NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jó de a Billsnél rendet tett a góré. Cards szurkolókkal azon gondolkoztunk, hogy mifaszt mondhatott?
TGA
Aki szar lesz, elcserelem Jacksonvillebe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jó de a Billsnél rendet tett a góré. Cards szurkolókkal azon gondolkoztunk, hogy mifaszt mondhatott?
Rettenet ótvar volt az Arizona, ja és nincs LSnapperük, meg irányítójuk senem!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha Wilson rendben lesz, jó esélyeink lesznek jövőhéten. Fitzmagic varázsolt egy laza 5 picket a 3 feltett pont mellé.
Sebii
mult héten meg hiba nélkül játszott a Cardot agyonverő Bills ellen, szal ebből ne induljunk ki 😀
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha Wilson rendben lesz, jó esélyeink lesznek jövőhéten. Fitzmagic varázsolt egy laza 5 picket a 3 feltett pont mellé.
Sebii
6
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Ha Wilson rendben lesz, jó esélyeink lesznek jövőhéten. Fitzmagic varázsolt egy laza 5 picket a 3 feltett pont mellé.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ifedi és Vannett visszatérte sokat segíthet. A mai meccs végre idén először nézhető volt.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon sima W! reméljük Wilsonnak nincs baja, az azért megnyugtató h végig mosolygott a vonal mellett, Carroll is.
Graham, Baldwin, Michael és Wilson nagykirály volt, Defense is, igaz pass rush nem volt és a 4.negyedet letojták. 0 sack, egy mákos int. hydeot 100yard fölé sikerült engedni. nemtudom mi a szarnak kell igy kiengedni a végére.
na mindegy.

2-1, megyünk a Jetshez. nem lesz egyszerű az ottani DL ellen, de ha igy nyomja az OL akkor jók lehetünk. És persze ha Wilson 100%os.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Wilson bokája már 100%-os?
több mint 7 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Egyébként mit vártok a 49ers ellen?

Véleményem szerint beárazzuk magunkat.
Egy magabiztos W esetén még bármi lehet. Viszont ha kikapunk, akkor az NFC West bottom csapata leszünk (Cardinals jelenleg jobb), ami meg kb. a vége. Így a jövő évre felkészülés és szentségeléssel telhet 2016 fennmaradó része.
funkyparduc
Friscot mindig ütni kell, akármi van. 😊
Viccet félretéve szevasztok ura, hónapok, bár lehet, hogy lassan évek óta nem jártam erre. Sok az új arc, gondolom ez az elmúlt sikeres időszaknak köszönhető. Üdv. nektek. 😊

@KJuraszik
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Egyébként mit vártok a 49ers ellen?

Véleményem szerint beárazzuk magunkat.
Egy magabiztos W esetén még bármi lehet. Viszont ha kikapunk, akkor az NFC West bottom csapata leszünk (Cardinals jelenleg jobb), ami meg kb. a vége. Így a jövő évre felkészülés és szentségeléssel telhet 2016 fennmaradó része.
funkyparduc
Két - három meccs után azért nem kell pánikolni, november - decemberben kell élesnek lenni. Hány csapat kezdett már 4-0 - val(pld. Bills vagy tavaly Atlanta) aztán a PO-hoz hozzá se szagoltak.
A 49ers védelmével vigyázni kell mert a Panthers ellen is szereztek labdákat és egy félidőig meccsben tartották őket.
A támadóknál Hyde-ot megfogják akkor Gabbert nem fog csodát tenni. 6-3 ide.
Tessu
igazából a Q4 7.-ik percéig 1 TD volt a difi aztán Gabit elérte az agyfasz és dobott gyorsan 2 intet amiből lett +10 pont, szóval addig nyitott volt. de tény hogy 4 labdát szerzett a D.
abban igazad van ha Gabi totál inkonzisztens lesz akkor kétes nekünk a W. mondjuk a 2 TD passza szép volt de benne marad legalább még 2 ha pontosabb.

nektek a futást kell megfogni, és nekünk is. kb ennyi a recept mindkét oldalra.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rawls nem játszik holnap. Hajrá Michel!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Egyébként mit vártok a 49ers ellen?

Véleményem szerint beárazzuk magunkat.
Egy magabiztos W esetén még bármi lehet. Viszont ha kikapunk, akkor az NFC West bottom csapata leszünk (Cardinals jelenleg jobb), ami meg kb. a vége. Így a jövő évre felkészülés és szentségeléssel telhet 2016 fennmaradó része.
funkyparduc
30+ ponttal nyerünk.
braxa88
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Undi: Jól beszélsz, a 3 pont a tiétek lesz. Bár lesz nekünk egy lesgól is amit sajnos nem ad meg Ed Hocsuli.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bármilyen kondiban van beférne:
 twitter.com/BigWalt71/status/779353916160954368
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk így belegondolva, egy Joe Thomas trade kb azt jelentené, hogy odaadunk évi 10 millát + egy db 1. kör minimum egy top LT-ért, offseasonban viszont 5 millát nem voltunk hajlandóak egy top, ám sérülékenyebb LT-ért kicsengetni.
A meggondolt építkezés.

Mondjuk úgy is lehetne értékelni, hogy megpróbáltuk, nem jött be, kudos a próbálkozásért, de nem akarjuk azt látni az irányítónkkal, amit szerte a ligában történik (Cutler, Garoppolo, RGIII, McCown, Bridgewater-edzésen).

Nem hiszem, hogy realizálódna egy trade (kb 10%-nyi esélyt látok rá így vaktában), habár én a fentiek ellenére is örülnék neki. Vele együtt (és Ifedi felépülésével) egy botrány gyenge falból lehetne egy közepes egység.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért 32éves játékosért 1.kört kérni is pofátlanság 😀 még ha all-pro is.
Megnéztem az 1.fordulós browns-eaglest, ott egyszer Barwin nagyon szépen megverte Thomast és sackelte RG3at
braxa88
A PFT pár napja azt írta, hogy hét (7!) első kört kérnének érte. Ami, ha igaz, annyit jelent, hogy nem akarják odaadni senkinek.
tejbegrrr!!!
ez hülyeség
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
azért 32éves játékosért 1.kört kérni is pofátlanság 😀 még ha all-pro is.
Megnéztem az 1.fordulós browns-eaglest, ott egyszer Barwin nagyon szépen megverte Thomast és sackelte RG3at
braxa88
A PFT pár napja azt írta, hogy hét (7!) első kört kérnének érte. Ami, ha igaz, annyit jelent, hogy nem akarják odaadni senkinek.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clevelandbe viszont nem tudsz elpasszolni veterán játékost, mint pl Graham, mert nem kell nekik. Szóval senkit sem tudnánk adni cserébe, csak a pickeket.
undisputedly
Odaadjuk Wilsont a teljes falért, Whitehurstért és három-öt évnyi első körért, aztán 2010-től újra nekifutunk az egésznek. 😊
tejbegrrr!!!
Végülis...3 pontot Whitehurst is tud hozni.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért 32éves játékosért 1.kört kérni is pofátlanság 😀 még ha all-pro is.
Megnéztem az 1.fordulós browns-eaglest, ott egyszer Barwin nagyon szépen megverte Thomast és sackelte RG3at
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Clevelandbe viszont nem tudsz elpasszolni veterán játékost, mint pl Graham, mert nem kell nekik. Szóval senkit sem tudnánk adni cserébe, csak a pickeket.
undisputedly
Odaadjuk Wilsont a teljes falért, Whitehurstért és három-öt évnyi első körért, aztán 2010-től újra nekifutunk az egésznek. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Illetve a büntetésekhez is valami zseniálisan értünk, hogy mikor kell őket beszerezni. Értem ez alatt, hogy mindig a legrosszabbkor(sose jó, de inkább 1&10-re legyen holding, mint 3&5-re) jönnek, a mennyiséghez már hozzá szoktunk.
Medvepapa
ráadásul volt vmi elemzés h Sowellre minimum 10 false startot lehetett volna fujni. Ezekből 4-5 nekem is feltűnt élőben
braxa88
Én is figyeltem, valszeg a spori már nem akarta szétfújni a meccset, vagy otthon hagyta a yellow flagjét.
BigBaltazar
Az OPI-ra szakosodott kollégát delegálták a meccsre...
tejbegrrr!!!
Ott a pont... 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
na de mi lenne az ára?
braxa88
Elsőkörös draftcetli biztosan, további pickek, esetleg ottani hiányposztra játékos.
tejbegrrr!!!
Ha még 1+2 évig tud top5 T lenni, simán megéri egy első kör, ami minden bizonnyal az első kör utolsó harmada lenne. Kérdés, hogy egy első kör elég lenne-e? Nyilván ennél többet kérnek.

Clevelandbe viszont nem tudsz elpasszolni veterán játékost, mint pl Graham, mert nem kell nekik. Szóval senkit sem tudnánk adni cserébe, csak a pickeket.

Amúgy meg a Harvin, Webb, C. Will FA-k után nem hiszem, hogy jó ómen lenne egy vagyont odaadni egy játékosért, aki még nem játszott Cable alatt. Simán elképzelhető, hogy elrontjuk valahogy az allrpo LT-ket is 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Illetve a büntetésekhez is valami zseniálisan értünk, hogy mikor kell őket beszerezni. Értem ez alatt, hogy mindig a legrosszabbkor(sose jó, de inkább 1&10-re legyen holding, mint 3&5-re) jönnek, a mennyiséghez már hozzá szoktunk.
Medvepapa
ráadásul volt vmi elemzés h Sowellre minimum 10 false startot lehetett volna fujni. Ezekből 4-5 nekem is feltűnt élőben
braxa88
Én is figyeltem, valszeg a spori már nem akarta szétfújni a meccset, vagy otthon hagyta a yellow flagjét.
BigBaltazar
Az OPI-ra szakosodott kollégát delegálták a meccsre...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Illetve a büntetésekhez is valami zseniálisan értünk, hogy mikor kell őket beszerezni. Értem ez alatt, hogy mindig a legrosszabbkor(sose jó, de inkább 1&10-re legyen holding, mint 3&5-re) jönnek, a mennyiséghez már hozzá szoktunk.
Medvepapa
ráadásul volt vmi elemzés h Sowellre minimum 10 false startot lehetett volna fujni. Ezekből 4-5 nekem is feltűnt élőben
braxa88
Én is figyeltem, valszeg a spori már nem akarta szétfújni a meccset, vagy otthon hagyta a yellow flagjét.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
na de mi lenne az ára?
braxa88
Elsőkörös draftcetli biztosan, további pickek, esetleg ottani hiányposztra játékos.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kinti beatwriterek azzal hergelik magukat, hogy 1. eddig üresen hagytuk Tukuafu helyét a rosteren, 2. Joe Thomas két edzést is kihagyott a héten, nem sérülés miatt, amiből szerintük akár egy Seahawks-Browns trade is következhet. 😊
tejbegrrr!!!
na de mi lenne az ára?
mennyit ér h Wilson ne haljon bele a szezonba?
Még akkor is ha 32 lesz decemberben

Én nem látok esélyt a tradere.