Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zpax2s2jarkax8jxxelm
Arizona Cardinals start homework on Carson Palmer
Carson Palmer's future is not likely to be in Oakland with the Raiders. Where might he land? Arizona? Tampa Bay? Even San Francisco?


Bár már nem olyan jó, mint hajdanán, azért érdekes lenne egy kis verseny az utószezonban köztük. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Bucs re-signed RT Demar Dotson to a four-year, $7.5 million contract.
The Tampa Bay Times oddly pushed Dotson's new contract as a "four-year, $4.75 million" deal even though it's for $7.5 million. Dotson, 27, replaced turnstile Jeremy Trueblood in Week 2 last season and never looked back, grading out as Pro Football Focus' No. 13 right tackle. A former basketball player still learning the position, 6-foot-9, 315-pound Dotson has work to do in terms of run blocking and avoiding penalties, but he's already a strong pass protector. Dotson should only get better with more experience.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na jó, azért azt be kell ismernem, hogy az utóbbi pár évben amikor meglepő módon szabadultunk meg egy játékostól, utólag mindig kiderült, hogy Dominikéknak van igazuk, úgyhogy lehet, hogy nem kéne innen kívülről okoskodnom, csak hát miután a magasan összedraftolt védőfalunkból mindenki folyton sérült volt, nehéz nem a régi "sose lehet elég sok jó falembered" logika mögé állni...
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ha egészséges tud maradni Bowers és Clayborne, akkor jól döntöttek, mert van bennük potenciál. Bár abban meg van valami, hogy ennyi pénzt, azért megért volna Bennett.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Lehet Bennettel a sérülése miatt nem foglalkoztunk.  www.nfl.com/news/story/0ap1000000153219/article/michael-bennett-reportedly-has-torn-rotator-cuffD11
én ezt direkt nem is linkeltem, ha (amikor) kivágjuk Wrightot, 30 milliónál is több cap space-ünk lesz, mindenképp megért volna annyit, amennyit a Seahawksnál kap, még fél lábbal is.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lehet Bennettel a sérülése miatt nem foglalkoztunk.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wgzsbjkhq4mwxfe8solf
Michael Bennett reportedly has torn rotator cuff
Pass rusher Michael Bennett surprisingly settled for a one-year, $5 million contract with the Seattle Seahawks. Was the lack of suitors due to a major injury?
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lehet, hogy már nem mai motoros, de Én behúznám Brian Urlacher-t, ha már a maciknak nem kell. Jó lenne egy tapasztalt vezér a fiatal LB párosunk mellé. 1-2 év még lehet benne, addig meg sokat tanulhatnának tőle.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
SI's Peter King reports Tampa Bay would likely trade its first- and second-round picks in 2014 for Darrelle Revis.
The holdup is the Jets' desire for picks this year, and Bucs GM Mark Dominik is reluctant to give up the No. 13 overall selection. As King points out, it's not a smart move by the Jets to hold out for this year's selection. They should take the two 2014 picks in what is shaping up to be a much better quarterback class. Per King, Tampa would be willing to pay Revis "in the neighborhood" of $15 million annually. The Bucs are the only team in the hunt for Revis. It's probably a matter of time before the sides reach a compromise.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ez jó, szerintem előbb abban bízzunk, hogy egészséges marad, és nem fogjuk megbánni Bennett elengedését
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Bucs coach Greg Schiano says he expects DE Da'Quan Bowers to post a double-digit sack season in his third year as a pro

Glazer meg itt akarja tartani a csapatot a kevés néző ellenére:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46179/owner-tampa-bay-buccaneers-not-relocating


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem az, hogy gyér, az elején én is azt mondtam, hogy izomból mozduljunk rá Revisre, oszt' ha bejön, van egy bombajó CB-nk, mellé meg igazolunk/draftolunk egy stabil játékost, de így, hogy annyira olcsón lehet fasza CB-ket igazolni, hogy a játékosügynökök már képesek azon sírni, hogy szerintük kartelleznek a csapatok, így már azt mondom, be kellett volna fektetni bő 10 millió első éves összeget két abszolút jó kezdő CB-be (lehetett idén ennyiért kettőt kapni), és valszleg meg van oldva a CB need.
most meg persze a hosszú egyezkedés miatt megy a tipikus össze-vissza nyilatkozgatás, pl. Rex Ryan szerint (mondjuk én már nehezen tudom komolyan venni a nyilatkozatait) nem is próbálják eladni Revist (aha, persze, nyilván azon törik magukat, hogy minél gyorsaban megfizethessék az új szerződését), szal elég idegtépő, fárasztó kívülről figyelni ezt.

türelem kell ide, nem lesz ez egy gyors üzlet, nem akarunk idei első köröst adni érte (mondjuk szerintem muszáj leszünk), de trade lesz ebből. már csak a CB2 a kérdés...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát ez eddig geci gyér, amit az FA-n művelünk 😕
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
érdekes cikk
 www.bucsnation.com/2013/3/17/4116476/2013-nfl-free-agency-buccaneers-philosophy-darrelle-revis
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
 www.tboblogs.com/index.php/sports/comments/bucs-reportedly-sign-free-agent-te-crabtree/

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A tradenek része még egy kondicionális 2014-es pick, amit Benn philadelphiai teljesítményének a függvényében kapjátok meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
The Tampa Bay Buccaneers traded WR Arrelious Benn and 7th round pick to the Philadelphia Eagles for a 6th round pick.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
DT Roy Miller signs with the Jacksonville Jaguars
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ömmm, Bennett 1 évre írt alá a Seahawkshoz, 5 millióért.
tényleg nem ért meg ennyit nekünk? most csak én nem értem, ezzel mi volt a cél?
.Thrasher
Super Bowlbraxa88
ha úgy érted, hogy titeket odajuttatunk, akkor ja :p
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
amikor ezt este olvastam, már nem is voltam hajlandó foglalkozni a hírrel, igazán jó lett volna két középszerű, korábban kezdő QB-vel nekivágni az évnek, jó kis QB-problémát csinálva magunknak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
NFL Network's Albert Breer reports the Buccaneers were in on Matt Cassel before he signed with the Vikings.
Perhaps it was just for a clear-cut backup role, but we'll take it as another sign of the Bucs' shaky confidence in Josh Freeman. They haven't approached him about an extension in a contract year, and coach Greg Schiano hinted at a camp competition just after the season. We wouldn't be surprised if the Bucs drafted a quarterback on the second day. They have the 43rd and 73rd picks.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig se volt igazi pass rush, de most már annyi se lesz.
Kíváncsian várom, hogy mi fog következni, mert valakit most már igazolni kell.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ömmm, Bennett 1 évre írt alá a Seahawkshoz, 5 millióért.
tényleg nem ért meg ennyit nekünk? most csak én nem értem, ezzel mi volt a cél?
.Thrasher
Super Bowl
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ömmm, Bennett 1 évre írt alá a Seahawkshoz, 5 millióért.
tényleg nem ért meg ennyit nekünk? most csak én nem értem, ezzel mi volt a cél?

csóri Black cut, mondjuk amíg nem sérült meg, se érte meg teljesen az árát, de azért sajnálom.
Ogletree meg megint egy "meh" igazolás, egyrészt csomószor láthattuk, hogy egy jó QB mellett egy közepes WR is teljesíthet meglepően jól slot WR-ként, úgyhogy szinte mindegy, kit húzunk be a mezőnyből, másrészt meg Freeman játékát ismerve úgyse fog túl sok labdát kapni.
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Welcome to Tampa Bay WR Kevin Ogletree and LB Jonathan Casillas!!!

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Casillas (majdnem jól írtad 😀) a nagybetűs ÁTLAG. Semmi extrát nem hoz 4-3-as OLB-ként, de azt nagyon stabilan teszi. Nem rossz vétel, nálunk semmi helye nem volt 3-4-es D-ben.