Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 461 — je suis poloska
Amúgy engem ha lehet (s amíg nincs konkrétum pláne 😛 ) kíméljetek meg attól a felvetéstől, hogy Harrison elmegy az OFF season egyik legnagyobb baklövésének tartanám. Ahhoz képest amennyit játszott nekem nagyon meggyőző volt úgyhogy maradjon léci illetve punktum 😊dande
Nem személyeskedésnek szánom, csak úgy te írtad, azért ide írom.

Téged személy szerint hol győzött meg Harrison? Volt egy kiugró meccse a Redskins ellen, mint ahogy az egész csapatnak, de azt levonva annyira nem volt extra. Jó, Reid nem is igazán adott neki sok időt, lehetőséget, de kiváncsi vagyok erre.
Mert én kissé úgy látom, hogy ebben benne van egy Witherspoon szerű eset. Ott is volt egy jó meccs, ami miatt sok szurkoló felülértékelte, ahhoz képest simán vágtuk ki.

De amúgy szerintem is marad, és küzd a backup posztért Lewis-zal, aki ígéretes, de azért nem árt, ha van egy nem Shady szerű RB is a rosteren majd.Deny
A Philly színeiben 6.0 yardos futás átlaga volt. Leseannak pl csak 5.2-es 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy engem ha lehet (s amíg nincs konkrétum pláne 😛 ) kíméljetek meg attól a felvetéstől, hogy Harrison elmegy az OFF season egyik legnagyobb baklövésének tartanám. Ahhoz képest amennyit játszott nekem nagyon meggyőző volt úgyhogy maradjon léci illetve punktum 😊dande
Nem személyeskedésnek szánom, csak úgy te írtad, azért ide írom.

Téged személy szerint hol győzött meg Harrison? Volt egy kiugró meccse a Redskins ellen, mint ahogy az egész csapatnak, de azt levonva annyira nem volt extra. Jó, Reid nem is igazán adott neki sok időt, lehetőséget, de kiváncsi vagyok erre.
Mert én kissé úgy látom, hogy ebben benne van egy Witherspoon szerű eset. Ott is volt egy jó meccs, ami miatt sok szurkoló felülértékelte, ahhoz képest simán vágtuk ki.

De amúgy szerintem is marad, és küzd a backup posztért Lewis-zal, aki ígéretes, de azért nem árt, ha van egy nem Shady szerű RB is a rosteren majd.Deny
Valóban igazán kiugró meccse csak a Skins elleni volt de máskor is amikor ritkán lehetőséget kapott azért hozott szépen yardokat. De elfogadom az idő is sok mindent megszépít 😊 de ez az élmény maradt meg vele kapcsolatban illetve a bosszankodás hogy miért nem tehermentesítik vele jobban Shaddy-t mikor alkalmas lenne rá.
Mindegy majd kiderül mi történik nekem mindenesetre szimpatikus volt amit láttam tőle de elfogadom inkább csak érzésből élményből jön ez. A tények nem biztos hogy ezt alátámasztják de hát ezért vagyok szurkoló és nem szakértő 😉 .
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, és sorrendben harmadszorra is én írok 😀
Dion Lewis és Jaiquawn Jarrett már twitteren beszélgetnek. Vajon találkoztak már nem a pályán kívűl egymással? 😀
Dion Lewis: I'm giving people work In 2K
Jaiquawn Jarrett: @DionLewis28 haha I know u don't want that problem again
Dion Lewis @jaiquawnjarrett Ima be ready when we get to Philly lol
Jaiquawn Jarrett @DionLewis28 lol I doubt it
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Peter King ma délelőtt egy cikkben (itt olvasható: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/05/01/mmqb/1.html), azt írja, hogy van csapat, melyik tartja az első körös ajánlatát Kevin Kolb-ért, értelemszerűen 2012-es picket adna. A csapat ismeretlen, de várhatólag a Arizona, Miami, Seattle, Oakland és Buffalo egyike lehet. Persze, hozzáteszi, lehetséges, hogy valamelyik újonc irányítót szerző csapat akar egy kicsit rutinosabb, denm öreg QB-t.
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy engem ha lehet (s amíg nincs konkrétum pláne 😛 ) kíméljetek meg attól a felvetéstől, hogy Harrison elmegy az OFF season egyik legnagyobb baklövésének tartanám. Ahhoz képest amennyit játszott nekem nagyon meggyőző volt úgyhogy maradjon léci illetve punktum 😊dande
Nem személyeskedésnek szánom, csak úgy te írtad, azért ide írom.

Téged személy szerint hol győzött meg Harrison? Volt egy kiugró meccse a Redskins ellen, mint ahogy az egész csapatnak, de azt levonva annyira nem volt extra. Jó, Reid nem is igazán adott neki sok időt, lehetőséget, de kiváncsi vagyok erre.
Mert én kissé úgy látom, hogy ebben benne van egy Witherspoon szerű eset. Ott is volt egy jó meccs, ami miatt sok szurkoló felülértékelte, ahhoz képest simán vágtuk ki.

De amúgy szerintem is marad, és küzd a backup posztért Lewis-zal, aki ígéretes, de azért nem árt, ha van egy nem Shady szerű RB is a rosteren majd.
több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Jarrett remélem kap szerepet akkor is, ha Mikell-t visszahozzuk. Ha viszont rögtön kezdőként számolunk vele, akkor azért lesz dolga rendesen. A szokásos SS feladatokon kívül nálunk még plusz felelősség is hárul a SS-re: Sámuel tackle-mentes és kockáztató játéka miatt Mikellnek is fokozottan kellett figyelnie, hogy Asante mikor támad le egy rövid route-ot és marad mögötte a semmi.BleedingGreen
Sztem pont ezért is hoztuk őt el.Mert megvan az esze és az intelligenciája ehhez a játékhoz,jól lát a pályán stb....(vezéregyéniség)
Az ideális az lenne ha Mikell maradna és lenne egy éve beilleszkednie Jarretnek a mi védelmünkbe,de sajna nem így szokta kezelni a csapat ezeket a dolgokat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy engem ha lehet (s amíg nincs konkrétum pláne 😛 ) kíméljetek meg attól a felvetéstől, hogy Harrison elmegy az OFF season egyik legnagyobb baklövésének tartanám. Ahhoz képest amennyit játszott nekem nagyon meggyőző volt úgyhogy maradjon léci illetve punktum 😊
több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Szerintem Havili azért kellett, mert ha Harrison lelép, (ami Lewis érkezésével esélyes) akkor ő lesz a harmadik számú RB. Rövid yardos szituációkban és red zoneban úgyis gondok voltak, főleg hogy folyton középső futást hívtak Reidék. Havili ez meg tudná oldani.Shawn84
Ez nagyon berögzült,hogy Lewis a második számú RB.Én ebben továbbra sem vagyok biztos.Előbb látni szeretném meccseken.Értem,hogy ügyes meg gyors,de Harrison se egy "szarkupac" és megvan az az NFL rutin ami Lewisról egyáltalán nem mondható még el.Szval én várnék ezekkel a kijelentésekkel,hogy ki a második vagy ki lép le.Kiharcolhatja a második posztot.... :cool:

kezdők:
Peters-Watkins-McGlynn-Herremans-Justice
cserék:
Dunlap-Vandenberg-Kelce-Jean-Gilles-Howard
jelenleg kb így nézhet ki az OL, és hozzájuk még UDFA meg FA is jöhet. Wells meg szerintem cut lesz, ha nem szedi össze magát,Shawn84
plusz még JJ felépülésében bízhatunkBébé
Két év kihagyás után én már nem igazán hiszem hogy kezdő szintű lesz.Shawn84
Azért ez nem egy Shawn Andrews szindróma.Sztem JJ 100%-os lesz szezonkezdetre(erről lehetett olvasni) a TC meg pont elég lesz ahhoz,hogy visszarázódjon.Viszont egy újabb komolyabb sérülés már a karrierjébe kerülhet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én kinézem Reid-ből, hogy kezdeti. Ha nem jön veterán CB, akkor igazából játszhat, van olyan, mint a többiek.
De szerintem Mikell maradni fog.

És itt pedig McCoy pajtija, Dion Lewis interjúja: http://philly.blog.hu/2011/05/02/dion_lewis_interju

miilann: Fogalmam sincs. Nem ismerem a számot.
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Curtis Marsh portré elkészült, itt olvashatjátok: http://philly.blog.hu/2011/05/02/portre_curtis_marsh_cb_utah_state_aggies
Remélem kicsit mindenki úgy érzi már, hogy talán ő is kezdő lehet szeptemberben. 😊

Illetve itt szintén egy C+-os draft értékelés: http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Eagles-draft-gets-a-C.htmlDeny
kizárt,hogy kezdő lesz
ha mégis,akkor secondary megint kuka,főleg,ha Mikell elmegy

több mint 15 éve
miller108 Philadelphia Eagles 407 — Eagles fan
Curtis Marsh portré elkészült, itt olvashatjátok: http://philly.blog.hu/2011/05/02/portre_curtis_marsh_cb_utah_state_aggies
Remélem kicsit mindenki úgy érzi már, hogy talán ő is kezdő lehet szeptemberben. 😊

Illetve itt szintén egy C+-os draft értékelés: http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Eagles-draft-gets-a-C.htmlDeny
a portréban az utolsó videó végén lévő zene fellelhető valahol hosszabb formában?

egyébként jó lett ez is, mint ahogy a jarrettes és a draft értékelő is. 😉

child please!
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Le se tagadhatnád kiknek szurkolsz 10 U X 😛adam8
A GM csapatomnak 😀
több mint 15 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Le se tagadhatnád kiknek szurkolsz 10 U X 😛

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én nem úgy érzem, én biztos vagyok benne :cool:
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Curtis Marsh portré elkészült, itt olvashatjátok: http://philly.blog.hu/2011/05/02/portre_curtis_marsh_cb_utah_state_aggies
Remélem kicsit mindenki úgy érzi már, hogy talán ő is kezdő lehet szeptemberben. 😊

Illetve itt szintén egy C+-os draft értékelés: http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Eagles-draft-gets-a-C.html
több mint 15 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem se kell túlkombinálni: Watkins váltja MJG-t guardban és kész is.
Justice-ban továbbra is bíznak, de elit passrusherek ellen elég nagy kockázat ő (pl mindkét GB meccsen penetra volt, és csak a 2.-on volt sérült) Talán Watkins-szal lesz mellette egy megbízhatóbb G, így tán ő is jobb lehet.
JJ felépülésében én is bízok, McGlynn megbízható backupnál nem volt több tavaly, ha javul, tőlem lehet övé a C.

Jarrett remélem kap szerepet akkor is, ha Mikell-t visszahozzuk. Ha viszont rögtön kezdőként számolunk vele, akkor azért lesz dolga rendesen. A szokásos SS feladatokon kívül nálunk még plusz felelősség is hárul a SS-re: Sámuel tackle-mentes és kockáztató játéka miatt Mikellnek is fokozottan kellett figyelnie, hogy Asante mikor támad le egy rövid route-ot és marad mögötte a semmi.


több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Blogon egy újítást találhattok a bal oldalon. Egy ShoutMix Chat nevű üzenetküldő ablakot, ahol regisztráció nélkül is lehet üzenetet vagy kommentet írni. Írjatok oda bátran, bármivel kapcsolatban.
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
plusz még JJ felépülésében bízhatunkBébé
Két év kihagyás után én már nem igazán hiszem hogy kezdő szintű lesz.Shawn84
Szigorúan véve csak 1 évet hagyott ki és másodszorra pedig "csak" tricepsz sérülés miatt dőlt ki, szóval a térde tudott pihenni. Persze ettől még meg kell harcolnia a helyéért, de sztem vele sokkal inkább számolhatunk, mint Weaver-rel.Bébé
Én nagyon örülnék ha végre teljesen felépülne és jól játszana, mert McGlynn ugyan sokat fejlődött szezon közben, és Kelce is mutathat még szép dolgokat, de JJ még mindig nagyságrendekkel jobb játékos. Viszont UDFA-ból Bartholomew és O'Dowd is megérne egy szerződést.
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
plusz még JJ felépülésében bízhatunkBébé
Két év kihagyás után én már nem igazán hiszem hogy kezdő szintű lesz.Shawn84
Szigorúan véve csak 1 évet hagyott ki és másodszorra pedig "csak" tricepsz sérülés miatt dőlt ki, szóval a térde tudott pihenni. Persze ettől még meg kell harcolnia a helyéért, de sztem vele sokkal inkább számolhatunk, mint Weaver-rel.
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
kezdők:
Peters-Watkins-McGlynn-Herremans-Justice
cserék:
Dunlap-Vandenberg-Kelce-Jean-Gilles-Howard
jelenleg kb így nézhet ki az OL, és hozzájuk még UDFA meg FA is jöhet. Wells meg szerintem cut lesz, ha nem szedi össze magát,Shawn84
plusz még JJ felépülésében bízhatunkBébé
Két év kihagyás után én már nem igazán hiszem hogy kezdő szintű lesz.
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
kezdők:
Peters-Watkins-McGlynn-Herremans-Justice
cserék:
Dunlap-Vandenberg-Kelce-Jean-Gilles-Howard
jelenleg kb így nézhet ki az OL, és hozzájuk még UDFA meg FA is jöhet. Wells meg szerintem cut lesz, ha nem szedi össze magát,Shawn84
plusz még JJ felépülésében bízhatunk
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sorry, LT, RT helyett mindehol G-t akartam írni 😀
De a lényege érthető, Mankins felesleges, van két kezdő starter G-unk: Watkins és Herremans
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
kezdők:
Peters-Watkins-McGlynn-Herremans-Justice
cserék:
Dunlap-Vandenberg-Kelce-Jean-Gilles-Howard
jelenleg kb így nézhet ki az OL, és hozzájuk még UDFA meg FA is jöhet. Wells meg szerintem cut lesz, ha nem szedi össze magát,
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.BleedingGreen
Watkins szerintem RT lesz - ha csak nagyon nem megy neki - így is. Todd Herremans meg vagy marad LT, vagy ugye ő költözik. Tehát Mankins érkezésével a háromból egy pad (mert egyik se T, ez tény (Danny lehetne, de nem annak lett hozva, nem is az lesz, aztán ki tudja Mudd mit akar, meg Reid), illetve C sem).Deny
mi van? 😀 Nem nagyon értem h mit akarsz mondani.

99%, hogy Watkins nem lesz OT. Mudd le is nyilatkozta, hogy rövidek a karjai ahhoz, hogy az Ő rendszerében tackle-t játsszon.
"He doesn’t really have the arm length and stride length to reduce distance (on the outside),’’ Mudd said.

Draftunkról:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Domo-grades-the-Eagles-draft.html
Kimásolva 1 részlet belőle
So if the kid is only projected as an interior lineman, you ask, why didn’t the Eagles instead draft Wisconsin tackle Gabe Carimi, who went five spots after Watkins to the Bears? Well, it means one of 3 things things: a) they are thinking of moving left guard Todd Herremans out to right tackle and will plug Watkins in at one of the guard spots and Mike McGlynn at the other; b) they think Winston Justice will rebound with a solid season; or c) they think one of their 6-8 backups – King Dunlap or 2010 undrafted free agent Austin Howard – is going to step up and grab the starting right tackle job. My money’s on A.
- vagy bízunk Justice-ban
- vagy Herremans lesz az RT-nk
- Dunlap, Howard
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Guard lesz.