Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azért az elég "vicces", hogy az offense első számúi közül jelenleg Graham tűnik a legegészségesebbnek. Bízom benne, hogy nagy meccse lesz vasárnap, Olsen legutóbb 122 yardot és 1 TD-t termelt a 49ers ellen. Időszerű lenne végre Graham is back! főcímeket látni mindenütt.

Jól jellemzi az általános állapotokat, hogy jelenleg az Unger-utód Britt látszik a fal legszilárdabb pontjának. A New Orleans egyébként egy évre visszavette a nyáron nálunk járt Evanst, aki azóta természetszerűleg parádézik, Brees két meccs alatt egyetlen ütést és egy siettetést szenvedett el csupán miatta.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wagner vs Rams
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tukuafut megint kiraktuk. Volt egy adat, hogy fullbackes futásokból nulla közeli yard jött össze a Rams ellen. De lehet, hogy RB vagy WR kell a keretbe a sérülések miatt.
tejbegrrr!!!
gondolom azért mert ha benn volt a FB akkor 90%ban futottunk a FB mögött...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kedves Undisputedly!
Élvezettel olvastam az írásod, egyetlen egy gondolatoddal vitatkoznék ez pedig az Ofal gyűrűhöz adott értéke.
Azt gondolom, hogy Russel Wilson két éve, tehát nagyjãból az Unger trade óta elvesztett egy, sőt inkább két szabadságfokot. Ez alatt egyrészt azt értem, hogy mindannyiunkban meghül a vér amikor tripla Lutzokat ugrik a zsebben, vagy, amit annak nevezünk. Az én megítélésem ennek részben oka, hogy nem tud fellépni a zsebből olyan szabadon, mint pár éve. Sokat beszéltek a két Tackleről, nyílván okkal, de azt is látni kell, hogy a fal belső része már nem tudja első szándékból kisöpörni a védelem vonatkozó technikáit, és lyukat nyitni, inkább csak tart. Ennek meglehetősen komoly gondok vannak a belső futásoknál is, és az opciós hívásnál, mert a falat egyszerűen rátolják a handoffra(mondjuk a játékhívás a másik fele)
Mondjuk ki hiányzik Carpenter 😊
TGA
Ennyire nem ertek az OL-hez (meg a tobbi poziciohoz sem). En inkabb a korai koros pickeket hianyolom, es azt, hogy ne csak ugy alljunk a falhoz, hogy "majd Cable megoldja", mert latjuk, hogy nagyon ugy tunik, szarbol nem lehet varat epiteni. Egyelore annak is orulnek, ha a futas menne, es visszaternenk a smashmouth focihoz. Nyilvan ez mar nem Lynch csapata, es ha van egy frencsajz iranyitod, akkor kore epited a csapatod, de az legalabb ment 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tukuafut megint kiraktuk. Volt egy adat, hogy fullbackes futásokból nulla közeli yard jött össze a Rams ellen. De lehet, hogy RB vagy WR kell a keretbe a sérülések miatt.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rawls, baldwin éslockett islimitált edzésen. vasárnapra valszeg oké lesznek
ifedi edz majd a héten. nem hsizek benne h játszik.
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Egyébként Carpenter utolsó évére nagyon jó kis futásblokkoló guard lett, bármilyen furcsa is ezt leírni.

Én simán beáldoznék valakit az Avril/Bennett kettősből, hogy fel tudjunk szabadítani helyet egy OT számára. Clark megoldja.

Szerkesztette: Sebii
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kedves Undisputedly!
Élvezettel olvastam az írásod, egyetlen egy gondolatoddal vitatkoznék ez pedig az Ofal gyűrűhöz adott értéke.
Azt gondolom, hogy Russel Wilson két éve, tehát nagyjãból az Unger trade óta elvesztett egy, sőt inkább két szabadságfokot. Ez alatt egyrészt azt értem, hogy mindannyiunkban meghül a vér amikor tripla Lutzokat ugrik a zsebben, vagy, amit annak nevezünk. Az én megítélésem ennek részben oka, hogy nem tud fellépni a zsebből olyan szabadon, mint pár éve. Sokat beszéltek a két Tackleről, nyílván okkal, de azt is látni kell, hogy a fal belső része már nem tudja első szándékból kisöpörni a védelem vonatkozó technikáit, és lyukat nyitni, inkább csak tart. Ennek meglehetősen komoly gondok vannak a belső futásoknál is, és az opciós hívásnál, mert a falat egyszerűen rátolják a handoffra(mondjuk a játékhívás a másik fele)
Mondjuk ki hiányzik Carpenter 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na mi lesz a Joe Thomas traddel, felgyorsulni látszanak az események. Cap miatt lehetnek áldozatai.
A porsche a nagyfőnöké biztos csak egy kávéra ugrott be.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
na az lenne a csoda.
OFF vége

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Na kinek van a csapatnan ezüst Porsche 959-ese?
TGA
A három 2-0-al álló csapat az NFC-ben: Giants, Eagles, Vikings.
Ki gondolta volna 3 hete?

undisputedly
A Giants-et én 😊 A Vikings meglepetés, az Eagles meg nem e világi csoda. 😀 Ha a Steelers nem töri le őket a hétvégén, akkor ezek SB nyernek...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na kinek van a csapatnan ezüst Porsche 959-ese?
TGA
Helm? 😊

A három 2-0-al álló csapat az NFC-ben: Giants, Eagles, Vikings.
Ki gondolta volna 3 hete?

Amúgy reagálva az OL kérdésre, szerintem nem szükséges átlag feletti OL a gyűrűhöz. Egy átlagosan jó fallal már lehet operálni, a gyengeségeit el lehet fedni playcallal, tudsz vele adaptálódni az ellenfélhez. Nálunk a probléma ott van, hogy a fal még mindig nagyon-nagyon, nagyon gyenge. Persze mondhatjuk, hogy Ifedi visszatértével majd jobb lesz, de egyrészt ő az 5 fal pozíció legkevésbé fontos spotján játszik, másrészt vélhetően idén is lesznek további sérülések a falban, szóval ez nem lehet mentség.

Én csak arra szeretnék választ, hogy ha sikerül a belső hármast szolid egységgé változtatni, a két T botrányos játéka kompenzálható-e valahogy. Tekintsünk el a Rams elleni vereségtől. Ha beindul a szekér, vélhetően a rájátszásért küzdünk. Ott szintén komoly passrush jön majd szembe, és pihenőhét nélkül 3+1 meccset kell nyerni a gyűrűhöz. Nem sokat adnék rá, hogy ilyen T állománnyal mély menetelés lesz.

Egyelőre ott tartunk, hogy sem a futás, sem a passz nem megy.

Christine Michael 25c 126y 5.0y/c
Thomas Rawls 19c 25y 1.3y/c

Rawls sérülése miatt amúgy RB helpet keresünk. Pope milyen jól jönne most, ha már Collins nem tűnik jónak, és Prosise is kérdéses.

7.5 pontot átlagol a támadósor meccsenként 😀 Kíváncsi vagyok a 9ers ellen melyik arcát mutatja a csapat.


Viszont ami pozitív meglepetés, hogy Clark 3 sacknél jár 2 meccs alatt, és csak VonMiller szerzett nála többet 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na kinek van a csapatnan ezüst Porsche 959-ese?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Félnünk sose kell, a jobbak mi vagyunk, akkor is győzünk, hogyha kikapunk!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Régi ismerősünk, Charlie Whitehurst ismét a ligában van. Ezúttal a Barnákat boldogítja. Ó az a két év amit itt töltött 😀

Szerk: A lényeget kihagytam.

"The Seahawks were supposed to be past games like this. Three points? They haven’t scored that few in any game since 2011 when Charlie Whitehurst was standing in for an injured Tarvaris Jackson and Seattle was in that never-neverland reserved for teams that don’t have a long-term answer at quarterback." /mynorthwest/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baldwin MRI vizsgálata is negatív, igy valszeg limitált edzések után játszhat vasárnap. aszonta hogy: "I'm good,"
Lockett és Rawls is játszhat, Ifedi visszatérése pedig közel, ha vasárnap nem is 4.hétre már reméljük ott lesz.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
braxa88
Igazad van. Alapjában az O#-re vagyok mérges. Egy qva TD kellett volna csinálni, és azt mondhattuk volna, hogy a szokásos vérhuggyozós Rams ellein derbin vagyunk túl. DE nem. Nem tudunk TD csinálni. Ezek után kíváncsi vagyok a 49-ers ellen mire megyünk. Csak nehogy a HOF várományos Gabi szétdobáljon minket.
Na mindegy tovább kell lépni, nincs mese.
BigBaltazar
ja, szétdobálja a labdákat, ez stimmt 😀
bár elnézve vasárnap Shead "teljesítményét" nem lepne meg ha oda menne a legtöbb passza, mármint nem neki 😀

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
Hanni
ami azért ironikus, mert a gyenge OL játék miatt közvetlenül csak látnod kellett már a Hawks meccseken a hatását... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
braxa88
Igazad van. Alapjában az O#-re vagyok mérges. Egy qva TD kellett volna csinálni, és azt mondhattuk volna, hogy a szokásos vérhuggyozós Rams ellein derbin vagyunk túl. DE nem. Nem tudunk TD csinálni. Ezek után kíváncsi vagyok a 49-ers ellen mire megyünk. Csak nehogy a HOF várományos Gabi szétdobáljon minket.
Na mindegy tovább kell lépni, nincs mese.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
Hanni
Brutálisan komoly követelése volt az NFLPA-nak a kontakt edzések csökkentése. A Ravens is csinált hasonlót (teljes felszerelésben tartotta az edzéseit, amikor tiltott volt).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 576 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti

na de van jó hír is:Lockettés Rawlssérülése nem komoly. Baldwinrol nincs info. Ifedi továbbra is kérdőjeles
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.