Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Nem volt rendesen kihúzva a lánc, de a tévében pontos volt a sárga vonal, ezért a pályán first downt ért el a csávó, és nem 2. és 1 lett, mint kellett volna. Itt a pontos leírás, nem egyszerű:
http://www.footballoutsiders.com/extra-points/2010/closer-look-fifth-down
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Én személy szerint nem láttam se sárga zászlókat, se bejelentést.
4 & 4 volt McNabb bedobta az endzone-ba, nem sikerült az elkapás....aztán megint 4 & 4 jött....nem értettem miért. 😀

több mint 13 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Hát ez nem sokon múlott......de ha jól láttam a bírók nagyot tévedtek....kétszer volt 4 & 4.
Szóval teljesen jó volt ez az extra pontnál elkövetett hiba.....visszakaptuk a jogos győzelmet. 😀MikeInsDale
Nem tévedtek.tenorx
Ezt kifejtenéd bővebben.
Az összefoglalóból nem derült ki, hogy miért próbálkozhatott 2x a Redskins 4-re. (az elsőnél voltak büntetések, amik kioltották egymást???)

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez nem sokon múlott......de ha jól láttam a bírók nagyot tévedtek....kétszer volt 4 & 4.
Szóval teljesen jó volt ez az extra pontnál elkövetett hiba.....visszakaptuk a jogos győzelmet. 😀MikeInsDale
Nem tévedtek.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát ez nem sokon múlott......de ha jól láttam a bírók nagyot tévedtek....kétszer volt 4 & 4.
Szóval teljesen jó volt ez az extra pontnál elkövetett hiba.....visszakaptuk a jogos győzelmet. 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Heti körkép, most hagyományosabb tartalommal:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1799

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leigazoltátok a center Donovan Raiola-t. Off seasonban volt már nálatok, aztán lett elzavarva, utána volt UFL-ben, most hoztátok vissza Faine helyére.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Faine megy IR-re, és valszleg Talib is :/
legalább már nem a PO-esélyeinket rontja le. Talibnak pedig még kijárna idén pár INT. de legalább Biggers szerez egy kis rutint. jovőre nem lesz gond vele kezdőként, de se Mack, se Lewis nem nyugtat meg nickelként, eléjük/helyettük kellene szerintem majd valaki.Glen Runciter
Szvsz Lewis még viheti vmire rutin kell neki is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Faine megy IR-re, és valszleg Talib is :/
legalább már nem a PO-esélyeinket rontja le. Talibnak pedig még kijárna idén pár INT. de legalább Biggers szerez egy kis rutint. jovőre nem lesz gond vele kezdőként, de se Mack, se Lewis nem nyugtat meg nickelként, eléjük/helyettük kellene szerintem majd valaki.Glen Runciter
Már biztos, mindkettő IR-re is került.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ha azután, hogy megint így megszorongattuk a Falcons tokét, megint képes lesz valaki megjegyezni, hogy pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyertünk, lecsapom.
durván nem egy rookiekból, meg másod, -harmadévesekből álló csapat szintjén játszunk.Glen Runciter
Eddig úgy voltam vele,hogy a Tampa idei teljesítménye egy lufi.Most már azt mondom,hogy jó volt nézni a játékotokat mint pártatlan megfigyelő 😊undisputedly
Valóban jó volt nézni, jó meccs volt, de ettől még pozitív mérlegű csapat ellen nem nyertek 😊. Jó kis lelkes középcsapat, kell még 1-2 év, hogy PO meglegyen, pont úgy játszanak, ahogy egy jó rookiekból, másod-, harmadévesekből álló jó csapat játszik, szóval mindent összevetve gratula az újjáépítéshez.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Faine megy IR-re, és valszleg Talib is :/
legalább már nem a PO-esélyeinket rontja le. Talibnak pedig még kijárna idén pár INT. de legalább Biggers szerez egy kis rutint. jovőre nem lesz gond vele kezdőként, de se Mack, se Lewis nem nyugtat meg nickelként, eléjük/helyettük kellene szerintem majd valaki.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagyot játszottatok. A vereség ellenére is gratulálok. Ezentúl jobban fogom figyelni a Bucsot mint eddig ezt megígérhetem. Hajrá!!!
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem sokon múlott. (Mondjuk, szerintem a második IC sem volt IC, de mindegy 😀)
Jó meccs volt, jó úton halad a csapat, még egy jó draft vagy pár jó igazolás a szabad ügynök piacról, és nem csak középerős csapat leszünk, hanem stabil Playoff gárda.

Hajrá Buccaneers!

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon sajnáltalak titeket este, pedig szorítottam, hogy továbbra is versenyben maradjatok a PO helyért. Abszolút partiban voltatok a falcons-szal, a kickoff utáni visszahordás sajnos döntő fontosságú volt. Ha azt nem hordta volna vissza az Atlanta akkor nem hiszem, hogy már meg tudták volna fordítani a meccset.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem már most is PO kaliber, nagyon tetszik ahogy játszottok 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Komolyabb pass rush-sal és stabilabb OL-lel konkrétan ligaelit csapat lenne ez a Bucs.
Jó úton haladtok fel a fejjel!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
igaz mi nyertünk ,de a tegnapi teljesítményetek előtt fejet hajtok.... grat.!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
ha azután, hogy megint így megszorongattuk a Falcons tokét, megint képes lesz valaki megjegyezni, hogy pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyertünk, lecsapom.
durván nem egy rookiekból, meg másod, -harmadévesekből álló csapat szintjén játszunk.Glen Runciter
Eddig úgy voltam vele,hogy a Tampa idei teljesítménye egy lufi.Most már azt mondom,hogy jó volt nézni a játékotokat mint pártatlan megfigyelő 😊
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
ha azután, hogy megint így megszorongattuk a Falcons tokét, megint képes lesz valaki megjegyezni, hogy pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyertünk, lecsapom.
durván nem egy rookiekból, meg másod, -harmadévesekből álló csapat szintjén játszunk.


több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Egyetértek.....szoros meccsel lesz.
Kicsit tartok a tartalékos védelmünk miatt, de idén már sok nagy egyén teljesítményt láttunk az újoncainktól.
Hajrá Buccaneers!

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Jó meccs lesz a ma esti is az biztos.
Sztem. a végén fog eldőlni megint, de kinek a javára az már nagy kérdés!
Hajrá Falcons!

GO FALCONS!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Helyes döntés Piscitelli kivágása. 😀
Nem tudom, hogy mire alapozta a kezdő helyét. Abszolút 0 volt, amit tavaly mutatott.

Valószínűleg Corey Lynch lesz a kezdő FS, vagy legalább is remélem.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Igen, igen és igen!!! 😀

Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons a Sport 2 közvetítésében.

Nagyon várom már, és remélem, hogy be tudjuk húzni hazai pályán a győzelmet. Fontos meccs lesz a wild card pozícióért vívott harcban.MikeInsDale
orly? végre meccset látok elmosódott pixelhalmaz/sotét képernyő helyett? hellyeah

Sabby kivágása meglepett, de nem fog hiányozni.
tyű, év elején de kevés embert tudtam volna megtippelni a mostani kezdőnkből.


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
volt itt pár dolog hétfő óta

Jospeh IR, Grimm IR

Kyle Moore IR,
Piscittelli waive 😮

jött PS-ből Brandon Carter (G), Dezmon Briscoe (WR), Vince Anderson (S)
+Larry Asante (S) a Browns PS-ből

a PS-be EJ Wilson (DE) és Ed Gant (WR) jött, 1 hely üres.