Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Jól sikerült a workout, már dolgoznak a felek a szerződésen.

Szerk.: Aláírt.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sztem a mostani RB felhozatal se rossz. martin mögé kb bárki odaérht RB2 nek vagy rotálják őket nekem 8 Hillis nélkül is megvagyunk. Persze ocsóé jöhet 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
remélem kibasszuk végre valahára. Hillist kipróbáljukD11
és Tommie Harrist, meg Shiancoet is.
az utóbbi kettőnél biztos találnánk jobbat a piacon, egy Martin–Hillis duó viszont azért elég csábítóan hangzik
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem kibasszuk végre valahára. Hillist kipróbáljukD11
az lesz, nyugi 😊 Hillis meg jó lenne Blount helyére 2. számú RB-nek is akár


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
remélem kibasszuk végre valahára. Hillist kipróbáljuk
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eric Wright megbukott a 49ers fizikai vizsgálatán, így ismét a Bucs játékosa... lenne, ha nem vágná ki egyből a csapat, amit pedig nyilvánvalóan meg fog tenni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez mondjuk érdekes, bár lehet, hogy arányosítottak, hogy Nicks 455 snap alatt hozott 8.7-et, míg Evans 1132 alatt 18.6-ot, vagy még az előző szezon 34.0 vs 15.8 összevetése számított bele nálaWyatt
Nincs azzal bajom, hogy Nicks elit (az), de azzal van, hogy Evans nem az. Pedig az övé minden idők harmadik legjobb G teljesítménye is, még 2009-ből, és az is igaz, hogy azóta Nicks többnyire jobb eredményeket hoz. (uhh, az a 2009, 40,2/31.3 😊 )Gyurma Pappa
De elitnek csak a posztján a 3 legjobb játékost írja be , Evans pedig szerintem pont kicsúszik a top 3-ból.Petikievak01
 www.profootballfocus.com/blog/2013/07/20/page-of-fame-offensive-guards/
Túloztam, nem minden idők, csak 2008-tól. 3 ember tudott 40 pont felett hozni ezen a listán, és ebből csak Evans RG. Ha csak a tavalyi évet értékelnék, azt mondom, oké, igaz, tényleg nem top3. De erről közel sincs szó, mert akkor a tavaly egész évben sérült emberke mit keres ott az elitben.

Abbahagytam, meddő és részben offtopik is. Csak jelezni szerettem volna, hogy megsértődtem 😊Gyurma Pappa
Hát történnek igazságtalanságok mindig , jól megnézed , Evan Mathis utóbbi két évben rendre a legjobb Guard az Nfl-ben és még pro bowlra se ment , egyszer se. Top 100 nfl player listán se volt fent , persze Logan Mankins ott volt.... Szóval van ez így...

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez mondjuk érdekes, bár lehet, hogy arányosítottak, hogy Nicks 455 snap alatt hozott 8.7-et, míg Evans 1132 alatt 18.6-ot, vagy még az előző szezon 34.0 vs 15.8 összevetése számított bele nálaWyatt
Nincs azzal bajom, hogy Nicks elit (az), de azzal van, hogy Evans nem az. Pedig az övé minden idők harmadik legjobb G teljesítménye is, még 2009-ből, és az is igaz, hogy azóta Nicks többnyire jobb eredményeket hoz. (uhh, az a 2009, 40,2/31.3 😊 )Gyurma Pappa
De elitnek csak a posztján a 3 legjobb játékost írja be , Evans pedig szerintem pont kicsúszik a top 3-ból.Petikievak01
 www.profootballfocus.com/blog/2013/07/20/page-of-fame-offensive-guards/
Túloztam, nem minden idők, csak 2008-tól. 3 ember tudott 40 pont felett hozni ezen a listán, és ebből csak Evans RG. Ha csak a tavalyi évet értékelnék, azt mondom, oké, igaz, tényleg nem top3. De erről közel sincs szó, mert akkor a tavaly egész évben sérült emberke mit keres ott az elitben.

Abbahagytam, meddő és részben offtopik is. Csak jelezni szerettem volna, hogy megsértődtem 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam meg Yanda mellett egyből az ő neve vetődik fel, ha top RG-kről van szó.

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez mondjuk érdekes, bár lehet, hogy arányosítottak, hogy Nicks 455 snap alatt hozott 8.7-et, míg Evans 1132 alatt 18.6-ot, vagy még az előző szezon 34.0 vs 15.8 összevetése számított bele nálaWyatt
Nincs azzal bajom, hogy Nicks elit (az), de azzal van, hogy Evans nem az. Pedig az övé minden idők harmadik legjobb G teljesítménye is, még 2009-ből, és az is igaz, hogy azóta Nicks többnyire jobb eredményeket hoz. (uhh, az a 2009, 40,2/31.3 😊 )Gyurma Pappa
De elitnek csak a posztján a 3 legjobb játékost írja be , Evans pedig szerintem pont kicsúszik a top 3-ból.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez mondjuk érdekes, bár lehet, hogy arányosítottak, hogy Nicks 455 snap alatt hozott 8.7-et, míg Evans 1132 alatt 18.6-ot, vagy még az előző szezon 34.0 vs 15.8 összevetése számított bele nálaWyatt
Nincs azzal bajom, hogy Nicks elit (az), de azzal van, hogy Evans nem az. Pedig az övé minden idők harmadik legjobb G teljesítménye is, még 2009-ből, és az is igaz, hogy azóta Nicks többnyire jobb eredményeket hoz. (uhh, az a 2009, 40,2/31.3 😊 )

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mondjuk érdekes, bár lehet, hogy arányosítottak, hogy Nicks 455 snap alatt hozott 8.7-et, míg Evans 1132 alatt 18.6-ot, vagy még az előző szezon 34.0 vs 15.8 összevetése számított bele nála

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Már vártam. Nicks elite, Evans "csak" sötétzöld. Nyilván.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100


na sorra kerültünk mi is, bár Wright kivágásáról még pont lecsúsztak.
Williamsnak szerintem egyértelműen járna a sötétzöld.
Freeman meg Joseph az átlagsárgát megkaphatta volna, egyébként szerintem stimmel.
még azon se sértődtem volna meg, ha Stocker pirosat kap, vagy Nicks csak sötétzöldet, tavaly pl. nem nagoyn érződött futásnál a hiánya.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Wright komoly fizucsökkentésbe ment bele idén ha jól tudom, szóval már nincs túlfizetve.empty taxi
ja, másfél milka. annyiért elfért volna a keretben, még ha kap is a DUI miatt pár meccs eltiltástThrasher
Másfél levél Aderral-t inkább 😀 Vért nem adhat, mert vérszegény, a vizeletadást meg kijátssza 'olajcserével' és talán el se tiltják 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Wright komoly fizucsökkentésbe ment bele idén ha jól tudom, szóval már nincs túlfizetve.empty taxi
ja, másfél milka. annyiért elfért volna a keretben, még ha kap is a DUI miatt pár meccs eltiltást
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Wright komoly fizucsökkentésbe ment bele idén ha jól tudom, szóval már nincs túlfizetve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Barth achiless szakadás, IR - Tynes rúg helyette.Höri
picsába, bírtam a srácot, tavaly fantasyban is jól hozta a pontokatDexxter Tailor
Tynes majd Super Bowlba rúg titeket


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hajjaj.
kb. mindenki arra a CB-nkre fog dobálni, aki NEM Revis, rookie-ként Banksnek ez fasza lesz majd.
nemtom, ennyi pénzért igazán megtarthattuk volna Wrightot, OK., most olvasom, hogy megint benyomva vezetett a marhája, de még így is.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem Wright volt az, akit eszméletlenül túlfizettek tavaly free agencyben?iktriad
debraxa88
Floridában tudnak igazolni. Nem.iktriad
Tampa Bayben tudnak, veletek ellentétben
Jó, Wright szar volt, sokba került, de még így is kaptak érte valamit, ami nem kis teljesítmény 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Wright volt az, akit eszméletlenül túlfizettek tavaly free agencyben?iktriad
debraxa88
Floridában tudnak igazolni. Nem.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pezsgőt bontanék, ha hajnal nem a kukorica táblában találna 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem Wright volt az, akit eszméletlenül túlfizettek tavaly free agencyben?iktriad
de
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Wright volt az, akit eszméletlenül túlfizettek tavaly free agencyben?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Breaking: Tampa trades CB Eric Wright to the 49ers for a conditional late-round pick.Csifu
Banks mehet a kezdőbe