Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na egy jó hír: Pete Carroll says rookie RB C.J. Prosise will play at New York Jets
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
braxa88
Rawls-t sajnálom, tényleg nem jól jön ki neki a lépés.. Ifedi-t meg már várom hogy kiderüljön mit tud élesben. Wilson MRI vizsgálatára is kíváncsi leszek mit mutat. (szerk.. MCL sérülést szenvedett) :/
Oszi
MCL sérülés igen, de azt várják h játszik vasárnap
braxa88
én pihentetném, így 2 hete lenne a bye week-el regenerálódni
idegenben még gyengébb az O-Line, a Jets D könnyen odaér

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
braxa88
Rawls-t sajnálom, tényleg nem jól jön ki neki a lépés.. Ifedi-t meg már várom hogy kiderüljön mit tud élesben. Wilson MRI vizsgálatára is kíváncsi leszek mit mutat. (szerk.. MCL sérülést szenvedett) :/
Oszi
MCL sérülés igen, de azt várják h játszik vasárnap
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
braxa88
Wilson MRI vizsgálatára is kíváncsi leszek mit mutat. (szerk.. MCL sérülést szenvedett) :/
Oszi
de egy 5. éves játékos dobja már el a labdát, ha kergeti egy tank. remélem rendben felépül.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
Engem két dolog zavar Bennettben
Zavar, hogy Bennettnem érti azt amit pl. Doug Baldwin is nagyon okosan összefoglalt a sajtótájékoztatóján. És nagy pacsi Neki ezért. Nincs másik oldal, amit Bennett keres, erről szól most leginkább a professzionális atléták társadalmi felelősségvállalása.
Ami mégjobban zavar, hogy míg Baldwin elképesztő teljesítményt nyújt, addig Bennett tegnap konkrétan semmit nem mutatott.
TGA
Bennettet leszedte Trent Brown, aki lassan a Liga egyik legjobb RT-je lesz. Von Miller is azt mondta ő ellene volt a legnehezebb játszania. szóval semmi meglepő. 😊

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
braxa88
Vannett is debütálhat, kelleni fog egy jól blokkoló TE, Willsont nagyon leköti, hogy fullbacket is játszik, Jimmy meg hadd szaladjon előre. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
braxa88
Rawls-t sajnálom, tényleg nem jól jön ki neki a lépés.. Ifedi-t meg már várom hogy kiderüljön mit tud élesben. Wilson MRI vizsgálatára is kíváncsi leszek mit mutat. (szerk.. MCL sérülést szenvedett) :/

Szerkesztette: Oszi
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rawls sérülése komolyabb a vártnál. több hetet fog kihagyni. hát ez csalódás, sérülékeny, és gyenge is volt a 2 meccsén, nem ezt vártuk tőle a tavyli után, pedig bíztam benne h lehet belőle gy franchise RB
Prosise remélem végre bevethető lesz, kéne ő is.
Ifedinek jó esélye van a hétvégi visszatérésre
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Engem két dolog zavar Bennettben
Zavar, hogy Bennettnem érti azt amit pl. Doug Baldwin is nagyon okosan összefoglalt a sajtótájékoztatóján. És nagy pacsi Neki ezért. Nincs másik oldal, amit Bennett keres, erről szól most leginkább a professzionális atléták társadalmi felelősségvállalása.
Ami mégjobban zavar, hogy míg Baldwin elképesztő teljesítményt nyújt, addig Bennett tegnap konkrétan semmit nem mutatott.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Sowell 2 snapre lement, erről tökre lemaradtam, és Fant jött be helyére, nem Odhiambo.
Graham csak 67%, de sztem ő nem nagyon volt már fenn Boykinnal. Lockett 23 snapen is fenn volt, tökre láthatatlan volt, nagyon nem erőltették, nem baj, majd ha kell (mint mult héten) akkor robbant.


Clarknak keveslem az 53%ot, tegnap is volt egy spinmoveja Staley-n(!) amivel siettette Gabbertet és rossz passz lett az eredmény 3.downon
Garrison SMith 43%?! Rubin csak 25. Bár belegondolva ezek azért lehettek mert 1-3.negyedekben 3andOutok voltak, és így Rubin és McDaniel keveset volt pályán, 4. negyedben meg már Smith volt benn.
Bennettnek sok a 95%, lehetne többett pihentetni Clark javára
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ennél is nagyobb védelmet ad viszont, ha jó játékosokat teszel elé a falba. Összességében mindig van ok az O# fal javításának megcélzására.
undisputedly
Oké de mondjál már 5 olyan csapatot akinek jó a fala és nem mellékesen nyernek is. Tavaly a Panthersét például mindenki dicsérte ehhez képest Newtont agyon verik idén. Nézd meg mit a kapott a Vikings ellen(9sack) és akkor a Broncos meccset nem is említem.
Tessu
Szeretném megkérdezni, hogy mit akarsz bizonyítani, vagy mit állítasz!?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennett szerint a mozgalmár barátja, Colin Kaepernick több esélyt biztosított volna a 9ers győzelmére. A hirtelen jött barátságot mondjuk beárnyékolja, hogy korábban meg pont őt húzta le a nyilatkozatokban, mondván nem tud Qb-t játszani. Gyorsan változik a világ.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gaumadqzd2rrecoocm7n
Michael Bennett: Kaepernick should start for 49ers
Blaine Gabbert struggled in another start for the 49ers, throwing for fewer than 120 yards. The Seahawks' Michael Bennett thinks Colin Kaepernick would give the Niners the best chance to win.



Ennél is nagyobb védelmet ad viszont, ha jó játékosokat teszel elé a falba. Összességében mindig van ok az O# fal javításának megcélzására.
undisputedly
Oké de mondjál már 5 olyan csapatot akinek jó a fala és nem mellékesen nyernek is. Tavaly a Panthersét például mindenki dicsérte ehhez képest Newtont agyon verik idén. Nézd meg mit a kapott a Vikings ellen(9sack) és akkor a Broncos meccset nem is említem.
Tessu
Tavaly szerintem köztudott volt, hogy a két T gyenge a falban a Panthersnél.

5 csapat: Pats, Oakland, Denver, GB, Philly,Dallas

Btw azt írtam, hogy "jó játékosok" és "O# fal javítása". Nem remélek jó falat, csak kevésbé szart.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ennél is nagyobb védelmet ad viszont, ha jó játékosokat teszel elé a falba. Összességében mindig van ok az O# fal javításának megcélzására.
undisputedly
Oké de mondjál már 5 olyan csapatot akinek jó a fala és nem mellékesen nyernek is. Tavaly a Panthersét például mindenki dicsérte ehhez képest Newtont agyon verik idén. Nézd meg mit a kapott a Vikings ellen(9sack) és akkor a Broncos meccset nem is említem.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bradley Sowell franchise LT (2)
 twitter.com/GoSeahawksNews/status/780229380589047808/photo/1


 twitter.com/Nathan_12thMan/status/780204538091360256

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
3 meccs és RW már két komolyabb sérülést szerzett be. Előbb a boka, most meg a térd. Ha elveszti a mobilitását akkor a fal átmegy kivégzőosztagba. Ha Kábel még mindig jónak tartja a falat, akkor egyéb gonoszságra is képes.
garrett27
Jó de most ehhez a sérülésnek mi köze volt a falnak? Nem a zsebben ütötték agyon középről amikor nem tud menekülni. Kimozgott és erőltette a játékot amikor szerintem rég el kellett volna dobnia. A "futó" qb-nak mindig ezt róják fel, hogy nem tudnak időben szabadulni a labdától.
Tessu
Ennek a sérülésnek semmi direkt, de közvetlen hatása van azért. Egy kevésbé mobilis irányítót (sérülések miatt most RW ebbe a kategóriába esik) érdemesebb olyan gameplannal ellátni, hogy ne érhessenek oda. Ennél is nagyobb védelmet ad viszont, ha jó játékosokat teszel elé a falba. Összességében mindig van ok az O# fal javításának megcélzására.

Ezek után viszont nem fogunk embert hozni. Még legalább 1-2 katasztrofális meccs kellett volna zsinórban, hogy a stáb elgondolkodjon Joe Thomason, ezt biztosra veszem. A clevelandiek viszont szerintem nem adnák oda az egyetlen allprojukat, amíg a 0-16 fenyegeti őket. A leggyengébb szerintem tegnap Webb volt a falból, de őt Ifedi cseréli, ha felépül. A két T viszont nem fog idény közben fejlődni, max a chemistry a társakkal, de az 1vs1-ben nem sokat segít. Regular seasonban sok csapattal játszunk, akiknek nincs domináns D# fal a rosterén, szóval ők vélhetően nem fognak agyondominálni, de a PO-ban 3+1 meccset játszol a SB-al együtt, kemény, elit csapatok ellen.

Mondjuk ezen ráérünk gondolkodni, egyelőre élvezzük a meccseket, végre először nézhető volt a produktum.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként mit vártok a 49ers ellen?
funkyparduc
30+ ponttal nyerünk.
braxa88
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Coolearie
bocsi
legközelebb kisebb lesz arcom 😕


kibaszott garbage time.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
3 meccs és RW már két komolyabb sérülést szerzett be. Előbb a boka, most meg a térd. Ha elveszti a mobilitását akkor a fal átmegy kivégzőosztagba. Ha Kábel még mindig jónak tartja a falat, akkor egyéb gonoszságra is képes.
garrett27
Jó de most ehhez a sérülésnek mi köze volt a falnak? Nem a zsebben ütötték agyon középről amikor nem tud menekülni. Kimozgott és erőltette a játékot amikor szerintem rég el kellett volna dobnia. A "futó" qb-nak mindig ezt róják fel, hogy nem tudnak időben szabadulni a labdától.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Up

+Baldwin (top5 wr a ligaban, csak ugy szolok, az az egy kezes elkapas...)

+Graham (feed the monster, milyen reg vartunk egy jatekost akit harman fedeznek szorosan, de igy is elkapja?)

+CM ( 100+yard es 2 TD?! Mini beast)

+Kancellar (kiosztott par szabalyos maflast)

Down:

-Webb (egyszeruen csak szar)

-penalty magnes OL (az elso negyedben kb 5 sarga)

-passrush (dink-dunk volt a gameplan, de rogton 14 pont hatranyba kerulve se tudtak valtani. Nem volt idonk odaerni)

-ET (nem igazan teszteltek, de volt egy-ket tackle amit benezett)

Bevell amugy jo meccset hivott, mondjuk rogton az elso play mi volt? CM ki wideoutba es bubblescreen... Aztan ott is ertetlenkedtem, amikor ket nagy futas utani 2-3 playben lehozta CM-et, de az talan magyarazhato pihentetessel)

Boykin is az up reszbe kerult volna, de az az INT nagyon csunya volt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baldwin mármár all-pro formában
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


ő pedig egy középszerű TE:
 www.youtube.com/watch?v=V4c25N1Fei8

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
3 meccs és RW már két komolyabb sérülést szerzett be. Előbb a boka, most meg a térd. Ha elveszti a mobilitását akkor a fal átmegy kivégzőosztagba. Ha Kábel még mindig jónak tartja a falat, akkor egyéb gonoszságra is képes.
Egyébként a 4. negyed második felében bemutatott látványos lekvárkapáláson kívül jók voltunk és gyakorlatilag szétvertük a Friscot. Most már Boykin is szerzett labdát (az első NFL TD után ugye jár), aztán gyorsan vissza is adta (no persze csak virtuálisan) egy érthetetlen INT kíséretében.
Engem azonban még mindig zavar ET teljesítménye. Nem ezt szoktuk meg tőle. Remélem csak átmeneti a zavar, bár ez már a 3. meccs volt.
garrett27
1.meccse valóban gyenge
2. jó volt
tegnap nem tűnt h rossz lett volna, ha a garbage timera gondolsz akkor az nem releváns.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
3 meccs és RW már két komolyabb sérülést szerzett be. Előbb a boka, most meg a térd. Ha elveszti a mobilitását akkor a fal átmegy kivégzőosztagba. Ha Kábel még mindig jónak tartja a falat, akkor egyéb gonoszságra is képes.
Egyébként a 4. negyed második felében bemutatott látványos lekvárkapáláson kívül jók voltunk és gyakorlatilag szétvertük a Friscot. Most már Boykin is szerzett labdát (az első NFL TD után ugye jár), aztán gyorsan vissza is adta (no persze csak virtuálisan) egy érthetetlen INT kíséretében.
Engem azonban még mindig zavar ET teljesítménye. Nem ezt szoktuk meg tőle. Remélem csak átmeneti a zavar, bár ez már a 3. meccs volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ki a legjobb a csoportban? A Rams! 😊 Na, de ertitek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Üdv!
Azért az érdekes hogy P.C. még inkább azon aggódik hogy a bokája nem 100%-os, De az megnyugtató hogy Wilson azt mondta nem olyan súlyos a térd sérülése mint ahogy először látszódott.
Boykin-ról vélemény? Sajnos itt már nem kell kerülni a forró kását, mert ha lesérül Wilson akkor fel kell kötni a gatyát, nélküle vajon meddig jutnánk? Kívánom ne így legyen, de ez az OL jó úton halad e felé...
Oszi
John Lynch meccs közben azt mondta h Wilson nem 100%-os, jobb annál 😊 hát igen nagyon jól nyomta, nála csak Baldwin vol jobb. az az 1kezes 😮 komolyan top10es WR lett belőle!
Graham is visszatért.
Lockettet meg eléggé takarékon tarották, offenseben volt egyáltalán? nem figyeltem, így visszagondolva nem rémlik. nem is baj, nem kell a sérülés.

Boykin: jó playeket hívott rá Bevell, szépen is haladtunk amíg akartunk és nem csaltuk a meccset. az intje nagyon csúnya volt
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv!
Azért az érdekes hogy P.C. még inkább azon aggódik hogy a bokája nem 100%-os, De az megnyugtató hogy Wilson azt mondta nem olyan súlyos a térd sérülése mint ahogy először látszódott.
Boykin-ról vélemény? Sajnos itt már nem kell kerülni a forró kását, mert ha lesérül Wilson akkor fel kell kötni a gatyát, nélküle vajon meddig jutnánk? Kívánom ne így legyen, de ez az OL jó úton halad e felé...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jó de a Billsnél rendet tett a góré. Cards szurkolókkal azon gondolkoztunk, hogy mifaszt mondhatott?
TGA
Aki szar lesz, elcserelem Jacksonvillebe.


Állat vagyok, ami enni kér...