Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.buccaneer
Lehet ebből már idén WC


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
buccaneer 490
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Alakul ez a csapat. Végre megint jó nézni a meccseinket. A passz elleni védelmünk csapni való, de mégis produktív tud lenni a defense. Az offense a sok sérülés ellenére is kezd egyre jobban összhangba kerülni. Eddig jó döntésnek tűnik Schiano leszerződtetése, jól építgeti fel a csapatot. Csak így tovább! 😀

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szorítok nektek , asszem a szezon maradék részére Tampának szurkolok 😀 Vagyis hát nektek is 😀

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Nyerni kell, és pozitívra változtatni a mérleget!!
GO BUCS!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Következő jómadár a secből.. Black marihuána birtoklás
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
According to STATS: Doug Martin is 1st player since at least 1940 with 3 rushing TDs of 45+ yards in 1 game
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Martint minden fantasy csapatomba 1-2. körben draftoltam, kezd kifizetődni a belé vetett bizalmam. 2. hete épp ezért mindenki engem szid... 😛 Persze Lynch a Király! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Üdvözöllek a fedélzeten ! Ajánlom figyelmedbe a Bucs blogját is a következő elérhetőségen  buccaneers.blog.nepsport.hu/buccaneer
Indulás óta olvasom!
Nagy hiánypotló mert így nem kell mindenhonnan összeollózni a Bucsról szóló híreket! 😉
Köszönet mindenkinek egyébként 😀

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Az O-line "széthullása" után temettem szegény Martin újonc idényét, de eszméletlen a srác. 😀 Érdemes volt elhozni az első kör végén. Csak így tovább!

Greg666: Üdv a fedélzeten! Go Bucs!

több mint 11 éve
buccaneer 490
Első félidő nem volt túl acélos szerintem, aztán Martin futott hármat, ennek ellenére Blount izgalmassá tette a végét 😊
Lavonte David is nagyot játszott!
Idei draftunk elég jól sikerült úgy néz kI!Greg666
Üdvözöllek a fedélzeten ! Ajánlom figyelmedbe a Bucs blogját is a következő elérhetőségen  buccaneers.blog.nepsport.hu/
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
már nem azért, de ez a Martin gyerek miből van? 😀

szerintem Peterson és Lynch közös gyereke lehet 😀

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Első félidő nem volt túl acélos szerintem, aztán Martin futott hármat, ennek ellenére Blount izgalmassá tette a végét 😊
Lavonte David is nagyot játszott!
Idei draftunk elég jól sikerült úgy néz kI!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Greg666: üdv a hajón
Basszus Martinnak nem kell fal XD Sztem Lynch küldött neki skittlest! Mi lesz Blountal? Csoda hogy még nem rendezett vmi ámokfutást! Jah David egy kibaszott tackle machine, Leonard Johnson újabb pick.. Jó kis draft class!
több mint 11 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Azok után, hogy Nicks-t elvesztettük nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog muzsikálni az OL. Dougie zseniális, messze a No.1 pick a drafton (Barron is jó párost alkot Barberral).
A rush D előtt szintén le a kalappal. Eszméletlen mit produkálnak...

Greg666: welcome on board. Az Újpest-Bucs páros a legjobb 😀

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Grat Martinhoz, az ember a fejét fogja csak a teljesítményétől. 😊
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mit futott a fiú!!!!!!!!!!
Grat.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Sziasztok!
Újonc vagyok tavaly óta nézek NFL-t.
Egy ideje már olvasom a fórumot, de csak most szántam rá magam a regisztrációra.
Go Bucs!

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni. tomi-tomi
sztem max kezelni...Rolni
Igaz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni. tomi-tomi
sztem max kezelni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀
több mint 11 éve
Csifu 223
Nem is hiszem, hogy ebből kellene megoldani. De eddig nem volt 4. körötök vagy ilyesmi nem? Gyurma Pappa
Eddig is volt minden + egy 7. kör, ebből lett most minden + egy 4.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
év végén ingyen ment volna, el van tiltva, és évente kétszer lecsukják.
kitűnő üzlet ez nekünk.
valszleg nem abból a 4. körös pickből fogjuk megoldani a CB-kérdést, de a semminél sokkal több.Thrasher
Nem is hiszem, hogy ebből kellene megoldani. De eddig nem volt 4. körötök vagy ilyesmi nem?