Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Van bármilyen realitása hogy QB-t draftolnánk? Vagy bármilyen cikkben utalás rá?
Mert én angol cikkeket nem olvasok sajnos, így csak innen meg a Bucs blogról tájékozódok.
Mert amikor ez szóba kerül akkor mindig azt hallani hogy a csapatnál elégedettek Freemannel....
Nekem már az is elég lenne, ha nem hosszabbítanánk, és már csak jövőre lenne.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sebaj maradjon Freeman, várjuk be Mariota-t 😀 Idén meg Te'o, és két Hawaii harcos lesz a csapat vezére úgy 3 év múlva 😛 Bilibe lóg a kezem
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Freeman hater topic 😀 Írjunk már vmi pozitívumot róla.. Nagy és erős a karja 😒D11
Éééés ennyi. Nicksnek nagyobb és erősebb karja van, igen kiváló falember. Lehet, hogy Freemanből még lehetne jó TE talán.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Freeman hater topic 😀 Írjunk már vmi pozitívumot róla.. Nagy és erős a karja 😒D11
A lába meg földig ér. Aztán ezzel ki is merült a pozitívum raktár. 😊
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freeman hater topic 😀 Írjunk már vmi pozitívumot róla.. Nagy és erős a karja 😒
több mint 11 éve
buccaneer 490
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.Csifu
Az hogy kár e az nézőpont kérdése? 😀 Attól, hogy van egy jó hónapja még szar irányító, vagy legalábbis nem franchise QB. Szóval minden meccs amikor ezt igazolja azzal egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy elkezdjenek gondolkodni az illetékesek egy QB drafton.D11
Persze, hogy szar irányító, de még a mostani meccs után is azt írják mindenhol, hogy jövőre tuti ő lesz a QB, és várható a hosszabbítás is neki. Ha 2 ilyen rossz szezon után (mínusz a pár jó meccs idén) még nem gondolkodnak el, hogy lehet, hogy nem ő a megoldás, akkor jó lenne látni, hogy mire ez a nagy bizalom. 😊Csifu
Ha jövőre is marad a kezdő irányítónk szerintem a Bucs szurkolók 98 %-a a fejét fogja a falba verni. Aztán lehet majd a menedzsmentet szidni az újabb kudarcért, mert hogy Freemannel kudarc lesz afelől nincs kétségem.
több mint 11 éve
Csifu 223
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.Csifu
Az hogy kár e az nézőpont kérdése? 😀 Attól, hogy van egy jó hónapja még szar irányító, vagy legalábbis nem franchise QB. Szóval minden meccs amikor ezt igazolja azzal egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy elkezdjenek gondolkodni az illetékesek egy QB drafton.D11
Persze, hogy szar irányító, de még a mostani meccs után is azt írják mindenhol, hogy jövőre tuti ő lesz a QB, és várható a hosszabbítás is neki. Ha 2 ilyen rossz szezon után (mínusz a pár jó meccs idén) még nem gondolkodnak el, hogy lehet, hogy nem ő a megoldás, akkor jó lenne látni, hogy mire ez a nagy bizalom. 😊
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Smith, Flynn, Cousins mind jobb opció mint Freeman és mind3 elérhető kategória, bár igazán egyikkel se lennék teljesen boldog.
Rolando McClainre is rárepülhetnénk 😊
több mint 11 éve
buccaneer 490
Mostmár én is azt mondom , nem végezhetünk olyan hátul , hogy ne tudnánk jobb QB-t húzni Freemannél. De azért én Cousinssal igen boldog lennék .Nem tudom mit kérnének érte , de talán ezt kéne meglépnie a csapatnak.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freeeeeman Touchdown ... ooooh noo its just an interception XD asszem ez nem szorul magyarázatra 😀
Qb draftal kapcsolatban meg annyi amit mondanék, hogy milyen QB classok jönnek ki mostanába? Egy 4edik körös Cousins, egy 3.dik Wilson vagy Foles milyen statokra képesek újonc évükben? Arról nem is beszélve, hogy vezérei tudnak lenni a csapataiknak és tudnak NYERNI! Freeman ezekre nem képes! Nem kell a TOP 3 QB, (sőt az első körben se) közül húzzunk ahhoz, hogy jobb irányítót hozzunk a draftról, mint Freeman.
több mint 11 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kezdem én is azt érezni, hogy szép lassan kiépül egy nagyon jó csapat Freeman köré, de mivel képtelen legalább az egyenletesen közepes teljesítményre, ezért nem fogunk semmire se jutni. Mert ha legalább nem csinálna semmi mást, csak biztosan dobálná a screeneket és ezt megtámogatná Martin a futásaival sima lenne a play off helyünk.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Szerintem meg jövőre is Freeman lesz, csak jön mögé egy veterán QB.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Sajnálom, hogy ennyire szarul ment neki, így tényleg QB draft várható 😊

A végére már sajnáltam a csapatot, Freeman a legkisebb esélyt sem adta meg.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát ez mi tököm volt Freeman fiam? XD Remélem ezek a momentumok maradnak meg a vezetőség fejében amikor húznunk kell a drafton!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.Csifu
Az hogy kár e az nézőpont kérdése? 😀 Attól, hogy van egy jó hónapja még szar irányító, vagy legalábbis nem franchise QB. Szóval minden meccs amikor ezt igazolja azzal egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy elkezdjenek gondolkodni az illetékesek egy QB drafton.D11
QB drafthoz túl elől végzünk majd. Minden esetre ez a hullámvasút tényleg nem jó. Őszintén szólva nekem tavaly Freeman annyira eljátszotta a bizalmam , hogy már jó játékkal sem nagyon örülök neki. Azért a draftokról csak annyit (az ideit leszámítva , mert az szerintem jól sikerült) hogy őrületes homályokat lőttünk pl Freemannel is. Akiket meg otthagytunk az parádés. Épp a múltkor a Bucs blogra írtam egy névsort akik akár nálunk is játszhatnának.
A draftpozícióinkból ezeket a játékosokat is választhattuk volna:
2009 Clay Matthews 2010 Jason Pierre-Paul ( mondjuk itt akkor elviszik Gerald McCoyt ) , Rob Gronkowski, Navorro Bowman. 2011 Colin Kaepernick (teljesítménye ugyan megosztja a közvéleményt de szerintem ígéretes) Ő is kerülhetett volna hozzánk de a nagy hiányposzton (CB) pl. Richard Sherman. Mint említettem az idei szerintem jó volt.
Ezeknek a neveknek a töredékével az idén tuti a SB-ért megyünk. De sajnos nem így lett.

Én tudom , hogy a jövőbe látni nem lehet, de azért ez elgondolkoztató.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tényleg jó lenne ez a csapat, ha lenne egy normális irányító, aki nem dobál ekkora homályokat, de mivel 4 meccsenként van 1 jó napja, szerintem maradni fog :/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.Csifu
Az hogy kár e az nézőpont kérdése? 😀 Attól, hogy van egy jó hónapja még szar irányító, vagy legalábbis nem franchise QB. Szóval minden meccs amikor ezt igazolja azzal egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy elkezdjenek gondolkodni az illetékesek egy QB drafton.
több mint 11 éve
Csifu 223
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nah innentől nem kell számolgatni.. Kár
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
David Douglas WR Inactive
David Gilreath WR Inactive
Najee Goode LB Inactive
LeQuan Lewis CB Inactive
Matthew Masifilo DE Inactive
Roy Miller DT Inactive
Michael Smith RB Inactive

több mint 11 éve
buccaneer 490
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.Petikievak01
Innen szerintem kimaradt a Saints. Ők is bőven odaérhetnek.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Én továbbra is tartom , hogy szerintem az NFC-ben az idén a wild card 10-6. Bucs szurkolóként még emlékszem hogy két éve a 10-6 is kevés volt. Mondjuk az idén ez elég úgy gondolom.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Szóval ez nagyon nem ilyen egyszerű...Gyurma Pappa
ha belenézel (-tek) a redskins topikba írtam egy beatwriter nyomán egy kicsit részletesebb gondolatkísérletet, persze szubjektív!, de legalább össze lett kicsit rázva minden csapat szempontjából a kilátások (nem másolom ide😕)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.Petikievak01
khm, a Boys is 5-6-tal áll, és ők a Eagles-szel játszanak, a Skins pedig a Giants-szel, szintén 5-6-tal. A Bucs Denverben játszik (ahol nem ők az esélyesek), és még játszanak idén a Saints-szel is, akikkel 0-1-ben állnak, és ha a Saints nyer csütörtökön, akkor 6-6 lesz nekik is. A Seahawks 6-5-tal megy a Bearshez játszani, akik azért szeretnének csoportot nyerni, szóval simán kikaphatnak. Így a Boys, a Hawks és a Saints is nyugodtan állhat 6-6-tal, de a Skinsnek is belefér egy Giants verés, és akkor ők is.

Szóval ez nagyon nem ilyen egyszerű...

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.