Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
- Reid a kezdő, bye után ő jön már kezdeni. (Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)deny79
Ki a kezdő?kzol
Na, ez van, ha sok mindent csinálok egyszerre, szóval Vickdeny79
hát ez tényleg gyors volt s szerintem is hiba én Wsh-ton meccset még odaadtam volna Kolbnak így nem lehet csapatot építeni még akkor is ha az a L az idénybe kerül, de legalább elmondhatja h ő megadja a lehetőséget. Ezzel adunk egy újabb pofont a sz-rnak. Na mindegy remélem tudja mit csinál (bár néha kétlem 8 PO a 11év alatt ide vagy oda)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
....(Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)
deny79
Szerintem ez gyakorlatilag muszáj volt Andytől... Azok után hogy Kolb volt a kezdő QB szezon elején, majd sérülése után Vicket "nevezték ki", egy újabb (Vick) sérülés után megint Kolbot kezdetni durván szájbólseggcsinálásnak minősült volna 😊Rataccess
oké, hogy Vick legyen majd kezdő, de két hét van még hátra a meccsig, ráér nyugodtan bejelenteni majd
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Na, ez van, ha sok mindent csinálok egyszerre, szóval Vickdeny79
Ezt szomorúan hallom, szerintem bőven nem Kolbon múlott a mai meccs.kzol
Szerintem sem. Köze volt hozzá, de nem rajta ment el. Egész offense hozta azt, amit tavaly, 30 yardig simán felmegy, majd halál. Akers FG.... (legalább bebizonyította, hogy tud még rúgni)

Attól függetlenül két hét alatt sok minden történhet még az edzéseken, de jelenleg Vick a hivatalos No.1. QB, Kolb csak a sérülések miatt kezdett.deny79
Mindegy legalább ha egy komoly ellenfél ellen végre kikapunk Vickkel akkor nem lesz kire mutogatni.
Továbbra is tartom, hogy a Detroit és Jacksonville ellen könnyű (könnyebb) bizonyítani.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
....(Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)
deny79
Szerintem ez gyakorlatilag muszáj volt Andytől... Azok után hogy Kolb volt a kezdő QB szezon elején, majd sérülése után Vicket "nevezték ki", egy újabb (Vick) sérülés után megint Kolbot kezdetni durván szájbólseggcsinálásnak minősült volna (főleg hogy Kevin nem váltotta meg a világot, bár annyira nem is volt gáz) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, ez van, ha sok mindent csinálok egyszerre, szóval Vickdeny79
Ezt szomorúan hallom, szerintem bőven nem Kolbon múlott a mai meccs.kzol
Szerintem sem. Köze volt hozzá, de nem rajta ment el. Egész offense hozta azt, amit tavaly, 30 yardig simán felmegy, majd halál. Akers FG.... (legalább bebizonyította, hogy tud még rúgni)

Attól függetlenül két hét alatt sok minden történhet még az edzéseken, de jelenleg Vick a hivatalos No.1. QB, Kolb csak a sérülések miatt kezdett.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Na, ez van, ha sok mindent csinálok egyszerre, szóval Vickdeny79
Ezt szomorúan hallom, szerintem bőven nem Kolbon múlott a mai meccs.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
- Reid a kezdő, bye után ő jön már kezdeni. (Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)deny79
Ki a kezdő?kzol
Na, ez van, ha sok mindent csinálok egyszerre, szóval Vick
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Meccsről véleményem majd olvasható lesz, addig nem igazán szólok hozzá, de kzol-lal egyetértek, nem Kevin miatt lett ez lose. deny79
Vick fogta volna Brittet és minden megoldódott volna 😀


- Reid a kezdő, bye után ő jön már kezdeni. (Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)deny79
Ki a kezdő?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meccsről véleményem majd olvasható lesz, addig nem igazán szólok hozzá, de kzol-lal egyetértek, nem Kevin miatt lett ez lose. Köze volt hozzá, de Hobbs és Allen is "nagyot" játszott. Ha Nate Allen bukja a DROY-ert, akkor a mai meccs nagyban közre fog játszani.
Sajtótájékoztatón Reid következőket mondta:
- sérülések: Justice and Dunlap hyperextended their knees. Sims has a back strain.
- Vick a kezdő, bye után ő jön már kezdeni. (Gyors döntés volt, és szerintem hiba is volt azonnal kijelenteni)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szerintem a védelmünk jó volt összességében leszámítva a Hobbs oldalt, a futásokat szépen fogtuk! Volt 3 sack is, volt 2 inti és FF... szóval volt nekünk is TO, mennyi 3 db, vagy több?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Azt hiszem most nem szabad elhamarkodottan véleményt mondanunk. Reálisan nézve mindkét csapatnak 50% esélye volt. Mi jobbak voltunk az első félidőben és a 3. negyedben is tartottuk a lépést. A 4.-ben már több hibát is elkövettünk. Mind az O# mind a D#. Mivel idén nem várható el hogy mindenkit végigverjünk, és a liga egyik legjobb védelmével álltunk szemben, nem szabad világvége hangulatot csinálni. Kenny Britt ma kicsinált minket, Hobbs kritikán aluli volt. Ennyi. Bye Week. Lehet pihenni, sérülésekből épülgetni, hibákat javítani. Aztán utána jönnek a legnehezebb meccsek. Giants 2, Colt, Dallas 2, Washington idegenben, Chicago, Texans, Vikings.
Reálisan nézve már a 8-8 -as mérleg is bravúr lenne.Shawn84
Na ugye,h Hobbs feltűnően kritikán alulit játszott?!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem most nem szabad elhamarkodottan véleményt mondanunk. Reálisan nézve mindkét csapatnak 50% esélye volt. Mi jobbak voltunk az első félidőben és a 3. negyedben is tartottuk a lépést. A 4.-ben már több hibát is elkövettünk. Mind az O# mind a D#. Mivel idén nem várható el hogy mindenkit végigverjünk, és a liga egyik legjobb védelmével álltunk szemben, nem szabad világvége hangulatot csinálni. Kenny Britt ma kicsinált minket, Hobbs kritikán aluli volt. Ennyi. Bye Week. Lehet pihenni, sérülésekből épülgetni, hibákat javítani. Aztán utána jönnek a legnehezebb meccsek. Giants 2, Colt, Dallas 2, Washington idegenben, Chicago, Texans, Vikings.
Reálisan nézve már a 8-8 -as mérleg is bravúr lenne.Shawn84
Hát ja kb de ehhez is nagy-nagy csoda kell illetve az O-nak összeszedni magát a D-nek a stabil védekezés mellett pontokat is szereznie és nem összeomlania rövidzárlatoknak helyet adnia
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azt hiszem most nem szabad elhamarkodottan véleményt mondanunk. Reálisan nézve mindkét csapatnak 50% esélye volt. Mi jobbak voltunk az első félidőben és a 3. negyedben is tartottuk a lépést. A 4.-ben már több hibát is elkövettünk. Mind az O# mind a D#. Mivel idén nem várható el hogy mindenkit végigverjünk, és a liga egyik legjobb védelmével álltunk szemben, nem szabad világvége hangulatot csinálni. Kenny Britt ma kicsinált minket, Hobbs kritikán aluli volt. Ennyi. Bye Week. Lehet pihenni, sérülésekből épülgetni, hibákat javítani. Aztán utána jönnek a legnehezebb meccsek. Giants 2, Colt, Dallas 2, Washington idegenben, Chicago, Texans, Vikings.
Reálisan nézve már a 8-8 -as mérleg is bravúr lenne.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem a Colts-ot megveritek 😀 na meg azt is remélem, hogy Vick játszik , csak azért nézem meg az Eagles meccseket, hogy lássam játszani. Egyébként meg Kolbásznak még simán volt 3 INT a játékában aki nézte a meccset : (Verner,Hope,Griffin)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Köze nem volt a Titansnak a meccshez. Milyen duma ez, hogy egy jobb csapattól kaptunk ki? Hagyjuk máááár..."

Alapvetően jobb csapat nem a meccs fényében! De ez már nem számít...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Na most jön a világvége FRanch költöztetés Kolb cut stb 😊 nincs rá szükség igazából egy jobb csapattól kaptunk ki csak a meccset látva keserű a szánk íze. Úgy érzem mentálisan fáradt el főleg a D a végére amit nem is csodálok ezért nem elit D még! de biztató s remélem még egyszer nem pécézünk ki egy embert az ellenből h vmlyik játékosát naggyá tegyük. Most pihi de fog jövő héten hiányozni a meccs a WSh-nak muszáj visszavágni. S könyörgöm ne kezdjük el a Kolb-Vick vitát bannt kérek arra aki elkezdi...... bár lehet akkor kevésbé pörög a fórum de így nem bánom.dande
Kolbal semmi gond nem volt! Jó a végén eldobta a lasztit az az ő sara de már nem oszt nem szoroz max a statisztikát rontja... Én Hobbsra vagyok berágva nagyon őt de lecserélném valami értelmes CB-re!!!
(Cut-ra nem tenném de csere CB-nek vagy visszahordónak jó, kezdő CB-nek kevésnek érzem! (Személyes véleményem))
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Köze nem volt a Titansnak a meccshez. Milyen duma ez, hogy egy jobb csapattól kaptunk ki? Hagyjuk máááár...

19-10nél 1st and goalunk volt a 2esükről. Ott volt egy blown O line assignment... addig 7 drive alatt 95 yardot hoztak, utána 3ból 170et... és ennyi volt.

Azt, hogy az O hogy zuhant össze mikor feljövőbe volt a Titans és kellett volna egy két pihenő meg megnyugtató first down... szerintem nyugodtan lehet Kevin orrára kötni. Ahogy a borzalmas underthrown deep balljait. Első féldiő végén wide open volt Maclin, már akkor megnyerhettük volna a meccset.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szégyenteljes verség... azt hittem megússzuk idén az ilyeneket. Igazi classic Eagles loss. Az ellenfélnek köze sem volt a meccshez, hát hozzásegítettük őket. Nem kicsit. Még mindig nem hiszem el, hogy tudtuk ezt el ennyire szerencsétlen módjára elszórakozni.Petya
Én sem hiszem el, 1 félidőben szépen nyomtuk, de mi lett velünk?!
Red Zone-ban az O# támadásai összeomlanak mint a kártyavár, mondjuk szerintem a RZ pont nem ilyen playeket kellett volna hívni, nem tudom... mondjuk azt a 3y lévő fumble-ért nem hibáztatom se Kolbot se McCoy-t nem ezt a playt kellett volna hívni... Akkor a másik nagy TO mikor a J. Calvin látja h jön felé 2 Titans játékos face to face akkor mi a szarért bűvészkedik miért nem tud letérdelni???!!!!
Ilyen hibákat?! Meg is érdemeltük.

Meg a liga 1ik tipikusan futó csapata passzol ellenünk 273y és 3 TD ráadásul 1 WR hozza össze mindezt... Az szép, h CJ lefogtuk szép munka volt tényleg....
De az Asante/Mikell oldalon nem volt számottevő passz, Hobbs
meg úgy totyogott a Britt után mint egy öreg, 1-1 egyben szétalázta a WR-je, és lehet mutogatni, h N. Allen-nek kellett volna átvennie, nem Hobbsnak nem kellett volna elengednie... Nem lehett volna Asantét rátenni Britt-re Hobbs meg szenvedjen a másik oldalt?

Meg ez az INT TD a végén, szánalmas próbálkozás, mind1...

A fal jó volt szerintem 1 sack a TEN ellen szép munka, Kolb sem volt rossz csak most az a passz a végén 😐
Akersnek gratula a 4/4-hez 2x46 FG az szép, megrázta magát...

Védelemből Asante, Mikell, Cole, Dixon jó munkát végzett nagyon... Bradley egész meccsen 2 tackle? 😐 Többet vártam!


Na majd megnyukszom holnapra, következő 7en pihenünk ugye? Ha így van ránk is fér, és remélem nem fogunk mást csinálni mint a RZ-os playeket gyakoroljuk éjjel nappal mert ez a RZ-os teljesítmény nem sok!!!

(Most nézem h a Saints kikapott a Brownstól 30-17re az ciki azért 😀)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a Britt 225 yard 3 TD hogy jött össze, amikor az első két félidőt követtem, akkor 6/14el állt Collins kb végig...
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szégyenteljes verség... azt hittem megússzuk idén az ilyeneket. Igazi classic Eagles loss. Az ellenfélnek köze sem volt a meccshez, hát hozzásegítettük őket. Nem kicsit. Még mindig nem hiszem el, hogy tudtuk ezt el ennyire szerencsétlen módjára elszórakozni.Petya
Undorító volt. Na mind1 legalább túl vagyunk rajta. Én a Bears meccstől vártam ezt jó szokásunkhoz híven.
Eszméletlen pipa vagyok.
Én továbbra is kitartok Kolb mellett. (Vickkel sem nyertünk volna)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most jön a világvége FRanch költöztetés Kolb cut stb 😊 nincs rá szükség igazából egy jobb csapattól kaptunk ki csak a meccset látva keserű a szánk íze. Úgy érzem mentálisan fáradt el főleg a D a végére amit nem is csodálok ezért nem elit D még! de biztató s remélem még egyszer nem pécézünk ki egy embert az ellenből h vmlyik játékosát naggyá tegyük. Most pihi de fog jövő héten hiányozni a meccs a WSh-nak muszáj visszavágni. S könyörgöm ne kezdjük el a Kolb-Vick vitát bannt kérek arra aki elkezdi...... bár lehet akkor kevésbé pörög a fórum de így nem bánom.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Szégyenteljes verség... azt hittem megússzuk idén az ilyeneket. Igazi classic Eagles loss. Az ellenfélnek köze sem volt a meccshez, hát hozzásegítettük őket. Nem kicsit. Még mindig nem hiszem el, hogy tudtuk ezt el ennyire szerencsétlen módjára elszórakozni.

Egyébként. Nem mondom, hogy Kolb vesztetette el a meccset, de... azt mondom, hogy Vickel megnyerjük.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát srácok nem tudom ki hogy van vele, de ha tippelnem kellett volna h ki viszi be töllünk az első TD tuti nem azt mondom, hogy R. "Napocska" Cooper lesz az. De nagyon szépet alakított ebben a drive-ban, gratula neki ééés gratula az első NFL TD-hez.
Védelemmel eddig elégedett vagyok CJ-t szépen fogjuk, Q. Mikell nagyon szépen nyomja...
És nagyon bejönnek ezek a trükkös játékok 😊 Ez kell ide!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Bocs az offért:Tippjeiteket még adjátok le..ha akartok játszani!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Koncentráció, ez kell ma mindenktől nagyon! Bradley és Celek pedig szerintem is kiemelt lesz, ha összpontosítanak.

Hiányzók
Philadelphia Eagles at Tennessee Titans
Philadelphia: QB Michael Vick (3rd QB), RB Jerome Harrison, WR DeSean Jackson, TE Clay Harbor, T Jason Peters, DT Brodrick Bunkley, LB Keenan Clayton, CB Trevard Lindley
Tennessee: QB Rusty Smith (3rd QB), WR Justin Gage, T Troy Kropog, G Ryan Durand, DT Tony Brown, LB Rennie Curran, CB Jason McCourty, S Robert Johnson