Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egyetértek veled

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Chancellor msot se edzett, valszeg nem is fog játszani
Graham is kihagyta az edzést, vmi új csipő sérülés miatt, na ő nagyon kénse vasárnap :/
braxa88
Ejj pedig de kellene mindenki.

Na Uraim!

Az alábbiakat tudtuk meg:
- Úgy néz ki Kam beszólt Shermannek a meccsen.
- Sherman valszeg kapott egy cetlit Carroll híres beszélgető füzetéből (a góré ugye a meccset nézi, és dönt, nem nagyon szokott az ilyen csetepatékkal foglalkozni), hogy pánik csitu.
-Richards magára vállalata az egész balhét.

Ami fontosabb:
- Változtatni kell a védelem struktúráján, mert a 3. negyedet 31 csapatnak ad segítséget. A változtatás központi kérdése sokak szerint Sherman szerepe. Két érvrendser ütközik, amelyek meglepően látszólag ellenkező vektorral rendelkeznek.
a.) Shermanről le kell venni terhet, mert a csávó be fog szakadni.
b.) Egy közepesnél rosszabb vicc, hogy Sherman 150- 200 m2 (a sq foot szerintem Európában nem annyira értelmezhető) területet játszik be
Valójában a két dolog nem mond ellent egymásnak

Én szem szeretem a Bleachert, de ez a két csávó általában nem beszél hülyeségeket, de szerintem nem totálisan OK, amit mondanak.
 bleacherreport.com/articles/2670895-simms-hidden-truth-seahawks-giving-sherman-near-impossible-job-in-coverage

Azért érzem inkább játékhívás, mint rendszer kérdésnek, mert a 4. negyedet sikerült azonos rendszerben, más játékhívással kinullázni.
Ha ez így van, akkor Carroll+Richards tudja a megoldást ->tudták a 4. negyedban is, és alapjaiban nem kellett mindent átszervezni. Hozzáteszem mindez egy olyan edző ellen történt, aki az rendszerünk kitalálói között van.
TGA
Azért ez egy olyan meccs volt, ahol Shermannek a feladata Julio nullázása volt. 1.félidőben meg is tette.
Aztán félidőben kitalálta a Falcons, h mozgassák befele Juliot, kerüjön slot pozícióban már közvetlenül snap előtt motionokkel, így a WR nem Shermannel fog találkozni, hanem a szélre kitolt TE-el.
Namármostugye Sherman általában a LCB, nem követ WRt. Marshallal, Julioval, tavaly ABvel megtette, de leginkűbb marad a bal oldalon. Cards ellen is ezt várom.
Szóval nem hinném h a 3.negyed gondjai egy konstans hibafaktor, lyuk lenne a D#ben, hanem egy olyan meccsen jött elő, ahol Shermannek a szár WR feogása volt a feladata.( Azt viszont nem érte, h ha ez a feladata, akkor miért nem kell mennie vele slotba.)

Mit gondolsz?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Chancellor msot se edzett, valszeg nem is fog játszani
Graham is kihagyta az edzést, vmi új csipő sérülés miatt, na ő nagyon kénse vasárnap :/
braxa88
Ejj pedig de kellene mindenki.

Na Uraim!

Az alábbiakat tudtuk meg:
- Úgy néz ki Kam beszólt Shermannek a meccsen.
- Sherman valszeg kapott egy cetlit Carroll híres beszélgető füzetéből (a góré ugye a meccset nézi, és dönt, nem nagyon szokott az ilyen csetepatékkal foglalkozni), hogy pánik csitu.
-Richards magára vállalata az egész balhét.

Ami fontosabb:
- Változtatni kell a védelem struktúráján, mert a 3. negyedet 31 csapatnak ad segítséget. A változtatás központi kérdése sokak szerint Sherman szerepe. Két érvrendser ütközik, amelyek meglepően látszólag ellenkező vektorral rendelkeznek.
a.) Shermanről le kell venni terhet, mert a csávó be fog szakadni.
b.) Egy közepesnél rosszabb vicc, hogy Sherman 150- 200 m2 (a sq foot szerintem Európában nem annyira értelmezhető) területet játszik be
Valójában a két dolog nem mond ellent egymásnak

Én szem szeretem a Bleachert, de ez a két csávó általában nem beszél hülyeségeket, de szerintem nem totálisan OK, amit mondanak.
 bleacherreport.com/articles/2670895-simms-hidden-truth-seahawks-giving-sherman-near-impossible-job-in-coverage

Azért érzem inkább játékhívás, mint rendszer kérdésnek, mert a 4. negyedet sikerült azonos rendszerben, más játékhívással kinullázni.
Ha ez így van, akkor Carroll+Richards tudja a megoldást ->tudták a 4. negyedban is, és alapjaiban nem kellett mindent átszervezni. Hozzáteszem mindez egy olyan edző ellen történt, aki az rendszerünk kitalálói között van.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Chancellor msot se edzett, valszeg nem is fog játszani
Graham is kihagyta az edzést, vmi új csipő sérülés miatt, na ő nagyon kénse vasárnap :/
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 youtu.be/gAWa8E2AIvY

Sherm interju, beszel az utolso playrol (dpi) is 😊

"It's difficult to recover when you almost fall at the beginning of the play, you get pushed in the face,” Sherman said. “If I pushed a receiver in the face, I can guarantee it would be the highlight of every SportsCenter, every everything, if that was the fourth quarter, the last play, and I pushed him in the face.”

A videot es a kiemelest a .net-rol hoztam 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
hatásvadászat az megy 😀
 www.12up.com/posts/3968283-video-earl-thomas-attempted-to-punch-the-ball-and-clocked-devonta-freeman-in-the-face?a_aid=41147
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bennett és Clark jol vannak, edzenek ma
Chancellor tovabbra is kérdéses :/
Prosise végre játékra kész!

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Egy esetleges gyozelem a hetvegen:

Seahawks 5-1
Cardinals 3-4

3 meccs elony ugy, hogy eggyel kevesebbet jatszottunk. Ha erre radobjuk a tiebreakert, akkor 3,5 meccs elonyunk lenne veluk szemben ugy, hogy eggyel kevesebb gameweek van a tarsolyban 😊

Vereseg eseten:

Seahawks 4-2
Cardinals 4-3

Egy meccs elony (plusz egy le nem jatszott), de a tiebreaker naluk lenne.

Eleg nagy a kulonbseg a ketto forgatokonyv kozott. Meg csak 6 het telt el, de ha gyozunk, eleg nagy lepest teszunk a csoportelsoseg fele 😊
undisputedly
meg kell fogni David Johnsont úgy mint a Falcons RBket, ha az megvan, akkor nagy esélyünk van.
Még akkor is ha elég jól összeállt a Cards D#. (bár ők se a legjobb offensek ellen játsztottak, a 3 W: 49ers, Bucs, Jets )
braxa88
viszont ha vereség lesz, és a Rams nyerni tud -Giantset szerintem reális, hogy el tudják kapni- akkor gyakorlatilag újraindul a szezon az NFC Westben 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy esetleges gyozelem a hetvegen:

Seahawks 5-1
Cardinals 3-4

3 meccs elony ugy, hogy eggyel kevesebbet jatszottunk. Ha erre radobjuk a tiebreakert, akkor 3,5 meccs elonyunk lenne veluk szemben ugy, hogy eggyel kevesebb gameweek van a tarsolyban 😊

Vereseg eseten:

Seahawks 4-2
Cardinals 4-3

Egy meccs elony (plusz egy le nem jatszott), de a tiebreaker naluk lenne.

Eleg nagy a kulonbseg a ketto forgatokonyv kozott. Meg csak 6 het telt el, de ha gyozunk, eleg nagy lepest teszunk a csoportelsoseg fele 😊
undisputedly
meg kell fogni David Johnsont úgy mint a Falcons RBket, ha az megvan, akkor nagy esélyünk van.
Még akkor is ha elég jól összeállt a Cards D#. (bár ők se a legjobb offensek ellen játsztottak, a 3 W: 49ers, Bucs, Jets )

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy esetleges gyozelem a hetvegen:

Seahawks 5-1
Cardinals 3-4

3 meccs elony ugy, hogy eggyel kevesebbet jatszottunk. Ha erre radobjuk a tiebreakert, akkor 3,5 meccs elonyunk lenne veluk szemben ugy, hogy eggyel kevesebb gameweek van a tarsolyban 😊

Vereseg eseten:

Seahawks 4-2
Cardinals 4-3

Egy meccs elony (plusz egy le nem jatszott), de a tiebreaker naluk lenne.

Eleg nagy a kulonbseg a ketto forgatokonyv kozott. Meg csak 6 het telt el, de ha gyozunk, eleg nagy lepest teszunk a csoportelsoseg fele 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kicsit a futójátékról.
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/the-problem-with-seahawks-running-game-pete-carroll-says-sunday-they-just-didnt-run-it-enough/

Abbó látszik, hogy én nem lennék jó edző, mert csak csóválom a fejem értetlenül. 😊
TGA
Én se értem miért kéne többet futni. Nem hiszem h azzal tudnánk jobb átlaggal futni, h még több carryt kap Michel
Ráadásul a Falcons ellen is ez a visszafogott playcall volt, rövid játékok, 4-5 yardért (15+yardos playt nem próbáltunk), amibe mikor becsúszott 1-1 hiba (az 1.félidőben a 2 drop), akkor meg is ölte a driveokat.
Graham, Baldwin, Lockett, Richardson.. olyan fegyverek ezek akikkel elitközeli passzjátékot lehetne összehozni. Nálam már rég át kellett volna térni olyan offensre ami a passzjátékot helyezi előbbre. Igaz, h a fal nem erre van felépítve, de akkor is 😀

Ifedi a hét legrosszabb RG gradjét kapta PFF-től. Hát igen, elég hektikus volt, az 1.TD igaz h 3 embert takarított el, de volt h már a snap után rögötn emgverték, több blokkot is elrontott. Carroll is kiemelte h ennél több kell tőle.
braxa88
Ifedi majd belerázódik. Carpenter is így kezdte anno (igaz a másik oldalon), aztán meg szinte visszasírtuk amikor elment.
garrett27
Carpenter RT volt első évében, és rosszabb volt mint Sowell és Gilliam együtt, aztán lett LG, ott is először szar, aztán jobb. Ennél jóval előrébb tart Ifedi, aki előző meccsen és pre-seasonban is jó volt.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kicsit a futójátékról.
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/the-problem-with-seahawks-running-game-pete-carroll-says-sunday-they-just-didnt-run-it-enough/

Abbó látszik, hogy én nem lennék jó edző, mert csak csóválom a fejem értetlenül. 😊
TGA
Én se értem miért kéne többet futni. Nem hiszem h azzal tudnánk jobb átlaggal futni, h még több carryt kap Michel
Ráadásul a Falcons ellen is ez a visszafogott playcall volt, rövid játékok, 4-5 yardért (15+yardos playt nem próbáltunk), amibe mikor becsúszott 1-1 hiba (az 1.félidőben a 2 drop), akkor meg is ölte a driveokat.
Graham, Baldwin, Lockett, Richardson.. olyan fegyverek ezek akikkel elitközeli passzjátékot lehetne összehozni. Nálam már rég át kellett volna térni olyan offensre ami a passzjátékot helyezi előbbre. Igaz, h a fal nem erre van felépítve, de akkor is 😀

Ifedi a hét legrosszabb RG gradjét kapta PFF-től. Hát igen, elég hektikus volt, az 1.TD igaz h 3 embert takarított el, de volt h már a snap után rögötn emgverték, több blokkot is elrontott. Carroll is kiemelte h ennél több kell tőle.
braxa88
Ifedi majd belerázódik. Carpenter is így kezdte anno (igaz a másik oldalon), aztán meg szinte visszasírtuk amikor elment.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kicsit a futójátékról.
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/the-problem-with-seahawks-running-game-pete-carroll-says-sunday-they-just-didnt-run-it-enough/

Abbó látszik, hogy én nem lennék jó edző, mert csak csóválom a fejem értetlenül. 😊
TGA
Én se értem miért kéne többet futni. Nem hiszem h azzal tudnánk jobb átlaggal futni, h még több carryt kap Michel
Ráadásul a Falcons ellen is ez a visszafogott playcall volt, rövid játékok, 4-5 yardért (15+yardos playt nem próbáltunk), amibe mikor becsúszott 1-1 hiba (az 1.félidőben a 2 drop), akkor meg is ölte a driveokat.
Graham, Baldwin, Lockett, Richardson.. olyan fegyverek ezek akikkel elitközeli passzjátékot lehetne összehozni. Nálam már rég át kellett volna térni olyan offensre ami a passzjátékot helyezi előbbre. Igaz, h a fal nem erre van felépítve, de akkor is 😀

Ifedi a hét legrosszabb RG gradjét kapta PFF-től. Hát igen, elég hektikus volt, az 1.TD igaz h 3 embert takarított el, de volt h már a snap után rögötn emgverték, több blokkot is elrontott. Carroll is kiemelte h ennél több kell tőle.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kicsit a futójátékról.
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/the-problem-with-seahawks-running-game-pete-carroll-says-sunday-they-just-didnt-run-it-enough/

Abbó látszik, hogy én nem lennék jó edző, mert csak csóválom a fejem értetlenül. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kevin-Pierre Louis vs Falcons:
 www.fieldgulls.com/2016/10/18/13225496/seahawks-grades-kevin-pierre-louis-sam-linebacker-falcons
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Garrison Smith IRen, helyén Siliga jött vissza
sajnálom, igéretes rookie volt
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Helmnek van abban igaza, hogy az ilyen 3. negyedekben mint ez volt kellene az offense, mert a D-nek nincs ideje lereagálni a szart. Ilyenkor egy hosszú drive nagyon kellene még ha csak egy FG is a vége. Túl konzervatív ilyenkor a playcall, mikor az időt kell ölni, ebben fejlődni kell. Medvepapa
Az Atlanta 45-ösén nem mentünk neki a 4&1-nek a második Falcons TD után, pedig azt tényleg lehetett volna, főleg úgy, hogy tudjuk, hátrábbról is bevitték a harmadik hatpontost Ryanék.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem a D rendben van, és inkább McCray mint Terrell pl.
Sherm nem nagy arcú ilyenkor, hanem tökéletes verseny típus, aki mérges ha nem úgy mennek a dolgok ahogy kéne. Ez a győztes mentalitás, és az egész csapatra jellemző. Helmnek van abban igaza, hogy az ilyen 3. negyedekben mint ez volt kellene az offense, mert a D-nek nincs ideje lereagálni a szart. Ilyenkor egy hosszú drive nagyon kellene még ha csak egy FG is a vége. Túl konzervatív ilyenkor a playcall, mikor az időt kell ölni, ebben fejlődni kell. Illetve a félidőben nagyon meg lettünk verve, ez nem jellemző, remélem csak egyszeri eset volt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Sherm teljesen el van szallva magatol
undisputedly
Nem hinném.

 www.seahawks.com/video/2016/10/16/richard-sherman-vs-falcons-press-conference

Elmondta többek között, hogy a 3 TD-ből 2 blown coverage volt, ami nyilván bosszantó, és ezért személy szerint ő nem is hibáztatható, frusztrált volt az eset után, totálisan érthető, nem is értem mi ezzel a probléma.
Valóban jobban kell kommunikálniuk, főleg azokban az esetekben, ha változtatni kell menet közben a felálláson, nyilván összefügg azzal, hogy McCraynek kellett beszállnia, aki még nem kimondottan rutinos a játék minden elemében.

"It was just a miscommunication," Sherman said. "Kelcie [McCray] hasn't been in the defense that long. We tried to make a new adjustment, and it was just a miscommunication. Frustrating play.

"It's just the adjustment we make, the calls we make. ... Things didn't get communicated the correct way, and that's how it happens."

Sherman clarified that it was an audible within the play, a check the Seahawks were supposed to get to against a certain look. But McCray, filling in for an injured Chancellor, didn't get the message, and he let Jones run free.

Miscommunication happens on a weekly basis in the NFL, even with really good defenses. The Seahawks were up 17-10 at the time. What set Sherman off in this particular instance?

"Because it was something we discussed," Sherman said. "That's mostly what it was. ... It was a blown coverage, and we should never give them points when we could've stopped them and held them to nothing. They scored on blown coverages. The one [Mohamed] Sanu caught was a great play, but the other two were blown coverages."


https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1016%2Fr140613_1296x729_16-9.jpg
Seahawks' Richard Sherman: Frustration led to sideline explosion
Had the Seahawks lost to the Falcons, there would be more attention paid to Richard Sherman's sideline outburst. But winning masks a lot of issues.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meg annyit akkor a temahoz, mielott tovabblepunk -reagalva a leirtakra-, hogy valoban nem sack volt, de egy 3rd down(?) az endzoneban, sikertelen jatek utan Wagner a hatara fektette Ryant, majd "megmaszta" es kb 3 masodpercig az arcaba logva dumalt neki. Nalam az ilyen megnyilvanulas az nem sportszeru es a mai nflben boven flag.

Nem a jatekosok egyeni kepessegeirol volt szo, hanem arrol, hogy Bennett egy osgyoker, Sherm teljesen el van szallva magatol stb.

Sejtettem, hogy egyedul leszek a velemenyemmel, de szerintem van itt eleg hely, elfer az is 😊 .

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fontosabb dolgok:
Bennett sérülése nem komoly, a MRI nem talált semmi károsodást a térdében
Willson rosszabbul járt, valszeg műteni is kell
Chancellor, Jefferson és Clark játékára is van esély vasárnap, utóbbi kettő nagyobb eséllyel, Chancellort majd meglátjuk.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na csak le írom, mert felbasz 😀
1. Sherman 3 elkapást engedett, a többi Julio elkapás akkor volt mikor bemozgott róla slotba. Nagy a szája, tudjuk, meccs hevében veszekszik, tudjuk. De azért kicsit sokat köszönhetünk neki. Kit izgat h nincs C a mezén..
2. Wagnernek nem volt sackje a meccsen, nemtudom milyen tauntingrol beszéltek. Amugy szerintem élete legjobb szezonja ez a LBnek. Őt ne szidjuk már, miaz h vegyen vissza arcából. komolyon már.
3. Bennett egy paraszt, de idén kurva jó., talán egy offsideja volt eddi? egy félidő alatt 5 QB hit. Azon kívűl h gyökér, abba lehet nála belekötni h sokszor lecsúszik a sackről. De pass rushban és futás ellen is top3 DL.
4. Sportszerűség határát súrolja. aha..


ja és egy valami nyertünk 😊 egy olyan meccsen jönnek ezek elő ahol a 4 negyedből 3ban közel hibátlan volt a D#...


@Cardinals. Verhetőek, meg kell fogni DJ-t ahogy a Falcons RBket, meg a pass rushukat, és akkor nyerhető meccs lesz.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Érthető ha Sherm felhúzta magát, immár sokadszor, mert a múltkor Marshall, most meg Jones szopatta, ráadásul igen látványosan. Ráadásul hiányzott mellőle Kancellár, aki az egyetlen ember aki meg tudja fékezni. Még az Öreg se próbálkozik vele. Egyébként továbbra is tartom, hogy azt a TD-t nem ő nézte be, hanem McCray. Ő maradt az emberével, McCraynek kellett volna hátra lépni a zónából. Így viszont már ET se ért oda, csóválta is a fejét.

Egyébként van még aki Bennetten csodálkozik. Ő tényleg prosztó, de kell a csapatba.
Wagnert megvédeném, mert dumál-dumál, de a posztján szinte pótolhatatlan. A taunting mindig benne van a játékban még ha büntetik is. Ez 100 kiló feletti vaddisznók ütközete, le kell vezetni a feszkót. Erre találták ki az NHL-ben a bunyót (persze határok között). Milyen szép lenne, le a sisakot és adjad neki!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Reagalva az elottem szolokra, foleg Helm azon eszrevetelere, hogy nagykepu a vedelem... Ez engem is zavar. Persze spanoljak egymast, meg feszultseg es frusztracio stb., de ha McCray tenyleg hibazott, nem az a megoldas, hogy Sherm (aki nem is kapitany ha jol emlekszem) leorditja mindenki elott, sot, megtamadja mindenki elott. Ennyit a "brada"-zasrol. Vagy ugy tunik csak ET meg Kancellar a "brada". Es ha mar rola beszelunk... Van egy vedelmunk amelyik korszakos szinten jatszik/jatszott, 4 eve vezetjuk a ligat scoring defenseben, de mar sokadszor latjuk, hogy Kancellar nelkul olyannyira lebutulnak a sracok, hogy nem tudjak kit kell fogni?!

Ez eleg erdekes. Talan az onjelolt lider, Sherm, ahelyett, hogy uvoltozik meg durcizik az oldalvonalon, elmondhatna a tobbieknek, hogy mi a palya.

Bennett amugy meg akkora gyoker, hogy rossz nezni/hallgatni. Minden meccsen talal valakit akibe belekot... De persze, nem o proszto.

Wagner pedig a sackjenel rajta marad Matty Iceon es tauntingol?! Egyreszt vegyen vissza az arcabol, masreszt meg siman dobhattak volna ra zaszlot. Szerencseje volt, hogy nem vettek eszre.

Plusz ez a rengeteg latehit... En valahogy nem ilyen kemenyseget varok el a vedelemtol. Csodalom, hogy nem kaptunk tobb rtp-t. Rendszeresen akkor rugaszkodott el a vedo es utotte meg Ryant, miutan az mar eldobta a bort.

Szoval az egyszeru, de preciz es kemeny vedelem helyett lattunk egy sportszeruseg hatarat surolo, fel-le rohangalo egyseget. "Kiraly"!
undisputedly
húú. hát kurvára nem értek egyet. nem menjünk bele.
braxa88
én sem, szerintem se

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.