Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az első hírek szerint 1+3+5. kör jön érte, mindegyik idei pick.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Húzom a számat.. Remélem úgy sül el mint RvP, ő se tetszett, hogy jön a unitedbe, de csak bejátszotta magát a szívembe.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Yahoo! Sports' Jason Cole reports the Jets and Bucs have already agreed on compensation in the Darrelle Revis trade, and a deal should be finalized Sunday night or Monday. Cole adds that the Bucs and Revis have agreed on a "basic contract," as well.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szép lassan közeledik az a trade.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bczocdfa9nseeswkm4th
Darrelle Revis trade parameters set by N.Y. Jets, Bucs
The Tampa Bay Buccaneers are closing in on a deal to acquire Darrelle Revis in a trade with the New York Jets. The standout cornerback traveled to Tampa on Sunday to take a physical.


Viszont nem mindegy, hogy milyen áron, mert egy erős DT nem ártana a draft első körében idén.
Pár napon belül minden kiderül. 😀

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
igazoltunk valami ex-college csodagyerek WR/returnert, aki az NFL-ben eddig sértül volt. izgi ez az off-season na.
DRAFTOT AKAROKThrasher
Eric Page ráadásul ACL szakadt neki, ha jól tudom..D11
Ezt a hírt, most tudtam meg. Nagyon szurkolok neki.
Tavaly reméltem, hogy behúzzuk a draft végén vagy UDFA-ként hozzánk kerül, de sajnos ez nem valósult meg. Teo-n kívül akkor most már Page-nek is szorítok. 😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Schedule röviden: Jets, Saints, Pats, Cards az első négy, utána bye week, a hazai Panthers elleni meccs TNF, két héttel rá pedig a Dolphins elleni szintén hazai meccs pedig MNF. Egyébként korrektül el vannak osztva a könnyű és a nehezebb meccsek, remélem 8-8-nál nem lesz rosszabb a szezon 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
igazoltunk valami ex-college csodagyerek WR/returnert, aki az NFL-ben eddig sértül volt. izgi ez az off-season na.
DRAFTOT AKAROKThrasher
Eric Page ráadásul ACL szakadt neki, ha jól tudom..
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
igazoltunk valami ex-college csodagyerek WR/returnert, aki az NFL-ben eddig sértül volt. izgi ez az off-season na.
DRAFTOT AKAROK
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Az eltiltás még mindig benne van, csak börtönbe nem kell mennie.Csifu
jah, de ennyi miatt tuti nem kap semmit
több mint 11 éve
Csifu 223
az első para után a hozzáértőbbek már azt írták, hogy valszleg nem lesz baj, de egy rövid eltiltás azért benne volt, úgyhogy faszaThrasher
Az eltiltás még mindig benne van, csak börtönbe nem kell mennie.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
az első para után a hozzáértőbbek már azt írták, hogy valszleg nem lesz baj, de egy rövid eltiltás azért benne volt, úgyhogy fasza
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Da'Quan Bowers gun charges reduced to disorderly conduct violation, per his attorney. Fined $250 with a $120 surcharge.empty taxi
Fellélegezhetünk 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Da'Quan Bowers gun charges reduced to disorderly conduct violation, per his attorney. Fined $250 with a $120 surcharge.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.D11
afenét, azt hittem, amikor azt írtam, hogy annyira nem lesz olcsó, hogy ne érte volna meg helyette a sok évi 5 milka körüli CB-ből válogatni inkább, azt hittem, 3 körül fog keresni, de ez semmi, ez így jó üzlet.
idénre ott van ő második számúnak, trade-elünk Revisért, meg draftolunk valakit magasan. és a következő évek is meg lehetnek oldva.
Clarkot újraigazoljuk, OLB-t meg szerzünk draftról.
mondjuk Aso szerződése is valami ilyesmi volt, jólesett volna megpróbálni, hátha összeszedi magátThrasher
Jah Aso meg Wright még mindig más kavéház. Nem igazán érdekel, hogy meg érte e nekünk a 1,5M-ót, ingyen se kéne.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.D11
afenét, azt hittem, amikor azt írtam, hogy annyira nem lesz olcsó, hogy ne érte volna meg helyette a sok évi 5 milka körüli CB-ből válogatni inkább, azt hittem, 3 körül fog keresni, de ez semmi, ez így jó üzlet.
idénre ott van ő második számúnak, trade-elünk Revisért, meg draftolunk valakit magasan. és a következő évek is meg lehetnek oldva.
Clarkot újraigazoljuk, OLB-t meg szerzünk draftról.
mondjuk Aso szerződése is valami ilyesmi volt, jólesett volna megpróbálni, hátha összeszedi magát
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Pre-draft kezdő:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46625/pre-draft-starting-lineup-buccaneersempty taxi
jah, egyértelműen, a megjegyzések is alul
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Pre-draft kezdő:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46625/pre-draft-starting-lineup-buccaneers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hümm, úgy néz ki, megtartanánk Wrightot olcsóbban.
én még mindig azt mondom, hogy nem lesz annyival olcsóbb, mint az idén elkelt CB-k, hogy megérje, de hát ők tudják.
Asonál meg főleg nem lesz olcsóbb, nem igaz, hogy ennyi idei cap space mellett nem lehet egy próbát tenni vele.
jövőre már nem lesz ennyire kolbászból a kerítés cap ügyileg, de az még sokára lesz
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Megtaláltam közben én is 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
kawann short elérhető lett volna 2.12-őn?D11
Nem:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_2013_-_tracker/784463
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A bowl.hu-s mock draft game-en én bújtam Mark Dominik bőrébe, ezt sikerült összehozni:
Nah akk Bucs:
1 13 Tampa Bay: Ezekiel Ansah, DE (BYU)
Kell egy pass rusher, Tampában szeretnek potenciálra húzni.
2 12 Tampa Bay: Sylvester Williams, DT (North Carolina)
McCoy-jal 1-gapben komoly pusztítást tudnának csinálni.
3 11 Tampa Bay: Blidi Wreh-Wilson, CB (Connecticut)
Kezdő potenciálú CB, ilyen nincs nagyon Tampában
4 15 Tampa Bay: Logan Ryan, CB (Rutgers)
Lsd. BWW-nél
4 29 Tampa Bay (from New England): Jordan Reed, TE (Florida)
Nincs nagyon kezdő TE, mondjuk Reed is ink WR mint TE, de Dallas Clark is az volt.
5 14 Tampa Bay: Le'Veon Bell, RB (Michigan State)
Ugyanazt tudja mint Blount és kevésbé ostoba.
6 13 Tampa Bay: Sean Renfree, QB (Duke)
Akartam draftolni egy QB-t a bennmaradtak közül ő volt a legjobb.
6 28 Tampa Bay (from Denver through Philadelphia): Tanner Hawkinson, OT (Kansas)
Az OT depth ismeretlen fogalom arrafeléempty taxi
Tetszetős Ansah-t leszámítva. A 2 4edik és az 5. körös pick főleg tetszetős. Bár nekem egy másik DT a favoritom Willams pick se rossz. kawann short elérhető lett volna 2.12-őn?
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000156064/article/arizona-cardinals-start-homework-on-carson-palmer

Bár már nem olyan jó, mint hajdanán, azért érdekes lenne egy kis verseny az utószezonban köztük. 😀MikeInsDale
jah, sokkal jobb elképzelés lett volna, mint mondjuk a Cassell-pletyka volt, de hát ma hozzávágott a Cards 10 millió garantáltat, úgyhogy muhaha, ennyiért nyilván nem
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Keadinget nem értem, Smith oké, olcsó volt, hátha nálunk összeszedi magát