Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Ne is mondj ilyeneket, kivel fogjuk eltradelni így az 1/1-et???

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.buccaneer
A Barkley, Geno Smith, Tyler Wilson hármas jelen állás szerint adekvát franchise QB anyag (kissé off, de ugyanakkor megjegyezném h Wilson Petrino-QB azok pedig azért nem arattak eddig osztatlan sikert NFL szinten), ha még melléjük teszem azt Bray is kijön a draftra akk sztem kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
buccaneer 490
Barth kezd a kedvencem lenni, vérprofi játékot hoz. A Nugentes szenvedés idején azt hittem, már sose találunk stabil rúgót, de végre megvan.

Hát, ha a második félidei tökös támadójáték megmarad jövő hétre is, akkor nincs baj, nem szégyen ennyivel kikapni a Redskinstől.
Jackson meg Williams egész egyszerűen domináns WR-ek tudnak lenni, ha valamelyikükön 1-on-1 vannak, nem kell szarozni, oda kell vágni.

Clarknak kéne még szerepet találni, Martinnak megtanulni látni a pályán, meg belőni az egyensúlyt közte, meg Blount között, és igenis erőteljes offense-ünk lehet.Thrasher
A támadók arculatát és eredményességét a QB határozza meg. Ott váltani kell. Ez az ingadozó játék nem elég ebben a ligában.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...D11
Leinart ingadozott már egyetemen is, legalábbis mérföldekkel szarabb volt mint Barkley most. Nála fog megszakadni a széria.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Barth kezd a kedvencem lenni, vérprofi játékot hoz. A Nugentes szenvedés idején azt hittem, már sose találunk stabil rúgót, de végre megvan.

Hát, ha a második félidei tökös támadójáték megmarad jövő hétre is, akkor nincs baj, nem szégyen ennyivel kikapni a Redskinstől.
Jackson meg Williams egész egyszerűen domináns WR-ek tudnak lenni, ha valamelyikükön 1-on-1 vannak, nem kell szarozni, oda kell vágni.

Clarknak kéne még szerepet találni, Martinnak megtanulni látni a pályán, meg belőni az egyensúlyt közte, meg Blount között, és igenis erőteljes offense-ünk lehet.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ezt nem hiszem el 😕
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccs

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277
több mint 11 éve
buccaneer 490
Igazad lehet, de jó QB nélkül nincs pont és nincs győzelem.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Semmi gond. Mindkét csapat ugyanabban a cipőben jár. Nagyjából. Talán annyi különbséggel, hogy Ti draftoltatok egy jó irányítót , nekünk meg pont az kéne. Még egyszer semmi gond, éshát csatára fel.buccaneer
Sztem a skinsbe több a lyuk mint nálunk. Az más kérdés, hogy jó QB-t a legnehezebb találni! De Washingtonba soká lesz még első körös draft pick..
több mint 11 éve
buccaneer 490
Semmi gond. Mindkét csapat ugyanabban a cipőben jár. Nagyjából. Talán annyi különbséggel, hogy Ti draftoltatok egy jó irányítót , nekünk meg pont az kéne. Még egyszer semmi gond, éshát csatára fel.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A sírást nem rossz értelemben gondoltam. Abban az értelemben inkább nekünk van okunk sírdogálni. Csakhát a gondolatátvitel, vagy gondolatolvasás a fórumokon sem működik, így félreérthető voltam. Elnézést.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Nem sírunk,állunk a csata elé. Csak itt magunkban próbálunk egy ütőképesebb csapatot kigondolni.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért ne sírjatok előre, lehet ez lesz Freeman legjobb meccse. A 'skins secondary rögtön a tietek előtt áll, utolsó előtti. De amíg a tiétekbe csak Eli Manning rondított bele, a mienk konstans szar. Az O falunkon meg a nagymamám is átgurulna tolószéken.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Olyan kiábrándító Freeman szereplése, hogy szívem szerint szezon közben meghúznám a cseréjét. Még Flynn-t is szívesebben látnám nálunk, jobbnak is tűnik, mint Freeman, meg legalább nem a padot koptatná Seattle-ben. 😀MikeInsDale
Akár ezzel is egyetértek. Ez az év már szerintem úgyis az ördögé. Megérne egy próbát. Szerintem azonban egy RG3 típusú és tudású irányítóval igencsak veszélyes csapat lenne a Buccaneers.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Olyan kiábrándító Freeman szereplése, hogy szívem szerint szezon közben meghúznám a cseréjét. Még Flynn-t is szívesebben látnám nálunk, jobbnak is tűnik, mint Freeman, meg legalább nem a padot koptatná Seattle-ben. 😀

több mint 11 éve
buccaneer 490
RG3-t a Buccaneersbe, de gyorsan !: Freemannek meg csüccs.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Remélem McCoynak nagy meccse lesz a Skins o-line ellen 😀 Nem mi leszünk a TV-ben vasárnap, nem is értem miért. Ki kíváncsi a Saint@Packersre??
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.youtube.com/watch?v=AjPnJFAEsXE
Van amiben elsők vagyunk 😊))

1. Cheerleaderek
2. Leghangulatosabb stadionbuccaneer
Sztem gáz ez a videó 😀 A miamis cheerleaderek vidije jobb volt. Sajna nem kicsit.. Meg Captain Fearen mit keres a medencébe a mentőöv.. Milyen kalóz az aki nem tud úszni? :'D
több mint 11 éve
buccaneer 490

Van amiben elsők vagyunk 😊))

1. Cheerleaderek
2. Leghangulatosabb stadion
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Dominik 2009 óta GM
Draft 2009: lényegében kuka, Freeman és Miller játszanak, Kyle Moore elment, Xavier Fulton azt se tudom ki, E. J. Biggers és Sammie Stroughter a csapatnál vannak csak nem tudom minek!

Draft 2010: McCoy, Price, Benn, Myron Lewis, M. Willams, Bowden, Cody Grimm, Watson, Lorig. Price elment meg sokat sérült volt. McCoy is jó lenne ha idén végig kibírá.. Benn eddig semmi meggyőzőt nem csinált, Willams is hullámzó! Watsonból még lehet vmi, ha odafér a tűzhöz.

2011: Clayborn & Bowers... Foster eddig jó, bár vannak rossz meccsei. Luke Stocker ügyes TE, sztem jó pick volt. Blacket nem tudom hova tenni.

Az ideit meg haggyuk még, de sztem David , Barron, Martin és Tandy be fog jönni! 2009 draft class az lényegében egy 0, 2010 McCoy (ha nem sérült), Williams & Benn 2. 3. számú WR-nek jók. Watson és Grimm meg a fene tudja hátha!. 2011 Foster & Stocker, a két DE ből meg talán lesz valaha épkézléb játékos!
Szar e GM vagy nincs szerencsénk, mindenki döntse el maga 😉

szerk.: Más Sammie Stroughter is IR került még 21-dikén. Chris Owusu meg singed 😀 És Preston Parker is cut! Ezek nem rossz hírek annyira, mint Clayborn. Ja és Clayborn kapcsán Te'o-Nesheimre nagyon kíváncsi leszek!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Williams
Szar a GM? Lehet! De sztem az idei draftünk az eddig ül. De nem akarom elkiabálni! McCoy ért imádkozok, hogy meg ne sérüljön! És jövőre QB-t első körben! Geno Smith, Logan Thomas tetszene. Esetleg EJ Manuel. Nem tudom milyen típusú QB-t húznánk, ha húzunk.D11
Érdekes lenne, ha scramble QB-t húznátok, mert akkor Ryan-Brees klasszikusabb QB stílus mellé lenne egy Newton-XY tengely. 😊Gyurma Pappa
Newton, RGIII, Wilson igencsak trend scramble QB-t húzni 😀 Csak a védőfalba ne húzunk, mert azzal nincs szerencsénk, oda "igazolni" kéne vkit 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Williams
Szar a GM? Lehet! De sztem az idei draftünk az eddig ül. De nem akarom elkiabálni! McCoy ért imádkozok, hogy meg ne sérüljön! És jövőre QB-t első körben! Geno Smith, Logan Thomas tetszene. Esetleg EJ Manuel. Nem tudom milyen típusú QB-t húznánk, ha húzunk.D11
Érdekes lenne, ha scramble QB-t húznátok, mert akkor Ryan-Brees klasszikusabb QB stílus mellé lenne egy Newton-XY tengely. 😊