Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Koenen 6 évre 19 millió, 6,5 garantálttal?
biztos megéri.Glen Runciter
van rá pénz dögivel. kirúgásban is upgrade

több mint 12 éve
Glen Runciter 172
Koenen 6 évre 19 millió, 6,5 garantálttal?
biztos megéri.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Beindult itt is az élet:
Bucs signed No. 84 overall pick Mason Foster to a four-year contract.
TE Daniel Hardy is aláírt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha lesz szezon, akkor december 4.-án (13. hét), a Panthers ellen venné fel újra a Buccs a múltat idéző mezét, amiben 2009-ben is szerepelt a Packers ellen, illetve 2010-ben a Falcons ellen. Előbbin kezdett és nyert először az ISTENI Freeman, utóbbi pedig szinte élet-halál meccs volt, amin nem diadalmaskodtak a Kalózok. 😕Deny
:cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha lesz szezon, akkor december 4.-án (13. hét), a Panthers ellen venné fel újra a Buccs a múltat idéző mezét, amiben 2009-ben is szerepelt a Packers ellen, illetve 2010-ben a Falcons ellen. Előbbin kezdett először az ISTENI Freeman, utóbbi pedig szinte élet-halál meccs volt, amin nem diadalmaskodtak a Kalózok. 😕
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Josh Johnson, QB szeretne a Ninersben játszani, Harbaugh miatt, meg családja is ott van. "I'd get to come home, be with my family, play for a coach that changed my life and play for a team that I grew up loving," Johnson said on Thursday. "But reality of the situation is this is a business and we're all seeing it with this lockout. So I'm a part of the Buccaneers and I have one year left."
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát ha lesz szezon akkor én elég erősen gondolkozok rajta hogy el menyek!
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
valaki tervezi, hogy ki megy a Londoni meccsre tőletek?
több mint 12 éve
gsn 3 548
lehetne már az oldalon egy jó kis cikk a tampárol nagyon érdekelne!!!csupi4
Épp most írtam meg a csapat Forbes portréját a blogban.

Egyébként nagyon úgy néz ki, hogy holnap Talibot vád alá helyezik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
lehetne már az oldalon egy jó kis cikk a tampárol nagyon érdekelne!!!
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Én is szívesen megnéztem volna, de jobb ez így.
Sok energiát vett volna el a csapattól az állandó kamerázás, nyilatkozatok, meg ez az egész cécó ami ezzel jár.
Teljes erővel kell kezdenünk a szezont, mert lényegesen nehezebb lesz, mint a tavalyi. 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A csapat elutasította a felkérést a Hard Knocks-ra.Deny
Kár, pedig megnéztem volna őket szívesen 😊habib
detto. Érdekes lett volna látni hogy mitől is ilyen jó ez a csapat.
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A csapat elutasította a felkérést a Hard Knocks-ra.Deny
Kár, pedig megnéztem volna őket szívesen 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A csapat elutasította a felkérést a Hard Knocks-ra.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem megérdemel még egy esélyt....bár sok hasznát nem vesszük, mert valószínűleg jó pár meccses eltiltást fog kapni.
Ha az edzőtáborban akad olyan CB, aki sikeresen át tudja venni a helyét, akkor esetleg kirúghatják. Ugyan ez a véleményem T-Jack esetében is, viszont neki már nem adnék több esélyt.....már rég leírta magát.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A szurkolókra is gondolni kell, nem feltétlenül akar mindenki bűnözőket látni a pályán.tenorx
😀 Csak félti a lányát.. Gondoskodó családapa, nem bűnöző. 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A szurkolókra is gondolni kell, nem feltétlenül akar mindenki bűnözőket látni a pályán.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talibról van valami hír vagy még mindig nem döntöttek mi lesz vele?D11
Állítólag amint lehetőség lesz rá cutoljákempty taxi
Hülyék ha kivágják sztem.. Jó játékos, megy is neki, innentől kezdve én leszarom kire lövöldöz az utcán. 😕 Sajnálnám ha cut lenne, hátha Morris megkegyelmez 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Talibról van valami hír vagy még mindig nem döntöttek mi lesz vele?D11
Állítólag amint lehetőség lesz rá cutolják


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talibról van valami hír vagy még mindig nem döntöttek mi lesz vele?
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
... de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊MikeInsDale
Szerencsére nem kell azonnal játszania, így lesz ideje kicsit erősödni. A slotban nickelbackként lehet jövője. Barber visszaigazolásával, azért nincs akkora vész Talib "kicsapása" után sem.

Amúgy Gaitor a Florida International valaha volt legjobb CB-jeként a konferencia bajnok csapat tagja volt, és ezek után még bowlt is nyertek.

Volt a Bucsnál draft előtti látogatáson, így a stáb biztos tudja, hogy mit kapnak a személyében.

Positives: Instinctive corner. Sees the action well and reacts quickly. Quick to recognize run and will get involved. Reads the quarterback's eyes in zone coverage and receivers' routes when playing off. Has a low backpedal and quick feet. Good, fluid hips to turn and run with receivers. Has straight-line speed to trail slot receivers. Changes directions well. Good ball skills. Plays bigger than he is, stands up to fullback/tight end blocks and throws larger ballcarriers to the ground. Durable player, played 49 games for FIU. Lines up in the slot and outside.

Negatives: Lacks the height and girth scouts are looking for, larger receivers may take advantage of him on the outside. More quick than fast. Played most games against a questionable level of competition. Shows some explosiveness as a hitter, but tries to tackle shoulder pads and typically when the ball-carrier his back to him. Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage.CBS draft
DoM
Köszönöm az információkat.
Eddig egyszer sem csalódtam a Dominik-Morris párosban draft terén, szóval valószínűleg hasznos tagja lesz a secondary-nek.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
DoM leírt mindent Gaitorral kapcsolatban (bár ezt nem értem, hogy miért akkora negatívum: "Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage."), külön kiemelném, hogy 49 meccset játszott és egyszer sem volt sérült, úgyhogy bár törékenynek tűnik, abszolút nem az

Csak a testmagassága miatt nem kelt el ott, ahol két másik gyengébb első osztályú egyetemről érkező CB, Davon House és Curtis Marsh igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.Delonso_
Az elvileg UFA Quincy Black pedig még nincs is így képben (könnyen visszahozhatják biztonsági lépésként kívülre).DoM
Én nem ítélem el egy gyengébb szezon után, bár kevésbé látom őt kritikusan.
Blackről pedig olvastam valami statot amin az idény egyik legjobb játékosaként jelölték a posztján.
A statjai nem impresszívek de hasznos kis játékos.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
... de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊MikeInsDale
Szerencsére nem kell azonnal játszania, így lesz ideje kicsit erősödni. A slotban nickelbackként lehet jövője. Barber visszaigazolásával, azért nincs akkora vész Talib "kicsapása" után sem.

Amúgy Gaitor a Florida International valaha volt legjobb CB-jeként a konferencia bajnok csapat tagja volt, és ezek után még bowlt is nyertek.

Volt a Bucsnál draft előtti látogatáson, így a stáb biztos tudja, hogy mit kapnak a személyében.

Positives: Instinctive corner. Sees the action well and reacts quickly. Quick to recognize run and will get involved. Reads the quarterback's eyes in zone coverage and receivers' routes when playing off. Has a low backpedal and quick feet. Good, fluid hips to turn and run with receivers. Has straight-line speed to trail slot receivers. Changes directions well. Good ball skills. Plays bigger than he is, stands up to fullback/tight end blocks and throws larger ballcarriers to the ground. Durable player, played 49 games for FIU. Lines up in the slot and outside.

Negatives: Lacks the height and girth scouts are looking for, larger receivers may take advantage of him on the outside. More quick than fast. Played most games against a questionable level of competition. Shows some explosiveness as a hitter, but tries to tackle shoulder pads and typically when the ball-carrier his back to him. Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage.CBS draft
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.Delonso_
Ruud tavaly nagyon sok kritikát kapott, a kiábrándító játéka miatt. Annyi "szerencséje" lehet a Bucsnak, hogy elég sok átlag feletti MLB lehet a piacon (Poz, Tulloch, Morrison, Bradley) így Tulloch kivételével nem valószínű a feltűnő túlfizetés, így akár maradhat is korrekt áron, de szerintem Dominikék felkészültek, hogy nélküle folytassák.

Viszont ha nem is marad Ruud, első körben Tyrone McKenzie lesz legjobb eséllyel az utód. Kívülre ott van Geno Hayes és Dekoda Watson. Foster közülük verhet ki valakit a TC alatt, majd attól függően hogyan teljesít középen McKenzie, lehet mozgatni a bábukat az LB sorban. Van mozgásterük, mert Hayes kivételével a többiek gyak. bármelyik poszton eljátszanak. Az elvileg UFA Quincy Black pedig még nincs is így képben (könnyen visszahozhatják biztonsági lépésként kívülre).