Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
RB poszton? Kb. az elmúlt évek legmélyebb draftja lesz, 3-4. kör is tele olyan játékosokkal, akikből simán lehet kezdő szintű RB.

több mint 11 éve
buccaneer 490
RB poszton nem fognak állítólag tolongani a jó képességű játékosok. Ha azok is elfogynak nincs kit választani ! Őszintén én legjobban annak örülnék ha sikerülne Blount-tal megegyezni , de valljuk be erre az esély szinte zéró. Mondjuk azt a tényezőt nem ismerem , hogy a sérülése mennyire "maradt benne".
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon meglepődnék, ha O draft lenne, aki nem QB, bár a QB-n is meglepődnék, elnézve a felhozatalt. CB a legvalószínűbb esetleg ha ott marad egy jó 43 LB, akkor azt.Gyurma Pappa
Ha lentebb tudnak mozogni az 1. körben én nem zárok ki egy TE draftot sem.empty taxi
Kérdés, hogy ki tradelne fel pont idáig. 20 alatt én sem zárok ki egy TE draftot. Gyurma Pappa
Sztem szinte 90%ék, hogy CB jön első körben, kérdés ki? (Milliner, Rhodes, Trufant) 2. és 3. kör S és LB. Itt a kérdés, hogy Sam vagy Mike. Teo'o is lecsúszhat, remélem nem visszük el, ha leesik addig. Jobban örülnék Ogletreenek, Goodenek vagy Sio Moorenak. Safetyk közül Eric Reiddel szimpatizálok Vaccaro nem éli meg a második kört ez tuti, esetleg első kör vége felé esik maximum, 13-ra meg nem húzunk megint safetyt. Főleg, hogy Reid és McDonald két nagyon jó, később elérhető playa. Ráadásul, nemrég linkeltem a cikket, hogy L. David is az interjúk során győzte meg a stábot. Na ezt TJ McDonaldról is eltudom képzelni, elég inteligens gyereknek tűnik csapatkapitány is volt, jó combine zárt ajándék 3dik körbe. Szeretjük az ilyen játékost. 4edik körbe jön csak TE és QB vagy RB. Első körben meg nem divat RB-t húzni, főleg, hogy tavaly megtettük meg kell tanulni úgy kukázni, mint Shanny 😉 Arról nem is beszélve, hogy sztem egyik RB se ér idén első kört!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Nagyon meglepődnék, ha O draft lenne, aki nem QB, bár a QB-n is meglepődnék, elnézve a felhozatalt. CB a legvalószínűbb esetleg ha ott marad egy jó 43 LB, akkor azt.Gyurma Pappa
Ha lentebb tudnak mozogni az 1. körben én nem zárok ki egy TE draftot sem.empty taxi
Kérdés, hogy ki tradelne fel pont idáig. 20 alatt én sem zárok ki egy TE draftot.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagyon meglepődnék, ha O draft lenne, aki nem QB, bár a QB-n is meglepődnék, elnézve a felhozatalt. CB a legvalószínűbb esetleg ha ott marad egy jó 43 LB, akkor azt.Gyurma Pappa
Ha lentebb tudnak mozogni az 1. körben én nem zárok ki egy TE draftot sem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Nagyon meglepődnék, ha O draft lenne, aki nem QB, bár a QB-n is meglepődnék, elnézve a felhozatalt. CB a legvalószínűbb esetleg ha ott marad egy jó 43 LB, akkor azt.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Múltkor egy rokonom ismerősével beszélgettem , aki eléggé otthon volt az amerikai futball világában. Ő azt mondta a draftról a Bucs-nak amennyiben Blount távozik első körben egy futót mégpedig Eddie Lacy-t kellene elhoznia. Muszály lenne , mert akkor Martin mögött nincs senki és a RB poszt talán a legjobban kopó játékhely .buccaneer
Nem 1930-at írunk már. Nincs szükség egymás utáni évben első körös futóra. Éppen azért, mert a legjobban innen kopnak ki a játékosok, de nem 1-2 év alatt, inkább 4-6. Martin mögé nyilván kell depth, de biztos nem kell korai picket rááldozni.

Utána mondta Carradine-t és szerinte a problémássága miatt hátrébb is elérhetőnek látta Mathieu-t , aki véleménye szerint zseniális CB lehet. buccaneer
Carradine jó választás. A térdsérülése miatt nem esik róla annyi szó, de top100-ben bizonyár ki fog menni, ha egészségügyileg nem lesz aggasztó az állapota. Mathieu projectben én nem hiszek, ettől még lehet belőle jó nickelback. Viszont Schiano első adandó alkalommal megszabadult Talibtól a problémái miatt, akinek tehetsége és NFL kompatibilitás szempontjából a nyomába sem ér. Mathieu legalább akkora fejfájást okozna neki, ha nem nagyobbat. Valaki biztos "kockáztat" vele, de nagyon meglepődnék, ha az éppen a Bucs lenne.

Felhívta továbbá a figyelmemet egy OT játékosra Luke Marquardt-ra aki szerinte hosszú távon ugyancsak a csapat hasznára lehetne.buccaneer
Hátsó körös (6-UDFA) projectnek tökéletes. Semmi több.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Úgy látom itt sokan néznek egyetemi futballt. 😊 Én nem . 😕

Múltkor egy rokonom ismerősével beszélgettem , aki eléggé otthon volt az amerikai futball világában. Ő azt mondta a draftról a Bucs-nak amennyiben Blount távozik első körben egy futót mégpedig Eddie Lacy-t kellene elhoznia. Muszály lenne , mert akkor Martin mögött nincs senki és a RB poszt talán a legjobban kopó játékhely .

Utána mondta Carradine-t és szerinte a problémássága miatt hátrébb is elérhetőnek látta Mathieu-t , aki véleménye szerint zseniális CB lehet. Felhívta továbbá a figyelmemet egy OT játékosra Luke Marquardt-ra aki szerinte hosszú távon ugyancsak a csapat hasznára lehetne.

Mivel látom , hogy itt szakavatott emberek beszélgetnek 😊 , megkérdezném nektek mi erről a véleményetek ?
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 blog.buccaneers.com/draft/2013/02/15-critical-minutes-how-lavonte-david-moved-up-the-bucs-draft-board/
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Hát igen, a reptéri biztonsági ellenőrzés pont az a szitu, amikor az ember úgy érzi, hogy töltött fegyverrel kell rohangásznia. 😀somoskovig
Ehhez a bosszantó történethez még hozzáfűzném, hogy a lőfegyver szabályos tárolásához (még ha ehhez hiányzik is az engedély) nem tartozik hozzá, hogy a lőszert betárazza az illető. Ez inkább amolyan East LA-s gángbángos felvágás. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igazad van. Át lettünk cseszve! 😀tomi-tomi
Talibbal? na neeee. ott lett vége a po-toknak mikor lesérült.. egy 4edik körért ne viccelj már?D11
Dehogy vele! A 7/12 helyett a 7/20-szal. 😀 (Btw tök érdekes, hogy az eredeti hírben valóban a Bears-től szerzett 7. körös pick-etek említik, de az oldalak fele mégis a 7/12-ről gondolja, hogy a Pats-nél van.)
Igen, a Ravens elleni sérülése véget is vetett a meccsnek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Igazad van. Át lettünk cseszve! 😀tomi-tomi
Talibbal? na neeee. ott lett vége a po-toknak mikor lesérült.. egy 4edik körért ne viccelj már?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy gyors mock a vége lehet komolytalan 😊
1/13 CB: Xavier Rhodes
2/12 LB: Alec Ogletree hátha csúszik kicsit, ha nem akkor DE: Cornellius Carradine
3/11 S: TJ McDonald
4/15 TE: Joseph Furia
4/29 OT: Ricky Wagner(from New England)
5/14 QB: EJ Manuel
6/13 LB: Zaviar Gooden
7/12 CB: Tyrann Mathieu 😉D11
Ha Rhodes-t és Ogletree-t, ill. Fauriát és Goodent felcseréled, reálisabb.


A vége biztos, hogy komolytalan! 😀 A 7. körös pick jött Talib-bal.tomi-tomi
A 7/12. maradt, a Pats egy 7/20.-at kap, amit még anno a Bears-től szerzett a Bucs (Brian Price trade).vassadi
Igazad van. Át lettünk cseszve! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nálam Rhodes második CB Milliner után, kétlem, hogy 2. körbe esne. Ogletree meg fene tudja mit veszített az értékéből, Mitner és Brown is akár előtte kimehet. Ennyi 4-3-as LB meg kétlem, hogy kimenne az első körben. De tőlem jöhetnek fordított sorrendben is. Zavier Gooden értékén ennyit emelt volna a senior bowlos szereplése? Amúgy az első 3 pickkel, plusz EJ Manuellel annyira boldog lennék, hogy nem is érdekelne a többi. Oda is adhatjuk vmi rászorulónak. 😀D11
Ogletree-t pár nappal ezelőtt ittas vezetésért kapcsolták le, sokadik red flag nála, de még így reálisabb őt írni 1/13-ra, mint Rhodes-t. Én semmi extrát nem látok benne, jó esetben második kör elején elviszik. De 1/13-ra nyugodtan írhattad volna akár Millinert is, vagy minimum Banks-t, de Rhodes ott eléggé WTF.
Gooden értékének pedig valóban jót tett a Senior Bowl, jelen állás szerint én a harmadik nap elejénél későbbre nem várnám.vassadi
MIlliner sztem 13ra nem lesz már bennt. Banksnél sztem Rhodesban több van, de aláírom,hogy 13-ra nem kis reach 😊
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Nálam Rhodes második CB Milliner után, kétlem, hogy 2. körbe esne. Ogletree meg fene tudja mit veszített az értékéből, Mitner és Brown is akár előtte kimehet. Ennyi 4-3-as LB meg kétlem, hogy kimenne az első körben. De tőlem jöhetnek fordított sorrendben is. Zavier Gooden értékén ennyit emelt volna a senior bowlos szereplése? Amúgy az első 3 pickkel, plusz EJ Manuellel annyira boldog lennék, hogy nem is érdekelne a többi. Oda is adhatjuk vmi rászorulónak. 😀D11
Ogletree-t pár nappal ezelőtt ittas vezetésért kapcsolták le, sokadik red flag nála, de még így reálisabb őt írni 1/13-ra, mint Rhodes-t. Én semmi extrát nem látok benne, jó esetben második kör elején elviszik. De 1/13-ra nyugodtan írhattad volna akár Millinert is, vagy minimum Banks-t, de Rhodes ott eléggé WTF.
Gooden értékének pedig valóban jót tett a Senior Bowl, jelen állás szerint én a harmadik nap elejénél későbbre nem várnám.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nálam Rhodes második CB Milliner után, kétlem, hogy 2. körbe esne. Ogletree meg fene tudja mit veszített az értékéből, Mitner és Brown is akár előtte kimehet. Ennyi 4-3-as LB meg kétlem, hogy kimenne az első körben. De tőlem jöhetnek fordított sorrendben is. Zavier Gooden értékén ennyit emelt volna a senior bowlos szereplése? Amúgy az első 3 pickkel, plusz EJ Manuellel annyira boldog lennék, hogy nem is érdekelne a többi. Oda is adhatjuk vmi rászorulónak. 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Egy gyors mock a vége lehet komolytalan 😊
1/13 CB: Xavier Rhodes
2/12 LB: Alec Ogletree hátha csúszik kicsit, ha nem akkor DE: Cornellius Carradine
3/11 S: TJ McDonald
4/15 TE: Joseph Furia
4/29 OT: Ricky Wagner(from New England)
5/14 QB: EJ Manuel
6/13 LB: Zaviar Gooden
7/12 CB: Tyrann Mathieu 😉D11
Ha Rhodes-t és Ogletree-t, ill. Fauriát és Goodent felcseréled, reálisabb.


A vége biztos, hogy komolytalan! 😀 A 7. körös pick jött Talib-bal.tomi-tomi
A 7/12. maradt, a Pats egy 7/20.-at kap, amit még anno a Bears-től szerzett a Bucs (Brian Price trade).
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy gyors mock a vége lehet komolytalan 😊
1/13 CB: Xavier Rhodes
2/12 LB: Alec Ogletree hátha csúszik kicsit, ha nem akkor DE: Cornellius Carradine
3/11 S: TJ McDonald
4/15 TE: Joseph Furia
4/29 OT: Ricky Wagner(from New England)
5/14 QB: EJ Manuel
6/13 LB: Zaviar Gooden
7/12 CB: Tyrann Mathieu 😉 D11
A vége biztos, hogy komolytalan! 😀 A 7. körös pick jött Talib-bal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy gyors mock a vége lehet komolytalan 😊
1/13 CB: Xavier Rhodes
2/12 LB: Alec Ogletree hátha csúszik kicsit, ha nem akkor DE: Cornellius Carradine
3/11 S: TJ McDonald
4/15 TE: Joseph Furia
4/29 OT: Ricky Wagner(from New England)
5/14 QB: EJ Manuel
6/13 LB: Zaviar Gooden
7/12 CB: Tyrann Mathieu 😉
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Andre Smith-t nagyon kiröhögtem, amikor néhány hete hasonlóan okos volt, ez most valahogy kevésbé vicces. nem gondoltam volna, hogy ekkora barom.
ennek egyedül Bennett örül, ha tényleg börtön lesz belőle (nemtom, nem értek a joghoz, és korai még a hír ahhoz, hogy bízni lehessen az ilyen infokban), azzal nyilván bebetonozta magát.
francnak hiányoznak az ilyen marhaságok
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát igen, a reptéri biztonsági ellenőrzés pont az a szitu, amikor az ember úgy érzi, hogy töltött fegyverrel kell rohangásznia. 😀somoskovig
Ugye? 😀 Sztem is! Komolyra fordítva a szót jön Revis és DE-t húzunk első körben, vagy hozunk egy DE-et és jön Rhodes 😉 Szóval nincs itt gond Bowers úgyis IR lett volna 3 meccs után, ha úgy vesszük nem is alapember, mert alig játszott. Bust. Ez van! Ki kell baszni és értelmes játékosokat igazolni nem ilyen Talib Bowers Winslow Wright féle majmokat! Talib meg nehogy visszakerüljön, mert a Patsnek nem kell, mert nem elégedett Bill a munkamoráljával.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Ez pont hiányzott :/ Bowers se lehet egy agysebész, inkább adderall-al bukott volna. Bennett megtartása létkérdés lett. Hozzuk ide a tesóját a Giantsből úgyis kell egy TE.

Jelen állás szerint most Plaxre hasonlít az esete, nem Rogersre (3 és fél év minimum). Gratula a fiatalembernek!gyeek
Plaxico lábon is lőtte magát, Bowers nem használta a csúzlit, talán nem egy kalap a kettő.D11
Marty B lusta mint a föld szerintem, a tehetsége alapján Antonio Gateshez hasolították a draftja idején, attól kicsit messze esett.

Bowers meg mindegy hogy épp nem lőtte magát lábon végtelen bölcsességében és belátásában, önmagában az illegásis fegyverviselet számít, meg talán súlyosbító körülmény hogy még töltve is volt a stukker. gyeek
Mondjuk ki az a hülye, aki töltetlen fegyverrel rohangászik, ha már úgy érzi hogy szüksége van rá. Nézzük a pozitív oldalát Bowers elég okos ahhoz, hogy tudja a pisztoly golyóval működik..D11
Hát igen, a reptéri biztonsági ellenőrzés pont az a szitu, amikor az ember úgy érzi, hogy töltött fegyverrel kell rohangásznia. 😀

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez pont hiányzott :/ Bowers se lehet egy agysebész, inkább adderall-al bukott volna. Bennett megtartása létkérdés lett. Hozzuk ide a tesóját a Giantsből úgyis kell egy TE.

Jelen állás szerint most Plaxre hasonlít az esete, nem Rogersre (3 és fél év minimum). Gratula a fiatalembernek!gyeek
Plaxico lábon is lőtte magát, Bowers nem használta a csúzlit, talán nem egy kalap a kettő.D11
Marty B lusta mint a föld szerintem, a tehetsége alapján Antonio Gateshez hasolították a draftja idején, attól kicsit messze esett.

Bowers meg mindegy hogy épp nem lőtte magát lábon végtelen bölcsességében és belátásában, önmagában az illegásis fegyverviselet számít, meg talán súlyosbító körülmény hogy még töltve is volt a stukker. gyeek
Mondjuk ki az a hülye, aki töltetlen fegyverrel rohangászik, ha már úgy érzi hogy szüksége van rá. Nézzük a pozitív oldalát Bowers elég okos ahhoz, hogy tudja a pisztoly golyóval működik..
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ez pont hiányzott :/ Bowers se lehet egy agysebész, inkább adderall-al bukott volna. Bennett megtartása létkérdés lett. Hozzuk ide a tesóját a Giantsből úgyis kell egy TE.

Jelen állás szerint most Plaxre hasonlít az esete, nem Rogersre (3 és fél év minimum). Gratula a fiatalembernek!gyeek
Plaxico lábon is lőtte magát, Bowers nem használta a csúzlit, talán nem egy kalap a kettő.D11
Marty B lusta mint a föld szerintem, a tehetsége alapján Antonio Gateshez hasolították a draftja idején, attól kicsit messze esett.

Bowers meg mindegy hogy épp nem lőtte magát lábon végtelen bölcsességében és belátásában, önmagában az illegásis fegyverviselet számít, meg talán súlyosbító körülmény hogy még töltve is volt a stukker.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez pont hiányzott :/ Bowers se lehet egy agysebész, inkább adderall-al bukott volna. Bennett megtartása létkérdés lett. Hozzuk ide a tesóját a Giantsből úgyis kell egy TE.

Jelen állás szerint most Plaxre hasonlít az esete, nem Rogersre (3 és fél év minimum). Gratula a fiatalembernek!gyeek
Plaxico lábon is lőtte magát, Bowers nem használta a csúzlit, talán nem egy kalap a kettő.