Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.

több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Talib-Revis-Goldson-Barron 4es azért mekkora kemény lenne 😮D11
hát az nagyon komoly lett volna! 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért ha Talibot nem zavarjuk el, és mondjuk GS neki szavaz bizalmat és nem Wrightnak. Akkor most Talib-Revis-Goldson-Barron 4es azért mekkora kemény lenne 😮
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A jövő évi 4. körös kondi pick, akkor lesz 3. körös ha Revis a 2014 szezon 3. napján is rosteren van a Tampánál.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
wow, a trade ára remek, főleg ahhoz képest, hogy jelentően magasabb pickekről volt szó.
a 16 millió, az viszont kőkemény, de hogy nincs garantált, az úgy rögtön más. azért jövőre már érdekes lesz a cap helyzetünk, de azt majd akkor megoldjuk.
fel vagyok dobva. korai még Revis-mezt rendelni szerintetek? :p
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Elmebeteg összeg, de legalább nincs garantált. Remélem sokat fog játszani! És nem szopatott le minket a ződ banda!
több mint 11 éve
Csifu 223
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 29 mp
Darrelle signed six-year, $96 million deal with Bucs. This year he will make $16 million. Makes $16 million each year. Ripped up old deal.

Nincs garantált tartalom a szerződésében!Beki
Azért ez elég jól hangzik így. A draft pick-ek reálisak, a 0 garantált pedig véd a sérülése ellen.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
embertelenül nagy lóvé ez az azért (már persze akkor, ha ki kell fizetni)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Olcsón megúszta a Bucs az idei első körön túli aprópénzt (max harmadik kör 2014-ben). Jó üzletnek tartom.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 29 mp
Darrelle signed six-year, $96 million deal with Bucs. This year he will make $16 million. Makes $16 million each year. Ripped up old deal.

Nincs garantált tartalom a szerződésében!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tampa Bay Buccaneers ‏@TBBuccaneers 39 mp
Yes! It's officially a done deal: Darrelle Revis is a Buccaneer! Bucs trade 2013 1st-rounder and conditional 2014 4th or 3rd to Jets.

Revis 6 éves szerződést írt alá.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nagyon meglepődtem volna, ha bármelyik fél is elhülyéskedi az üzletet.
névben fasza a D, csak depth nem sok van, de ha szerencsénk lesz, és nem jön össze egy 1-2 posztra koncentrálódott sérüléshullám, nem lesz baj.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A secondary azért így már rendben lesz. Wright hátha összekapja magát, a Revis-Goldson-Barron trió meg elég ütős kis egység lehet. A kérdés csak az, hogy a D-line egészséges tud-e maradni teljes szezonra. Ha igen, akkor a McCoy-Clayborne-Bowers trió se rossz egység. 😀

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
... feltéve, hogy passrush is lesz idén.Csifu
Nálunk Jason Taylor visszavonulása + Pace hanyatlása óta minimális pass rush volt, ehhez képest ritkán tudta elkapó üresre játszania magát ellene. Sok sikert vele, személyemben szereztetek egy divatdrukkert! 😛
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron idén megint játszhat a legnehezebb ellenfele ellen. Nem örülök, de a Tampa ettől mégjobban szimpi lett.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Hát ettől a tampa defensetől szerintem lassan mindenki félhet.Petikievak01
... feltéve, hogy passrush is lesz idén.Csifu
Igen jóképű most a D, korábban mondtam, hogy Revis önmagában nem lesz elég az üdvösséghez, de Goldson igazolásával azért kicsit fordult a kocka.
De szerintem továbbra is a gond ott van, hogy a középen gyenge a fal, és egy értelmes elkapóval azért csodákat nem lehet tenni.

Idén a 8-8 még mindig kiváló eredmény lesz, amint lecserélitek Freemant, már félni is kell majd 😊

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Az első hírek szerint 1+3+5. kör jön érte, mindegyik idei pick.Beki
Reális. Mondjuk az, hogy Revis ér-e ennyit majd "élesben", azt meg nem tudom megítélni, szerintem önmagában nem old meg minden problémát, még akkor sem, ha tényleg ez az ára.Gyurma Pappa
Ha az eddigi formáját hozza hatalmas húzás a TB-nek és várhatóan a liga legjobban fizetett CB-je lesz.
Mondjuk Barronnal, Goldsonnal és Revis-el elég formásan néz ki már a TB secondary-je, nem tudom ki lesz a CB2.Beki
Passrush nélkul baromi nehez dolga van minden secondarynek.

több mint 11 éve
Csifu 223
Hát ettől a tampa defensetől szerintem lassan mindenki félhet.Petikievak01
... feltéve, hogy passrush is lesz idén.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát ettől a tampa defensetől szerintem lassan mindenki félhet.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az NFC South másik 3 csapatának pro bowler irányítója van, logikus ide invesztálni. Főleg úgy, hogy jelenleg 33 millió dollár szabad hely van a sapiban.atapapa
Igen, bár mondjuk ebből várhatóan Revis 15-16M elvisz majd a hírek szerint.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFC South másik 3 csapatának pro bowler irányítója van, logikus ide invesztálni. Főleg úgy, hogy jelenleg 33 millió dollár szabad hely van a sapiban.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az első hírek szerint 1+3+5. kör jön érte, mindegyik idei pick.Beki
Reális. Mondjuk az, hogy Revis ér-e ennyit majd "élesben", azt meg nem tudom megítélni, szerintem önmagában nem old meg minden problémát, még akkor sem, ha tényleg ez az ára.Gyurma Pappa
Ha az eddigi formáját hozza hatalmas húzás a TB-nek és várhatóan a liga legjobban fizetett CB-je lesz.
Mondjuk Barronnal, Goldsonnal és Revis-el elég formásan néz ki már a TB secondary-je, nem tudom ki lesz a CB2.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Az első hírek szerint 1+3+5. kör jön érte, mindegyik idei pick.Beki
Reális. Mondjuk az, hogy Revis ér-e ennyit majd "élesben", azt meg nem tudom megítélni, szerintem önmagában nem old meg minden problémát, még akkor sem, ha tényleg ez az ára.