Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Grt a Bucs-nak nemsok hiányzott a PO-hoz... 10-6 szörnyű nem ott lenni.... Mint Pats fan 11-5-el éltem át ezt 2008-ban.

Nagyon fasza csapatotok van! :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Grat nektek, itt az egész csapatnak kijárna a cím. Sajnálom hogy nem Ti mentetek tovább.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Williams 76 elkapott,
Blount 59 futott yarddal elérheti az 1000 yardos álomhatárt.

Újoncoktól nem semmi teljesítmény azért 😊Mev
Blount-nak összejött 😊

A Tampa megtette a maga részét, most már nem rajtuk múlik, hogy bejutnak-e a rájátszásba.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Bármi is legyen az esti Bears-Packers, Giants-Redskins meccs végeredménye, nagyon szép szezont zártunk. 😀
Hoztuk a kötelező győzelmet a Saints ellen, mostmár nem a mi kezünkben van a sorsunk.

Nagyon remélem, hogy tető alá tudják hozni a kollektív szerződést, mert nagyon szívesen nézném jövőre is a csapatunkat.

Rengeteget fejlődtek, főleg egy olyan csúnya szezon után, mint a tavalyi. Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. Az újoncok pedig egytől egyik erejükön felül teljesítettek a csapat sikerei érdekében. Jó úton haladunk egy újabb Superbowl esélyes csapat kinevelése felé. 😀

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok a W-hez. Sajnos hogy PO-ba menjen a csapat sok mindenhez össze kellene jönnie. De hatalmas fejlődést mutatott a Bucs. És milyen Rookie játékosok vannak itt? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövőre( reméljük) mit fog csinálni ez a csapat.
Mindenesetre elnyertétek a szimpátiámat 😊

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Legjobb draft-otok nektek volt szerintem 😊.
Mike Williams meg nálam is ORoY volt sokáig, de már Blount megelőzte 😉. Btw tényleg ő érdemelné, Bradford tényleg csak azért fogja megkapni mert QB....de ha Tebow hamarabb kezd, akkor viszont ő kapná 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Mindkét srác nagyon odatette magát az első évében, de sajnos ez sem elég a rookie of the year címhez.
Bradford fogja megkapni, mert "az irányítók mindig előbbre valók más játékosoknál". Sajnos.
Én Mike Williamsnek adnám......már a szezon elején azt mondta, hogy az a célja, hogy ő legyen az év újonca....és tartotta a szavát. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Williams 76 elkapott,
Blount 59 futott yarddal elérheti az 1000 yardos álomhatárt.

Újoncoktól nem semmi teljesítmény azért 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀MikeInsDale
Hát ha a falconstól kikap a Saints és ti elveritek őket akkor imádkozni kell hogy a Giants (ami azért szétvan esve) vagy a Packers (Macik ellen azért összejöhet) kikapjon és akkor ott lesztek. 😊
Rohadt szimpatikus csapat a Bucs én örülnék ha odaérne.

Freeman meg remek kis QB lett és örüljetek hogy nincs hypolva nem mindig jó az. 😊Toca
Sajna nyert a Saints idegenben, ezért gondolom csak úgy juttok be PO-ba ha veritek az utolsó meccsen New Orleans-ban a Saints ( ami valljuk be nem kis teljesítmény ), és persze kikap a Giants és a Packers is. Azt hiszem ennyi. Sajnos most olvasom, hogy sok a sérültetek, őszinte résztvétem mi is így jártunk az idény hajrájában és szét is estünk.
De ti egy kis szerencsével ott lehettek.
Az idény kezdést látva teljesen abban a hitben voltam, hogy a Bucs playoffos. De sajnos az a sok rohadt sérülés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀MikeInsDale
Hát ha a falconstól kikap a Saints és ti elveritek őket akkor imádkozni kell hogy a Giants (ami azért szétvan esve) vagy a Packers (Macik ellen azért összejöhet) kikapjon és akkor ott lesztek. 😊
Rohadt szimpatikus csapat a Bucs én örülnék ha odaérne.

Freeman meg remek kis QB lett és örüljetek hogy nincs hypolva nem mindig jó az. 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉tüsi91
De Brady meg Favre sem az volt a 2. évében, mint most. 😉 Remélem, hogy Freeman is hasonló pályát fog befutni, mint ők.Bondi
vágom, de ha az említett két nagy kiráy dobott volna 5 TDt, akkor mindenhonnan ez csöpögne. freemant talán megjegyzik egy félmondatban 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉tüsi91
De Brady meg Favre sem az volt a 2. évében, mint most. 😉 Remélem, hogy Freeman is hasonló pályát fog befutni, mint ők.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a Blount ez tuti, hogy gátfutó akar lenni a londoni olimpián. Óriási 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
grat Freemannek! kár a Denver elleni verségért.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dominique Harris, safety érkezett Buffalo PS-ből, illetve el lett zavarva a szintén safety Vince Anderson.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Saints bukott, a Giants bukott, estére valószínűleg (Rogers sérülése miatt) a Packers is bukik, szóval még semmi változás nincs a meccs előtti állapotokhoz képest.

Azért kár, hogy kikaptunk a hosszabbításban, de így is szép teljesítmény, főleg, hogy a kezdőcsapatunk fele kint ül a padon sérülések miatt.MikeInsDale
A fél Lions meg IRen csücsül.
Freeman amúgy nagyon jó volt. Aki képes Suhval a hátán pontos passzt adni,az minimum Terminator.

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A Saints bukott, a Giants bukott, estére valószínűleg (Rogers sérülése miatt) a Packers is bukik, szóval még semmi változás nincs a meccs előtti állapotokhoz képest.

Azért kár, hogy kikaptunk a hosszabbításban, de így is szép teljesítmény, főleg, hogy a kezdőcsapatunk fele kint ül a padon sérülések miatt.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kár ezért a detroiti vereségért. Pedig még meg lehetett volna a PO, így már azért kicsi az esély rá....

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Sajnálom, de lassan már nem nagyon várható a csapattól sok a sok sérült végett.Darth
hétvégén érkezik a Lions, kötelező WHöri
Jó ezt adom tényleg.
Seattle már érdekesebb lehet. Alap esetben őket is verni kellene, de így....
Saints így alap nálam, hogy bukó.
9-7 lesz ezek alapján ami meg kérdéses, hogy elég lesz e a PO-ra....Darth
Nem lesz elég, Falcons/Saints páros rosszabbik tagja, Giants/Eagles páros rosszabbik tagja és a Chicago/Green Bay páros rosszabbik tagja is várhatóan legalább 10 győzelmet fog szerezni (de inkább 11-et), vagyis a 9-7 még a legrosszabb kieső helyre sem lesz elegendő. Egyébként én a Lions meccstől félnék, 3 hét alatt 6 IR-re került kezdő, és egy totál kiszámíthatatlan Lions nem életbiztosítás.

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sajnálom, de lassan már nem nagyon várható a csapattól sok a sok sérült végett.Darth
hétvégén érkezik a Lions, kötelező WHöri
Jó ezt adom tényleg.
Seattle már érdekesebb lehet. Alap esetben őket is verni kellene, de így....
Saints így alap nálam, hogy bukó.
9-7 lesz ezek alapján ami meg kérdéses, hogy elég lesz e a PO-ra....

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sajnálom, de lassan már nem nagyon várható a csapattól sok a sok sérült végett.Darth
hétvégén érkezik a Lions, kötelező W

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Jó szezonállás, várakozásnál sokkal jobb. Viszont az ár is nagy, rengeteg a sérült, így nagyon nehéz lesz tartani ezt a formát.
Sajnálom, de lassan már nem nagyon várható a csapattól sok a sok sérült végett.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Coach Morris confirmed what he suggested last night: Gerald McCoy & Quincy Black are out for the season.


Illetve dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re újra.