Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
buccaneer 490
Freemannak mikor ment akkor 2 éve akkor iszonyat homályokat dobált néha, sztem nem lett vele semmi. Mindig is szar volt csak mostmár az ellenfelek is tudják, és felkészülnek belőle! Ezért látszik mostmár a számain is. Teszem hozzá sztem, de lehet hülyeségeket beszélek!D11
2 éve azért jól indultak a ligának Freeman és az elkapó Mike Williams. Lehet , hogy szerencséjük volt, lehet, hogy akkor még nem térképezték fel őket az ellenfelek, de azért jó számokat- és főleg győzelmeket- hoztak. De induljunk ki abból amit irtatok . Akkor meg tényleg rossz emberek kerültek a csapathoz, ami a GM felelőssége. Pedig ezeket a húzásokat jó draftpozíciókból tették meg.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Freemannak mikor ment akkor 2 éve akkor iszonyat homályokat dobált néha, sztem nem lett vele semmi. Mindig is szar volt csak mostmár az ellenfelek is tudják, és felkészülnek belőle! Ezért látszik mostmár a számain is. Teszem hozzá sztem, de lehet hülyeségeket beszélek!D11
Teljesen így van. Freemannek volt egy jó éve, amikor szerencséje is volt. Egyébként nem franchise irányító, és nem is tudok olyan rendszert, amibe bele illene.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freemannak mikor ment akkor 2 éve akkor iszonyat homályokat dobált néha, sztem nem lett vele semmi. Mindig is szar volt csak mostmár az ellenfelek is tudják, és felkészülnek belőle! Ezért látszik mostmár a számain is. Teszem hozzá sztem, de lehet hülyeségeket beszélek!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Freeman nagy ígéretnek indult és kezdetben jó is volt. Nem tudom mi lett vele. Valami a csapatnál nem stimmel. Tele vagyunk tehetséges játékosokkal aztán egy rövid jó forma után mindegyik visszaesik. Ott van a Giants. Mindig "kikukáznak" valakit a "szemétdombról"(egyébként igen jó szemmel) , aztán láss csodát elit játékost faragnak belőle. Vagy setleg lehet, hogy a GM-ünk nincs topon ? Csak kérdezem.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát tényleg elférne egy Sapp kaliberű játékos a D-line-ba. Egyébként nem vészes az idei D, csak a meccs végéig összeszedetnek kell maradniuk.

Egy pick ma is megvan már, volt sack is, szóval egy rossz szavunk nem lehet egyenlőre.

Viszont Freeman kiábrándító még mindig, ledobott egy csomó kilót, de még mindig úgy álldogál a zsebben, mint valami szobor. Igazán elkezdhetne futkározni, ha nyomás van rajta.MikeInsDale
lesz ez még ígyse.Petikievak01
Freeman egy szégyen volt ma is! Nem tudom minek ide egy VJ mikor az irányítónk nem tud dobni! Sőt mit tud? a hátán feküdni meg hatalmas homlyáakat dobni! Moggyon le!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát tényleg elférne egy Sapp kaliberű játékos a D-line-ba. Egyébként nem vészes az idei D, csak a meccs végéig összeszedetnek kell maradniuk.

Egy pick ma is megvan már, volt sack is, szóval egy rossz szavunk nem lehet egyenlőre.

Viszont Freeman kiábrándító még mindig, ledobott egy csomó kilót, de még mindig úgy álldogál a zsebben, mint valami szobor. Igazán elkezdhetne futkározni, ha nyomás van rajta.MikeInsDale
lesz ez még ígyse.

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát tényleg elférne egy Sapp kaliberű játékos a D-line-ba. Egyébként nem vészes az idei D, csak a meccs végéig összeszedetnek kell maradniuk.

Egy pick ma is megvan már, volt sack is, szóval egy rossz szavunk nem lehet egyenlőre.

Viszont Freeman kiábrándító még mindig, ledobott egy csomó kilót, de még mindig úgy álldogál a zsebben, mint valami szobor. Igazán elkezdhetne futkározni, ha nyomás van rajta.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Köszönöm ! Nem lehet, hogy a secondaryben Barber már kicsit "öregecske" ? Az új sráchoz, Barronhoz is nagy reményt fűznek , de ő meg lehet, hogy még túl fiatal? Ahogy a statisztikákat néztem szembeötlő volt mennyi pontot kaptunk az utolsó negyedben.Egy jó hátsó alakzat tényleg kell ebben a "passzos" ligában. buccaneer
Még talán a secondary nem is a legnagyobb baj. Baber talán már tényleg picit túl öreg , de amúgy meg a DL a legaggasztóbb. Mintha Eli Manning nyomás nélkül dobált volna egész végig. Ha lett volna rajta egy kis nyomás akkor talán nem lett volna 510 yardja. LB-k még úgy ahogy elmennek , de azért Andre Brownt nem nagyon tudták kordában tartani.Petikievak01
Hát, Bowers tényleg hiányzik onnan. Clayborn is sokat sérült.buccaneer
Egy Sapp hiányzik a d-lineból..
Jön vki eredménykövetőzni ma?
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GO BUCS GO
több mint 11 éve
buccaneer 490
Köszönöm ! Nem lehet, hogy a secondaryben Barber már kicsit "öregecske" ? Az új sráchoz, Barronhoz is nagy reményt fűznek , de ő meg lehet, hogy még túl fiatal? Ahogy a statisztikákat néztem szembeötlő volt mennyi pontot kaptunk az utolsó negyedben.Egy jó hátsó alakzat tényleg kell ebben a "passzos" ligában. buccaneer
Még talán a secondary nem is a legnagyobb baj. Baber talán már tényleg picit túl öreg , de amúgy meg a DL a legaggasztóbb. Mintha Eli Manning nyomás nélkül dobált volna egész végig. Ha lett volna rajta egy kis nyomás akkor talán nem lett volna 510 yardja. LB-k még úgy ahogy elmennek , de azért Andre Brownt nem nagyon tudták kordában tartani.Petikievak01
Hát, Bowers tényleg hiányzik onnan. Clayborn is sokat sérült.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Köszönöm ! Nem lehet, hogy a secondaryben Barber már kicsit "öregecske" ? Az új sráchoz, Barronhoz is nagy reményt fűznek , de ő meg lehet, hogy még túl fiatal? Ahogy a statisztikákat néztem szembeötlő volt mennyi pontot kaptunk az utolsó negyedben.Egy jó hátsó alakzat tényleg kell ebben a "passzos" ligában. buccaneer
Még talán a secondary nem is a legnagyobb baj. Baber talán már tényleg picit túl öreg , de amúgy meg a DL a legaggasztóbb. Mintha Eli Manning nyomás nélkül dobált volna egész végig. Ha lett volna rajta egy kis nyomás akkor talán nem lett volna 510 yardja. LB-k még úgy ahogy elmennek , de azért Andre Brownt nem nagyon tudták kordában tartani.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Köszönöm ! Nem lehet, hogy a secondaryben Barber már kicsit "öregecske" ? Az új sráchoz, Barronhoz is nagy reményt fűznek , de ő meg lehet, hogy még túl fiatal? Ahogy a statisztikákat néztem szembeötlő volt mennyi pontot kaptunk az utolsó negyedben.Egy jó hátsó alakzat tényleg kell ebben a "passzos" ligában.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Üdv mindenkinek ! Nem láttam a Giants elleni mérkőzést. Mi okozta az utolsó játékrészben az összezuhanást? buccaneer
Helló , kérem szépen a bűnrossz Defense volt az oka. bár 3 intet lopott a bucs a meccs elején , azonban a secondary ettől függetlenül úgy meg volt verve hogy az már marvellbe illő csoda volt. 2 elkapó majdnem 200 yard fölött. Nem volt valami jó érzés nézni. Offense az úgy jól futott naggyából , de ha ez így megy , akkor nagyon nagy baj lesz még ebből. Persze ezt most senki ne úgy vegye hogy szidom a bucs-ot , sőt kedvelem is nagyon a csapatot. De hát ennek meccsnek talán nem így kellett volna lefutnia.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Üdv mindenkinek ! Nem láttam a Giants elleni mérkőzést. Mi okozta az utolsó játékrészben az összezuhanást?
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát, megint előbújt belőle az ostoba tirpák soldier az offseasonben, nem is bántam, hogy kihajítottuk emiatt, de sok sikert neki.
egyébként állítólag nem a physicalon nem ment át a szezon előtt, más okból nem kellett nekik (valszleg azért, mert 30-on még innen van...).
ha megpróbálják majd annyit használni, mint Hernandezzel tették volna, hozhat egészen szép számokat, még ha edzést nem is látott a térde miatt a sideline-okon belülről már jó ideje.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
 nflhu.blog.hu/2012/09/21/kellen_winslow_alairt_a_patriots-al?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Újraigazoltuk Shipleyt! Meg Underwoodot is!
több mint 11 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Előre aláírtam volna ezt az eredményt, de így....
Az első félidő megint jó volt, de a második ugyanolyan gyenge, mint múlt héten.
Nem értettem a végén, hogy minek blitzeltetik Barbert, amikor Talib 1-1-ben szart sem ért, teljesen szétszedték...
Freeman első interceptionje a tavalyi évet idézte..., minek dobta el, inkább sack.
Szép-szép eredmény, de 510 bekapott passzolt yard, úgy, hogy 3 interception volt...

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
51 passz kisérlet és egyszer sem tudtuk sackelni Elit?? Ez igen basszus! Szét is szedték a secondaryt.. Talib.. inkább nem mondok semmit. Freeman meg még mindig egy 0! Mért nem képes néha futni? Egy jó QB-val nyertünk volna tegnap 510 bekapott passzolt yard ellenére is! Jövőre Geno Smitht várjuk szeretettel úgyis Mountaineers játékosokat húzgálunk mostanság 😊
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
á, de tényleg, Talib nagy lutri minden meccsen, az az incompletion a végén faszság volt, tudom, hogy így szól a szabály, de messze nem ez az első eset, hogy egy teljesen idétlen játékhelyzet születik belőle, Freeman meg megőrjít, már tavaly is voltak bajok vele, hogy nem érezte, mikor kell/lehet futni, pedig a második évében ez nagyon ment neki, de idén meg se mozdul, megvárja, amíg rápasszírozzák a falat...

edit: jó, nyilván nem szégyen kikapni a Giantstől, és Nicks meg Cruz is nagy játékosok, a saját teljesítményünknek viszont jobbnak kellett volna lennie, mert így idén se fogunk kilyukadni sehova...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Talib intézett már el párszor sztárelkapókat, de ma is megmutatta, hogy amíg ő az első számú CB-nk, nem leszünk nagy csapat...
amikor igazi elit WR-t kell fogni, általában rosszul jön ki a dologból.

á, nincs is kedvem írni a mecscről, 2 elkapónk is kishíján 200 ydot engedni...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
annyira közel volt..
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Alakul a csapat, de sajnos megérdemeltük a vereséget. Az első félidőben úgy játszottunk, mint egy Playoff esélyes csapat, az utolsó negyedre pedig teljesen szétestünk. Ha ezzel tud valamit kezdeni Schiano, akkor bizakodhatunk a jövőt tekintve. Jó meccs volt, érdemes volt megnézni, de jobb lett volna, ha megtudjuk nyerni. 😀

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hoppá, ezt nem is tudtam, hogy a 2 Bennett testvére egymásnak. :o

btw az lesz szerintem a legfontosabb a meccsen, hogy Freeman most mennyire fogja érezni, meddig érdemes szorongani a zsebben, és mikor kell elkezdeni futni, mert a Giants pass rush ellen nem érdemes rosszul dönteni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyító alatt a Tampa Bay Buccaneers

linkelem ide is, remélem nincs benn sok hülyeség...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER