Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Gaitor nem jó pick...MikeInsDale
na és ezt mi alapján sikerült leszűrni? 😊JJ
Nem elit egyetemről érkezik, nem sok információt lehet róla találni, de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Gaitor nem jó pick...MikeInsDale
na és ezt mi alapján sikerült leszűrni? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
Szvsz idén is.
Lassan jönnek is majd az eredmények.Nekem a Foster pick is nagyon tetszik.Greengo
ja-ja, én NCAA-szűz vagyok, úgyhogy csak videók alapján itélek, de egy nagyon megbízható, biztosan szerelő játékosnak tűnik, akinek a sebességével sincs semmi baj. ha megy Ruud, nem fogok aggódni Foster kezdetésén.
mondjuk azért ezen a kovetkező videon pont rajta nyom egy hatalmas stiff armot Bradford 1:07-nél 😀. jó, kibillentették már előtte az egyensúlyából, meg egyébként is csak poén. http://www.youtube.com/watch?v=12KlrbyFYXM&feature=player_embedded


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Legjobb draft-otok nektek volt szerintem 😊.
MarioAna
Szvsz idén is.
Lassan jönnek is majd az eredmények.Nekem a Foster pick is nagyon tetszik.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Teljesen meg vagyok elégedve az idei draftunkkal is.

Bowers-t biztos gyorsan összekalapálják, tényleg túl van lihegve.
Ha az NBA-ből Brandon Roy lábát helyre tudták hozni (az a hír járta, hogy nem fog tudni játszani többé.....ahhoz képest egész jól mozog a pályán most is), akkor Bowers sem lesz kivétel. Amerikában nagyon tudják, hogy kell csodát tenni. 😀

Én egy 8/10-et adok az idei választásunkra. (Gaitor nem jó pick, és hiányolok az O-line embert)

Go Buccaneers! 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bowers miatt figyelni fogok rátok (mondjuk tavaly is nézegettem a meccseiteket McCoy,Talib és Hayes miatt),óriási húzás volt a 2.körben,minden csapat hanyagolta a sérülése miatt,de szerintem túl van lihegve a dolog,ha felgyógyul,akkor gyilkolni fog.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szép draftot nyomtatok. Bowers és Black különösen tetszik.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
indul a Bandwagon 😀 Rohadtukl jó draft volt. Gratula Morrisnak
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Dominikék harmadik átlag feletti draftja. :cool:

Legérdekesebb, hogy nem érkezett a támadófalba senki. Úgy látszik elégedettek voltak az utcáról kukázott tartalékokkal és bíznak Faine egészségében illetve Joseph újraigazolásában.

Foster, Bowers remek érték, Stocker biztonsági háló Winslow sérülékenysége miatt, Bradfordból jó fullback lehet. Blitz pickupban jó.

Egyedül az A. Black pick nem tetszik.

Ha a Clayborn-Bowers kettősből legalább az egyik nem sül be, akkor nagyon ott lehet a szeren ez a front7 Fosterrel megtámogatva.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahmad Black is nájsz pick. Nagyon menő draftotok van idén!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
rendben, TE mindenképpen kellett.
Joseph most már egyértelműen marad, de azért szerintem fogunk még vinni O-linemant.
meg akkor kell még DB, ideálisan egy tokéletes FS/CB kombó, hogy a két tróger kozül bármelyik helyére be tudjon ugrani, ha az éppen eltiltatná magát. 😀


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remek draft, remek csapat, örülünk Vincent.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Mason Foster is jó húzásnak néz ki a 3. körben.

A videók alapján elég jól védekezik futás ellen.....arra pedig most igazán szükségünk van. 😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
azt csináljuk, mint tavaly is, imádom, ahogy Dominikék draftolnak.
nem kel trükkozgetni, keresni a csiszolatlan gyémántokat, izomból rá kell feküdni a legnagyobb needre, aztán hadd szóljon.
letojom Bowers térdét, a második kor kozepén akkora pick, hogy hihetetlen.
ha meg használhatatlan is lesz a lába, legalább egy DE-nk már lesz.


több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy az idei draftotok

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Na, csak megvan Bowers is! 😀

Remélem nem lesz gond a lábával, mert mondtak elég csúnyákat az NFL.com szakértői.

Ha egészséges tud maradni, akkor hatalmas húzás lesz!! 😀

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Lions egy forma D line erősítés. 😊

Kérdés mennyire fog beválni azért nem egy McCoy.
Érdekes, hogy nem a többre tartott Da'Quan Bowers lett húzva.
Vagy egy Stephen Paea aki nekem szimpatikusabb 😊

Viszont annyiból jó, hogy nem a PIT elől lett kiszedve Cam Heyward. 😛

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Adrian Clayborn! 😀

Nem rossz választás....remélem több van benne, mint amit a statisztikái mutatnak.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.DoM
Arra próbáltam célozni h egy csapat rövid időn belül nem szeret 2x ugyanabból a college-ból érkező ugyanolyan poszton játszó embert draftolni ha az egyik nem vált be. Tavaly pl. a Clevelandnél is az egyik főindok az volt Clausen ellen h nem akarnak úgy járni vele mint Quinn-nel.empty taxi
Más védőfal edzőjük van már, mint Adams idejében (más a HC), ráadásul Brooks olyan játékosokat edzett pályafutása alatt, mint Shaun Ellis, Albert Haynesworth, John Hendreson, míg Clausennél valóban rá lehetett fogni, hogy Weis-system, bár elég szűklátókörűnek tartanám. Plusz még a Bucs legfőbb döntéshozója is más volt 2007-ben mint most.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.DoM
Arra próbáltam célozni h egy csapat rövid időn belül nem szeret 2x ugyanabból a college-ból érkező ugyanolyan poszton játszó embert draftolni ha az egyik nem vált be. Tavaly pl. a Clevelandnél is az egyik főindok az volt Clausen ellen h nem akarnak úgy járni vele mint Quinn-nel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
jéj, MNF
http://www.joebucsfan.com/?p=46685

9-11 LIONS (1 p.m.)
9-18 @Vikings (1 p.m.)
9-25 FALCONS (4:15 p.m.)
10-3 COLTS (Monday Night Football)
10-9 @49ers (4:05 p.m.)
10-16 SAINTS (4:15 p.m.)
10-23 BEARS (in London)
BYE
11-6 @Saints (1 p.m.)
11-13 TEXANS (1 p.m.)
11-20 @Packers (1 p.m.)
11-27 @Titans (1 p.m.)
12-4 PANTHERS (1 p.m.)
12-11 @Jaguars (1 p.m.)
12-17 COWBOYS (8:20 p.m.) NFL Network
12-24 @Panthers (1 p.m.)
1-1 @Falcons (1 p.m.)

a bye tok jó helyen van.
azért jól jonne az a Bears elleni itthoni meccs, pláne, mert a végén rengetegszer leszünk idegenben.
talán az is kár, hogy a Panthers elleni meccsek a végén jonnek, lehet, hogy hülyeség ezzel számolni, de én jobban szeretnék egy 2-14-es, új HC-s csapattal már az elején játszani, amikor még nem volt annyi idejük osszekapni magukat.