Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Reagalva az elottem szolokra, foleg Helm azon eszrevetelere, hogy nagykepu a vedelem... Ez engem is zavar. Persze spanoljak egymast, meg feszultseg es frusztracio stb., de ha McCray tenyleg hibazott, nem az a megoldas, hogy Sherm (aki nem is kapitany ha jol emlekszem) leorditja mindenki elott, sot, megtamadja mindenki elott. Ennyit a "brada"-zasrol. Vagy ugy tunik csak ET meg Kancellar a "brada". Es ha mar rola beszelunk... Van egy vedelmunk amelyik korszakos szinten jatszik/jatszott, 4 eve vezetjuk a ligat scoring defenseben, de mar sokadszor latjuk, hogy Kancellar nelkul olyannyira lebutulnak a sracok, hogy nem tudjak kit kell fogni?!

Ez eleg erdekes. Talan az onjelolt lider, Sherm, ahelyett, hogy uvoltozik meg durcizik az oldalvonalon, elmondhatna a tobbieknek, hogy mi a palya.

Bennett amugy meg akkora gyoker, hogy rossz nezni/hallgatni. Minden meccsen talal valakit akibe belekot... De persze, nem o proszto.

Wagner pedig a sackjenel rajta marad Matty Iceon es tauntingol?! Egyreszt vegyen vissza az arcabol, masreszt meg siman dobhattak volna ra zaszlot. Szerencseje volt, hogy nem vettek eszre.

Plusz ez a rengeteg latehit... En valahogy nem ilyen kemenyseget varok el a vedelemtol. Csodalom, hogy nem kaptunk tobb rtp-t. Rendszeresen akkor rugaszkodott el a vedo es utotte meg Ryant, miutan az mar eldobta a bort.

Szoval az egyszeru, de preciz es kemeny vedelem helyett lattunk egy sportszeruseg hatarat surolo, fel-le rohangalo egyseget. "Kiraly"!
undisputedly
húú. hát kurvára nem értek egyet. nem menjünk bele.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Reagalva az elottem szolokra, foleg Helm azon eszrevetelere, hogy nagykepu a vedelem... Ez engem is zavar. Persze spanoljak egymast, meg feszultseg es frusztracio stb., de ha McCray tenyleg hibazott, nem az a megoldas, hogy Sherm (aki nem is kapitany ha jol emlekszem) leorditja mindenki elott, sot, megtamadja mindenki elott. Ennyit a "brada"-zasrol. Vagy ugy tunik csak ET meg Kancellar a "brada". Es ha mar rola beszelunk... Van egy vedelmunk amelyik korszakos szinten jatszik/jatszott, 4 eve vezetjuk a ligat scoring defenseben, de mar sokadszor latjuk, hogy Kancellar nelkul olyannyira lebutulnak a sracok, hogy nem tudjak kit kell fogni?!

Ez eleg erdekes. Talan az onjelolt lider, Sherm, ahelyett, hogy uvoltozik meg durcizik az oldalvonalon, elmondhatna a tobbieknek, hogy mi a palya.

Bennett amugy meg akkora gyoker, hogy rossz nezni/hallgatni. Minden meccsen talal valakit akibe belekot... De persze, nem o proszto.

Wagner pedig a sackjenel rajta marad Matty Iceon es tauntingol?! Egyreszt vegyen vissza az arcabol, masreszt meg siman dobhattak volna ra zaszlot. Szerencseje volt, hogy nem vettek eszre.

Plusz ez a rengeteg latehit... En valahogy nem ilyen kemenyseget varok el a vedelemtol. Csodalom, hogy nem kaptunk tobb rtp-t. Rendszeresen akkor rugaszkodott el a vedo es utotte meg Ryant, miutan az mar eldobta a bort.

Szoval az egyszeru, de preciz es kemeny vedelem helyett lattunk egy sportszeruseg hatarat surolo, fel-le rohangalo egyseget. "Kiraly"!

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Snapcount:  www.heraldnet.com/sports/seahawks-snap-counts-from-their-26-24-victory-vs-atlanta

Collins két snapben volt fent a pályán, az egyikből TD lett, a másikban okosan visszalépett a labdáért, amikor Wilson kétfelől kergették a védők az utolsó pontszerző driveban, harmadik és soknál. Amióta elkezdtünk érdemben TD-ket szerezni, minden meccsen volt olyan játékos, aki karrierje elsőjét hozta össze: Michael, McEvoy és Collins. Felkészül Vannett (3 snapet játszott, én nem láttam) és Prosise. Hunt is bemutatkozott, Webb extra tackleként, ő meg fullbacként volt fent rövidyardos futásnál.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kurvára felkúr h bárhol nézem a falcons-seahawks utózengőit, mindehol azt a DPIt írják.
csak két dolog:
1.  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/14708389_345907485751871_6796982258526619572_n.jpg?oh=fc132dfc7cae2482aee3764568f67dc7&oe=58A83AC1&__gda__=1487239365_b78956c335aa9db9eab9883f454d298d
2.  cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiszurtam élőben is, h Ifedi kicsit átalakult Dj Flukerre
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A végén a DPI-t megfejtette egy spori haverom. Azt mondja, hogy csak a játék végét néztük, nem az elejét. Ha valaki tudja nézze már meg, hogy történt e valami O oldalon?!
TGA
 www.reddit.com/r/Seahawks/comments/57va99/reason_julio_jones_was_open_last_play_illegal/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekem az a problemam CM-el, ....

Ezen kivul ugy fut, mintha nem tudna, hogy ha az oldalvonalon kifutas helyett 3. kiserletnel meg beleall egy yardba, akkor meg van az uj first es mehetunk tovabb. Nem tudja mikor kell foggal-korommel kuzdeni egy firstert.

undisputedly
Azt ne felejtsd el, hogy Rawls kiválásával csak Ő maradt a futó szekcióból ( CJ most nem számolom, mert menet közben, gyorsba hoztuk ). Lehet, hogy Carollék szóltak neki, hogy ne veresse széjjel magát, mert ha megsérül nincs használható futónk.

CM statjai egyébként 4,4 Y/A, 70,8 Y/G és 4 TD. Szerintem ez teljesen vállalható 5 mérkőzés alatt.
BigBaltazar
Ha egy levetett gatyát újra felhúzol, akkor örülj ha nem vonalkódos. Szóval szerintem is kihozza magából a maximumot. 2 TD a Falcons ellen, ez rendben van. Hogy RW nem passzolt TD-t tegnap az már nem.
Szerintem Krisztina nagyon fél a famblitól, ezért játszik rakétásat, úgy kevesebb rá az esély.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nekem az a problemam CM-el, ....

Ezen kivul ugy fut, mintha nem tudna, hogy ha az oldalvonalon kifutas helyett 3. kiserletnel meg beleall egy yardba, akkor meg van az uj first es mehetunk tovabb. Nem tudja mikor kell foggal-korommel kuzdeni egy firstert.

undisputedly
Azt ne felejtsd el, hogy Rawls kiválásával csak Ő maradt a futó szekcióból ( CJ most nem számolom, mert menet közben, gyorsba hoztuk ). Lehet, hogy Carollék szóltak neki, hogy ne veresse széjjel magát, mert ha megsérül nincs használható futónk.

CM statjai egyébként 4,4 Y/A, 70,8 Y/G és 4 TD. Szerintem ez teljesen vállalható 5 mérkőzés alatt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem az a problemam CM-el, es szerintem a stab is ezert adta vissza a gyeplot Rawlsnak, mert CM egyetlen egy helyzetben van tisztaban a down&yard komboval -igazabol ebbol is csak az utolsoval-, amikor a down&goal szituacioban van.

Ezen kivul ugy fut, mintha nem tudna, hogy ha az oldalvonalon kifutas helyett 3. kiserletnel meg beleall egy yardba, akkor meg van az uj first es mehetunk tovabb. Nem tudja mikor kell foggal-korommel kuzdeni egy firstert.

Amugy az is roppant zavaro, ahogy kontakt utan (altalaban T kulso vallanak torteno futasnal, amikor nagyobb tere van, vagy ha a ket T kozott feler a masodik szintre) csinal egy erdekes, a gyakorisaga miatt mar rendszeresnek nevezheto diveot. Elvetodik elore. Nem brustol, egyensulyt megtartva, nem kezd taposni, hanem elvetodik elore. Egy frencsajz futo ilyet nem csinal. Ezzel ertekes yardokat veszit. Olyan, mint egy raketa. Nagy ero van benne, de ha egy kicsit is elmozditod a kilovesi palyajat, belefurodik a foldbe.

Meg kellene tanulnia befejezni a futast, mert ez a szituacios focinkat nagyon hatraltatja.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem.
TGA
Ezt egészen egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Másról sem szól a Seahawks O, mint hogy három 3&outra jön egy nagy play, ami győzelmet/továbbjutást ér. Ennyi sérülttel (szerintem Baldwin sincs egészen rendben, nagyon kevés labdát kap), októberben ez teljesen elfogadható teljesítmény. Ha erről a szintről pörögnek fel a támadók jó szokásuk szerint novemberre-decemberre, akkor rengeteg örömünk lesz még bennük.
tejbegrrr!!!
De halál komolyan mondom. Tisztázzuk mi a kritikus pillanat.
Nem akkor kell nagy játékot csinálni, amikor on the chart (megtervezett módon) megy a játék, a játék minden elemében gyengébb ellenfél ellen, hanem amikor nem megy, és az ellenfél utalja a játékot.
Ez különbözteti meg a jó iparost a művésztől. Ezen kéne Bevellnek, és a teljes O-nak javítania.
TGA
Csak az elmúlt két rájátszásból három-négy meccs mondható, ahol ezt hozta az O.
tejbegrrr!!!
Mondjuk a Rams ellen nem ártana -évek óta teszem hozzá- , de tegnap is jól jött volna mondjuk a 3. negyedben, valamit, akármit produkálni. 3 TD-re 1 field goal pozíció az remek válasz.
És lehetett volna nyugodtabb is az utolsó 2 perc is az int után, ha nem ál meg az O a küszöbön.
Én erről beszélek.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem.
TGA
Ezt egészen egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Másról sem szól a Seahawks O, mint hogy három 3&outra jön egy nagy play, ami győzelmet/továbbjutást ér. Ennyi sérülttel (szerintem Baldwin sincs egészen rendben, nagyon kevés labdát kap), októberben ez teljesen elfogadható teljesítmény. Ha erről a szintről pörögnek fel a támadók jó szokásuk szerint novemberre-decemberre, akkor rengeteg örömünk lesz még bennük.
tejbegrrr!!!
De halál komolyan mondom. Tisztázzuk mi a kritikus pillanat.
Nem akkor kell nagy játékot csinálni, amikor on the chart (megtervezett módon) megy a játék, a játék minden elemében gyengébb ellenfél ellen, hanem amikor nem megy, és az ellenfél utalja a játékot.
Ez különbözteti meg a jó iparost a művésztől. Ezen kéne Bevellnek, és a teljes O-nak javítania.
TGA
Csak az elmúlt két rájátszásból három-négy meccs mondható, ahol ezt hozta az O.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem.
TGA
Ezt egészen egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Másról sem szól a Seahawks O, mint hogy három 3&outra jön egy nagy play, ami győzelmet/továbbjutást ér. Ennyi sérülttel (szerintem Baldwin sincs egészen rendben, nagyon kevés labdát kap), októberben ez teljesen elfogadható teljesítmény. Ha erről a szintről pörögnek fel a támadók jó szokásuk szerint novemberre-decemberre, akkor rengeteg örömünk lesz még bennük.
tejbegrrr!!!
De halál komolyan mondom. Tisztázzuk mi a kritikus pillanat.
Nem akkor kell nagy játékot csinálni, amikor on the chart (megtervezett módon) megy a játék, a játék minden elemében gyengébb ellenfél ellen, hanem amikor nem megy, és az ellenfél utalja a játékot.
Ez különbözteti meg a jó iparost a művésztől. Ezen kéne Bevellnek, és a teljes O-nak javítania.
TGA
Igazad lehet, de ilyen O# a ligában, most 2 max. 3 van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem.
TGA
Ezt egészen egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Másról sem szól a Seahawks O, mint hogy három 3&outra jön egy nagy play, ami győzelmet/továbbjutást ér. Ennyi sérülttel (szerintem Baldwin sincs egészen rendben, nagyon kevés labdát kap), októberben ez teljesen elfogadható teljesítmény. Ha erről a szintről pörögnek fel a támadók jó szokásuk szerint novemberre-decemberre, akkor rengeteg örömünk lesz még bennük.
tejbegrrr!!!
De halál komolyan mondom. Tisztázzuk mi a kritikus pillanat.
Nem akkor kell nagy játékot csinálni, amikor on the chart (megtervezett módon) megy a játék, a játék minden elemében gyengébb ellenfél ellen, hanem amikor nem megy, és az ellenfél utalja a játékot.
Ez különbözteti meg a jó iparost a művésztől. Ezen kéne Bevellnek, és a teljes O-nak javítania.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy egy durván fontos W volt ez, mert ma valszeg nyer a Cards, aztán vasárnap ugye megyünk Arizonaba, ahol lényegében egy esetleges L után már be is előztek volna minket. Így azért nyugodtabban játszhatunk a SNFon.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem.
TGA
Ezt egészen egyszerűen nem gondolhatod komolyan. Másról sem szól a Seahawks O, mint hogy három 3&outra jön egy nagy play, ami győzelmet/továbbjutást ér. Ennyi sérülttel (szerintem Baldwin sincs egészen rendben, nagyon kevés labdát kap), októberben ez teljesen elfogadható teljesítmény. Ha erről a szintről pörögnek fel a támadók jó szokásuk szerint novemberre-decemberre, akkor rengeteg örömünk lesz még bennük.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A végén a DPI-t megfejtette egy spori haverom. Azt mondja, hogy csak a játék végét néztük, nem az elejét. Ha valaki tudja nézze már meg, hogy történt e valami O oldalon?!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brax,
Sok tekintetben egyetértek veled.
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem. Wilson nem játszott egyáltalán rosszul főként, hogy láthatóan nincs minden rendben azzal a lábbal.
A gondom, hogy kritikus helyzetben ideje nem volt a Dnek reagálni, lehiggadni, mert az O nem segítette!
CMichael teljesítménye ellentmondásos, nem konzisztens.
TGA
ez igaz, de mégis amikor nagyon kell az eseteken nagytöbbségében összejön a GW-drive. most is, Miami ellen is, az előző években is, de hát ezek is Wilson zsenije mint más.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Brax,
Sok tekintetben egyetértek veled.
Azért vagyok pipa az O-ra, 3 éve, mert kritikus pillanatokban, nem képes a nagy játékra, de nagyon nem. Wilson nem játszott egyáltalán rosszul főként, hogy láthatóan nincs minden rendben azzal a lábbal.
A gondom, hogy kritikus helyzetben ideje nem volt a Dnek reagálni, lehiggadni, mert az O nem segítette!
CMichael teljesítménye ellentmondásos, nem konzisztens.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
-OL szépen fejlődik
braxa88
Ifedi:  twitter.com/whoisjoserivera/status/787757810163388416 😊
tejbegrrr!!!
Emlékszem erre a playre. Azért maradt meg mert az előtte lévő játéknál meg Shelby úgy volt mögötte és csinált TFL-t, hogy ő kb. még ki sem jött a stance-ből. Ebből a magamfajta nagyokos le is vonta a konzekvenciának álcázott közhelyet: ő is hektikus, mint az átlag rookie 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
-először is aki szidta Earl Thomast azért írhatna most is vmit róla 😛
braxa88
Meccs közben pont az volt a gondolatom, hogy Earl végre a régi! 😊

Sokszor volt olyan érzésem, hogy semmi nem igazán jön össze, PC-t sem láttam ennyire feszültnek, idegesnek. Wilson nem százas ez nagyon látszik, remélem helyre jön hamar, mert a futásai nagyon kellenek.
A kicsit tartalékos def meg sztem a hirtelen nagy terhelést (az off szerencsétlenkedése miatt) nem vette a legjobban. Kicsit olyan érzésem volt, mint a régi hawks O-nál, hogy már 1-2 firstdown is jó lenne.

Sherm amúgy min vitatkozott Kammel? Hogy miért nem játszott?

http://seahawks.hu
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Sajnos Thomas tényleg gyenge volt az első meccseken, de mi tudjuk ki ő és most visszatért. Hogy ez mennyire kellett azt láttuk. Csak szokatlan volt tőle a sok homály tackle.
Mint ahogy azt is láttuk, hogy mennyire kell ez az elmebeteg Bennett. Remélem nem súlyos a sérülése. Willson viszont elég rosszul nézett ki, talán tényleg jöhet Vannett.
Kövezzetek meg, de én is látok javulást az O falban. Ifedi fontos láncszem, nemhiába vártuk a felépülését. Brittet meg olyan régen szidtuk, talán nem véletlenül. De erre azért még alszunk párat.
A D 3. negyedbeli ténykedése valószínűleg hosszú videózgatást jelent majd, mert az a 3 TD nagyon gáz volt. Kíváncsi lettem volna Sherm szavainak szabad magyar fordítására.
RW sérült, ez tényleg tisztán látszik, de legalábbis messze van a 100%-tól. Szerencsére most bátrabban léphet fel a zsebbe mert jobban dolgozik a fal, viszont a futásai meg sem közelítik a régieket. Nem tudom meddig lehet így tolni.
Krisztinával viszont elégedett vagyok. Ahhoz képest hogy korábban elzavartuk, most ő a játékaink egyik kulcsa. Spiller nekem nem az igazi, de van még ideje belerázódni. Azért kellene Rawls meg Prosise is. 3 futott TD, soha rosszabbat!
Összvissz jó meccs volt, bár éveket öregedtem hajnalban. Sejtettük hogy valami ilyesmi lesz, de ez az idegbaj a régi időket idézte. Lesz mit rendbe rakni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
-OL szépen fejlődik
braxa88
Ifedi:  twitter.com/whoisjoserivera/status/787757810163388416 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-először is aki szidta Earl Thomast azért írhatna most is vmit róla 😛

-1.félidő parádés D#. Falconsnak köze nem volt a meccshez, aztán a -3.negyedben meg nekünk hozzá. Totalyarduk hány %-át hozták a 3.negyedben? sztem kb 80.
-Azt nem értem miért nem lehet Juliora végig rárakni Shermant, ha slotba mozgott akkor nem kvöette, hanem TE-re ment. Ha a routja befelé vezetetett (kb minden elkapása) akkor nem ment vele, maradt a zónában, ezt szépen ki is használták a 3.negyedben.
-Shead kikurt rapszodikus, egyik playben szárnyal, aztán benz vmit.
-Kam nagyon kell vissza mert McCray homály volt.
-Clark, Bennett, Chancellor sérültjeink. Reméljük egyikse lesz hosszútávú.
Michael Bennett (knee) said he expects to play against the Cardinals in Week 7. - ez jó. azért nélküle kurvavékony a DE sor, mégha Avril (főleg az 1.félidőben) elég jol tolta. +2 ház Haitira
-A LS-t basszák már ki.
-OL szépen fejlődik
-én nem láttam Michaelt szarnak, jó se volt, de sokkal jobb mint Spiller, aki inkább fut oldalra mint előre. az azért frusztráló h draftoltunk 3 RBt, erre ők sehol. (bár Collins 2x ért labdához, mindkettő fontos és fasza volt.)
-Willson is megsérült, hajrá Vannett
-végül Wilson, 1.félidőben volt 4 incomplete, abbol 2 csúny drop, 2 meg kidobta a pressure miatt. nekem tetszett a játéka. Az más kérdés h tényleg nagyon visszafogott playcall volt. Rams ellen volt vagy 5-6 hosszú passzkísérlet, ma semmi pedig azért nagy nyomás nem volt, és se Alfordtól,se Pooletól, se Ricardo Allentől nem kell tartani. kisTrufantra persze nem nagyon ment passz.

- 4-1, @ARI. kötelező. előző két meccs Arizonaban gála volt. Először a MNF-on megnézzük mit tudnak.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Oh boy... Kellene egy futo aki erti, hogy mi zajlik a palyan. Mert CM nem ilyen. Rawls johetne mar vissza.
undisputedly
Nagyon jól látod. Spillernek előbb adnám a bőrt.
Amúgy túlzottan tiszteltük Dan Quinn védelmét. Ennyire konzervatívok régen voltunk, azért ennél több kell.
Wilson egészen biztosan sérült.

Na jó, úgyis megyek haza holnap...
Sherm nagy játékos, de sajnos fájóan nárcisztikus.
Pöcs volt, akkora hogy kitakarta a napot.
Hogy a végén nemdobtak DpI- t rá az a hazai pálya. Az sem érdekel, hogy holdról látható volt a be nem fújt O holdingok mennyisége mindkét oldalon.

Erős lehetett a félidei elemzés! Kb mint az egész bye week.
A 3. Harmadban a csapat esett szét, minden elemében.
Hushit sajnálom
Bennett???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Grat, izgi volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...