Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sajnos még nem láttam a meccset, de remélem, hogy holnap már meg tudom nézni.

Asante-vel most fordult ez elő először, szal remélem, hogy tanul a hibájából:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22612
Szinte csak Eagles meccseket nézek, szal így elég bátor kijelentés, de Asante sztem simán ott lesz a Pro Bowl-on és én még az All-Pro tagságot is reálisnak tartom, ha tudja tartani ezt a szintet.

Maclin és DeSean is csak akkor szokott lehasalni, ha 2-en vagy 3-an vannak körülöttük. Ilyenkor szerintem ezt kell csinálni. Inkább a biztosra menni, mint arra, hogy max hozol 1 vagy 2 yardot, de nagyon könnyen kiüthetik a kezedből a labdát.
Bár Eli esetében a csúszás se olyan biztos megoldás. 😛 😀

D# értékelése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Samuel_Dixon_lead_D.html

Az eredmény és a statok tudatában pedig még jobban üt a meccs előtti kis film.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A Giants megmutatta, hogyan kell védekezni Vick-en, de ettől függetlenül erre sok csapat még nem lesz képes, mert azért a NYG D-Line-t nehéz bárkiéhez hasonlítai.
A defense meg alkotott egy brutálisat, hasonlóan jók voltak, mint Washington ellen a garbarage time-ig.
Asante visszahordásos baromsága meg egyszerűen annyira az ő játékstílusa volt.deny79
Hát szerintem azért a Giants D is csak a második félidőben brillírozott, ha az elkapók hozzák a kötelezőt, simán lehetett volna Vicknek 2 TD is a 270 yard mellé. Csak az a baj, hogy látva az űrmeccseit, erre is azt mondtuk volna, hogy ma nem volt túl kirobbanó. Vick tegnap is kurva jó volt, vezére volt a csapatnak, és az külön tetszik így utólag (akkor persze anyáztam), hogy annak ellenére, hogy ez a defense már parkolópályára tett pár irányítót idén, Vick nem félt belemenni a dolgokba, sőt az idiótája minden félelem nélkül dobóvállal ütközött.
Shady két megindulása megmutatta, hogy ő is akkora playmaker mint a többi kortársa a csapatban, az a 4&1 és egy Reid edzői karrierjének egyik legnagyobb playe volt, pedig én már temettem magunkat az idióta középső futás 0 yardért dologra számítva.
Maclin megint nagy meccset játszott, de megint feltűnt, hogy befekszik az ütközések előtt. Én arra is gondoltam, hogy esetleg fumble-veszélyesnek tartja magát, fene tudja, mindenesetre jól játszott, megint hozta a számokat, ahogy azt kell.
Asante olyan volt, mint Asante, misstackle, aztán hard hit büntiért, 2 pick 1 fumble ide, egy oda, csak, hogy róla is cikkezzenek kicsit.
A Giants fórumban azt írták, hogy nem egy nagy durranás ez a Philly, és én is ezt gondolom a Giants-ről. Tegnap két jó csapat egy igazi izgalmas csoportmeccset játszott, amin mindketten úgy néztek ki, mint ha az idei Panthers futott volna ki a gyepre a tavalyi Rams ellen, de hát nem lehet mindig a minőségi focit játszani. A legnagyobb pozitívum az, hogy nyertünk. Szerintem megérdemeltük, de ha a Giants csak egyszerűen feláll az első félidő után és megbüntet minket a kihagyott lehetőségekért, akkor ők is megérdemelték volna. Tegnap ki hibázik kevesebbet nap volt és mi nyertünk, hála a jó égnek! Innentől szerintem ha a reális 4-2-t meghoznánk, meglehet akár az első kiemelés is, bár ahhoz az Atlantától 3-3 kellene... Nehéz ügy. Persze még messze nincs meg a PO, de azért most a kezünkben a döntés! Ha nyerünk a Bears ellen, szerintem lehetetlen, hogy ne legyen meg a playoff. Sport 2-es meccs lesz megint! Jee-haw. Trent Cole 32 sack egy meccsen😀😀😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Giants megmutatta, hogyan kell védekezni Vick-en, de ettől függetlenül erre sok csapat még nem lesz képes, mert azért a NYG D-Line-t nehéz bárkiéhez hasonlítai.
A defense meg alkotott egy brutálisat, hasonlóan jók voltak, mint Washington ellen a garbarage time-ig.
Asante visszahordásos baromsága meg egyszerűen annyira az ő játékstílusa volt.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nagy köszönet illeti a D-t a mai meccsért. Ők voltak azok akik kevesebbet hibáztak és lehetővé tették egyáltalán, hogy az O a végén megfordítsa a meccset. 208 yardon tartani az erős Giants O-t azért nem rossz teljesítmény, Nicks-et és a többi elkapót sikerült kordában tartani.
-A legnagyobb védekezési hiba talán Mikell DPI-je volt és egészében is Mikell volt aki a legrosszabb napot fogta ki a védők közül (volt még egy csúnya mistackle-je is Manningham-en 3. és soknál).
-Asante megint jó napot fogott ki 2 int, 1 visszaszerzett fumble magáért beszél, igaz az egyik intit "visszaadta", de fogjuk fel úgy, hogy ez a legnagyobbak sajátja, asszem Ed Reed is 1-2-szer visszaadta ilyen módon a labdát 😊
-Patterson hozta magát, magabiztosan szerelt, nem engedett nagy playt.
-Allen jól őrizte a hátsó zónákat, nem is nagyon dobott arra Eli, és szépen akadályozott meg egy Boss TD-t az endzone-ban. Hibája talán az volt, amikor Beckum TD-jénél későn olvasta le a TE crossing routját és így esélye sem volt odaérni.
-A front7 jó volt, a futást teljesen megállították Bradley vezetésével és annak ellenére, hogy nem volt sack azért a kulcsjátékoknál tudtak nyomást tenni Manning-re. Dícséret illeti Graham-et aki Parker helyére beszállva futás ellen is jól teljesített, kiharcolt egy fumble-t. Passz ellen néha voltak gondjaik a LB-inknek, de ez nem újdonság.

A támadósornál már írtuk korábban, rengeteg hiba volt, elejtett TD-k, túldobott Jackson, sok büntetés az O-line-tól. Nekem még az is a bajom, hogy láthatólag semmivel nem akartuk meglepni a Giants védelmét. Tudtuk, hogy Vicket fogják nagy nyomás alá helyezni, mégsem próbáltunk futni, pedig egy-két sikeres futás elgondolkodtatta volna őket, hogy érdemes-e blitzelni, ha nem biztos, hogy passz jön. Harrison hol volt? Egy nyomorult carry-t nem kapott.
Megint bebizonyosodott, amit eddig is tudtunk, hogy az O-line jobb oldala elég halovány. Tucknak jó meccse volt Cole és Justice ellen.
Redzone-ban hoztuk a szokásos bénaságot: 1/5. 3rd down hatékonyság is igen rossz volt: 3/14
Akiket feltétel nélkül dícsérni lehet a támadósorból az Maclin és Shady. Maclinnek 120 yardja és nagyon fontos elkapásai voltak. Shady sokáig kevés labdát kapott, de a végén megmutatta, hogy érdemes bízni benne és több labdát adni neki, mert meccseket képes nyerni és pass pro-ban is jó volt. Vick is mindent megtett, 2 lehetséges TD passzát ejtették ki a WR-ek, de 38-szor nem feltétlenül kéne passzoltatni egy meccsen, pláne, ha vezetünk.


több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nem gondoltam, hogy ennyi bődületes hibával meccset tudunk nyerni, szerencsére a Giants is besegített a saját hibáival.
-2 elejtett labda az endzone-ban (Jackson, Avant)
-blokkolt FG
-Asante visszaadott inti-je
-Orbitális mennyiségű penalty
BleedingGreen
Magam is így érzem, főleg Avant ejtése fájt, szerencsére Eli hozta a meccset, egy korábbi találkozón már volt hasonló szitu (úgy emlékszem), szerencsére mindig zavarba jön, ha futnia kell ellenünk 😀
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Lehetett volna jobb is, meg rosszabb is, egyenlőre örüljünk az eredménynek és hogy Hobbs-nak nincs career ending sérülése.

És egy találó idézet:
"Worst stat of the night? 10 penalties for 119 yards. I believe 30 of those were on Todd Herremans and another 30 or so were on Quintin Mikell for his blatant pass interference during one of those patented Eli Manning "I'm about to be sacked so I'm just going to throw the ball up in the air and hope for a penalty" plays." - no ezt tényleg lehetett érezni időnként.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem gondoltam, hogy ennyi bődületes hibával meccset tudunk nyerni, szerencsére a Giants is besegített a saját hibáival.
-2 elejtett labda az endzone-ban (Jackson, Avant)
-blokkolt FG
-Asante visszaadott inti-je
-Orbitális mennyiségű penalty

Majdnem rajtavesztettünk megint, hogy nem is próbáltunk meg futni, csak 1-1 gethes középső futást adtunk néha Shadynek.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Jó meccs volt ,de nehéz.Ezt a meccset sokat kell elemezni..mert megtalálták az O#-ünk ellenszerét.Sok volt a hiba a támadóknál,de Shady azért ott volt amikor kellett. 😊 Nálam ez a 111yard meg a TD a hét O# játékosává tette.(ha ezt olvasod Rata akkor tekintsd felkérésnek...lécci,lécci! 😊 )
D# rendben volt (pár hülye szabálytalanságot leszámítva).Asante meg hivatalosan is Manning's killerré minősül.(Ő volt meccsen a D# legjobbja)
Rengeteg volt megint a bünti amit beszedtünk.
7-3.Ott vagyunk a csoport élén...jövőhéten Bears...hasonlóan kemény védelem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
+: Herremans az utolsó TD-nél kulcsfontosságút blokkolt.
ha Vick végigjátssza a meccset akkor nyerünk... idén ez a tendencia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ W,ezzel együtt csoport elsőség
+ Vick jó volt,jó labdákat adott,szépen mozgott ki a zsebből,a droppolt TD-k nem rajta múltak,ő hozta,amit kellett
+ Maclin,messze a legjobb elkapónk volt ma
+ Pass protection sok esetben nagyon bíztató volt,sokszor biztosítottak Vicknek sok időt a passzoláshoz,a blitz felvétellel volt azért probléma
+ Trent Cole egy vadállat,Andrewst nagyon szopatta,többször dobtak Shawn barátunkra zászlót a holdingok miatt
+ Shady súlytalan volt szinte az egész meccsen,de az utolsó negyedben ő hozta vissza csapatot
+ Asante,2 pick,jó játék,de a f*szért kell hősködni a visszahordással
+ Nagyon sok hibával és gyenge teljesítménnyel együtt nyertük meg a meccset
+ A csapat erejét mutatja,hogy az utolsó negyed 2.felében jöttünk vissza,nem hittem volna,hogy lélektanilag ezt megtudjuk oldani

- Visszahoztuk a meccsbe a Giantset
- DeSean egyértelmű TD-t droppolt
- Avant még tisztább helyzetben ejtett TD-t érő passzt,legalább volt egy fontos 3rd szituációban egy szép elkapása+a 2pontos
- Mikell nagy szar volt,miss tackle hegyek,büntetés
- Herremans,egy valag büntetés
- Sims coverben súlytalan volt jó párszor
- Bradley miss tackelök,mondjuk idén már megszokhattuk,sokat romlott a játéka,a sérülés előttihez képest
- Celek,semmi kedvet nem látok rajta,észrevehetetlen idén
- ST:blokkolt FG....
- 2.félidőben nagyon leeresztettünk

Jövő héten Bears,hasonló fontosságú meccs,kemény az a D#,meglátjuk 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok fiúk...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
OFF: az eredménykövetőt miért zárták le? :S
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hali! Szorítok ahogy ígértem... 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=670&p=5 - ide gyere 😉

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
ezt nem hiszem el, mivel van bekenve az a labda, Jackson és Avant is elejti RZ-ben 😀
A szünetben be kell kenni azt a kesztyűt valami ragasztóanyaggal 😀

Az a 2 TO nagyon jókor jött, láttátok Eli arcát 😀 Kell ennél jobb?! 😊 (még ha nem is lett TD, de azért az arcért már megérte)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
tárgytalan, már megy 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
valaki adna egy privát üzit, h hol nézi a meccset neten, mert ahol én szoktam az most nem megy :S
(http://www.atdhe.net/)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
leszek, biztosan 😊
ha már hétvégén nem voltam.
remélem megint lesz kényelmes feladatom és meccs alatt tolhatom befelé rekordokat, amit megdöntünk pozitív oldalról 😀

egyébként nagyon tartok egy nagy zakótól. túl magasan vagyunk most, hogy jöjjön egy bukta.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valószínűleg leszek,csak tudjak felkelni a kb 40 perces alvásból 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Megpróbálok fenn maradni de inkább csendben nézem az EsPN-n most nem fórumozok. Viszont a Dallas és a Skins is nyert (pont mi fogtuk ki Collins jó napját grrrrrrrr) így a mai meccs különösen must must win!
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Jelentem, kelek.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az én jelenlétem is doubtful.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezek a késői időpontok nagyon nem fekszenek nekem. Hajnal 4kor kelek. Felvételről meg nem egyszerű megszerezni a meccset kis méretben. Ilyenkor szerdánál előbb soha nem tudom megnézni és így a fórumba se tudok hozzászólni. Szar ügy.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Én is leszek valószínű, hacsak valami várhatatlan nem történik 😀 Már neki is álltam a sörtermelésnek, hogy időben el tudjak aludni, hogy aztán fel tudjak kelni a meccsre tovább sörözni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!cooltiszo
A próféta szóljon belőled! :cool:
Amúgy igaz itt a nagy Vick hypeban nem szabad elfelejteni,hogy nagyon komoly fegyverek vannak még ebben az O#-ben és a fal munkáját is dicsérni kell mert ahhoz képest,hogy csereemberekkel van tele egész jól teljesítenek.
D#-nél meg folyamatos a javulás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !