Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
0-1-3 technikában baj van, legfeljebb a liga közepe, nincs igazi horgony játékos, mint a másik oldalon Kyle Williams.


TGA
Mebane elengedését nem éljük túl gond nélkül, de Reedből reméljük domináns NT válik, mutatott szép dolgokat, de idő kell neki. McDaniel, Rubin meg hozzák a szokásos közepeset.
Igazad van DT poszton nem állunk úgy ahogy a Dben a többi helyen. A liga közepe az helytálló szerintem.
Az meg régi szivfajdalmam h régóta nincs egy igazi 3Tás játékosunk (clinton mcdonald? ) A keretben lévő összes DT NT igazából.
Ezért is hiányzik Bennett, aki 3T-ben passzszitukban elit. De jobb lenne ha igazi 3Tás DT mellől indulna belül Bennett is.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Nem láttam a meccset, így nem akarok okoskodni, de annyit megjegyeznék, hogy amit mi itthon a fotelből megítélünk, hogy ez vagy az, ott a pályán teljesen másként tűnhet, nem hiszem, hogy Sherman ki akarta volna nyírni a kickert, full koncentráltan, csurig adrenalinnal minden idegszálával blokkolni akart. Az már a bírók sara, ami ezután történt.

Shermanben amúgy meg megvan az a lelki plusz - vagy minek nevezzem - ami lehetővé teszi, hogy olyan szintű játékos legyen, amilyen. Ez tűnhet parasztságnak, de kell az ilyen egy védelemben, ez nem sakk, ha nincs meg a kellő agresszivitás, határozott, már-már a sportszerűtlenség határát súroló fellépés, sokszor szart sem ér az egész. Persze vannak olyan játékosok, akik nem ilyenek, de a többségnél a klasszisok közül ez a helyzet. Ha nem így menne fel a pályára, rosszabb teljesítményt nyújtana. Ettől még lehet szeretni és nem szeretni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mint semleges ezt a meccset nem értékelném.
Nem hallottam Ricsit, ezért ehhez sem szólnék hozzá.

Annyit azonban szeretnék megjegyezni, hogy lehet Lane teljesítményét gyalázni joggal, hiszen nem oldotta meg a feladatot, de szigorúan véve Woods néhány nagy játékainál nem emberezett, mert nem azt hívtak rá, hanem terület védelmet. Szubjektív: Jeremy Lane egy közepesnél jobb képességű, de elsősorban az atletikus képességeiből élő srác. Woods személyében viszont találkozott azzal az elkapóval, aki ellen ezt nem tudta kihasználni, mert nála jobb atléta nem igazán van a ligában. Woods nagyon alulértékelt, hozzáteszem.
Ezt a missmatchet látta/sejtette Richards, ezért tette Lanet villamos üzemmódba. Elsülhetett volna jobban is, de nem így történt, mert az alsó, és felső zóna váltások(aláváltás/csapda, illetve downhill DC team up) nem voltak megfelelőek sem a nikkeltől, illetve az FS től, sem az ss-től. Hozzáteszem, remekül diverzifikálta a játékot Lynn, és igazából a területvédelem egy elemében sem tudott felülkerekedni Richards, illetve remekül csalta az olvasást, ami késett is emiatt. Ez van, amikor nem tudod kivenni biztosan a játék egyik elemét sem a pakliból.
Szerintem, ha valami akkor a Richards féle védelmi koncepció sántult meg, nem Lane. Lane ennyit tud.
Szeretném jelezni, hogy átgondolatlannak érzem azt a védelmi koncepciót, amely ilyen mértékben épít az egyéni heroizmusra, és arra, hogy a védelem minden tagja hozza a 90/100at. Ilyen nincs azzal együtt sem, hogy a Seattle védelem alapvetően fegyelmezett, összetartó, elit társulat.
Viszont:
0-1-3 technikában baj van, legfeljebb a liga közepe, nincs igazi horgony játékos, mint a másik oldalon Kyle Williams.

Lábjegyzet:
- botrányos a bíráskodás színvonala.
- 2. Félidőben megváltozott Wilson dobási mechanizmusa kis mértékben, de lehet csak én néztem be.
- valamit kezdeni kell a futójátékkal mozgalomhoz csatlakozom.

Jocakát

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Megneztem az osszefoglalot.
Tejoeg mit csinalt Graham, atyauristen- el se hiszem 😀
Shermanben meg semmi szandekosat nem lattam. Attol meg h elkesett egy fel mp-el , nyilvanvaloan a labdara ment.
Mit akartok, alljon meg mert lehet h nem fogja elerni? Na ne szorakozzunk mar xd
Adirotor
Volt sípszó... Amit csak ő nem hallott...
ThundersNFL
Miert nem lepodok meg h egy patses szol bele egy nyilvanvalo dologba xd
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megneztem az osszefoglalot.
Tejoeg mit csinalt Graham, atyauristen- el se hiszem 😀
Shermanben meg semmi szandekosat nem lattam. Attol meg h elkesett egy fel mp-el , nyilvanvaloan a labdara ment.
Mit akartok, alljon meg mert lehet h nem fogja elerni? Na ne szorakozzunk mar xd
Adirotor
Volt sípszó... Amit csak ő nem hallott...
ThundersNFL
valahogy dolgozd fel ezt az esetet
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Megneztem az osszefoglalot.
Tejoeg mit csinalt Graham, atyauristen- el se hiszem 😀
Shermanben meg semmi szandekosat nem lattam. Attol meg h elkesett egy fel mp-el , nyilvanvaloan a labdara ment.
Mit akartok, alljon meg mert lehet h nem fogja elerni? Na ne szorakozzunk mar xd
Adirotor
Volt sípszó... Amit csak ő nem hallott...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Megneztem az osszefoglalot.
Tejoeg mit csinalt Graham, atyauristen- el se hiszem 😀
Shermanben meg semmi szandekosat nem lattam. Attol meg h elkesett egy fel mp-el , nyilvanvaloan a labdara ment.
Mit akartok, alljon meg mert lehet h nem fogja elerni? Na ne szorakozzunk mar xd

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
+Graham (legjobb elkapo TE)
+W
+Avril

-Patriots drukkerek
-Sherm

Amugy a rengeteg elrontott szereles inkabb a jol megtervezett bills gameplan (sokszor a blokkok miatt rossz szog volt az initial contactra) es McCoy kirmelkedo kepessegei miatt esett meg. Es ugye van key player IR-en abbol az O-bol.

Viszont a rendszerszintu problemak meg mindig fent allnak, csak most jott hozza -ismet- a cb2. A RB-ek 10 yardot futottak ma. Nem sok.

Bizakodjunk 😊

Pats ellen idegenben, rovid heten nem sok jot josolok, remelem Bradyt es Edelmant parszor megkergetjuk. Serultet ne szedjunk be, az mar eleg. 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tyvis Powell:

 twitter.com/BrianMFloyd/status/795817847293378560

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Végszóként remélem jövőhéten játszunk egy jó meccset és zebrák lesznek benne a legkisebb mellékszereplők.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Sajnos képtelenek vagyunk megoldani a jobbhátvéd problémát. Előbb Simon, most Lane, hát nem az igazi. Persze többet is kapunk Sherm miatt arra az oldalra, de akkor is. Meg aztán McCray nem Kancellár, ezt eddig is tudtuk. TT bosszantóan sok yardot hozott ki már-már halott játékokból. Amit meg 3/21-nél csináltunk....már az sem érdekelt ha felébred a család! Szerencsére behúztuk a derbit, vérrel-verejtékkel.
Sherman ökör volt, a sporik meg még nála is nagyobbak. Lesz bünti belőle a pénztárcának, a zebráknak meg valószínűleg rövidebb lesz egy-két meccsel a karrierjük. Mindkettő jogos lenne.

Amúgy Bennett nagyon hiányzott.
De hogy ennyire homályok legyünk futásban!
Most pedig jöhet a tuti bukó meccs, amit meg fogunk nyerni!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Sherman az hajnalban bekapta a kapjabemindenkiakkorisdirtyleszek tablettát?
ParadSEC
így van, következő célpont Gronk, olyan dirty volt Sherman h semmi esélye a TEnek, sőt senkinek ilyen dirtység mellett!!!
braxa88
Azért ha egy ilyet meg lehet csinálni semmi retorzióval akkor az ellen nemcsak kickerét hanem QB-ját is ki lehet ütni büntetlenül... És kapok 5 yard büntit.... Falcons ellen lejtett majd a Saints ellen nem ott már ment a hiszti majd megint lejtett.... Nálunk Foxboroughban az ellen számít hazai pályaválasztónak szóval no para 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na szóval
5-2-1. nagyon kellett a W.

-Wilson válaszolt, ahogy kell. 1.félidőben hibátlan volt, a 2.ban viszont ennél több kell akkor amikor huzni kellene az időt. Bills 2x annyi playt csinált mint mi...
-Futójáték továbbra sincs, sőt ez még szarabb volt mint eddig. Michael 1yard...
-Fant egyre jobb, vannak hibák a játékában, de ki tudja lehet hogy megoldhatja az LT gondokat. Volt 4 sack, meg szar futásblokkolás, de többször is szép tiszta zseb, ami idén nem nagyon
-Graham. Tökéletes meccset tolt. (és fantasyban ledolgozta nekem a 15pontos hátrányomat, köszhaver!)
-P.Rich nagyon fontos elkapást csinált, ami mellesleg nehéz is volt. többet neki!

-Lane förtelmes volt. ne ragozzuk
-Bennet és Kam is hiányzott, futás ellen.
-Avril élete szezonjában, lassan már all-pro forma. 1,5 sack és vagy 3bol mászott még ki TT. Ettől függetlenül azért elég sokszor passzolhatott TT zavartalanul, bliccek nem voltak, sztem ez azért volt mert ha TT meglódul akkor nagy tér állt volna előtte a bliccre elküldött LBk mögött.
-Szépen nyeltük a yardokat, de nagyszerű gameplant állított össze a Bills OC Lynn, meg hát Lanere bármikor megvolt a 1.down. McCoy meg megmutatta miért is top3 RB. Vele teljesen más ez a Bills.

-Pats vasárnap, ha az offense ugy tolja mint az 1.félidőben akkor szorosabb lehet mint azt vártam mondjuk tegnap.


+Faragó kommentálása undorító volt, amilyen korrekten kommentál Chiefs meccsen, annyira bicskanyitogató Shermannél. Ricsi nem ismeri Shermant, nem tudja, h egy korrekt, sportszerű arc(hányszoer gratulált egy ellenfél WRnek, QBnak egy szép play után...), de ő csak a dumálásait tudja észrevenni. Meg egy rosszul sikerült blokkot, ami dirty. Aha biztos az volt a cél h kinyírja a K-t.
Mindegy, remélem nem ez lesz a téma a topicban, mert van más amiről lehet beszélni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sherman az hajnalban bekapta a kapjabemindenkiakkorisdirtyleszek tablettát?
ParadSEC
így van, következő célpont Gronk, olyan dirty volt Sherman h semmi esélye a TEnek, sőt senkinek ilyen dirtység mellett!!!
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Sherman az hajnalban bekapta a kapjabemindenkiakkorisdirtyleszek tablettát?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Jóslások hajnalra?😊
Oszi
Kínkeserves mérkőzésen, sok szentségeléssel és remek védelmi megmozdulásokkal fűszerzve nyerünk 3 ponttal.
Sebii
jósolni nem merek, amit várok remélek:
-valami éledező futójáték: mozduljunk már el arról a 3,2y/carry mutatótól, mert rossz ránézni
-O oldalon ha nem is hozunk atlantai számokat, legalább éledezzünk kicsit: OLine, playhívás, stb.

Jó lenne bizakodva várni a NE elleni meccset

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bold prediction- Szerintem:
-őrületes ground attack lesz, a Bills részéről. Azt hiszem Shady is játszik. bills fal belseje nem rossz, míg nálunk a DL belsejében van baj.
-Wilson viszatalálhat elvileg Grahamhez, mert nem igazán van hasznãlható SS a Billsben, de a Seefalkan ezt nem fogja kihasználni.
-viszont féltem Wilsont, mert harapni fog a Bills front, rengeteg szemét blitzet hív Rex.... Benne van a 4 zacskó
-BElicsik nagy popcornt fog rendelni, és Seattlenek fog szurkolni.
-Rex eredménytől függetlenül leszavaz a meccs után Trumpra.

Na ennyi!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Jóslások hajnalra?😊
Oszi
Kínkeserves mérkőzésen, sok szentségeléssel és remek védelmi megmozdulásokkal fűszerzve nyerünk 3 ponttal.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jóslások hajnalra?😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 bleacherreport.com/articles/2673677-russell-wilson-illustrating-innate-toughness-in-his-most-challenging-season

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
--Hajnali Bucs-Falcons meccsen a zebrák bedobtak egy sokkal kisebb OPI büntit (mindkettőnél 3.downra lett meg az OPI miatt a 1.down, az egyiknél TD is), mint amiket mi szoptunk a Saints ellen. Baszott dühítő.
braxa88
3 down-nál Offense büntiből, hogy lesz 1 down?
gordon
mert a Saintsnél volt a labda, ők csinálták az egyértelmű OPI-kat, amiket nem fujtak be, és így lett az elsőnél TD, 2.nál kulcs 1.down 3,5perccel a vége előtt.
itt a TD, Snead a szabálytalan
https://i.ytimg.com/vi/_dQhFoydUVA/maxresdefault.jpg
Brandin Cooks Cuts Inside for a TD Catch! | Seahawks vs. Saints | NFL
QB Drew Brees leads the Saints down the field and connects with WR Brandin Cooks for the touchdown! The Seattle Seahawks take on the New Orleans Saints durin...

hasonló play volt a másik is

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
--Hajnali Bucs-Falcons meccsen a zebrák bedobtak egy sokkal kisebb OPI büntit (mindkettőnél 3.downra lett meg az OPI miatt a 1.down, az egyiknél TD is), mint amiket mi szoptunk a Saints ellen. Baszott dühítő.
braxa88
3 down-nál Offense büntiből, hogy lesz 1 down?
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
A sérülést a harmadik héten szedte össze a 49ers ellen, az első vélemény az volt, hogy négy teljes hetet ki kell hagynia, ahhoz képest tehát nincs nagy késésben.

Az előzmények ismeretében meg kizártnak tartom, hogy bárki a keretből vagy az edzői stábból hajlandó lenne feltett kézzel pályára lépni éppen a Pats ellen.
tejbegrrr!!!
Ez jogos😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
A sérülést a harmadik héten szedte össze a 49ers ellen, az első vélemény az volt, hogy négy teljes hetet ki kell hagynia, ahhoz képest tehát nincs nagy késésben.

Az előzmények ismeretében meg kizártnak tartom, hogy bárki a keretből vagy az edzői stábból hajlandó lenne feltett kézzel pályára lépni éppen a Pats ellen.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
nem hülyeség.