Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.BleedingGreen
Watkins szerintem RT lesz - ha csak nagyon nem megy neki - így is. Todd Herremans meg vagy marad LT, vagy ugye ő költözik. Tehát Mankins érkezésével a háromból egy pad (mert egyik se T, ez tény (Danny lehetne, de nem annak lett hozva, nem is az lesz, aztán ki tudja Mudd mit akar, meg Reid), illetve C sem).
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Az UDFA-k között idén sok jó játékos található. Jó néhány van akinek örülnék ha hozzánk kerülne. Pl:Mark Herzlich LB, DeAndre McDaniel S, Ian Williams DT, Pierre Allen DT, Kristofer O'Dowd C, Ryan Bartholomew C, Scott Lutrus LB, Jake Kirkpatrick C. Közülök bármelyiknek nagyon tudnék örülni. Elég pazar névsor szerintem.
több mint 15 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Meg olyan sérüléssel sztem Weavernek annyi.

több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Közben feltettem a blogra egy részletesebb Draft értékelőt.
http://philly.blog.hu/2011/05/02/2011_draft_ertekelo
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Szerintem Havili azért kellett, mert ha Harrison lelép, (ami Lewis érkezésével esélyes) akkor ő lesz a harmadik számú RB. Rövid yardos szituációkban és red zoneban úgyis gondok voltak, főleg hogy folyton középső futást hívtak Reidék. Havili ez meg tudná oldani.
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát az FB pickkel kapcsolatban lehet hogy arról van szó amit mi még nem tudunk hogy Weaver nincs épp a legjobb állapotban és ezért kell valaki aki addig is beletanul a szerepébe és lehet hosszabb távú befektetés mert Scmitt se annyira kezdő már. Meglátjuk azért én sajnálnám ha Asot kihagynánk azért két három évre még jó lenne itt de jövőre mindenképp.
több mint 15 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
CB: igaz, hogy túlértékelik a CB-k szerepét (D-line-ban több minden dől el), de azért érdekes lesz Pattersonnal a kezdőben vagy Lindley-vel. Pont a múlt hetekben néztem vissza pár meccsünket tavalyról (vs Dallas, vs NY): Patterson fizikailag OK, a sebessége sem rossz, de iszonyat módon nem érzi a labdát, playaction-t rendszeresen beszívja, RZ-ban meg egyszerűen borzalmas.BleedingGreen
Ki mondta, hogy ő lesz a kezdő? 😊
Nem mondom, hogy olyan szintet képvisel, de akár Marsh is beugorhat a kezdőbe, ki tudja, lehet meglep minket.

Egyébként a draftról annyit, hogy alapvetően két elvárásom volt, az hogy ne húzgáljunk feleslegeset, és hogy vadállatok jöjjenek, akiktől félni fognak az ellenfelek, hogy olyan jó kis döngölős védelmünk legyen. Ebből a szempontból Csákón Jarrett, és pár kiló plusszal Casey is alkalmas, Curtis Marsh is termetes, erős.
A harmadik elvárásom, hogy minőségi Vick védőt hozzunk a falba, Watkinsra semmi panasz nem lehet, szerintem különösen jó, hogy ennyi idősen jött, ugyanis a teste jóval fiatalabb úgymond, mint akár egy másik zöldfülüé.
Talán az FB-re hozott pick amit egyáltalán nem értek, kivéve ahogyan ti is mondtátok, ha Harrison hellyett jött, de azt meg rettentő módon sajnálnám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 15 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.
CB: igaz, hogy túlértékelik a CB-k szerepét (D-line-ban több minden dől el), de azért érdekes lesz Pattersonnal a kezdőben vagy Lindley-vel. Pont a múlt hetekben néztem vissza pár meccsünket tavalyról (vs Dallas, vs NY): Patterson fizikailag OK, a sebessége sem rossz, de iszonyat módon nem érzi a labdát, playaction-t rendszeresen beszívja, RZ-ban meg egyszerűen borzalmas.


több mint 15 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem(ami nem mérvadó persze)

1/23-Danny Watkins OL Kellett és jó is lesz kora nem tényező.
2/22-Jaiquawn Jarrett S Picit hamar jött de van benne erő és a videói meggyőzőek
3/26-Curtis Marsh CB Szintén need és remélem beváltja a reményeket lesz kitől tanulnia
4/19-Casey Matthews LB ha fele olyan jó mint a tetvére akkor is jó csere lesz
4/23-Alex Henery K/P egyértelműen jó pick
5/18-Dion Lewis RB detto
5/30-Julian Vandervelde OL passzolom
6/26-Jason Kelce OL van benne potencial 1-2 év és kezdő lehet
6/28-Brian Rolle LB backup szerepre jó lehet
7/34-Greg Lloyd LB detto
7/37-Stanley Havili FB Hát ő is ígéretes de van nekünk 2 FB-ünk is ezért nem értem...



Ez egy B draft JJ korai húzása miatt csakis. Sokkal jobban nem lehetett volna nekünk draftolni a csapat összetételét figyelve

tavaly szinte csak a D re húztunk most meg O és S

1-2 év és jók leszünk 😊

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Köszi a cikkekért srácok, jó volt olvasni Marshról meg Caseyről, ha már egyszer érdekelt vagyok a sikerükben 😀
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊
több mint 15 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊
somebody08
Én arra gondoltam hogy Kerrigant nekünk húzták Kolbiért cserébe 😛


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Henery nyilatkozat: http://philly.blog.hu/2011/05/01/alex_henery_interju
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról.Bébé
akkor egy ideig nem lesz új vezetőedző,ha mindig visszaigazolja magát 😀Newman
szted miért van a csapat élén lassan már 13 éve? 😀
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Shady és Lewis jóban vannak:
“We talked a lot. I actually worked out with him down in Miami when I was down there working out getting ready for the combine and stuff. And he was just giving me hints; you have to work hard. The Eagles are a great organization. He told me how he loves everything about the Eagles and he told me some good stuff.” - Dion Lewis on LeSean McCoy

Ezt pedig Shady írta ki a twitterére a Lewis pick után:
So ANDY really listen to my advice

Draft osztályzatok:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/What-theyre-saying-about-the-Eagles-draft.html

Kedvenc pickjeim:
Casey, Henery, Lewis és Rolle

Nem hiszem, hogy vissza fog térni Akers. Elméletileg már Decemberben is tárgyaltak szerződéshosszabbításról, de nem tudtak megegyezni (gondolom csak 1 évet akartunk neki adni), majd a tag-et se írta alá, szal nagy eséllyel távozik a nyáron. Így már nem lesz egy olyan játékos se a keretbe, aki kezdőként lépett pályára a Super Bowl-on.
Már csak Mikell és JJ (igaz Ő nem játszott abban az évben egy meccset se) maradt hírmondónak.
Annak örülök, hogy Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról. Legalábbis azt mondta, hogy szeretnék visszaigazolni (Akers-nél nem mondott ilyet.)Bébé
akkor egy ideig nem lesz új vezetőedző,ha mindig visszaigazolja magát 😀

több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Shady és Lewis jóban vannak:
“We talked a lot. I actually worked out with him down in Miami when I was down there working out getting ready for the combine and stuff. And he was just giving me hints; you have to work hard. The Eagles are a great organization. He told me how he loves everything about the Eagles and he told me some good stuff.” - Dion Lewis on LeSean McCoy

Ezt pedig Shady írta ki a twitterére a Lewis pick után:
So ANDY really listen to my advice

Draft osztályzatok:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/What-theyre-saying-about-the-Eagles-draft.html

Kedvenc pickjeim:
Casey, Henery, Lewis és Rolle

Nem hiszem, hogy vissza fog térni Akers. Elméletileg már Decemberben is tárgyaltak szerződéshosszabbításról, de nem tudtak megegyezni (gondolom csak 1 évet akartunk neki adni), majd a tag-et se írta alá, szal nagy eséllyel távozik a nyáron. Így már nem lesz egy olyan játékos se a keretbe, aki kezdőként lépett pályára a Super Bowl-on.
Már csak Mikell és JJ (igaz Ő nem játszott abban az évben egy meccset se) maradt hírmondónak.
Annak örülök, hogy Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról. Legalábbis azt mondta, hogy szeretnék visszaigazolni (Akers-nél nem mondott ilyet.)
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én draftot most nem értékelek még, majd blogon úgy is portrék-interjúk után megteszem, elől járóban C, C+, max B-, de akkor nagyon jó személyiség kell mindenkitől.
De Shawn-nal beszéltük, lehetnénk kicsit mi is Tampa, szarunk a személyiségre, jó játékos, akkor berántjuk.

És akkor Casey Matthews interjú a blogon: http://philly.blog.hu/2011/05/01/casey_matthews_interju
Nap folyamán jön még több is, nem biztos, hogy beírok ide mindent, RSS-ezetek 😀
több mint 15 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én összességében elégedett vagyok a draftal, mondjuk lehet a 2. körben húztam volna CB-t de nem rossz ez se, Matthewsnak és Lewisnek nagyon örülök, szerintem jó választások, és azokra a posztokra szedtünk embereket ahova kell, igazából szerintem ez a draft értelmesebb posztokra ment el mint tavaly, aztán hogy bejön-e?! 😀

Nagyon várom a szezont, és remélem lesz is!
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Regisztráció mindenhová kell!!
több mint 15 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért sejtek egy olyat,hogy Kolb valahogy el lesz üzletelve ...mondjuk a cardinas-al





fili blog-on meg szerintem a regisztráció miatt nem kapsz sok visszajelzést

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Srácok!
Jó lenne valami módon több visszajelzést kapnunk tőletek, hogy azért lássuk, olvassátok a cikkeinket. Sok Eagles fan van itt fórumon, de igazából ez a blogon a hozzászólásokban nem mutatkozik meg. Szerintetek miért van ez?Shawn84
mert a blogon más néven futok 😀 csak kavarodás lenne. meg itt egyszerűbb megvitatni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊somebody08
Ezt már tegnap én is megálmodtam, mondtam is Denynek. Igaz én Big Al-t kihagytam a buliból 😀
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Srácok!
Jó lenne valami módon több visszajelzést kapnunk tőletek, hogy azért lássuk, olvassátok a cikkeinket. Sok Eagles fan van itt fórumon, de igazából ez a blogon a hozzászólásokban nem mutatkozik meg. Szerintetek miért van ez?