Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Te'o-Nesheimre $1.323 millós 3. körös tendert tettünk. És:'LeGarrette Blount re-signed with the Bucs for 1 year at $1.75M ($1.25M-base salary, $350k-reporting bonus & $150k-workout bonus).'
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gamble is szabad, ideiglenes megoldásra most már egyre több lehetőség van, a Revis-üzlet így azért veszítget az értékéből.
pláne, hogy tényleg úgy néz ki, Bennett többet kér, mint amennyit nekünk megérne. reméljük, másnak se fog ennyit érni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Érik a pass rusher draft... de utálom hogy előttünk húztok 😕

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
The Tampa Bay Times believes free agent DE Michael Bennett has "probably played his last game for the Bucs."
Per beat writer Rick Stroud, Bennett is "bound to have a higher maket value to other teams than he does to the Bucs," who apparently only view him as a nickel rusher. Bennett is expected to be a hot commodity in a market bereft of young pass rushers. Bennett notched nine sacks last season after registering just five in 27 games between 2010-11

Naná h ma adtam le gsn FA tippjátékában azt h marad itt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szóval: a jó passzvédekezés NEM egy jó shutdown CB-nél kezdődik. Pass rush nélkül a secondary borzasztóan sebezhető. 2009-ben, Jabari Greer volt a 2. legjobb Revis mögött a CB között. Azóta sem lett gyengébb, ha egészséges, csak eltűnt előle a pass rush. Greer abban az évben 1 TD kapott, amit az általam sokan emlegetett be nem dobott White OPI előzött meg. Se előtte, se utána egyet sem. Azóta eltelt években ez nem így van. Mi változott sokat: a pass rush előtte.
Gyurma Pappa
Azért a Jets-nél már 3 éve nincs értelmes pass rush, maximum középszerű, Revis mégis dominál. MarioAna
A Lions run középszerű (jújj, finom vagyok) volt tavaly, Megatron mégis dominált. Milyen sokra mentek vele.

Az oké, hogy a Jets pass rush középszerű, TB-nál meg kb. 0. Tavaly Revis kb. a szezon 3/4-edében sérült volt, passz ellen a Jets mégis második legkevesebb yardot kapta (mellékesen a Bucs a legtöbbet). Nem kell elit passrush, de a jelenlegi TB passrush-sal Revis sem tudna sokat kezdeni.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Szóval: a jó passzvédekezés NEM egy jó shutdown CB-nél kezdődik. Pass rush nélkül a secondary borzasztóan sebezhető. 2009-ben, Jabari Greer volt a 2. legjobb Revis mögött a CB között. Azóta sem lett gyengébb, ha egészséges, csak eltűnt előle a pass rush. Greer abban az évben 1 TD kapott, amit az általam sokan emlegetett be nem dobott White OPI előzött meg. Se előtte, se utána egyet sem. Azóta eltelt években ez nem így van. Mi változott sokat: a pass rush előtte.
Gyurma Pappa
Azért a Jets-nél már 3 éve nincs értelmes pass rush, maximum középszerű, Revis mégis dominál.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
buccaneer 490
Én úgy tudom, hogy Revis San Francisco felé kacsintgat .
több mint 11 éve
Csifu 223
Akkor ide írom le, nem a Falcons topikba, mert még azt mondják, egyoldalúan trollkodom 😀

Szóval: a jó passzvédekezés NEM egy jó shutdown CB-nél kezdődik. Pass rush nélkül a secondary borzasztóan sebezhető. ...Gyurma Pappa
Pont ebből áll nagyon rosszul a csapat. Bennett ugye FA lesz, Clayborn térdsérülésből jön vissza, Bowersre pedig nem lehet számítani, ki tudja, hogy mi lesz vele. És valóban, ha tényleg QB-fizetést szeretne, annyit szerintem sem ér, ráadásul jó pár pick-et is adni kellene érte, amikre elnézve a csapat helyzetét, elég nagy szükség van/lesz.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Akkor ide írom le, nem a Falcons topikba, mert még azt mondják, egyoldalúan trollkodom 😀

Szóval: a jó passzvédekezés NEM egy jó shutdown CB-nél kezdődik. Pass rush nélkül a secondary borzasztóan sebezhető. 2009-ben, Jabari Greer volt a 2. legjobb Revis mögött a CB között. Azóta sem lett gyengébb, ha egészséges, csak eltűnt előle a pass rush. Greer abban az évben 1 TD kapott, amit az általam sokan emlegetett be nem dobott White OPI előzött meg. Se előtte, se utána egyet sem. Azóta eltelt években ez nem így van. Mi változott sokat: a pass rush előtte.

Önmagában Revis nem old meg mindent. Hatalmas fegyver, ez tényt. Hiába van egy jó CB-d, ha közben screen passokkal szétkapnak. Hiába van egy Revised, ha közben a másik oldalon vagy középen szétdobálnak.

Nektek sem megoldás Revis önmagában, sőt az amúgy nem sovány capből is aránytalanul sokat kellene rá költeni. Inkább reménykedjetek egy draftban.

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát ha egészséges tud maradni, akkor hatalmas fegyver. Ellenkező esetben nem sokra megyünk vele, de szerintem ennyi rizikót be kell vállalni, ha minőségi CB-t akarunk. Az viszont fix, hogy ha meg is szerezzük kell mellé még valakit hozni. A secondary elég hézagos jelen állapotában, csak Barron és Barber tudott jó teljesítményt nyújtani, de Barber ha folytatja is csak 1 év, Barron egyedül meg kevés lesz.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Revisre nem tudom mennyire szabad fanyalogni, de nehogy megszívjuk vele. Én jobb örülnék friss húsnak, de legalábbis egy fiatalabb CBnek az FA-ről, aki nem sérült lehtőség szerint és nem egy félőrült elmeroggyant.. Sokat kérek tudom 😀 Ja és az se baj, ha shutdown corner 😀
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha behúznánk Revis-t a Jets-től, szabadügynök piacról hoznánk egy rutinos pass rusher DE-t, a drafton meg rámennénk valami használható LB-re. Majd kiderül hogyan gondolkodnak Dominik-ék.MikeInsDale
én is hoznám Revist, de mellé még akár a második körben is simán draftolnék egy CB-t. ugyanúgy izomból kéne erre a needre ráfeküdni, mint mikor az első 2 körben is DT-t húztunk, mert akkor arra volt szükség
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem jó választás lenne Rhodes.
Az eddigi mock draftok-ban látott CB-k közül nekem még mindig Ő tűnik a leghasználhatóbbnak.

 www.youtube.com/watch?v=GELytS0ne24MikeInsDale
Höriék elég lehúzták a podcastban. Emberezésben jó, nagy, fizikális, atletikus, de nem tud focizni. Coverben elég limitált. futás ellen bár valahol azt olvastam fejlődött ott se az igazi. 2 Noles meccset láttam, ezt én nem tudom megítélni, a highlight videó 3 percéből szintén nem. Fasz se tudja, mi lenne a jó, DT, DE és LB is need, letrade is benne lehet vagy needre húzunk BPA-t és majd második körbe CB-t. Vagy esetleg Trufantot választjuk. De amúgy Rhodes nekem is szimpatikus ettől függetlenül, de van benne ráció, hogy 13-ra reach.D11
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha behúznánk Revis-t a Jets-től, szabadügynök piacról hoznánk egy rutinos pass rusher DE-t, a drafton meg rámennénk valami használható LB-re. Majd kiderül hogyan gondolkodnak Dominik-ék.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem jó választás lenne Rhodes.
Az eddigi mock draftok-ban látott CB-k közül nekem még mindig Ő tűnik a leghasználhatóbbnak.

 www.youtube.com/watch?v=GELytS0ne24MikeInsDale
Höriék elég lehúzták a podcastban. Emberezésben jó, nagy, fizikális, atletikus, de nem tud focizni. Coverben elég limitált. futás ellen bár valahol azt olvastam fejlődött ott se az igazi. 2 Noles meccset láttam, ezt én nem tudom megítélni, a highlight videó 3 percéből szintén nem. Fasz se tudja, mi lenne a jó, DT, DE és LB is need, letrade is benne lehet vagy needre húzunk BPA-t és majd második körbe CB-t. Vagy esetleg Trufantot választjuk. De amúgy Rhodes nekem is szimpatikus ettől függetlenül, de van benne ráció, hogy 13-ra reach.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gil Brandt beírta hozzánk DJ Flukert. Azthiszem menten agyfaszt is kapnék, ha őt húznánkD11
Olvass PM-et kerlek.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem jó választás lenne Rhodes.
Az eddigi mock draftok-ban látott CB-k közül nekem még mindig Ő tűnik a leghasználhatóbbnak.

 www.youtube.com/watch?v=GELytS0ne24

több mint 11 éve
Csifu 223
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
A free agency note: NYG QB David Carr expected to hit the free agent market. TB + Mike Sullivan were interested last year, should be again.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gil Brandt beírta hozzánk DJ Flukert. Azthiszem menten agyfaszt is kapnék, ha őt húznánk
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Rhodes magas és fizikális ez tény, csak focizni jelenleg még nem tud, tényleg sokban hasonlít korábbi csapattársára Pat Robinsonra akiért anno az 1/32-t is reachnek tartották.empty taxi
És mennyire jó játékos lett belőle 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Rhodes magas és fizikális ez tény, csak focizni jelenleg még nem tud, tényleg sokban hasonlít korábbi csapattársára Pat Robinsonra akiért anno az 1/32-t is reachnek tartották.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem is értem, hogy jött fel ez az RB téma amúgy. D11
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Tampa Bay Buccaneers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem is értem, hogy jött fel ez az RB téma amúgy. Rhodes jön első körbe, fogadni mernék erre. CB legnagyobb needünk, ráadásul nagy magas fizikális corner kell, mert nincs kit állítani a magasabb elkapókra. Rhodes 6' 1" 210lbs 40.5 inch vert. jump és futott egy 4.43 és a számok mellé még a tehetsége is megvan. Egy Mathieu féle zsebrakétával nem leszünk előbbre.

ui.: Remélem a dolpins WR-t húz, mert nehogy annyira "reach" legyen Rhodes, hogy már bennt sem lesz mire mi jövünk..
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
RB poszton nem fognak állítólag tolongani a jó képességű játékosok. Ha azok is elfogynak nincs kit választani ! Őszintén én legjobban annak örülnék ha sikerülne Blount-tal megegyezni , de valljuk be erre az esély szinte zéró. Mondjuk azt a tényezőt nem ismerem , hogy a sérülése mennyire "maradt benne". buccaneer
Kiegészítő (de még kezdő) futót kb. bárhol találni. Különösen, ha már van egy Doug Martin a csapatban.

Egy Ray Graham például jelenleg a 18. legjobb futó a cbsdraft listáján 6-7. körös értékkel.

A másik, hogy Blount csak RFA, tehát ha a Bucs akarja, akkor minimális ráfordítással marad.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Épp ezért nem kell 1. körben húzni.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
RB poszton? Kb. az elmúlt évek legmélyebb draftja lesz, 3-4. kör is tele olyan játékosokkal, akikből simán lehet kezdő szintű RB.somoskovig
Ezt aláírom, de olyan igazi első körös, mint tavaly Trent Richardson olyan nincs sztem.