Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Pedig most egész pofásan néz ki a Bucs , bár ez a OL sérülés egyáltalán nem volt szükséges. Freemannak jó szezonja lesz , Vincent jackson meg állat, oda veri a double coveraget is. Amit viszont sajnálok az , hogy Blountot beelőzte martin. Blount azért eléggé jó kis power back . Rb szempontból kb úgy tudom elképzelni az idei bucaneerset , mint tavaly a giantset. De hogy ez mennyire lesz hatásos , azt nem tudom.Petikievak01
Ez a Freemannek jó szezonja lesz ez vmi utópia? 😀 Blounttal kapcsolatban meg nem merek bízni benne, hogy ő esetleg fel tudná dolgozni, hogy nem #1 számú RB.D11
Komoylan mondom 😀 Az Offensetek most nagyon frankón néz ki 😀 Amugy pont ezért jó , blount oda fogja tenni magát , Blount egy nagy személyes kedvencem , a legjobb power back 😀 hahah

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pedig most egész pofásan néz ki a Bucs , bár ez a OL sérülés egyáltalán nem volt szükséges. Freemannak jó szezonja lesz , Vincent jackson meg állat, oda veri a double coveraget is. Amit viszont sajnálok az , hogy Blountot beelőzte martin. Blount azért eléggé jó kis power back . Rb szempontból kb úgy tudom elképzelni az idei bucaneerset , mint tavaly a giantset. De hogy ez mennyire lesz hatásos , azt nem tudom.Petikievak01
Ez a Freemannek jó szezonja lesz ez vmi utópia? 😀 Blounttal kapcsolatban meg nem merek bízni benne, hogy ő esetleg fel tudná dolgozni, hogy nem #1 számú RB.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
á, basszus.
a tavalyi év után, ami szerintem legnagyobb részben az edzői stábon ment el, jó eséllyel ezen a szezonon fog múlni, hogy mi lesz ebből a (szerintem egészen reményteli) fiatal generációból, le kell-e őket írnunk, vagy számíthatunk rájuk hosszú távon.
ha a magasan öszedraftolt védőfalunk tovább folytatja a sérülgetést, nem teljesítést, gáz van.
ha a szintén magasan összedraftolt O-falunk megint csak nevében lesz elit, gáz van.
ha Freemannek megint rossz éve lesz, gáz van.
annyira nem kellett ez most... 😕
Thrasher
Pedig most egész pofásan néz ki a Bucs , bár ez a OL sérülés egyáltalán nem volt szükséges. Freemannak jó szezonja lesz , Vincent jackson meg állat, oda veri a double coveraget is. Amit viszont sajnálok az , hogy Blountot beelőzte martin. Blount azért eléggé jó kis power back . Rb szempontból kb úgy tudom elképzelni az idei bucaneerset , mint tavaly a giantset. De hogy ez mennyire lesz hatásos , azt nem tudom.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
á, basszus.
a tavalyi év után, ami szerintem legnagyobb részben az edzői stábon ment el, jó eséllyel ezen a szezonon fog múlni, hogy mi lesz ebből a (szerintem egészen reményteli) fiatal generációból, le kell-e őket írnunk, vagy számíthatunk rájuk hosszú távon.
ha a magasan öszedraftolt védőfalunk tovább folytatja a sérülgetést, nem teljesítést, gáz van.
ha a szintén magasan összedraftolt O-falunk megint csak nevében lesz elit, gáz van.
ha Freemannek megint rossz éve lesz, gáz van.
annyira nem kellett ez most... 😕
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chandler Jones twitteren: I just want to thank God for allowing me to step off of that field safe tonight. My prayers also go out to the Bucs guard.. Not sure on his status.

Tényleg rossz volt nézni a sok sérülést a ti oldalatokról, jobbulást mindenkinek!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McCoy (térd) és Clayborn (kar) is korán öltözőbe ment. Plusz Joseph kidőlt a szezonra. Nem kéne, hogy így folytatódjon
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
öregem, Joseph IR-esélyes...
kéne még vagy 6 preseason-meccs, igazán...Thrasher
nem esélyes, IR-re került.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
öregem, Joseph IR-esélyes...
kéne még vagy 6 preseason-meccs, igazán...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jordan Shipley waiver-ről! Térdsérüléssel bajlódott(-dik)! Merrimannek jobban örülnék, mert szarban leszünk ezzel a D-linennal a Panthers ellen (is)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 nflhu.blog.hu/2012/08/18/megserult_legarrette_blount?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhsharecsupi4
"LeGarrette's a tough kid and I don't think it is something that will sideline him too long. But if it does, we'll deal with that." Schiano
Nem súlyos, nem kell aggódni!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
 nflhu.blog.hu/2012/08/18/megserult_legarrette_blount?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lábujj sérülés miatt, de következő meccsre OK lesz!
Barron miért nem játszot?csupi4
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Barron miért nem játszot?
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Blount Martin kettös sztem élet veszélyes lesz😀

aki esetleg nem látta itt van Michael Smith 74 Yard Kickoff Return ja
 www.youtube.com/watch?v=SRWRzwH6zPo

Parker meg megint kiejtet egy labdár punt után....csupi4
Azért Marcus Brown jól utolérte 😮
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Blount Martin kettös sztem élet veszélyes lesz😀

aki esetleg nem látta itt van Michael Smith 74 Yard Kickoff Return ja


Parker meg megint kiejtet egy labdár punt után....
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀D11
A tavalyihoz képest a roster 50% megváltozott , egy csomót foltoztak és ez meg is látszott , bár én alapból azt vártam hogy felülkerekedik a bucs a dolphinson , de azért ennyire simán , nem hittem volna .Petikievak01
azért mégis csak egy pre meccs volt
Farky
Clark meghozta a győztes mentalitást Tampa Baybe.Stez
Lehet hogy csak az volt de azért attól függetlenül mégis csak szép volt. Én nem azt mondom hogy superbowlt nyer a tampa , de ezzel a kerettel már mégis csak jobban néz ki a csapat , Freeman kapott pár játszótársat (Vincent Jackson , Dallas Clark) és egy fasza kis Guardot , egyből más szájíze lett az egésznek .Petikievak01
A 0-16os Lions 4-0ás preseasont csinált. Ezekből a meccsekből messzemenő következtetéseket levonni hatalmas hiba.
A tavalyi Tampánál meg nem nehéz jobbat csinálni...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Lehet hogy csak az volt de azért attól függetlenül mégis csak szép volt. Én nem azt mondom hogy superbowlt nyer a tampa , de ezzel a kerettel már mégis csak jobban néz ki a csapat , Freeman kapott pár játszótársat (Vincent Jackson , Dallas Clark) és egy fasza kis Guardot , egyből más szájíze lett az egésznek .Petikievak01
Tavaly az első preseason meccsen 25-0-ra verte a TB a KC-t.

Persze, sokkal jobban néz ki. De majd akkor érdemes beszélni arról, hogy milyen csapat is az idei TB, ha a Freeman végigjátszik egy meccset. Abban egyetérthetünk szerintem, ha ő a tavalyi formáját hozza, akkor majdnem mindegy, hogy milyen igazolások voltak. Azért a védelem továbbra is több sebből vérzik, és a T pozíció sem megnyugtató. És azért várjuk meg, hogy Nicks hogy fog játszani a nagy pénzzel.

(Egyébként Clark nem igazi upgrade, de Winslow magatartási problémái miatt nem maradhatott az újjászervezett csapatnál. Mentalitásban biztos, hogy nagy az előrelépés, de azért Winslow elég jó TE.)

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀D11
A tavalyihoz képest a roster 50% megváltozott , egy csomót foltoztak és ez meg is látszott , bár én alapból azt vártam hogy felülkerekedik a bucs a dolphinson , de azért ennyire simán , nem hittem volna .Petikievak01
azért mégis csak egy pre meccs volt
Farky
Clark meghozta a győztes mentalitást Tampa Baybe.Stez
Lehet hogy csak az volt de azért attól függetlenül mégis csak szép volt. Én nem azt mondom hogy superbowlt nyer a tampa , de ezzel a kerettel már mégis csak jobban néz ki a csapat , Freeman kapott pár játszótársat (Vincent Jackson , Dallas Clark) és egy fasza kis Guardot , egyből más szájíze lett az egésznek .

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀D11
A tavalyihoz képest a roster 50% megváltozott , egy csomót foltoztak és ez meg is látszott , bár én alapból azt vártam hogy felülkerekedik a bucs a dolphinson , de azért ennyire simán , nem hittem volna .Petikievak01
azért mégis csak egy pre meccs volt
Farky
Clark meghozta a győztes mentalitást Tampa Baybe.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀D11
A tavalyihoz képest a roster 50% megváltozott , egy csomót foltoztak és ez meg is látszott , bár én alapból azt vártam hogy felülkerekedik a bucs a dolphinson , de azért ennyire simán , nem hittem volna .Petikievak01
azért mégis csak egy pre meccs volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀D11
A tavalyihoz képest a roster 50% megváltozott , egy csomót foltoztak és ez meg is látszott , bár én alapból azt vártam hogy felülkerekedik a bucs a dolphinson , de azért ennyire simán , nem hittem volna .

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tegnap Michel smith 74 yardos kickreturn. Jó is lesz az Lavonte David meg szedett egy interceptiont 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset, Clark játszott? Vagy esetleg már sérült?Farky
annyit tudok mondani neked a mecsről hogy aki idén kezdi el nézni az amerikai focit , annak lehet hogy jó lenne Bucaneeers fannak lennie. Hihetetlen hogy mit hoztak össze egy offseason alatt 😀 Az O Line különösen tetszik Carl Nicksel G poszton.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Küldjetek PM-ben címet és feladom postán. hajdu
Elfogytak a zászlók. Mindenkinek postázom hétfőm, akinek írtam PM-et. Jelentkezési sorrenben hirdetek nyerteseket. 😊
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset, Clark játszott? Vagy esetleg már sérült?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning