Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
gyerekek nagyon elhalt a forum mostanába :/ 😛
dobna nekem valaki egy kis infot talibrol hogy vele most mivan meg a tárgyalásával ...csupi4
ejtették a vádakat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
gyerekek nagyon elhalt a forum mostanába :/ 😛
dobna nekem valaki egy kis infot talibrol hogy vele most mivan meg a tárgyalásával ...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Milyen óriási számokra gondolhat Freeman, amikor neki jól ment, de kikaptak?? Óriási számokat esetleg INTek tekintetében produkált.. #dafuck
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Az újonc vezetőedző Greg Schiano irányításával a Tampa Bay Buccaneers a futójátékot fog preferálni a következő szezonban. A 2010-e szezonban a csapat 10-6-os mérleget ért el és a playek 45%-ban futtatta a labdát amivel átlépték a 2000 szerzett yardot. A tavalyi szezonban 4-12-es mérleggel zárt a gárda és csak 35%-ban futottak a labdával amivel mérkőzésenként átlagosan csak 91 futott yardot szereztek.

A csapat irányítója Josh Freeman tavaly 22 interceptiont dobott amin mindenképpen csökkenteni kell. Freeman egy nyilatkozatában elárulta, hogy elfogadja az edző sémáját. "Arról szól az egész, hogy velem nyerjünk. Ha a pályán vagyunk és futásokkal nyerünk akkor sokkal boldogabb vagyok mint amikor óriási számokat produkálok de kikapunk. Nincs jobb érzés látni mint amikor a futónk darabokra szedi az ellenfél védelmét." - nyilatkozta Freeman.


(nfl.com)
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://www.buccaneers.com/multimedia/videos/New-Day-Rising/f63e450d-fb75-47f2-b78c-1be6f3607c4f

érdemes megnézni nagyon jo kis video!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://www.youtube.com/watch?v=wmO8mGlBOK8

remélem fogjuk visszahordásba is használni 😊
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Elbert Mack Saintsben folytatja
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Wallace Gilberry jó cserejátékos. A Chiefsben 3-4ben tweener volt. Azonban tökéletes 4-3ba erős oldalra. Nála rosszabbak is kezdenek (!) a poszton. Csodálkoztam volna, ha senkinek nem tűnik ez fel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Jun 4 Wallace Gilberry LDE Signed/unrest FA (One-year contract)
Jun 4 Jayme Mitchell RDE Signed (One-year contract)
Jun 4 Hilee Taylor DE Cut by Tampa Bay
Jun 4 Myles Wade DT Cut by Tampa Bay
Jun 4 Doug Martin RB Signed/draft choice by Tampa Bay (Four-year contract (fifth-year option))
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tampa Bay Buccaneers

Panthers, @Giants, @Cowboys, Redskins, bye, Chiefs, Saints, @Vikings, @Raiders, Chargers, @Panthers, Falcons, @Broncos, Eagles, @Saints, Rams, @Falcons

Dallas Clark, Vincent Jackson és Carl Nicks. Három nagynevű játékos tette át a székhelyét Floridába, ráadásul a draft is igen jól sikerült. Szóval minden jel arra mutat, hogy idén tényleg számolni kell a Buccaneers csapatával, kérdés az, hogy meddig. Mert, az nyilvánvaló, hogy túlszárnyalják a tavalyi 4-12-t. A sorsolás nem nehéz, a szünetig a hazai meccseket illene hozni. Utána se tudunk olyan meccset mondani így három hónap távolságból, ahol tuti kikapnak, cserébe olyat se, ahol favoritok. Teljességgel kiszámíthatatlan a jövő évi Tampa teljesítménye, lehet, besülnek idén is, az is lehet, hogy agyonütnek mindenkit, aki az útjukba kerül. Az év meglepetéscsapata???

Várható mérleg: 7-9

Josh Freeman. Ő a kulcsa az egésznek. Ha olyan trágyalé évet fog ki, mint a tavalyi volt, akkor már most rossz az egész. 22 interceptiont nem lehet dobni büntetlenül, úgyhogy rendbe kéne tegye magát fejben a srác, mert különben keresni fognak helyette valakit. Ha visszabillen a 2010-es mutatókra, akkor a Raymond James Stadiumba mindenki vigyen magával fülvédőt, kb. 7-9 lehet a vége.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Kellen Winslow Seattle Seahawksban folytatja – egy 2013-as 7. körös választási jogért a drafton (ez jó teljesítmény esetén 6. körössé változhat).
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
One more roster move for the Bucs: Signed WR Greg Ellingson, taking the spot of WR Tyler Shoemaker, who was waived/left squad.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://www.facebook.com/photo.php?v=10100515518683277 😀
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1ulpianus
Kellen Winslow meg el lett tradelve egy meg nem határozott 20113as pickért Seattlebe.iktriad
Basszus,azt a draftot nem látja közülünk senki,pedig érdekelne.. 😊 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1ulpianus
Kellen Winslow meg el lett tradelve egy meg nem határozott 20113as pickért Seattlebe.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Dallas Clark Tampa Bayben:
http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1188339&nid=5981514&fhn=1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://nflhu.blog.hu/2012/05/21/a_buccaneersnel_is_edzett_egyet_dallas_clark?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉D11
A jó üzlet az lenne, ha valaki adna érte egyáltalán bármit. Szerintem nem fognak. Gyakorlatilag kijelentették, hogy nem kell, a szerződéséből hátralévő 13,3 millió dollár 3 évre elég sok, a térde sokáig nem húzza már, szerintem inkább megvárják a cutot az érdeklődők.Csifu
Ettől még reménykedni szabad 😀
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Szomoruan hallom ezeket a híreket! Nagy kedvencem Winslow kár hogy csak így kirakták a csapatból 😐
több mint 11 éve
Csifu 223
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉D11
A jó üzlet az lenne, ha valaki adna érte egyáltalán bármit. Szerintem nem fognak. Gyakorlatilag kijelentették, hogy nem kell, a szerződéséből hátralévő 13,3 millió dollár 3 évre elég sok, a térde sokáig nem húzza már, szerintem inkább megvárják a cutot az érdeklődők.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊Gyurma Pappa
Ja, hát akkor semmi gond. 😀Csifu
Gatya a térde... Remélem vmi jó üzlet kertében sikerül elpasszolni.. Stocker jó lesz helyette, nem kell ide Dallas Clark 😉
több mint 11 éve
Csifu 223
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊Gyurma Pappa
Ja, hát akkor semmi gond. 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.Csifu
Ezt mondom én is 😊

több mint 11 éve
Csifu 223
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)Gyurma Pappa
Állítólag sokat számított az is, hogy nem a csapattal kezdte az edzéseket, szezon közben meg ugye általában heti 1 edzést szokott vállalni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
@RossTuckerNFL: BREAKING: Kellen Winslow just told us on @SiriusXMNFL that he won't be with Bucs this year. Likely to be traded.Csifu
úgy látszik az új HC tényleg nem szereti a rossz jellemű játékosokat... Dallas Clarkot szóba hozták a csapattal, lehet hogy idősebb, de jellemre biztos, hogy jobb mint Kellen (ami nem nehéz)