Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez jó hír ! Csak a secondary bírja a passzok záporát !
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pezsgő!! Csak nehogy megint kidőljön!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
 buccaneers.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/16/DaQuan_Bowers_visszater/
több mint 11 éve
buccaneer 490
Az a baj, hogy Freeman teljesen alkalmatlan "mentornak" is, így nektek kész QB kell. De közben kéne (kettő) kezdő T is. Gyurma Pappa
Egyre többször láthatjuk már azt , hogy az egyetemről kijövő irányítót mélyvízbe dobják, tanulóévek nélkül. Ráadásul be is válnak. Úgyhogy ezt talán meg lehet oldani. A támadófal szerintem úgy ahogy már jól néz ki. Nekem TE poszton van egy kis hiányérzetem. Bár ez lehet, hogy Freemannel is nagyban összefügg. Persze nehéz úgy, hogy a Pats minden élő és mozgó TE-t leszerződtet 😊 A védelemben viszont a hátsó alakzatba mindenképp meg kell találni Barber utódát. És McCoy mellé sem ártana egy hasonló kaliberű ember a falba. A DE-k ha egészségesek szerintem jók.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Biztos így van, de a szezonon meg kár izgulni, mert egyenlőre még nincs kész csapata a Bucksnak , ráadásul vannak sérültjei is szép számmal. buccaneer
Viszont igyekezhetnének azért a csapatépítéssel, mert Freemannek még jövőre van szerződése, és eddig sok mindent nem mutatott - az első teljes évét leszámítva, ami eddig úgy néz ki, hogy csak szerencse volt -, hogy miért is érdemel meg majd egy újat.
A védelem meg olyan, mint tavaly, amíg van McCoy, addig a futás ellen jók, ha véletlenül megsérül, akkor nem léptek előre 1 év alatt semmit, de legalább kifizettek egy csomó pénzt free agenteknek és van egy franchise kickerük. 😊Csifu
Én elhűlve figyelem azt a több éves folyamatot amit úgymond csapatépítésnek neveznek. Idestova több mint fél évtizede ez zajlik Tampában és még mindig nincs kész csapat. Ezért is vetettem már fel azt , hogy talán nem-e a GM felelőssége , hogy még mindig csak itt tartanak. Sok tehetséges játékosunk van , de mégsem alkotnak egységet.Valami a szakvezetésnél nem stimmel. Abban pedig sajnos nekem is egyet kell értenem , hogy Freeman nem franchise irányító. Pár jó meccset tud produkálni de ennyi ami futja tőle. Őszintén szólva én irigykedve nézem a Giants menedzsmentjét. Még a "kukából" is elő tudnak húzni egy-egy jó játékost akit aztán be is tudnak építeni a csapatukba.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az a baj, hogy Freeman teljesen alkalmatlan "mentornak" is, így nektek kész QB kell. De közben kéne (kettő) kezdő T is. Gyurma Pappa
Szvsz OK ez az OT páros, különösen Penn 5 meccs alatt 1 sack meg 1 holding amit összehozott az abszolút nem vészes.
Trueblood mondjuk szar, de nem véletlen kezdett 4 meccsen Dotson és ő se játszik rosszul 1 sack és 1 false start amit eddig összehozott.empty taxi
akkor lehet, hogy csak simán összekevertem a Saintses két T-vel 😀

több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Végre lehet Freemant is dicsérni!Így tovább ! GOBUCS
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az a baj, hogy Freeman teljesen alkalmatlan "mentornak" is, így nektek kész QB kell. De közben kéne (kettő) kezdő T is. Gyurma Pappa
Szvsz OK ez az OT páros, különösen Penn 5 meccs alatt 1 sack meg 1 holding amit összehozott az abszolút nem vészes.
Trueblood mondjuk szar, de nem véletlen kezdett 4 meccsen Dotson és ő se játszik rosszul 1 sack és 1 false start amit eddig összehozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az a baj, hogy Freeman teljesen alkalmatlan "mentornak" is, így nektek kész QB kell. De közben kéne (kettő) kezdő T is. Gyurma Pappa
Mi bajod Pennel és Truebloodal plusz Dotson? 😀 Nah jó ha nagyon pro falat akrunk akkor esetleg egy T kell! De RGIII meg Cutler boldog lenne egy ilyen fallal!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az a baj, hogy Freeman teljesen alkalmatlan "mentornak" is, így nektek kész QB kell. De közben kéne (kettő) kezdő T is.

több mint 11 éve
Csifu 223
Biztos így van, de a szezonon meg kár izgulni, mert egyenlőre még nincs kész csapata a Bucksnak , ráadásul vannak sérültjei is szép számmal. buccaneer
Viszont igyekezhetnének azért a csapatépítéssel, mert Freemannek még jövőre van szerződése, és eddig sok mindent nem mutatott - az első teljes évét leszámítva, ami eddig úgy néz ki, hogy csak szerencse volt -, hogy miért is érdemel meg majd egy újat.
A védelem meg olyan, mint tavaly, amíg van McCoy, addig a futás ellen jók, ha véletlenül megsérül, akkor nem léptek előre 1 év alatt semmit, de legalább kifizettek egy csomó pénzt free agenteknek és van egy franchise kickerük. 😊
több mint 11 éve
buccaneer 490
üdv. Nem kell azonnal pánikolni.A Kansas is több sebtől vérzik. Egyenlő erők küzdelme lesz , ráadásul a Raymond James-ben. GO BUCKS !buccaneer
nem hiszem, hogy ez az egy meccsen pánikol Thrasher...Gyurma Pappa
Biztos így van, de a szezonon meg kár izgulni, mert egyenlőre még nincs kész csapata a Bucksnak , ráadásul vannak sérültjei is szép számmal.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gratulálok a Bucsnak!

Eleinte vicckabaré volt a meccs. Aztán ők jöttek ki jobban belőle. És meg tudták tartani a vezetést, folyamatosan növelve az arányt. Nem bohóckodtak tovább. Vagyis helyenként igen, de egyre inkább fociztak helyette.

Talib who?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
üdv. Nem kell azonnal pánikolni.A Kansas is több sebtől vérzik. Egyenlő erők küzdelme lesz , ráadásul a Raymond James-ben. GO BUCKS !buccaneer
nem hiszem, hogy ez az egy meccsen pánikol Thrasher...

több mint 11 éve
buccaneer 490
Majd a New Orleans ellen fog inkább Talib hiányozni.
több mint 11 éve
buccaneer 490
üdv. Nem kell azonnal pánikolni.A Kansas is több sebtől vérzik. Egyenlő erők küzdelme lesz , ráadásul a Raymond James-ben. GO BUCKS !
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ja, és ugyan Quinn ellen annyira nem fog hiányozni Talib, Miller Q, pedig Charlest nagyon meg kéne fogni.
olyan csalódás, hogy folyton mindenki sérült a D-falunkban.. :/
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát ez marha jó.
amikor először láttam, azt hittem, a lövöldözéses ügye miatt, anyáztam is, hogy miért, ha egyszer a bíróság felmentette.
tökéletes példa ez arra, miért nem lehet számítani rá #1 CB-ként, mindig van valami hülyesége. és persze a játéka is túl kockázatos.
akkor ziher, hogy Barber megy vissza CB-be.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
NFL suspends Bucs CB Talib 4 games


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
EJ Manuel nem elite QB prospect? Pedig Höri Seminoles fan ennyire lehetne elfogult 😊D11
szezon előtt nem sokat vártam tőle, de aztán meggyőző volt, be is kiabáltam volna 1. körbe, erre hétvégén kikaptak, azt még meg kéne néznem 😀Höri
Highlight videót láttam csak a meccsről, de elég is volt.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
buccaneer a blogot nem véletlen te írod? 😊
Höri írt egy cikket a QB prospectecről:  rigginsfootball.blog.hu/2012/06/06/quarterback_prospectek
Farky
EJ Manuel nem elite QB prospect? Pedig Höri Seminoles fan ennyire lehetne elfogult 😊D11
szezon előtt nem sokat vártam tőle, de aztán meggyőző volt, be is kiabáltam volna 1. körbe, erre hétvégén kikaptak, azt még meg kéne néznem 😀

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
buccaneer a blogot nem véletlen te írod? 😊
Höri írt egy cikket a QB prospectecről:  rigginsfootball.blog.hu/2012/06/06/quarterback_prospectek
Farky
EJ Manuel nem elite QB prospect? Pedig Höri Seminoles fan ennyire lehetne elfogult 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi, teszem fel a linket az oldalunkra. Minden magyar oldal fent van.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Höri írt egy cikket a QB prospectecről:  rigginsfootball.blog.hu/2012/06/06/quarterback_prospectek

más: a látom van már Bucs blog is, örömteli 😊Farky
Hol??? Linket szeretnék..apeszos
 buccaneers.blog.nepsport.hu/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Höri írt egy cikket a QB prospectecről:  rigginsfootball.blog.hu/2012/06/06/quarterback_prospectek

más: a látom van már Bucs blog is, örömteli 😊Farky
Hol??? Linket szeretnék..