Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyon valószínű hogy Glazer keze is benne van rendesen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
MEGINT?Höri
én se értem. addig oké, hogy a média által az utóbbi időben letojt csapataból a tavalyi év miatt idén kiskedvencek lehetünk, Hard Knocks-terv, meg minden, de ez azért túlzás.
nemtom, hogy nem lehet-e koze Glazerék brit érdekeltségéhez, fakknóz, hogy műkodik ez az üzlet...


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nocsak
Source: Bears to face Bucs in London
http://sports.espn.go.com/chicago/story?id=6339320Glen Runciter
MEGINT?

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
nocsak
Source: Bears to face Bucs in London
http://sports.espn.go.com/chicago/story?id=6339320


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mark Dominik GM 4 éves szerződés-hosszabbítást írt alá.tenorx
Szvsz TOP 5 GM megérdemli


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mark Dominik GM 4 éves szerződés-hosszabbítást írt alá.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Feladta magát, semmi izgalom. Legalább lett volna valami kis autós üldözés. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Unatkozott, valamivel el kell foglalnia magát blackout idején 😀
Egyébként bírom az ürgét, az egyik kedvencem nálatok...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Family man. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=V_Y9SQhcIjw

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀gsn
na már az is baj, ha valaki törődik a családjával ? 😛

Ezek a hozományvadászok nem értik a szép szót

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀gsn
miközben a csávó menekült már 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gsn 3 548
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Two sources with knowledge of the talks tell ESPN's Pat Yasinskas that the Bucs are "the leading candidate" to appear on HBO's Hard Knocks series in 2011 training camp.
The catch, of course, is that there might not be training camp or a preseason due to the NFL lockout. Hard Knocks has become so popular, however, that we imagine HBO could come up with ways to get around that. Outgoing coach Raheem Morris is believed to be receptive to the idea, and Bucs management could use it as an opportunity to market young players like Josh Freeman, LeGarrette Blount, Mike Williams, and Gerald McCoy.

DO. WANT.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Komoly lépés történt a Tampa háza táján is: leszedték a stadion külső oldaláról a 8 játékos képét, köztük Freeman-t is pl. Bár a Buccs sajtósa szerint ez a lockout nélkül is megtörtént volna, előre el volt döntve.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Back for more: Tampa Bay re-signed veteran CB Ronde Barber today to a 1-year deal. Big move. Tampa hasn't fared well at re-signing its own.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
"Bucs Pick Morris to Lead O-Line"

Gyorsan meglett a pótlás O-line coach poszton.
A Vikings Offensive line edzője tette át székhelyét hozzánk.
Be kell ismernem, hogy jó cserének tűnik.........csak legyen jövőre NFL, hogy lássam is az eredményét a cserének. 😊MikeInsDale
NFL lesz max szezon nem lesz 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
az Arizona State DL coach-a érkezett hozzátok ugyanerre a posztra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
"Bucs Pick Morris to Lead O-Line"

Gyorsan meglett a pótlás O-line coach poszton.
A Vikings Offensive line edzője tette át székhelyét hozzánk.
Be kell ismernem, hogy jó cserének tűnik.........csak legyen jövőre NFL, hogy lássam is az eredményét a cserének. 😊

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem egészen értem, hogy miért kellett Manguriant kirúgni.
Egész szezonban változó volt a sok sérülés miatt a kezdő O-line, de mégis jól megtudták védeni Freemant.
Szerintem ő volt az egyik legjobb assistant coach a keretben. Jó munkát végzett.

Kíváncsi vagyok, hogy kit hoznak a helyére.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
...DoM
Köszönöm,hogy utána néztél.
Sajnálom,hogy nem kap akkora figyelmet mint amit megérdemelne a játéka alapján, de hát az NFL-ben sem mindig az aktuális teljesítmény számít ilyen szempontból. A divíziójuk jövőre sem lesz gyengébb, nehéz lesz olyat alkotnia amire felkapják a fejüket az emberek.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes. Jó,hogy így összegyűjtötted az adatokat. Engem meglepett. A qb rankingsokat el szoktam olvasni espnen/si.com-on , de ott is olyan valóságtól elrugaszkodottt, hípon alapuló elemzések vannak,hogy laikusként a fejemet fogom néha. Amit érdemes lenne még szemrevételezni,hogy milyen supportja volt az egyes Qb-knak, azok közül, akiket felsoroltál.undisputedly
Bucs futójátéka 4.6 y/futás átlaggal a hatodik legjobb volt idén, meccsenként 26.9 alkalommal futottak. 19.9 pontot szereztek ellenük meccsenként.

A Jets futójátéka 4.4 y/futás átlagot hozott -- 8. legjobb (33.4 futás meccsenként). 19 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Flacco és a Ravens 2009-ben:

4.7-es átlaggal a negyedik legjobb futójáték, meccsenként 29.2 futás. 16.3 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Ryan és a Falcons 2009-ben:

15. legjobb futójáték 4.2 y/futás átlaggal, meccsenként 28.2 próbálkozásból. 20.3 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Ez se adhat átfogó képet, mert napokig lehetne a statokat bújni (ha egyáltalán elfogadjuk, hogy ennek van valami értelme), mert jöhet az elmélkedés, hogy a passzjáték miatt volt jó a futójáték, vagy éppen a futójáték miatt volt jó a passzjáték, és könnyebb dolga az irányítónak stb. A lényeg persze, hogy működő támadójátékot jeleznek mind a négy esetben a számok.

Mindenesetre az alapszakasz egyik legnagyobb sztorijának (top3) tartom a Bucs (és Freeman) játékát. Annak ellenére, hogy én nem tartoztam a pesszimisták közé, akik szerint csak 1-2 győzelmet fognak majd csak összekaparni, és a liga leggyengébb alakulatai között lesznek hosszú ideig számon tartva.

szerk.: Höri által másik topikban említett nem kifejezetten állandó, és rutinos támadófal mellett---

a "nagyon jó" Tampa falban leírom ki hány meccsen kezdett

Donald Penn 16 – Ted Larsen 11 – Jeremy Zuttah 9 – Davin Joseph 11 –James Lee 9
(Jeremy Trueblood 7, Keydrick Vincent 5, Jeff Faine 8, Derek Hardman 4)

[...] ezek irgalmatlanul semmibe se nézett játékosok, akik hatalmasat fejlődtek + 3 undrafted rookie/sophomore csóka. És akkor a világ összes posztján szereplő Zuttah-t vagy az időközben cutolt, de sehová sem kellő (!) Vincentet ne is mondjam.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. MikeInsDale
Úgy látszik nem csak légből kapott hurráoptimizmus volt az a sok pozitív cikk a nyáron Josh Freemanről, és a munkamorálról, érettségről. Különösen annak fényében, hogy a draftja után a többség reachről, meg melléfogásról beszélt. Megfelelő 7.3-as y/kísérlet, és csak 6 INT. Utóbbi a legnagyobb előrelépés újonc évéhez képest, és jelzi, hogy mennyivel megfontoltabb, jobb döntéshozó lett.

Szemléltetésnek, hogy mennyire parádés volt ez teljesítmény a többi fiatal QB statjaihoz képest, akik rendre nagyobb hype-ot kapnak a médiában/átlagos szurkolóktól:

Freeman 2. éve

29.6 dobás meccsenként; 61.4 % - 3451 yard; 7.3 y/kísérlet; 25 TD és 6 INT; 28 sack

Mark Sanchez 2. éve a profik között

31.7 dobás meccsenként, 54.8 % - 3291 yard; 6.5 y/kísérlet; 17 TD és 13 INT; 27 sack

Matt Ryan 2. éve a profik között

32.2 dobás meccsenként; 58.3 % - 2916 yard; 6.5 y/kísérlet; 22 TD és 14 INT; 19 sack

Joe Flacco 2. éve a profik között

31.2 dobás meccsenként; 63.1 % - 3613 yard; 7.2 y/kísérlet; 21 TD és 12 INT; 36 sackDoM
Érdekes. Jó,hogy így összegyűjtötted az adatokat. Engem meglepett. A qb rankingsokat el szoktam olvasni espnen/si.com-on , de ott is olyan valóságtól elrugaszkodottt, hípon alapuló elemzések vannak,hogy laikusként a fejemet fogom néha. Amit érdemes lenne még szemrevételezni,hogy milyen supportja volt az egyes Qb-knak, azok közül, akiket felsoroltál.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. MikeInsDale
Úgy látszik nem csak légből kapott hurráoptimizmus volt az a sok pozitív cikk a nyáron Josh Freemanről, és a munkamorálról, érettségről. Különösen annak fényében, hogy a draftja után a többség reachről, meg melléfogásról beszélt. Megfelelő 7.3-as y/kísérlet, és csak 6 INT. Utóbbi a legnagyobb előrelépés újonc évéhez képest, és jelzi, hogy mennyivel megfontoltabb, jobb döntéshozó lett.

Szemléltetésnek, hogy mennyire parádés volt ez teljesítmény a többi fiatal QB statjaihoz képest, akik rendre nagyobb hype-ot kapnak a médiában/átlagos szurkolóktól:

Freeman 2. éve

29.6 dobás meccsenként; 61.4 % - 3451 yard; 7.3 y/kísérlet; 25 TD és 6 INT; 28 sack

Mark Sanchez 2. éve a profik között

31.7 dobás meccsenként, 54.8 % - 3291 yard; 6.5 y/kísérlet; 17 TD és 13 INT; 27 sack

Matt Ryan 2. éve a profik között

32.2 dobás meccsenként; 58.3 % - 2916 yard; 6.5 y/kísérlet; 22 TD és 14 INT; 19 sack

Joe Flacco 2. éve a profik között

31.2 dobás meccsenként; 63.1 % - 3613 yard; 7.2 y/kísérlet; 21 TD és 12 INT; 36 sack
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grt a Bucs-nak nemsok hiányzott a PO-hoz... 10-6 szörnyű nem ott lenni.... Mint Pats fan 11-5-el éltem át ezt 2008-ban.

Nagyon fasza csapatotok van! :cool:ThundersNFL
Bocsi, én viszont örültem annak az eredménynek 2008-ban. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sajnálom a Bucs-ot, hogy nem jutott be. A csapat mindent megtett az utolsó fordulóban, hogy maradjon egy halvány esélye, de ugye mindkét csapat nyert akinek nem kellett volna.
Az év edzője szerintem nálatok dolgozik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.