Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛Bébé
InterCeption szóban mostanság igy használom, könnyebb kimondani a mint azt h inti vagyh interception 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vick hétfőn viselt meze a Hall of Fame-ben.Szabler
Reméljük a mai is odamegy. 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Vick hétfőn viselt meze a Hall of Fame-ben.


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem MJG > Nick Cole. Futáshoz sokkal jobb MJG, Colts ellen nulla volt a futójáték, miután Nick bejött :SPetya
én Nick Cole-t nagyon nem bírom... nem értem miért van még mindig ilyen pozícióban a csapatnál :/ a képessége alapján sehol se kéne lennie...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Gondolom csak a blackout-ot akartuk elkerülni:
http://www.myfoxphilly.com/dpp/sports/eagles/mccoy-gives-tickets-to-young-fan
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shawn Andrews elutazott Philly-be, de még mindig kérdéses a játéka:
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2010/11/andrews-travels-but-giants-add.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nydnrss%2Fblogs%2Fgiants+%28Blogs%2FThe+Blue+Screen%29&utm_content=Twitter
Nem bánnám, ha nem tudna játszani, mert nélküle elég nagy bajban lenne a Giants O#-fal.

A játékosok a Giants elleni csoportmeccset tekintik a rangadónak:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101121_High_stakes_in_a_big_battle.html
http://insidetheiggles.com/2010/11/19/eagles-giants-is-fiercest-rivalry-for-philadelphia/

Philly, Giants RZ O# és D#:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Vick_offense_producing_in_red_zone.html
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 éve történt!

Szabler
Ez egy remekbe szabott kép 😀Shawn84
Bizony! 😊 Aki esetleg még nem jártas annyira a csapat történetében az olvashat a meccsről és a jelenetről egyik, az oldalra írt cikkemben. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=532

A lényeg: "Az utolsó negyed kezdetén ugyan még 10-7-re a hazaiak vezettek, ám a Philadelphia egy mezőnygóllal előbb kiegyenlítette, majd Jimmy Carr fumble utáni visszahordásával megfordította az állást. A hajrában a Giants kétségbeesetten hajtott az egyenlítésre, amikor egy passzjáték során a 7-szeres Pro Bowler futó/elkapót, Frank Giffordot Bednarik keményen a földre vitte. A „deep in” route-ot futó Gifford a safety, Don Burroughs mozgását figyelte, és teljesen váratlanul érte a vak oldaláról érkező Bednarik vállal a mellkasára mért iszonyatos erejû ütése. Az egyébként tiszta szerelés után a New York-i eszméletlenül terült el a földön, és az elkövetkező napokban az egész sajtót bejárta az a kép, amin a diadalittas Bednarik mintha a mozdulatlan Gifford teste fölött lejtene örömtáncot. A linebacker/center az események után tagadta, hogy az ellenfél letaglózása feletti káröröm szülte félreérthető gesztusát. Elmondása szerint csupán az váltott ki belőle az eufórikus örömöt, hogy megmozdulása révén kikényszerített fumble-t csapattársa, Chuck Weber megkaparintotta, s így bebiztosította az Eaglesnek a győzelmet.

Akármi legyen is az igazság, a New York Giants szurkolói nem zárták szívükbe tettéért „Beton Charlie”-t és a Sasokat. Pat Summerall, a legendás kommentátor szerint (aki akkor a Giants rúgója volt) a hangulatot az is fokozta, hogy az eseményekkel egy időben egy drukker rosszul lett a lelátón, és miután a hazai csapat öltözőjébe vitték, sajnálatos módon elhunyt. Amikor a halottat egy letakart hordágyon elszállítottak, sokan először azt hitték, hogy Gifford fekszik a lepedő alatt, és Bednarik megölte a játékost. Noha a valóság nem ez volt, de a Giants kiválósága még hosszú órákig nem nyerte vissza eszméletét és az 1960-as idényen túl a következő szezont is kénytelen volt kihagyni. Bednarik „Nagy Bumm”-ja pedig úgy maradt meg a sport krónikáskönyveiben, mint minden idők egyik leghíresebb(hírhedtebb) szerelése."

Az 1960-as naplóval még nem értem ehhez a meccshez, de jövő héten, ha minden igaz elkészül a legendás találkozót és megmozdulást felelevenítő naplóbejegyzés.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
50 éve történt!

Szabler
Ez egy remekbe szabott kép 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 éve történt!


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Pár PFF-os írás

Ha most lenne vége az idénynek, akkor szerintük 5,5 Sas jutna el a Pro Bowl-ra:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/20/decision-2010-your-pro-bowl-cheat-sheet/

A leghatásosabb "pass-rush-olók" az NFL-ben:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/19/pass-rushing-productivity-whos-making-the-most-of-their-opportunities/
Lényegében pontozzák a sack-et(1), a QB-hit-et(0,75), a nyomást(0,75) és ezt leosztják az irányítóüldözések számával.
A TOP10 DE-s táblázat a 2. hozzászólásban van, 2 Eagles résztvevővel. (14. legjobb pedig J. Parker)
With 26 quarterback disruptions, Brandon Graham leads all rookie defensive ends.
Ha a QB-hitekből és a nyomásokból több sack-et tud szerezni a közeljövőben, akkor nagyon hamar jó kis DE lesz belőle.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem MJG > Nick Cole. Futáshoz sokkal jobb MJG, Colts ellen nulla volt a futójáték, miután Nick bejött :SPetya
Sztem tökmind1, hogy melyikük játszik, mert egyikük sem tud kiegyensúlyozott játékot hozni.
Azonban N. Cole passzblokkolásban jobb, mint MJG és a Giants ellen talán ez fontosabb

Amúgy nálam a szezon előtt N. Cole >>> MJG volt, de ez szépen lecsökkent kb =-re.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát elég vihar előtti csend van nemcsak itt úgy látom az egész fórumon, mintha valami nagyon lényeges készülődne, vagy szombaton pihen ár a Gameday-re 😊 Mondjuk tény hogy a rájátszás szempontjából fontos forduló lesz remélem jól jövünk ki belőle!
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem MJG > Nick Cole. Futáshoz sokkal jobb MJG, Colts ellen nulla volt a futójáték, miután Nick bejött :S
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick lett a héten a "levegő" játékosa.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Emberek, ezek egyáltalán nem hivatalos tervek. 😊

Ez nem tűnt fel senkinek?
"It turns out that these sketches were actually created by an Internet design forum, not Nike. Apparently, folks on the forum equipped with the Pro Combat template made their own designs for fun … because that what Internet geeks do. Gotta’ hand it to them for doing such a good job, and regardless, we still find the designs interesting.Szabler
Vágás, írtam is hogy láttam 1-2 hónappal ezelőtt valamelyik dizájn fórumon ezen "tervezetek" kevésbé kiforrott változatait (azóta keresgéltem is, de csak az egyik csapatét leltem meg a backstagegfx fórumán...) Ettől függetlenül szerintem lehet ötletelni/véleményt alkotni, sőt, azt is el tudom képzelni hogy a Nike átvesz 1-2 ötletet, ha már ennyire népszerű lett project 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Óriásokat se kell majd nagyon motiválni:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/21803/justin-tuck-compares-eagles-to-07-pats
Nem elég, hogy vereségből jönnek, de gondolom már tele van a ...... a nagy Eagles hype-al.

T. Lawlor cikke Vick-ről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/11/19/1824160/michael-vick-emerges-as-a-true-qb-with-the-eagles

Peters vs. Osi párharc miatt nem aggódok, mert egyrészt bízok Peters-ben, másrészt Vick látni fogja ha vmi baj van a fal azon részén. Ellenben Tuck elég sok borsot törhet az orrunk alá. Jó lenne, ha Justice jó napot fogna ki és akkor nem kéne Celeket mindig a LOS-on tartani extra-blokkolónak, mert a liga legjobb D#-ét nehezen fogjuk TE nélkül megverni.

De várom már a meccset.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nekem nem jönnek be ezek a válltollak, no meg a rövid zokni 😉 , ha a sisak zöld maradna a mez színeivel nem volna bajom...

ez viszont minden formában 😛
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Emberek, ezek egyáltalán nem hivatalos tervek. 😊

Ez nem tűnt fel senkinek?
"It turns out that these sketches were actually created by an Internet design forum, not Nike. Apparently, folks on the forum equipped with the Pro Combat template made their own designs for fun … because that what Internet geeks do. Gotta’ hand it to them for doing such a good job, and regardless, we still find the designs interesting.Szabler
LOL...sztem mindenkinek feltűnt. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Emberek, ezek egyáltalán nem hivatalos tervek. 😊

Ez nem tűnt fel senkinek?
"It turns out that these sketches were actually created by an Internet design forum, not Nike. Apparently, folks on the forum equipped with the Pro Combat template made their own designs for fun … because that what Internet geeks do. Gotta’ hand it to them for doing such a good job, and regardless, we still find the designs interesting.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Első, még egyáltalán nem hivatalos kép a 2012-es várható Nike mezünkről: http://lulzimg.com/i8/7e6f5624.png
(többi egyébként: http://www.stumbleupon.com/su/17lfEW/readandreact.net/2010/11/18/nike-files-2012-nfl-uniform-sketches/)deny79
Huhh, most megnyugodtam... Valamelyik dizájn oldalon már láttam terveket, ott a sisakon lévő szárnyat nagy E-betűre cserélték - szentségtörés lett volna 😊Rataccess
Tetszik a Oregon Ducks utánérzés a tollakkal. (Szerintem a Ducksé az egyik legszebb futballmez az NCAA-ben). Szerintem nem kéne annyi sastoll a vállakra, elég lenne csak jelképesen mint itt:



Ha már Ducks, akkor ez sem rossz mez, ha megfelelő ember van benne: 😀
BleedingGreen
Nekem nem nagyon jön be ez a Ducksos koppintás..Sztem ez még változni fog.


E-A-G-L-E-S EAGLES !