Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem Cousins-t meg lehetne próbálni. Csak nem tudom mit kérne érte a Redskins.buccaneer
Trédelni nem fognak senkiért szerintem, mert egy csere irányítóért sok mindent nem áldozna egy csapat sem. FA-ek közül is ha jön valaki, nem a legjobbak közül lesz, mert ha pl. Vick szabad lesz, rengeteg olyan csapat van, ahol Freeman szintű QB sincs (Cardinals, Chiefs stb.), így a jobbak ezekhez a csapatokhoz mennek majd. Draftolni se fognak az első körökben QB-t, később meg nehéz találni olyat, akinek reális esélye lenne kezdeni.

Szóval jól hangzik, hogy Schiano azt mondta, hogy versenyhelyzetet akar, de reális esélyt nem látok arra, hogy ne Freeman legyen a kezdő jövőre.Csifu
Nehéz, de nem lehetetlen.

Van egy pár jó példa rá az NFL történelmében:

Kurt Warner -> Undrafted
Steve Young -> Supplemental Draft
Tom Brady -> 6th round

Lehetne nekünk is ilyen szerencsénk egyszer. 😀

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
 www2.tbo.com/news/bucs/2013/jan/05/1/bucs-beat-backup-qb-plan-now-a-priority-ar-599177/

Éppen ideje lenne már Freeman-t versenyzetni! Remélem jó sikerül választani Dominik-éknak és befejeződik Freeman kiábrándító uralma. 😀

Én még mindig szívesen látnám Tampa mezben Landry Jones-t. Alulértékelt irányítónak számít, de ennek ellenére jó választás lehet.

több mint 11 éve
Csifu 223
Szerintem Cousins-t meg lehetne próbálni. Csak nem tudom mit kérne érte a Redskins.buccaneer
Trédelni nem fognak senkiért szerintem, mert egy csere irányítóért sok mindent nem áldozna egy csapat sem. FA-ek közül is ha jön valaki, nem a legjobbak közül lesz, mert ha pl. Vick szabad lesz, rengeteg olyan csapat van, ahol Freeman szintű QB sincs (Cardinals, Chiefs stb.), így a jobbak ezekhez a csapatokhoz mennek majd. Draftolni se fognak az első körökben QB-t, később meg nehéz találni olyat, akinek reális esélye lenne kezdeni.

Szóval jól hangzik, hogy Schiano azt mondta, hogy versenyhelyzetet akar, de reális esélyt nem látok arra, hogy ne Freeman legyen a kezdő jövőre.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Szerintem Cousins-t meg lehetne próbálni. Csak nem tudom mit kérne érte a Redskins.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Orlovskyval idén is versenyeztethette volna.. 😉 Hozunk QB-t sztem ez nem kérdés. A kérdés az az, hogy honnan szabadügynökpiacról vagy draftról.D11
Szabadügynök piacon jelenleg szerintem nem lesz megfelelő QB. A draftot nem tudom.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Qb-coachotok Ron Turner elfogadta a Florida International egyetem HC posztját.empty taxi
Najó, ez több mint fura volt már reggel, is amikor először olvastam. Innentől kezdve nekem nehéz azt kiolvasni, hogy nem Freeman a hibás..Gyurma Pappa
Ha én abból indulok ki, hogy Ront Turner mit művelt Chicagoban, na ahhoz képest Freeman idei szezonja sikersztori.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Orlovskyval idén is versenyeztethette volna.. 😉 Hozunk QB-t sztem ez nem kérdés. A kérdés az az, hogy honnan szabadügynökpiacról vagy draftról.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A Qb-coachotok Ron Turner elfogadta a Florida International egyetem HC posztját.empty taxi
Najó, ez több mint fura volt már reggel, is amikor először olvastam. Innentől kezdve nekem nehéz azt kiolvasni, hogy nem Freeman a hibás..

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A Qb-coachotok Ron Turner elfogadta a Florida International egyetem HC posztját.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
buccaneer 490
valahol olvastam, hogy Schiano hozni fog egy QB-t, muszáj valami "ellenfél" Freeman-nek, mert az utóbbi két év egyszerűen borzalmas voltDexxter Tailor
Én olyat is hallottam , hogy Orlovskyval szeretné vrsenyeztetni. 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
valahol olvastam, hogy Schiano hozni fog egy QB-t, muszáj valami "ellenfél" Freeman-nek, mert az utóbbi két év egyszerűen borzalmas volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Henry Meltonra meg DRC-re majd rárepülhetnénk 😀 EJ Manuel szerintetek elmegy az első körben? Sok helyen 3-4 kört lehetett rá olvasni, de egy jó bowl szereplés meg egy jó combine esetén sztem még TOP3 QB prospect is lehet, ha már nem az.. Jó kis rivális lenne pedig Freemannek 😀D11
A Northern Illinois védelmét nem sikerült neki normálisan olvasni, mi lenne akk egy NFL-védelem ellen?empty taxi
Freemannél csak jobb 😀 Sajna nem láttam a meccset..D11
Nem. Ha marad a Coryell Freeman után akk Glennon az emberetek, de sztem maradni fog Freeman.

Szerk. Ez viszont kabaré.
Mark Cook writes that the Bucs likely will release cornerback Eric Wright sometime this offseason. No surprise there. Ever since Wright’s suspension for using a banned substance voided his guaranteed salary for 2013, it’s been pretty obvious Wright’s on his way out of Tampa Bay. The Bucs can free up $7.75 million in salary-cap space by releasing him. empty taxi
Mehet is. Meg Nicks és Jackson szerződését is átstuktúrálták, ha jól rémlik. Sztem megint jönni fognak a nagy nevek, ezért is írtam Meltont meg DRC-t. Én nekik örülnék. főleg CB posztot lenne jó megoldani a szabdügynök piacról. Bennettel hosszabbítani kell és imádkozni, hogy Barber maradjon egy évet! A LB sor vékonyka, főleg a sam. Black sérülése előtt se volt meggyőző, sztem cut. Safety is kéne. Támadóknál QB vetélytárs Freemannak, esetleg egy slot WR és egy Tackle se ártana. Cap space az lesz ez tuti kb. 40-50M $, abból lehet okoskodni 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Henry Meltonra meg DRC-re majd rárepülhetnénk 😀 EJ Manuel szerintetek elmegy az első körben? Sok helyen 3-4 kört lehetett rá olvasni, de egy jó bowl szereplés meg egy jó combine esetén sztem még TOP3 QB prospect is lehet, ha már nem az.. Jó kis rivális lenne pedig Freemannek 😀D11
A Northern Illinois védelmét nem sikerült neki normálisan olvasni, mi lenne akk egy NFL-védelem ellen?empty taxi
Freemannél csak jobb 😀 Sajna nem láttam a meccset..D11
Nem. Ha marad a Coryell Freeman után akk Glennon az emberetek, de sztem maradni fog Freeman.

Szerk. Ez viszont kabaré.
Mark Cook writes that the Bucs likely will release cornerback Eric Wright sometime this offseason. No surprise there. Ever since Wright’s suspension for using a banned substance voided his guaranteed salary for 2013, it’s been pretty obvious Wright’s on his way out of Tampa Bay. The Bucs can free up $7.75 million in salary-cap space by releasing him.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Henry Meltonra meg DRC-re majd rárepülhetnénk 😀 EJ Manuel szerintetek elmegy az első körben? Sok helyen 3-4 kört lehetett rá olvasni, de egy jó bowl szereplés meg egy jó combine esetén sztem még TOP3 QB prospect is lehet, ha már nem az.. Jó kis rivális lenne pedig Freemannek 😀D11
A Northern Illinois védelmét nem sikerült neki normálisan olvasni, mi lenne akk egy NFL-védelem ellen?empty taxi
Freemannél csak jobb 😀 Sajna nem láttam a meccset..
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Henry Meltonra meg DRC-re majd rárepülhetnénk 😀 EJ Manuel szerintetek elmegy az első körben? Sok helyen 3-4 kört lehetett rá olvasni, de egy jó bowl szereplés meg egy jó combine esetén sztem még TOP3 QB prospect is lehet, ha már nem az.. Jó kis rivális lenne pedig Freemannek 😀D11
A Northern Illinois védelmét nem sikerült neki normálisan olvasni, mi lenne akk egy NFL-védelem ellen?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Henry Meltonra meg DRC-re majd rárepülhetnénk 😀 EJ Manuel szerintetek elmegy az első körben? Sok helyen 3-4 kört lehetett rá olvasni, de egy jó bowl szereplés meg egy jó combine esetén sztem még TOP3 QB prospect is lehet, ha már nem az.. Jó kis rivális lenne pedig Freemannek 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az OC-tek Mike Sullivan Chicagoba megy HC interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Amúgy a bucs ereszt le , nem csodálkoznék ha szándékos lenne , Schiano direkt veszítene hétről hétre a jobb draftpozicióért , de persze ez csak az én hülye észrevételem lenne 😀Petikievak01
hihetetlen vagy...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Amúgy a bucs ereszt le , nem csodálkoznék ha szándékos lenne , Schiano direkt veszítene hétről hétre a jobb draftpozicióért , de persze ez csak az én hülye észrevételem lenne 😀Petikievak01
nyilván Freemannek szóltak, hogy tankolj, hogy tudjunk húzni egy másik QB-t 😊

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Amúgy a bucs ereszt le , nem csodálkoznék ha szándékos lenne , Schiano direkt veszítene hétről hétre a jobb draftpozicióért , de persze ez csak az én hülye észrevételem lenne 😀

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem szép dolog ezért szurkolni, de Freeman szépen halad a szerződésének NEM megújítása felé. Úgy szórja az IC-ket, mint öreg néne a csirkéknek a tápot. Ilyen irányítóval nem lehet szezont nyerni, de még meccseket sem. Remélem belátja a vezetőség is és Freemant skippelik, a helyére meg igazolnak egy igazi franchie Qb-t.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
54 meccs 23-31 record, 8 comeback, 9 győztes drive 1052-1784 (59%) 12,369 yards (11.8 yards/completion), 76 Touchdowns (4.3% of passes) and 58 Interceptions (3.3% of passes) 24 éves 2 évvel fiatalabb, mint Elit Manning, Brees és Ryan pályájuk ebbe a szakaszában, ráadásul 54 meccs után igen hasonló statisztikákkal. Ezek csak számok, de nem volt még 1000 yardos elkapója plusz 1000 yardos futója is csak Blount 2 éve.
Félti magát, emiatt sok hibát elkövetett már, sokszor szabadul a labdától. Inkonzisztens. Nem egy tipikus vezér. De még lehet az! Freeman marad ez szinte tény sajnos.D11
Idén már van, V-Jax 1226 yardnál jár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
54 meccs 23-31 record, 8 comeback, 9 győztes drive 1052-1784 (59%) 12,369 yards (11.8 yards/completion), 76 Touchdowns (4.3% of passes) and 58 Interceptions (3.3% of passes) 24 éves 2 évvel fiatalabb, mint Elit Manning, Brees és Ryan pályájuk ebbe a szakaszában, ráadásul 54 meccs után igen hasonló statisztikákkal. Ezek csak számok, de nem volt még 1000 yardos elkapója plusz 1000 yardos futója is csak Blount 2 éve.
Félti magát, emiatt sok hibát elkövetett már, sokszor szabadul a labdától. Inkonzisztens. Nem egy tipikus vezér. De még lehet az! Freeman marad ez szinte tény sajnos.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Van bármilyen realitása hogy QB-t draftolnánk? Vagy bármilyen cikkben utalás rá?
Mert én angol cikkeket nem olvasok sajnos, így csak innen meg a Bucs blogról tájékozódok.
Mert amikor ez szóba kerül akkor mindig azt hallani hogy a csapatnál elégedettek Freemannel....
Nekem már az is elég lenne, ha nem hosszabbítanánk, és már csak jövőre lenne.
Greg666
Az évad derekán , amikor Freeman jobban teljesített én úgy tudom felmerült a hosszabítás kérdése. Ez viszont eddig nem történt meg és hát "hála Istennek" Freeman mutogatja a foga fehérjét az elmúlt fordulókban. Ezek után sajnálatos baklövésnek lehetne venni , ha a vezetőség tényleg komolyan gondolná a hosszabítást. Épp a múltkor gyűjtötte ki az idevonatkozó statokat a Bucs blogjának szerkesztője. Gondoljatok bele: Freeman több pénzt kap mint mondjuk Brady. Ilyen kaliberű szerződést ilyen rendkívül hullámzó teljesítmény mellé tenni nevetséges lenne.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Vagy bármilyen cikkben utalás rá?
Greg666
A TB az átlagnál titkolózósabb csapat, szerintem ez a kérdés kb. a draftig nem fog eldőlni.