Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Höri írt egy cikket a QB prospectecről:  rigginsfootball.blog.hu/2012/06/06/quarterback_prospectek

más: a látom van már Bucs blog is, örömteli 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
buccaneer 490
Nekem sem nagyon van időm nézni egyetemi mérkőzéseket, de most megnéztem pár videót a Matt Barkley, Geno Smith ,Tyler Wilson hármasról valamint Terrelle Pryor előszezonbeli mérkőkéseiből. Nem vagyok szakedző , de nekem a három egyetemi játékos közül Matt Barkley játéka tetszett leginkább. Jó passzban is és nem ilyed meg egy kis futástól sem , bár láttam már atlétikusabb futásokat is. Úgy láttam Wilson hasonló kaliber ,de szerintem Barkley jobb. Smith-t meg (ha ugyan eleget láttam belőle ) nem sűrűn lehet kirobbantani a zsebből.Ez a mi falunkkal nem biztos , hogy mindig jó. Egyébként Ő is jó QB lehet.
Terrelle Pryor. Őt legalább NFL meccsen láttam , mégha előszezonbelin is. Ritka atlétikus QB. Kergetőzni vele lényegében lehetetlen küldetés. Nagy egójú srác, rengetegszer fut. Viszont úgy vettem észre könnyen elborul és akkor dobál össze-vissza. Ha ezt le tudná vetkőzni ritka jó lehetne. Cam Newtonnal egy csoportben jól nézne ki.😊
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pryorról nem tudok sokat.buccaneer
 webcache.googleusercontent.com/search?q=cache😮9XPsi3d4IUJ:nflscout.blogter.hu/470401/quo_vadis_terrelle_pryor+pryor+terrelle&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Bocs a tárolt változatért de az original nem jött be!
szerk.: ctrl c ctrl v, mert vagy én vagyok béna és nem tudom beágyazni vagy az oldalD11
Köszi az anyagot. Gondolom játékban is láttad. Ott milyen ? Hogy áll most Ő a Raiderssel?buccaneer
Nem sajna ncaa-t nem régen kezdtem el nézni. Egy meccsét se láttam srácnak, csak emlékeztem hogy olvastam róla valahol. A raiders forumba érdeklődj a 2012 es preseasonban kapott pár snappet!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Pryorról nem tudok sokat.buccaneer
 webcache.googleusercontent.com/search?q=cache😮9XPsi3d4IUJ:nflscout.blogter.hu/470401/quo_vadis_terrelle_pryor+pryor+terrelle&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Bocs a tárolt változatért de az original nem jött be!
szerk.: ctrl c ctrl v, mert vagy én vagyok béna és nem tudom beágyazni vagy az oldalD11
Köszi az anyagot. Gondolom játékban is láttad. Ott milyen ? Hogy áll most Ő a Raiderssel?
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pryorról nem tudok sokat.buccaneer
 webcache.googleusercontent.com/search?q=cache😮9XPsi3d4IUJ:nflscout.blogter.hu/470401/quo_vadis_terrelle_pryor+pryor+terrelle&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Bocs a tárolt változatért de az original nem jött be!
szerk.: ctrl c ctrl v, mert vagy én vagyok béna és nem tudom beágyazni vagy az oldal
több mint 11 éve
buccaneer 490
Én is azt mondom. Egy, sőt több jó meccse Freemannak is volt. Hosszútávú megoldás kell , aki állandó formát hoz. Flynnek eddig egy jó meccse volt.Jónak tűnt, de erre nehéz alapozni. Lehet, hogy csak abban a játékrendszerben jó. T.J Yates-t tuti nem engedi el a Texans mert bevált másodikként , és nem is hiszem , hogy ő első irányítónak jó. Hasselbeck már idős , hogy csapatot lehessen rá építeni, Garrardot meg inkább hagyjuk. Pryorról nem tudok sokat. Nekem úgy tűnik ennyi erővel Orlovsky is lehetne és Ő kéznél van. Nekem nagyon tetszik RG III játéka. Valami hasonló kaliberű irányító kellene. Ilyet szerintem esetlegesen a draftról tudnánk csak hozni. Aztán persze jöhet a kérdés , hogy beválik-e vagy sem. Ehhez jó szem kell és ez a GM dolga és felelőssége. Tavaly a Washington tényleg az "életét" is odaadta RG III-ért, de szerintem nekik ez be fog jönni.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Orlovsky, Pryor, Hasselbeck, the fuck are you beszéltek about?
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Flynn sztem nem éri meg a pénzét, mert volt egy jó meccse. Ennyi volt Freemannak is! Ha idén lesz olyan komplett kész irányító a drafton mint Luck vagy RGIII akkor nincs miről beszélni szerintem, hanem rá kell menni. Ha RGIII nálunk dobálna és nem washingtonba sztem lenne esélyünk wildcardra. Hiába Rookie
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
QB-k kispadon:

Nyugdíjas korosztály - David Garrard, Matt Hasselbeck
Fiatalabb korosztály - Matt Flynn, Terrelle Pryor, T.J. Yates

Garrard nem igazán opció, rég volt már kezdő, Hasselbeck meg sajnos már öreg.

Flynn-re kíváncsi lennék, hogy megéri-e a pénzét, nem lenne rossz szerintem.

Pryor érdekes lehetne, mert rutintalan, de legalább futós irányító, nem esne kétségbe ha összeomlana a zseb. Egyszerű hívások mellett el lehetne vele operálni.

Yates ugyancsak nem erős opció, de tűrhetően helyettesítette Schaub-ot tavaly év végén.

Persze, hogy draftról lenne célszerű választani valami fiatal irányítót, de ez két problémát vet fel.

1. Beválik-e vagy megint kiszórtunk az ablakon egy első körös pick-et?
2. Egybe tudjuk-e tartani a jelenlegi offense-t mire szerez elég rutint?

Én még mindig Flynn-t látnám szívesen nálunk, de hát álmodozni lehet. Úgyis Freeman marad a kezdő irányító, ha csak nem zár botrányosan rossz szezont. 😀

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hasselbeck és Freeman közül én tutira az előbbit választanám még most is... 😊peach
Lehet, de 37 évesen nem érzem opciónak franchise QB-nak! Tűzoltásnak meg ott van Orlovsky sztem ő is többet kihoznak ebből az #O-ból!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hasselbeck és Freeman közül én tutira az előbbit választanám még most is... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jobbnál jobb nevek, franchise QB posztra 😀 Tarvaris Jacksont nem akarja valaki ránksózni, nekem ő lenne a szuperlatívuszos kedvenc lieblieng!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hassit nem lehet elmozdítani tenesseből? bár én a helyükben tuti nem engedném el...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Chargers szerintem megint készségesen hajlandó eltradelni Whitehurstöt borsos árért 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Na sorold 😊D11
Én is akartam írni, hogy kit? Nem adjuk Chase Danielt!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Na sorold 😊
több mint 11 éve
buccaneer 490
Pedig muszáj lesz, mert Freeman nem franchise irányító, de még elfogadható szinten sincs. Az adottságai meglennének, de fejben nagyon gyenge. Nem lát a pályán, rossz döntéseket hoz és ami a legidegesítőbb bármennyi védő tart felé csak áll, mint valami szobor. Kell a váltás, de én nem draftról hoznék irányítót. Az offense most jónak tűnik összességében, csak egy megfelelő irányító hiányzik hozzá. Nincs idő kivárni, hogy egy újonc beválik-e vagy sem. Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Flynnen kívül nem nagyon van. Ő is állítólag sérült(márha igaz) , meg azért még első számú irányítóként nem bizonyított. Nehéz ügy , de szerintem is lépni kell . Az idei csapatunk már szerintem nem rossz , ha jövőre egybetartják őket jó lehet. De az irányító poszt váltásra szorul. Szerintem. Egyébként szerintem van rá példa , hogy draftról beválik valaki. Mostanában egyre több. Abban viszont igazad van , hogy az megint plusz idő.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Demar Dotsonról vélemények, hogy mozog a pályán kezdő RT-ként? 😊

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Pedig muszáj lesz, mert Freeman nem franchise irányító, de még elfogadható szinten sincs. Az adottságai meglennének, de fejben nagyon gyenge. Nem lát a pályán, rossz döntéseket hoz és ami a legidegesítőbb bármennyi védő tart felé csak áll, mint valami szobor. Kell a váltás, de én nem draftról hoznék irányítót. Az offense most jónak tűnik összességében, csak egy megfelelő irányító hiányzik hozzá. Nincs idő kivárni, hogy egy újonc beválik-e vagy sem. Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Meglepődnék ha QB szinten nem lépnének.buccaneer
Meglepődnék, ha igen!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.buccaneer
A Barkley, Geno Smith, Tyler Wilson hármas jelen állás szerint adekvát franchise QB anyag (kissé off, de ugyanakkor megjegyezném h Wilson Petrino-QB azok pedig azért nem arattak eddig osztatlan sikert NFL szinten), ha még melléjük teszem azt Bray is kijön a draftra akk sztem kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Csak nehogy megint belepancsoljunk a választásba. Attól még , hogy valaki jó az egyetemen nem biztos , hogy beválik a ligában. Geno Smith-t tudom, hogy nagyon dícsérik a szakértők. Nem tudom , meglátjuk. Egyenlőre még azt sem tudjuk mit akar a Bucs menedzsmentje . Meglepődnék ha QB szinten nem lépnének.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀Beki
Kössz! Sancho - Freeman trade-del nem tudom ki járna szarabbul XDD11
Ki tudja lehet mindketten csodát tennének. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀Beki
Kössz! Sancho - Freeman trade-del nem tudom ki járna szarabbul XD

Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...D11
Leinart ingadozott már egyetemen is, legalábbis mérföldekkel szarabb volt mint Barkley most. Nála fog megszakadni a széria. berger90
Jó legyen Barkley az 1/1 szopjon érte aki akar. Nekem megfelel Geno 1/2-re nincsenek nagy igényeim, csak félek, hogy a Jets szarabb mint mi..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Ne is mondj ilyeneket, kivel fogjuk eltradelni így az 1/1-et???Gyurma Pappa
Az OT class annyira nem mély, kelleni fog az nektek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...