NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
barron gyönyörü szép mentése

 www.youtube.com/watch?v=K9gCWk596fIcsupi4
nagyon király volt, amikor a Maddenben történik ilyen, szidom, hogy milyen szar, irrealisztikus játék 😀

Benn meg Blount holnap talán rendben lesznek, viszont Nicks meg Trueblood is összeszedett egy kisebb sérülést, nem tuti, hogy játszanak, ami teljesen megnyugtató ilyen O-line depth mellett, mint a miénk... mindenesetre Hardmant visszavettük gyorsan a keretbe
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
sérültekel hogy állunk a holnapi meccs elött? Ki nem tud játszani egy kis infot valaki
több mint 11 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
barron gyönyörü szép mentése

 www.youtube.com/watch?v=K9gCWk596fIcsupi4
elképesztő volt, de Steve Smith az ütközéséről is tudna mesélni ... 😀

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
barron gyönyörü szép mentése

több mint 11 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Érdekes meccs volt. Két teljesen ellentétes félidő.
Az elő félidőben nagyon jól megfogtuk őket, sok sanszuk nem volt. Freemant mintha kicserélték volna. V.Jackson, Mike Williams, Clark szebbnél szebb elkapások, Martin futásai jók voltak. Minden működött.
A második félidőben pedig a támadás teljesen szétesett, azt vártam mikor veszik át a vezetést.
Igazából a két interception és a punt blokk a semmiből jött, abszolút nem volt benne a játékunkban, úgy mentek át rajtunk ahogy akartak. Néha 2-3 emberünk üldözte Newtont, nem is értem miért 2x gyorsabb volt az embereinknél.
Be kell vallani, hogy szerencsénk volt a végére.
Igazából 1 dolgot nem értek, olyan volt, mintha a Panthers elemzett volna a félidőben és váltottak volna a taktikán, mi pedig mintha söröztünk volna az öltözőben, a támadás és a védelem is tanácstalan volt.

Örüljünk a győzelemnek, meg annak, hogy Barber elég jó volt FS-nek.
A legpozitívabb pedig az volt, hogy végre valahára nem futottak szarrá minket.
Talán még egy 8-8-as szezon is összejöhet!

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Kezdésnek nem rossz. 😊
Azon különösen meglepődtem, hogy nem futottak szét minket. Az offense kicsit szürke volt, de azért meglett a győzelem és ez a lényeg.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A legtöbb futás option playből volt tőlünk, amiket tanári módon olvasott és fogott a D.

Egyszerű focit játszik a Bucs, de jól van ez a csapat felépítve, kellemetlen ellenfelei lesztek szinte mindenkinek.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Úgy, hogy nem is nagyon volt futás? 😀 😀 😀Gyurma Pappa
jó, az utóbbi években ennyi kísérletből is szoktunk tudni kapni 50-et :p
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
nem is értem, hogy bírtuk így megfogni a futást 😊
Thrasher
Úgy, hogy nem is nagyon volt futás? 😀 😀 😀

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem is értem, hogy bírtuk így megfogni a futást 😊
nem is emlékeztem rá, hogy Barbernek sackje is volt, csak most a box score nézegetése közben látom. 37 évesen 1 sack, és egy INT. 😊
Martin, Barron jók voltak, végre olyan első körösök, akiknél nem arra kell várni, hogy "namajdpárévmúlva".
McCoy meg Foster is úgy játszott végre, ahogy midnig várnám tőlük.

szóval voltak itt fasza dolgok, kellemes meglepetés a meccs, de azért egy olyan csapatot, ami fontos helyzetekben ennyi ajándékot ad nekünk, nem csak 6-tal kéne legközelebb verni.

kíváncsi leszek, Freeman a Giants front 7 ellen hogy fog majd mozogni, picit kevesebbet kéne majd a zsebben álldogálnia.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szóhoz sem jutok, olyan epic volt a defense. Szép győzelem volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GOBUCS
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
wtf, Hardman helyett felvettünk még egy DB-t.
lesz itt még valami nagy, az O-falat érintő trade, vagy nem tudom.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Semmi bajom, hogy Underwood cut csak azt nem értem, hogy Stroughter akkor mér nem? Jordan Shipley és Underwood személyében is jobb WReket zavartunk el.. Sammie meg maradt. Ja amúgy D. Wynn IR-en van nem cut valahol azt olvastam, hogy cutoltunk de lehet elnéztem.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
és Price se fért be a Bears 53-ába.
voltak Dominkéknak meglepő cutjaik az elmúlt években, de ha végignézzük, szinte mindig látványosan igazuk lett utólag.
jó, mondjuk nyilván az az érem másik oldala, hogy jó esetben már előre tudták volna, ha nem fog beválni a játékos, de hát na.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
én se teljesen vágom, mit miértcsinálunk a WR-poszon.
majd valamelyik ügyes kezű DB bekerül oda is a rotációba, van belőlük úgyis elég 😀
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Mondjuk ezt én sem értettem. Underwood egész jó volt pre-season alatt. No comment.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Stroughter maradt Underwood meg cut? Ez mi epic fail?
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Winslowt már kis is vágta a Seahawks. Egyre jobban néz ki, hogy lecseréltük Clarkra.Thrasher
😀😀 ÉN örülök clarknak.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Winslowt már kis is vágta a Seahawks. Egyre jobban néz ki, hogy lecseréltük Clarkra.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
vaz, Okoyet is kiraktuk.
biztos teljesen rongynak találtuk a térdét, ha nem ért meg bő 1 milliót se, hogy mondjuk PUP-ra téve megtartsuk.
ahhoz képest, hogy hogy rágyúrtunk a D-falra az elmúlt években, elég vékonyak lettünk idénre középen.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Komoylan mondom 😀 Az Offensetek most nagyon frankón néz ki 😀 Amugy pont ezért jó , blount oda fogja tenni magát , Blount egy nagy személyes kedvencem , a legjobb power back 😀 hahahPetikievak01
Én is bírom, de nem túl csapatjátékos típus 😕 De a prófét a szóljon belőled. Tegyük fel, hogy az Offense-n nem fog múlni semmi. Freeman is összeszedi magát (amit még mindig nehezen hiszek el). De akkor is kellene hogy legyen egy normális D-nk, de nem úgy fest. D-line tele sérülttel és még el se kezdődött a szezon. LB-sor is szedett-vedett. Barber FS.. Mi lesz ebből??D11
Nem hiszem hogy ilyen gyenge , Dl-l neki vágnátok a szezonnak , mindjárt lesznek a cutos időszakok , és mivel a mi depthünk oylan kemény hogy már olyanoktól kell megválnunk akik más csapatokba simán kezdők lehetnek , simán elképzelhető hogy akár pont az eagelstől szedtek fel 1-2 Dl játékost , gondolok Daryl Tapp-re akinek legutóbbi meccsén 2 forced fumble 😀 DT-nél Antonio Dixon ez a 2 játékos kifog kerülni az eagels keretéből , pedig Tapp tényleg kezdő szintü játékos , akár még trade is lehetséges . Úgyhogy lesznek még változások nálatok a defenseben. Az LB sor az keményebb , De ha belegondolsz nincs olyan csapat az nfl-ben amelyiknek nincsen hiányossága. Én bizakodó vagyok a bucsal szemben , ha a playoffot nem is de egy 7-9 8-8as mérleget simán megtudtok szerezni , bár a sorsolásotok mondjuk eléggé kemény. Én titkon úgy gondolom hogy a bucaneers könnyen lehet a szezon meglepetés csapata.Petikievak01
Az LB-sorba egy tapasztalt vezér hiányzik, sztem David nagyon jó lesz WLB-be középre nem érzem elégnek Fostert, Black se meggyőző ellenben D. Watson sztem jó lenne, ha több sanszot kapna.D11
David miatt nem is kell agódni , a drafton azon drukkoltam hogy az eagelshez kerüljön , de aztán nem úgy alakult. A secondaryba is érkezett hozzátok erősítésként MArk Barron , Akire szerintem nem lehet panasz. De mondom , elképzelni sem tudom hogy még mi midnen lesz itt a kickoffig a csapatnál. Ugye még van hátra egy preseason mérkőzés , ahol még változhatnak a dolgok , mint például doug martin leelőzte , blountot , így akár megtörténhet az is hogy watson egy jó meccsel komolyabb szerepet is tudna magának szerezni.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Komoylan mondom 😀 Az Offensetek most nagyon frankón néz ki 😀 Amugy pont ezért jó , blount oda fogja tenni magát , Blount egy nagy személyes kedvencem , a legjobb power back 😀 hahahPetikievak01
Én is bírom, de nem túl csapatjátékos típus 😕 De a prófét a szóljon belőled. Tegyük fel, hogy az Offense-n nem fog múlni semmi. Freeman is összeszedi magát (amit még mindig nehezen hiszek el). De akkor is kellene hogy legyen egy normális D-nk, de nem úgy fest. D-line tele sérülttel és még el se kezdődött a szezon. LB-sor is szedett-vedett. Barber FS.. Mi lesz ebből??D11
Nem hiszem hogy ilyen gyenge , Dl-l neki vágnátok a szezonnak , mindjárt lesznek a cutos időszakok , és mivel a mi depthünk oylan kemény hogy már olyanoktól kell megválnunk akik más csapatokba simán kezdők lehetnek , simán elképzelhető hogy akár pont az eagelstől szedtek fel 1-2 Dl játékost , gondolok Daryl Tapp-re akinek legutóbbi meccsén 2 forced fumble 😀 DT-nél Antonio Dixon ez a 2 játékos kifog kerülni az eagels keretéből , pedig Tapp tényleg kezdő szintü játékos , akár még trade is lehetséges . Úgyhogy lesznek még változások nálatok a defenseben. Az LB sor az keményebb , De ha belegondolsz nincs olyan csapat az nfl-ben amelyiknek nincsen hiányossága. Én bizakodó vagyok a bucsal szemben , ha a playoffot nem is de egy 7-9 8-8as mérleget simán megtudtok szerezni , bár a sorsolásotok mondjuk eléggé kemény. Én titkon úgy gondolom hogy a bucaneers könnyen lehet a szezon meglepetés csapata.Petikievak01
Az LB-sorba egy tapasztalt vezér hiányzik, sztem David nagyon jó lesz WLB-be középre nem érzem elégnek Fostert, Black se meggyőző ellenben D. Watson sztem jó lenne, ha több sanszot kapna.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Komoylan mondom 😀 Az Offensetek most nagyon frankón néz ki 😀 Amugy pont ezért jó , blount oda fogja tenni magát , Blount egy nagy személyes kedvencem , a legjobb power back 😀 hahahPetikievak01
Én is bírom, de nem túl csapatjátékos típus 😕 De a prófét a szóljon belőled. Tegyük fel, hogy az Offense-n nem fog múlni semmi. Freeman is összeszedi magát (amit még mindig nehezen hiszek el). De akkor is kellene hogy legyen egy normális D-nk, de nem úgy fest. D-line tele sérülttel és még el se kezdődött a szezon. LB-sor is szedett-vedett. Barber FS.. Mi lesz ebből??D11
Nem hiszem hogy ilyen gyenge , Dl-l neki vágnátok a szezonnak , mindjárt lesznek a cutos időszakok , és mivel a mi depthünk oylan kemény hogy már olyanoktól kell megválnunk akik más csapatokba simán kezdők lehetnek , simán elképzelhető hogy akár pont az eagelstől szedtek fel 1-2 Dl játékost , gondolok Daryl Tapp-re akinek legutóbbi meccsén 2 forced fumble 😀 DT-nél Antonio Dixon ez a 2 játékos kifog kerülni az eagels keretéből , pedig Tapp tényleg kezdő szintü játékos , akár még trade is lehetséges . Úgyhogy lesznek még változások nálatok a defenseben. Az LB sor az keményebb , De ha belegondolsz nincs olyan csapat az nfl-ben amelyiknek nincsen hiányossága. Én bizakodó vagyok a bucsal szemben , ha a playoffot nem is de egy 7-9 8-8as mérleget simán megtudtok szerezni , bár a sorsolásotok mondjuk eléggé kemény. Én titkon úgy gondolom hogy a bucaneers könnyen lehet a szezon meglepetés csapata.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Komoylan mondom 😀 Az Offensetek most nagyon frankón néz ki 😀 Amugy pont ezért jó , blount oda fogja tenni magát , Blount egy nagy személyes kedvencem , a legjobb power back 😀 hahahPetikievak01
Én is bírom, de nem túl csapatjátékos típus 😕 De a prófét a szóljon belőled. Tegyük fel, hogy az Offense-n nem fog múlni semmi. Freeman is összeszedi magát (amit még mindig nehezen hiszek el). De akkor is kellene hogy legyen egy normális D-nk, de nem úgy fest. D-line tele sérülttel és még el se kezdődött a szezon. LB-sor is szedett-vedett. Barber FS.. Mi lesz ebből??