az NFC támadó játékosa a héten, de ami nagyobb szám, utoljára 1998-ban sikerült valakinek egymás után kétszer is megszereznie a címet. (Randall Cunningham-nak az akkori Vikes-ból)


Illetve: Pro Football Hall of Fame requests Michael Vick's jersey from historic game last night.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊dande
Védelemfüggő szerintem. A Skins védelme annyira nem volt ott, hogy szinte kötelező volt erőltetni a nagy játékokat, ha meg ott van a lehetőség akkor miért ne +olyan nap volt amikor minden bejött és ezt gondolom Vick is érezte.
Azért elég sok screent futtattunk tegnap is, erre nem lehet panasz. Meg voltak rövidebb passzok is, csak azokra nehéz visszaemlékezni, mivel szinte minden drive-ra jutott 1-2 nagy játék. 😀

A DeSean-nak adott TD passz után egyébként ki lehet találni ki üdvözölte elsőnek egy chest bump-pal Vick-et a pálya szélén: igen, Kolb volt. Tényleg nem csak rizsázták, hogy jóban vannak.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉Szabler
Először próbáljátok rájuk ti.. 😛 Az én szurkolásomon nem fog múlni.... 😀 Azt sem bánom ha nekik kicsit szűk lesz, de ruházkodjanak fel egy kicsit ők is. 😉 Aztán lehet, hogy a gombot mi varrjuk rá nektek... 😛apeszos
A poén, hogy én is épp hasonlón gondolkodtam mikor olvastam az öltönyös sztorit vajon miért 😛 ? Bízom benne, hogy nem szállnak el a srácok maximálisan koncentrálnak s hamar elbizonytalanítják Elit! Nagyon kéne ez a győzelem mert bizony a Chicagótól is eléggé tartok látva a fejlődésüket s a Vikes sem lesz egyszerű! A Houston itthon kötelező ha idegenben játszanánk más lenne. Bízom benne addig nem kapják nagyon össze magukat ahogy a Dallas sem.
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉Szabler
Először próbáljátok rájuk ti.. 😛 Az én szurkolásomon nem fog múlni.... 😀 Azt sem bánom ha nekik kicsit szűk lesz, de ruházkodjanak fel egy kicsit ők is. 😉 Aztán lehet, hogy a gombot mi varrjuk rá nektek... 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én, mint hardcore Kolb fan is beláttam múlt héten már magamban, majd tegnap hangosan is, jobb, ha Mike játszik idén és jövőre is 😀

És hét játékosára tessék szavazni: http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Két részletben tudtam csak megnézni, hát jó kis meccs volt, még a végén Vick fan leszek (mi lesz veled Kolbi?) 😀greenboy
Ha Vick hosszabbítást kap akkor Kolb-ot nagy valószínűséggel tradeljük. Bár szükségünk van egy jó backupra aki bármikor át tudja venni a csapatot, mert Vick játéka elég sérülésveszélyes. Viszont Kolb szeretne kezdeni valahol, és meg is érdemli az esélyt, nekünk meg kellenek a pickek mert még van pár hiányposzt a csapatban. A másik lehetőség, hogy kitölti a jövő évet is és utána free agentként távozik ahova szeretne (feltéve ha Vick akkor is hasonló formában tolja, nem sérül meg súlyosan stb).


több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Két részletben tudtam csak megnézni, hát jó kis meccs volt, még a végén Vick fan leszek (mi lesz veled Kolbi?) 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Most nézem csak Vick mit csinált úristen..
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sok rekord volt emlegetve, sok helyen, megpróbáltam mindet összegyüjteni: http://philly.blog.hu/2010/11/16/records_1
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Hatalmasat játszott Vick. Jó csapatotok van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Reggel nagyon mérgesen bújtam vissza az ágyamba aludni, direkt felkeltem 2:25kor, tv be a sport2-re néztem a meccset az első Jaxon TD-ig utána elment az összes adás, minden ami van, odaültem géphez, mondván nem baj van net, és az se volt... nagyon mérges voltam... Aztán reggel melóbamenetel előtt ránéztem az NFL.com-ra elmentem fogat mosni és visszakocogtam a füriből, mivaaan? 😀 Innentől kezdve nagyon jól telt a nap, igaz most megy a meccs, de be se kapcsolom várom h felvegye a felvevő és megnézem, alig várom... De amit láttam a statokból nagyon szépek, Vick ha ez így megy akkor veszek egy 7-es phili mezt, pedig köztudottan D# őrült vagyok 😀

Majd véleményt írok a meccsről én is ha megnéztem, de nagyon nagyon örülök most! 😊
Szép napot nektek is!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.



FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Receiver DeSean Jackson used an unfortunate choice of words after the game: “The pregame altercation got us going. It had us ready. We came back into the locker room pumped. We were like pit bulls, ready to get out of the cage.” 😊

Vick’s past won’t be forgotten, nor should it, but his excellence on the field seems to correspond to a willingness to be humbled.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja és, Mikell ennyit mondott meccs előtti Landry-DeSean balhéről: "You don't mess with one of our guys." 😀
Illetve akkor már kis twitter összefoglaló, mind Graham, mind Maclin azonnal azt írja, hogy Giants a következő ellenfél, hozni kell azt is. Asante kiemeli, hogy fiatal a csapat és gyorsak.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát én is magamon kívűl vagyok még. De rekordokat majd összeszedve felrakom blogra, végre rekordváró nem felesleges volt beharangozóban (bár nem azok jöttek be), illetve meccs utáni nyilatkozatokat is.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egy kinti Eagles-blogger belinkelte mind a három Sports Illustrated borítót, amelyen egykor Randall Cunningham szerepelt. A főcímek nagyon találóak Vicket vagy csupán a minapi meccset figyelembe véve. 😊 (credit to Derek/Iggles blog)
Szabler
Nekem a '95-ös Lions elleni wild card meccs jutott eszembe amikor Lomas Brown garantálta a Lions győzelmet, aztán félidőre már vége is volt. A Skins védői is csak a szájukat vitték a pályára ma: http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/11/16/1817001/eagles-vs-redskins-laron-landry-pays-for-pregame-taunts-of-desean

Úgy néz ki Vick már nem csak a játékával vezére a csapatnak: tetszett ahogy befenyítette Calvint a return fumble-je után.
Jó lenne ha Hobbs visszatérne KR-be, Calvin meg maradjon csak PR-nél és tanulja meg már tartani a labdát.


több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
régen Vick azt mondta, hogy addig nem vágatja le a haját, amíg nem nyer SB-t. Kezdheti újra növeszteni. 😊 az NFL idei legnagyobb story-ja az övé. bár igazából az elmúlt évtizedeké. nem gondoltam volna, hogy egy Falcons SB győzelmen kívül érezhetnék e ilyen boldogságot az NFL miatt...na most kurva boldog vagyok. 😊

Rata! ugyan ezt most még nem fogod elolvasni, de ilyenkor amikor csak egy meccs van egy adott nap, akkor kerülni kell minden hírmegosztó portált. 😊

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy kinti Eagles-blogger belinkelte mind a három Sports Illustrated borítót, amelyen egykor Randall Cunningham szerepelt. A főcímek nagyon találóak Vicket vagy csupán a minapi meccset figyelembe véve. 😊 (credit to Derek/Iggles blog)






Report all obscene mail to your Potsmaster!