Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
hehe... kimatekoltam a Saints topikban már, hogy a hétvégén nektek kell szurkolnunk a Falcons ellen 😊

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Igen, igen és igen!!! 😀

Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons a Sport 2 közvetítésében.

Nagyon várom már, és remélem, hogy be tudjuk húzni hazai pályán a győzelmet. Fontos meccs lesz a wild card pozícióért vívott harcban.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
hú, ez de jó kis hétvége volt.
nem elég, hogy kikaptunk, és már a harmadik meccsünket nem láttam zsinórban, Grimm helyett jon vissza Sabby, de a Packersnek ( bár az még bőven hagyján ), meg a Cowboysnak kellett szurkolni, és ráadásul hiába, mindkettő szoros meccsen kap ki, aztán Nielsen, aztán Kershner...
nnamindegy, legalább jovő héten lesz egy állat Steelers-Ravens meccs.


több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
szoros, kemény meccsen vagyunk túl, most nekünk állt a zászló, de lehetett volna ez másképp is.
Most már az életben maradásért küzdötök minden héten, remélem sikerül... valamint azt is remélem,
hogy a NO ellen tudunk segíteni még nektek - mondjuk egy Holló sikerrel - aztán már csak rajtatok
múlik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát szoros meccs volt, de túl sok passzolt yardot engedtünk.
Meg Heap TD-jénél elég rosszul sült el a play hívás, könnyedén bevihette a labdát. :S

Jövő héten Bucs - Falcons. Nagyon kemény meccsre számítok, mert nagyon nagy lesz a tét.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Falsestart Trueblood meg le lett cserélve Leere
rá se ismerni már a falainkra


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sims helyére jött Frank Okam, DT a PS-ből.
DJ Johnson, DB meg ment a PS-be a helyére.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Sims-et sose tartottam jónak. Már rég ki kellett volna rúgni, de most végre meg is történt.
Eddig bizonyítja a Bucs, hogy nem haszontalan ez a drasztikus fiatalítás. 😀

Simsnek meg gondolom az tett be, hogy tegnap még a szertáros is hozott sacket, de ő megint nem mutatott semmit.
meg hát el is rontotta a kb. 14 éves átlagéletkortGlen Runciter

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1710

NFC South heti körkép - kicsit másképp

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Simsnek meg gondolom az tett be, hogy tegnap még a szertáros is hozott sacket, de ő megint nem mutatott semmit.
meg hát el is rontotta a kb. 14 éves átlagéletkort


több mint 13 éve
Glen Runciter 172
espn american meg lesz most vasárnap az esti meccsek kozül Chiefs-Hawks
értem én, hogy két csoportelső, de édesistenem...


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bucs release veteran defensive tackle Ryan Sims
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát tényleg Eagles-Bears meccs lesz. 😕
De kapott még egy utolsó esélyt a Sport 2.

Atlanta-Tampa Dec. 5 - 4:15 p.m.! 😀😀

Én is remélem, hogy meglesz a rájátszás. A Ravens elleni meccs sok választ adhat. Már nagyon várom.MikeInsDale
Ne haragudjatok szerintem esélytelen...eleve akkor lesz egy Dal-INd ez ugyi sanszosabb. de még odarakhatnak egy WSH-NYG-t vagy Ricsi elintézi a Den-KC-t, hogy odategyék 😛 Esetleg valóban kuriózumként csakazértis egy Car-Sea meccset adnak 😊 Szóval nagyjából ez van, de azért én is szívesen megnézném, drukkolok ezért.dande
1,Dallast miért adnák?
2,WAS és NYG is volt elég sokszor
3,Denver most volt,KC-t meg befogja addig a Köcsög's 😛
4,Nem hiszem,hogy adják a liga legrosszabbul álló csapatát

szerintem esélyes,ha nem pukkad ki valamelyik csapat

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oriasi iden ez a csapat.

Mi lesz itt meg egy jo draft utan?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát tényleg Eagles-Bears meccs lesz. 😕
De kapott még egy utolsó esélyt a Sport 2.

Atlanta-Tampa Dec. 5 - 4:15 p.m.! 😀😀

Én is remélem, hogy meglesz a rájátszás. A Ravens elleni meccs sok választ adhat. Már nagyon várom.MikeInsDale
Ne haragudjatok szerintem esélytelen...eleve akkor lesz egy Dal-INd ez ugyi sanszosabb. de még odarakhatnak egy WSH-NYG-t vagy Ricsi elintézi a Den-KC-t, hogy odategyék 😛 Esetleg valóban kuriózumként csakazértis egy Car-Sea meccset adnak 😊 Szóval nagyjából ez van, de azért én is szívesen megnézném, drukkolok ezért.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát tényleg Eagles-Bears meccs lesz. 😕
De kapott még egy utolsó esélyt a Sport 2.

Atlanta-Tampa Dec. 5 - 4:15 p.m.! 😀😀

Én is remélem, hogy meglesz a rájátszás. A Ravens elleni meccs sok választ adhat. Már nagyon várom.

több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gyűtsünk már valami aláírás vagy valamit, mert nem igaz hogy már a szar chiefs - 49erst is végignézették velünk, de a Tampat meg nem tudják betenni, ez már lassan felháborító kategória... Remélem az Atlanta elleni vagy a alapszakasz záró Saints elleni közül valamelyiket adják majd! Nagyon jó lenne! És remélem lesz PO akkor biztzos látjuk őket! 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, kár, hogy nem a meccseteket adja a tv. Nagyon megnéztem volna már a "fiúnkat", Blountot. 😊

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Érdekes téma, hogy mit ad a TV

A Pitt után a kedvenc a CHI és Tampa szóval nagyon nem bírnak velem kitolni 😛
Viszont számomra azért jobb a CHI meccs, mert nem kell néznem a hollókat, a sasok meg szimpatikus egy csapat és brutál formában vannak.
Szóval szerintem jó választás volt, még ha ezért nem is fogtok itt szeretni.

Ellenben a hétvégén milyen szép sima győzelem volt le a kalappal!!! Lesz itt PO egyre biztosabb 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha ezek után nem a Tampa-Baltimore meccset közvetíti jövő héten a Sport 2, akkor nem tudom, hogy mi bajuk lehet! 😊MikeInsDale
Én úgy hallottam h Philly-Chicago lesz.....Bondi
Philly-Chicago lesz.

Ez most elég nagy pech így mert a Philly-Chicago is 7-3-al áll, meg a Tampa-Baltimore duó is. 😊

Persze jó kis meccs lesz az Eagles-Bears, de ez a mostani Tampa vs Ravens jobb lenne. 😊 😛
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ne már.....őket már láttuk idén! 😕

Biztosan nagyon jó meccs lesz, de már unalmas, hogy mindig ugyanazok a csapatok rotálódnak.MikeInsDale
nem fogok unatkozni rajta úgy érzem 😀

egyébként igazad van, ez a két csapat sokszor szokott ( a bears kevesebbszer) meg pl a maciknál tudom hogy lesz még MNF + bears-pats, bears-jets is. Jogos a kritika és kiváncsi is lennék a csapatotokra, jók vagytok idén, szerintetek mennyire?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ne már.....őket már láttuk idén! 😕

Biztosan nagyon jó meccs lesz, de már unalmas, hogy mindig ugyanazok a csapatok rotálódnak.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha ezek után nem a Tampa-Baltimore meccset közvetíti jövő héten a Sport 2, akkor nem tudom, hogy mi bajuk lehet! 😊MikeInsDale
Én úgy hallottam h Philly-Chicago lesz.....

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát úgy tűnik, hogy a kiegyensúlyozott játék folytatódik. 😀

Az offense és a defense is nagyon rendben volt.
Végre mutattunk be sack-eket, volt IC, Forced Fumble, jó emberfogás. Ment a futás és a passzjáték is.
Freeman hozta a megbízható formáját és végre megcsinálta McCoy az első sack-jét. 😀

Ha ezek után nem a Tampa-Baltimore meccset közvetíti jövő héten a Sport 2, akkor nem tudom, hogy mi bajuk lehet! 😊

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Morrist nem érdekli, így is kezdő lesz 😊

jó edző.Höri
jah, és jól is teszi, úgy látszik, nem csinált igazi baromságot.

nem értek a lovakhoz, de ha ennek hinni lehet, idénre el is ülhet a dolog:
http://www.bucstats.com/?p=9881