Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gondolom ez még muszáj sokszor felhozni, már nem először olvasom.
Tény ami tény nem is vitatom, csak már kicsit unalmas.
kapitnono
Egyáltalán nem a Saints ellen, s nem a Saints-ről szólt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Qrva jó az új Avatárod. Kb 30-szor megnéztem a jelenetet. 😊
TGA
Gifesítve:  giphy.com/gifs/K2n2E8uB545EI

http://seahawks.hu
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
A 3.1 y/c atlagunk a 31. legjobban futo (vagyis az 2. legrosszabb) csapat cimehez segitett hozza minket.

Eddig a kovetkezo helyezett vedelmekkel jatszottunk:

2., 9., 13., 15., 30., 32. (Azaz osszessegebn pont atlagos futaselleni vedelmet mutatott az eddigi menetrendunk).

Nem semmi, ha valaki azt mondja tavaly, hogy Rawls serulese ellenere kb. a legrosszabban futo csapat leszunk...


Amugy McCray valoban nagyot mentett. Jova tette az elozo heti elvaltasokat.
undisputedly
Ne haragudj mit akarsz bizonyítani?
Az jobb lenne, ha futásban 1. lenne a csapat, de nyalnánk a yardokat, és a pontokat?
Jobban örülnél kosárlabda eredménynek? Akkor el vagy tévedve, nézzél inkább New Orleans meccset! 😊
TGA
gondolom ez még muszáj sokszor felhozni, már nem először olvasom.
Tény ami tény nem is vitatom, csak már kicsit unalmas.


több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
ha már a meccsmentő tackleöknél tart(ott)unk, Wagner:
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/65bt.mp4?token=1478625346_55c739abceff555a09a5103c93a092b51bacf484
ezt hogy fogta meg, h nem vitte be DJ? óriási tackle!
braxa88
eredménykövetőben is írtam, hogy wagnernek óriási éve van eddig
tuti helye kell legyen a probowlon
funkyparduc
Qrva jó az új Avatárod. Kb 30-szor megnéztem a jelenetet. 😊
 www.instagram.com/p/BL7pT6MBwiD/?taken-by=mzlight
TGA
Nagy kedvencem a Pete, és remélem marad még sokáig 😊

Nem zavar a 6-6 sem. Van ilyen...
ami inkább zavaró az az, hogy a 2016-os meccsekből valahogy hiányzik a spiritusz Lynch. Nem látom a régi kreatív
játékhívásokat, az ügyes megoldásokat amire azt mondták, hogy "a Hawks az NFL google-ja"
Kicsit sablonos az egész.
A 4-1-1-el szerintem szezon előtt mindenki kiegyezett volna, de most jön majd a lényeg: meglátjuk mit tud a csapat a NO-BUF-NE-PHI négyes ellen.

A D szerintem azzal, hogy 6 ponton tartottak egy Arizonát otthon hosszabbításban eléggé felszívta magát. Rontsuk el Brees kedvét. 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
ha már a meccsmentő tackleöknél tart(ott)unk, Wagner:
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/65bt.mp4?token=1478625346_55c739abceff555a09a5103c93a092b51bacf484
ezt hogy fogta meg, h nem vitte be DJ? óriási tackle!
braxa88
eredménykövetőben is írtam, hogy wagnernek óriási éve van eddig
tuti helye kell legyen a probowlon
funkyparduc
Qrva jó az új Avatárod. Kb 30-szor megnéztem a jelenetet. 😊
 www.instagram.com/p/BL7pT6MBwiD/?taken-by=mzlight

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
ha már a meccsmentő tackleöknél tart(ott)unk, Wagner:
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/65bt.mp4?token=1478625346_55c739abceff555a09a5103c93a092b51bacf484
ezt hogy fogta meg, h nem vitte be DJ? óriási tackle!
braxa88
eredménykövetőben is írtam, hogy wagnernek óriási éve van eddig
tuti helye kell legyen a probowlon

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha már a meccsmentő tackleöknél tart(ott)unk, Wagner:
 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/65bt.mp4?token=1478625346_55c739abceff555a09a5103c93a092b51bacf484
ezt hogy fogta meg, h nem vitte be DJ? óriási tackle!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A 3.1 y/c atlagunk a 31. legjobban futo (vagyis az 2. legrosszabb) csapat cimehez segitett hozza minket.

Eddig a kovetkezo helyezett vedelmekkel jatszottunk:

2., 9., 13., 15., 30., 32. (Azaz osszessegebn pont atlagos futaselleni vedelmet mutatott az eddigi menetrendunk).

Nem semmi, ha valaki azt mondja tavaly, hogy Rawls serulese ellenere kb. a legrosszabban futo csapat leszunk...


Amugy McCray valoban nagyot mentett. Jova tette az elozo heti elvaltasokat.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
 projects.fivethirtyeight.com/2016-nfl-predictions/
Jelenleg a második legvalószínűbb, hogy a Seattle nyeri a Super Bowlt - mindezt csere RB-vel, lesérült Wilsonnal, bottom #1 OL-lel, és mégis.
Aguirre
elején vagyunk még, meg ne is menjünk bele, a Saints meccsel kell foglalkozni most, de én jelenleg egy NFC csapattól se tartok. Mind verhető. Tavaly azért Panthers, Cardinals, Packers trió előrébb volt.
braxa88
Még a végén kiderül, hogy a Panthers, Cards, Packers, Hox négyesből mi vagyunk a legkiegyensúlyozottabbak. A Fekete Macskák meg a Piros Madarak a tavalyi önmagukhoz képest mélyrepülnek, a Csomagolóknál meg akármit csinál Rodgers mostanában mindig megtalálják valamivel. Nálunk ellenben van egy félsánta Wilson, egy ketrecharcon kívül másra nemigen alkalmas O fal és nem is tragikus a helyzetünk. Mondjuk a Def azért hasít a maga nemében.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 projects.fivethirtyeight.com/2016-nfl-predictions/
Jelenleg a második legvalószínűbb, hogy a Seattle nyeri a Super Bowlt - mindezt csere RB-vel, lesérült Wilsonnal, bottom #1 OL-lel, és mégis.
Aguirre
elején vagyunk még, meg ne is menjünk bele, a Saints meccsel kell foglalkozni most, de én jelenleg egy NFC csapattól se tartok. Mind verhető. Tavaly azért Panthers, Cardinals, Packers trió előrébb volt.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 projects.fivethirtyeight.com/2016-nfl-predictions/
Jelenleg a második legvalószínűbb, hogy a Seattle nyeri a Super Bowlt - mindezt csere RB-vel, lesérült Wilsonnal, bottom #1 OL-lel, és mégis.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egészen biztos vagyok benne---Sherman szerintem magon belül korrekt.
Remélem McCray lelkét is helyre teszi a dolog.
Amúgy a kezdeti balfaszkodások óta egyre jobban érzi a bugit. Nem egyszerű ám a rendszer, amit játszunk.
TGA
Nekem Shead játéka is egyre jobban tetszik, a special teamer defensive backek szintén ígéretesek.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
McCray 100+ snappel a lábában szaladgált még Nelson után a kulcsfontosságú szerelésért. Az öltözőben Sherman egy darabig képtelen volt talpra állni.
tejbegrrr!!!
Kancellár nem érte volna utol.😕 Sherm vajon megköszönte neki az öltözőben, hogy megmentette a seggét? Pláne, hogy múlt héten ő simán a busz alá dobta McCrayt.
Tessu
biztos lehetsz benne!
braxa88
Szerintem is !
Egészen biztos vagyok benne---Sherman szerintem magon belül korrekt.
Remélem McCray lelkét is helyre teszi a dolog.
Amúgy a kezdeti balfaszkodások óta egyre jobban érzi a bugit. Nem egyszerű ám a rendszer, amit játszunk.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
McCray 100+ snappel a lábában szaladgált még Nelson után a kulcsfontosságú szerelésért. Az öltözőben Sherman egy darabig képtelen volt talpra állni.
tejbegrrr!!!
Kancellár nem érte volna utol.😕 Sherm vajon megköszönte neki az öltözőben, hogy megmentette a seggét? Pláne, hogy múlt héten ő simán a busz alá dobta McCrayt.
Tessu
biztos lehetsz benne!
több mint 7 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
McCray 100+ snappel a lábában szaladgált még Nelson után a kulcsfontosságú szerelésért. Az öltözőben Sherman egy darabig képtelen volt talpra állni.
tejbegrrr!!!
Kancellár nem érte volna utol.😕 Sherm vajon megköszönte neki az öltözőben, hogy megmentette a seggét? Pláne, hogy múlt héten ő simán a busz alá dobta McCrayt.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
LT: Sowell kiesett pár hétre. Beugró Fant volt, botrány szar volt.
Trade nem lesz
Lehetséges opciók:
1. Fant: Marad minden ami a Sowell sérülés után volt.
2. Webb: Sztem valamivel jobbopció már csak a rutin miatt is. Ő is szar ezt tudjuk, de nem kosaras udfa rookie...
3. Gilliam. És akkor az RT poszt lenne kérdéses ahova Webb, Fant vagy Odhiambo menne.

Fantban nem hiszek, Chandler Jones azt csinát vele amit csak akart.


PFF top10 legszarabbja a héten:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-performances-from-sundays-week-7-nfl-action/
a 10ből 3 Seahawks OLemberke 😀 óriási 😀 Ifedi is basszaszájba már, ennél kurvára többet vártam tőle az előszezon alapján. Nem lett jobb a fal attól h visszatért.
Azt írják Fant csak azért nincs a listán mert kevés snapet játszott 😀 beszarok komolyan ezen az OL építésen. Bár ez nem építés, 5-6 gyökeret felpakolni a pályára...
Hihetetlen, h mikor volt egy közepes OL teljesítmény a Jets fasza DL ellen, akkor ment az offense, most meg megint hótszar volt a brigád.
braxa88
Azért az érdekes, hogy hogy van a depth charton előrébb egy udfa aki egyetemen kosarazott, egy évet játszott footballt azt is tight endként, pl a tehetségesnek tartott Odhiambonál, vagy a veterán Webbnél, akik játszottak is valaha tackle-t.
Nadal17
Webbet konkrétan 5 éve a sérülésből visszatért Merriman (már a Bills színeiben) betegre szopatta
Ifedi: 1.nem érti a team upokat 2.nincs ütemérzéke-inkább a szinkronja. A jó hír az, hogy mind a kettőn lehet segíteni, a rossz, hogy ezen a drafthelyen.....

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
De szívesen belenéznék az Öreg fejébe mit is gondol nagyon őszintén az O falról, meg ami körülötte folyik. Az, hogy a fal több mint fele benne van a hét "akikre nem vagyunk büszkék" rovatában, az gáz, nem kicsit. Hogy az egyébként agyonszidott Britt a legjobb? Az meg micsoda dolog már? Hol vagyunk és hová tartunk tulajdonképpen?
garrett27
Az agyonszidott Carpenter a Jets fal oszlopa. Biztos, hogy Cable jó fal edző, csak mindig -2-ről indulunk emberanyagban(csakhogy negyedkész játékosokért miért adunk 1-2 köröket, azt nem vágom). Egy két év alatt összeáll, majd elcseréljük, elengedjük, kezdjük elejéről.
Egyébként valahol jó az, hogy stabil az edzői stáb. Richards remek munkát végez, reszelgeti az alapsémát, sokkal kevesebb CP3 package van.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
LT: Sowell kiesett pár hétre. Beugró Fant volt, botrány szar volt.
Trade nem lesz
Lehetséges opciók:
1. Fant: Marad minden ami a Sowell sérülés után volt.
2. Webb: Sztem valamivel jobbopció már csak a rutin miatt is. Ő is szar ezt tudjuk, de nem kosaras udfa rookie...
3. Gilliam. És akkor az RT poszt lenne kérdéses ahova Webb, Fant vagy Odhiambo menne.

Fantban nem hiszek, Chandler Jones azt csinát vele amit csak akart.


PFF top10 legszarabbja a héten:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-performances-from-sundays-week-7-nfl-action/
a 10ből 3 Seahawks OLemberke 😀 óriási 😀 Ifedi is basszaszájba már, ennél kurvára többet vártam tőle az előszezon alapján. Nem lett jobb a fal attól h visszatért.
Azt írják Fant csak azért nincs a listán mert kevés snapet játszott 😀 beszarok komolyan ezen az OL építésen. Bár ez nem építés, 5-6 gyökeret felpakolni a pályára...
Hihetetlen, h mikor volt egy közepes OL teljesítmény a Jets fasza DL ellen, akkor ment az offense, most meg megint hótszar volt a brigád.
braxa88
Azért az érdekes, hogy hogy van a depth charton előrébb egy udfa aki egyetemen kosarazott, egy évet játszott footballt azt is tight endként, pl a tehetségesnek tartott Odhiambonál, vagy a veterán Webbnél, akik játszottak is valaha tackle-t.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
De szívesen belenéznék az Öreg fejébe mit is gondol nagyon őszintén az O falról, meg ami körülötte folyik. Az, hogy a fal több mint fele benne van a hét "akikre nem vagyunk büszkék" rovatában, az gáz, nem kicsit. Hogy az egyébként agyonszidott Britt a legjobb? Az meg micsoda dolog már? Hol vagyunk és hová tartunk tulajdonképpen?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
ahogy Colinswort mondta a közvetítésben egy korábbi playnál, az NFL valszeg leggyorsabb embere Nelson. Embertelen mentés volt, én azt már benn láttam.
braxa88
Thomas is csinált valami hasonlót a túloldalon középről érkezve nagyjából akkortájt, Johnsont épp időben kitaszigálva.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LT: Sowell kiesett pár hétre. Beugró Fant volt, botrány szar volt.
Trade nem lesz
Lehetséges opciók:
1. Fant: Marad minden ami a Sowell sérülés után volt.
2. Webb: Sztem valamivel jobbopció már csak a rutin miatt is. Ő is szar ezt tudjuk, de nem kosaras udfa rookie...
3. Gilliam. És akkor az RT poszt lenne kérdéses ahova Webb, Fant vagy Odhiambo menne.

Fantban nem hiszek, Chandler Jones azt csinát vele amit csak akart.


PFF top10 legszarabbja a héten:  www.profootballfocus.com/pro-10-worst-performances-from-sundays-week-7-nfl-action/
a 10ből 3 Seahawks OLemberke 😀 óriási 😀 Ifedi is basszaszájba már, ennél kurvára többet vártam tőle az előszezon alapján. Nem lett jobb a fal attól h visszatért.
Azt írják Fant csak azért nincs a listán mert kevés snapet játszott 😀 beszarok komolyan ezen az OL építésen. Bár ez nem építés, 5-6 gyökeret felpakolni a pályára...
Hihetetlen, h mikor volt egy közepes OL teljesítmény a Jets fasza DL ellen, akkor ment az offense, most meg megint hótszar volt a brigád.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
snapszámok:
 pbs.twimg.com/media/Cvkxb4jVYAAnPmc.jpg
a D 95 snapet volt fenn, és fáradás jelei nem nagyon voltak.
braxa88
McCray 100+ snappel a lábában szaladgált még Nelson után a kulcsfontosságú szerelésért. Az öltözőben Sherman egy darabig képtelen volt talpra állni.
tejbegrrr!!!
ahogy Colinswort mondta a közvetítésben egy korábbi playnál, az NFL valszeg leggyorsabb embere Nelson. Embertelen mentés volt, én azt már benn láttam.


Egyébként info arról hogy R.Wilson-ak meddig lesz térdgépe és 100m bandázs a bokáján? Elővigyázatosság a boka még mindig?
Oszi
Egyébként info arról hogy R.Wilson-ak meddig lesz térdgépe és 100m bandázs a bokáján? Elővigyázatosság a boka még mindig?
Oszi
én nem olvastam erről. De Carrol szt mondta h a meccs után nem érzett semmi fájdalmat, vagy bármit is a térdében/bokájában, ami az első ilyen a Rams meccs óta. jó jel.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
snapszámok:
 pbs.twimg.com/media/Cvkxb4jVYAAnPmc.jpg
a D 95 snapet volt fenn, és fáradás jelei nem nagyon voltak.
braxa88
McCray 100+ snappel a lábában szaladgált még Nelson után a kulcsfontosságú szerelésért. Az öltözőben Sherman egy darabig képtelen volt talpra állni.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Egyébként info arról hogy R.Wilson-ak meddig lesz térdgépe és 100m bandázs a bokáján? Elővigyázatosság a boka még mindig?
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
snapszámok:

a D 95 snapet volt fenn, és fáradás jelei nem nagyon voltak.