Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
annyira most nem üt... | Monday Matchup Madness: Eagles vs. Redskins | Drew Litton: http://bit.ly/cuxAJg
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mivel a Dallas legyőzte az Óriásokat egy esti W-vel holtversenyben elsők lennénk a csoportban és hétvégén jöhetne a "dupla győzelmet" érő meccs a Giants ellen.Bébé
Na, már azt hittem senki nem örömködik a tegnapi eredmény láttán. Néztem a meccset, a Dallas egy nagyon egyszerű, de nagyon hatásos taktikát választott: screen, futás, screen, hosszú passz, screen, futás, futás, Hosszú passz, screen. Kb ennyi, de rohadt jól blokkoltak és nagyon okosan csinálták a dolgot, tökéletes felkészülés volt a meccsre, olyan mint a mi védelmünké a Colts ellen. A védelmük akkor csinált playt, amikor kellett, de azért Eli is vastagon benne volt a dologban. A legfőbb bűnös szerintem viszon Nicks volt, aki félelmetes játékos, és általában a hátán viszi a csapatot és a fantasymat, de most szépen elejtegette a passzokat. Boss röntgenen, Smith nem játszhatott és kérdéses, Manningham próbálta menteni a menthetőt. Jók a kilátásaink, de ha ma nem verjük meg a Redskins-t, akkor csak szarul jövünk ki a Giants vereségéből, mert most már a Cowboys is elhiszi magáról, hogy tud nyerni!somebody08
én vagyok az egyetlen akinek nem tetszik hogy nyert a Dallas? 😂
egyébként nem tudom, de nekem olyan érzésem van hogy nagyon sima meccset játszunk ma éjjel... legyen igazam 😊eaglesmcnabb
Nem, annyira nekem 😊 sem, bár az összmérleg szempontjából mindenképp jobb, azért most valószínű kiderül hogy igazából edzőbukta volt a dolgok mögött s bizony ha Romo visszatér mire velük játszunk komoly gondban lehetünk. Dez draftolása nagy húzás volt, hasonló mint nálunk D-Jax-é. Bár ha azokra a beszólásokra gondolok amelyek a Giants topicban felénk érkeznek (tisztelet a többséget jelentő kivételnek (na ezt jól megaszondtam 😛 )) s nemcsak szimpla szurkálódások, akkor talán nem is bánom még akkor sem ha valószínű ettől a győzelemtől erőre kapnak.
Azért ez a hét is szépen bebizonyította, hogy az NFL-ben minden hét más, történhet egy dolog majd másik héten annak ellenkezője is. Ezért volt anno nagy dolog a Pats dominálása, s hogy a Pitt is nyert 2-t. S ha őszintén belegondolunk mi sem panaszkodhatunk még ha az igazi nagy siker el is maradt mert az is bravúr ha egy csapat majd minden évben bejut a PO-ba mi pedig az elmúlt évtizedben talán 2-t vagy hármat hagytunk ki s ha jól emlékszem olyan nem is volt, hogy egymás után 2- PO-t kihagytunk. Azért ez óriási pláne ebben a csoportban.
Nagyon kéne ez a mai győzelem szerintem minden azon múlik, hogy indul a meccs. Ha az elején most mi lepjük meg őket s elmegyünk akkor meglehet egy végig szoros meccsből félek ők jönnének ki jobban.
Még egy érdekesség: Amikor Kolb az irányító Mac-nak megy ha Vick akkor D-Jaxnek. Örülnék ha ez egyszerre sikerülne, mondjuk ma, s akkor tényleg nem lenne mitől tartanunk. Plusz Celek nem csak blokkolna hanem el is kapna s akkor az ellen valóban nem tudná hova kapkodja a fejét. Mcoy-t, Avantot s Coopert még nem is említve... 😉 Már csak azért is fontos lenne a mai W, mert a Chicago is mutat életjeleket bár rapszodikusak de ha stabilizálják magukat akkor... s a Viks-t meg a Hou-t sem írnám le. Most örülök hogy az Atlantával meg a Jax-l is játszottunk már s picit fáj még a Ten elleni vereség. Na bocs most bő lére eresztettem, pedig nem szokásom. Ígérem nem terhellek sok ilyennel titeket 😊

Fly eagles: deee
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Mivel a Dallas legyőzte az Óriásokat egy esti W-vel holtversenyben elsők lennénk a csoportban és hétvégén jöhetne a "dupla győzelmet" érő meccs a Giants ellen.Bébé
Na, már azt hittem senki nem örömködik a tegnapi eredmény láttán. Néztem a meccset, a Dallas egy nagyon egyszerű, de nagyon hatásos taktikát választott: screen, futás, screen, hosszú passz, screen, futás, futás, Hosszú passz, screen. Kb ennyi, de rohadt jól blokkoltak és nagyon okosan csinálták a dolgot, tökéletes felkészülés volt a meccsre, olyan mint a mi védelmünké a Colts ellen. A védelmük akkor csinált playt, amikor kellett, de azért Eli is vastagon benne volt a dologban. A legfőbb bűnös szerintem viszon Nicks volt, aki félelmetes játékos, és általában a hátán viszi a csapatot és a fantasymat, de most szépen elejtegette a passzokat. Boss röntgenen, Smith nem játszhatott és kérdéses, Manningham próbálta menteni a menthetőt. Jók a kilátásaink, de ha ma nem verjük meg a Redskins-t, akkor csak szarul jövünk ki a Giants vereségéből, mert most már a Cowboys is elhiszi magáról, hogy tud nyerni!somebody08
én vagyok az egyetlen akinek nem tetszik hogy nyert a Dallas? 😂
egyébként nem tudom, de nekem olyan érzésem van hogy nagyon sima meccset játszunk ma éjjel... legyen igazam 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mivel a Dallas legyőzte az Óriásokat egy esti W-vel holtversenyben elsők lennénk a csoportban és hétvégén jöhetne a "dupla győzelmet" érő meccs a Giants ellen.Bébé
Na, már azt hittem senki nem örömködik a tegnapi eredmény láttán. Néztem a meccset, a Dallas egy nagyon egyszerű, de nagyon hatásos taktikát választott: screen, futás, screen, hosszú passz, screen, futás, futás, Hosszú passz, screen. Kb ennyi, de rohadt jól blokkoltak és nagyon okosan csinálták a dolgot, tökéletes felkészülés volt a meccsre, olyan mint a mi védelmünké a Colts ellen. A védelmük akkor csinált playt, amikor kellett, de azért Eli is vastagon benne volt a dologban. A legfőbb bűnös szerintem viszon Nicks volt, aki félelmetes játékos, és általában a hátán viszi a csapatot és a fantasymat, de most szépen elejtegette a passzokat. Boss röntgenen, Smith nem játszhatott és kérdéses, Manningham próbálta menteni a menthetőt. Jók a kilátásaink, de ha ma nem verjük meg a Redskins-t, akkor csak szarul jövünk ki a Giants vereségéből, mert most már a Cowboys is elhiszi magáról, hogy tud nyerni!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mivel a Dallas legyőzte az Óriásokat egy esti W-vel holtversenyben elsők lennénk a csoportban és hétvégén jöhetne a "dupla győzelmet" érő meccs a Giants ellen.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
MJG ma már edzett, de nem biztos, hogy Ő lesz a kezdő guard-unk.
Hobbs és Allen biztos, hogy nem fog játszani a Redskins ellen.
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Jean-Gilles_cleared_could_start_on_line.htmlBébé
MJG most úgy néz ki játszani fog.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nagyon jó cikk Asante-ról:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101114_Pick-off_Artist.html
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Lehet, hogy láttátok már. Én csak most bukkantam rá a SI oldalán erre a tüneményes képre a Colts elleni meccsről. 😊

Szabler
Hét képének is volt azt hiszem jelőlve NFL.com-on, de lehet én is máshol láttam.deny79
Valóban indult a hét képe szavazáson, elég durva kép... Egyébként ezen topicban is szóba került.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet, hogy láttátok már. Én csak most bukkantam rá a SI oldalán erre a tüneményes képre a Colts elleni meccsről. 😊

Szabler
Hét képének is volt azt hiszem jelőlve NFL.com-on, de lehet én is máshol láttam.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Lehet, hogy láttátok már. Én csak most bukkantam rá a SI oldalán erre a tüneményes képre a Colts elleni meccsről. 😊


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg a másik fajta beharangozó is készen van mégkésve, de csúszva nem: http://philly.blog.hu/2010/11/14/beharangozo_week_ten
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vick próbálja figyelmen kívül hagyni azokat a hangokat, hogy esélyes az MVP címre: (2002-ben ez nem sikerült neki)
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101114_Ashley_Fox___Eagles__Vick_trying_to_ignore_MVP_buzz.html?page=1&c=y
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utolsó pillanatban elkészült a beharangozó, mivel MFN így talán nem késő még. http://philly.blog.hu/2010/11/14/beharangozo_week_10_at_redskins
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
MJG ma már edzett, de nem biztos, hogy Ő lesz a kezdő guard-unk.
Hobbs és Allen biztos, hogy nem fog játszani a Redskins ellen.
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Jean-Gilles_cleared_could_start_on_line.html
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem tudom csak nekem tűnt-e fel, de egy vereséget 2 győzelem követ eddig idén... ha a sorozat folytatódik a WC meglehet 10-6al végezve, viszont a tehenészek 2-szer elvernek. remélem azért nem eszerint a sorozat szerint jönnek az eredményeink. én simán látok ebben a csapatban egy 11-5-öt.eaglesmcnabb
Igen ezt már pár oldallal ezelőtt végig írtam (akkor nem reagáltatok 😛 )s nagy dolog lenne a WC onnan meg bármi lehet. Nagyon várom a hétfőt bízom benne fent tudok lenni s nem hiába!
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
idény elején 8-8at tippeltem a csapatnak nagyon örülnék ha nem lenne igazam.

igaz az arra vonatkozott hogy csak Kolb irányít. és valószínűleg ha csak ő lenne az egyetlen irányítónk akkor az a 8-8 reális is lenne.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
nem tudom csak nekem tűnt-e fel, de egy vereséget 2 győzelem követ eddig idén... ha a sorozat folytatódik a WC meglehet 10-6al végezve, viszont a tehenészek 2-szer elvernek. remélem azért nem eszerint a sorozat szerint jönnek az eredményeink. én simán látok ebben a csapatban egy 11-5-öt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
kiraktam az eddigi összefoglaló videókat kivéve a washington ellenit mert azt elfelejtettem , de már pótlás alatt áll 😊

arra kérnék egy admint hogy ha nem megfelelő hogy a videók egymás alatt vannak az oldalon, akkor nyúljon bele hogy egy tovább gomb mögött legyen a többi, és csak a W1 legyen kint a fő oldalon.

persze ha így is jó akkor nem kell belenyúlni 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Félévi értékelő a csoportról:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/nfc-east-midseason-report/
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Coleman lesz a 11. Eagle, aki idén debütál a kezdő csapatban:
http://insidetheiggles.com/2010/11/12/kurt-coleman-will-be-11th-eagle-to-make-first-career-start-in-2010/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, ma utól érem én is magam már, aztán jön beharangozó (lehet két különböző is, egy statisztikás-eddigis, meg egy más), pár hír, interjú.
És fenn van egy nagyszerű Greengo írás, olvasátok, jó lett nagyon!
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
a videókat feltettem a youtubera, de kb félnapja csak feldolgozás alatt állnak :S

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
#Eagles say DE Vic Abiamiri is done for the year. Will stay on PUP, tho, and not go on IR.

Érthető döntés, mert tényleg tömegnyomor van DE poszton, de sajnálom szegény gyereket.
Eddig egy olyan szezonja nem volt amikor végig egészséges volt.Bébé
Pont akartam kérdezni Abiamirivel mi van...?sztem offseasonban megválunk tőle...jó DE ,de nagyon sérülékeny és tényleg el vagyunk kényeztetve DE-kel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles say DE Vic Abiamiri is done for the year. Will stay on PUP, tho, and not go on IR.

Érthető döntés, mert tényleg tömegnyomor van DE poszton, de sajnálom szegény gyereket.
Eddig egy olyan szezonja nem volt amikor végig egészséges volt.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem meglepő: úgy néz ki, hosszabbítani akarunk Vick-kel.

The Philadelphia Eagles would like to retain resurgent quarterback Michael Vick for "next season and beyond," but have not engaged in contract talks, according to the The Philadelphia Inquirer, citing sources close to the situation.
Team officials plan to meet during the next few weeks to discuss Vick's future and a potential contract extension.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c0ed2f/article/report-eagles-hope-to-keep-vick-next-season-and-beyond?module=HP_headlinesBleedingGreen
Persze,hogy nem meglepő......remélem gyorsan megegyezünk.Lehet találgatni Kolb jövőjét illetően. 😊Greengo
Vagy Vickén, hogy milyen pickért adjuk tovább 😀 Remélem valóban van benne még jó pár év s nem száll el mondjuk ismét hanem a földön marad, s akkor nagy hasznunkra lehet. Csak akkor Kolbot sajnálom bár ha megelégszik a backup szereppel maradhat arra mindig szükség van. Egyébként lehet Vickben éppen az a plusz van meg ami D-Mcből igazán hiányzott, hogy meg legyen az a gyűrű. A jövő eldönti s bízom benne sérülés nem akadályozza, hogy ez kiderüljön meg esetleges béna játékhívások 😛 )

deee