Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Patriots megszerezte a Buccaneerstől LeGarrette Blountot egy 7. körös pickért és Jeff Dempsért cserébe.csupi4
No commnet kategóri. A pats jól lehúztott minket két jó játékossal, de mi vagyunk a hülyék.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Igazi hoki draftot futottunk, nem ehhez vagyunk szokva. A Ravis tradeen és Banks húzásán kívül, kifejezetten egyik pickük se tetszik, bár van amelyik védhető. Nah jó Spencenek még örülök
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem gondoltam volna Blount első éve után, hogy most egy 7. köröst, és egy mellékállásban váltófutó returner project játékost fog érni...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A Patriots megszerezte a Buccaneerstől LeGarrette Blountot egy 7. körös pickért és Jeff Dempsért cserébe.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Means highlight reel:

oké, hogy kutyafüle divízióban játszott, láttam néhány elég cudar OT-t a videon, de azért ez tetszik.
jó, persze, egy jó videonyi anyagot bárkiről össze lehet szedni 😊.

Gholstonról meg visszaszívom, amit írtam, igazi pass rusher sose lesz, de a nálam okosabbak magas plafonú játékosnak tartják
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hümm, oké , Millert pótoltuk Spence-szel, de Gholston fura pick, elsőre DT/DT backupnak gondoltam, de DT-hez kicsi
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Glennont ugye én Clevelandbe jósoltam, de itt is ugyanaz a jövök-lövök jó messzire típusú Air Coryell van úgyh sztem Glennon system fit ráadásul amilyen OL van itt, nagyon nem is kell a nyomástól tartania.empty taxi
'Alig' járt el e fölött az idő. Dual-threat QB-t akarok, meg read options! Glennon meg Freeman menjenek máshová versenyezni, ki tud nagyobbat dobni :/ Soccerban is vannak azok a 'jószemű' utánpótlás edzők, akik nyalják a seggét minden tagbaszakadt parasztgyereknek, aki életerőset tud rúgni a bőrbe. Az lényegtelen, hogy 0 játékinteligenciája van meg ütemérzéke és még lassú is esetleg. Nagy, erős és szép egyeneset tud rúgni. Amerikai fociban ugyanez az irányítóknál, akiknek bomba karja van.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Freeman nyomás nélkül is túl tudja dobni VJ-t, pedig őt még én is eltalálnám.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Glennont ugye én Clevelandbe jósoltam, de itt is ugyanaz a jövök-lövök jó messzire típusú Air Coryell van úgyh sztem Glennon system fit ráadásul amilyen OL van itt, nagyon nem is kell a nyomástól tartania.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
szeretem a mérsékelt, racionális véleményeidetThrasher
Jóvanna 😊 De ez tényleg nagyon tré pick. Freemanen és Glennon-on kínunkban rommá fogjuk röhögni magunkat, Hard Knocks jöhetne Tampaba, tuti jól szórakozna mindenki a QB-battle-ön ;D
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
szeretem a mérsékelt, racionális véleményeidet
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jó ez a Glennon csak kb mint egy tégla , úgy áll a zsebben.Petikievak01
MI jó rajta? Berakjuk az ágyút a zsebbe, Zuttah meg tölti bele a labdát. Kb ennyire jó Glennon. Elbasztunk egy picket a semmire. Ennyi erővel az idei 3.-at is küldhettük volna NY-ba! Grade: Z-
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Jó ez a Glennon csak kb mint egy tégla , úgy áll a zsebben.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bennvan Nassib, bennvan Barkley és mi elhozzuk ezt a gyökeret. Jah DT nincs, OLB nincs. Egynyócszáz perfekt.. Faszom bele az egészbe, még jóhogy a 2. kör végén elaludtam. Ez kurva gáz pick
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ömm, hoztunk egy fehér Freemant.
elsőre nem nagyon tetszett a dolog, de oké, Josh szerződése lejár, és ha még egy ilyen össze-vissza évet hoz, nem hosszabbíthatunk vele nyugodt szívvel.
ha konzisztens lesz Josh, minden remek, hosszabbítunk, ha meg nem, és még ha Glennon csak ennyi is lesz, egy fehér Freeman, legalább olcsó lesz, és máris tudunk hol elkezdeni faragni a capen...
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig tetszik a csapatépítés. 😀
Hoztak Freeman mellé egy versenytársat, remélem felszívja magát Glennon és kiszorítja Freeman-t, ahogyan azt a korábbi csapattársa tette Flynn-el. 😀
Banks kiválasztása is igen jó döntés volt, így Barber nyugodt szívvel mehet nyugdíjba, de meg is érdemli.
Kíváncsian várom, hogy hogyan költik el a maradék pick-eket. Mostmár kellene egy kis mélység a D-line-ba és az LB sorba is.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Revis-Goldson-Barron-Wright-Banks-Barber.
azért ez elég szép. 😊
főleg durva ahhoz képest, hogy nem sokkal ezelőtt még Lewis, Gaitor, meg Johnson neve figyelt ebben a felsorolásban. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Reménykedek benne, hogy húzunk valami elfogadható QB-t. Személy szerint még mindig Landry Jones-t látnám legszívesebben kalóz mezben.MikeInsDale
Jön Genya 2. körben XD Amúgy mostantól Scott kivételével nem akarok QB picket. akárki jön sírni fogok
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Reménykedek benne, hogy húzunk valami elfogadható QB-t. Személy szerint még mindig Landry Jones-t látnám legszívesebben kalóz mezben.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonjaWester
Sztem meg jó lesz Cromartie.D11
Egy pici off: jó pár helyről úgy vélik, hogy ez lesz Cromartie és Holmes utolsó szezonja (Sancheznél is rohadtul remélem) a Jetsnél a lehetetlen fizu miatt.
ON
Remélem Revis-el jól jártok majd, fél szemmel mindig figyelek majd, míg 1. héten különösen. 😊
Mekkora különbség van h Revis Vincent Jacksont, vagy Holmes-t fogja semlegesíteni...😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ezzel boldog lennék mock draft:
2.13 DT Kawann Short Purdue
3.13 CB Blidi Wreh-Wilson Connecticut
4.15 OLB Kiko Alonso Oregon
4.29 (from NE) QB Matt Scott Arizona
5.14 RB Kenjon Barner Oregon / Joseph Randle Oklahoma State
6.13 DE Lawrence Okoye az uccárúl
7.20 TE Joseph Fauria UCLA
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Grat Revishez és én is csatlakozok toamhoz
Off
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonja
OnWester
Sztem meg jó lesz Cromartie. Az, hogy mennyire bomba az üzlet az meg elválik az idénybe. Tény, hogy jól jöttünk ki ebből, én előnytelenebb dealre számítottam, de Revis még így is lehet, hogy nem lesz már a régi vagy újra megsérül stb.. Akkor meg kurva jól járt a Jets!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Grat Revishez és én is csatlakozok toamhoz
Off
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonja
On

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.Bazzani
Woody nem akart fizetni Revisnek egy petákot sem ezt minden GM jelölt számára világossá is tette. Így maradt két opció: vagy trade, vagy ingyen távozik. Kényszerhelyzetben voltunk, így a Bucs nyugodtan úgymond fenyegetőzhetett, hogy mennyi picket ad persze normális értéket tekintve, így lett az 1+3+5 helyett, 1/13+2014/4.Beki
Itt a baj. Nekem ha azt mondták Jets akkor egyből Revis neve ugrott be.
Nekem ő olyan, mint a Lionsban Megatron. Lehet, hogy egy évig megvolt nélküle a secondary, de majd idén látjátok igazán a hiányát.
De ez itt már off.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.Bazzani
Woody nem akart fizetni Revisnek egy petákot sem ezt minden GM jelölt számára világossá is tette. Így maradt két opció: vagy trade, vagy ingyen távozik. Kényszerhelyzetben voltunk, így a Bucs nyugodtan úgymond fenyegetőzhetett, hogy mennyi picket ad persze normális értéket tekintve, így lett az 1+3+5 helyett, 1/13+2014/4.