NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Blount bakker, ha nincs az a pofon, simán 1-2. körös. Vadállat.szaba
alap! várható volt, hogy nagy steal lesz. 😊 Freeman is no comment...

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nagyon jó volt Blount a meccsen.
A fumble-je ellenére jól futott, jól használta ki a testi erejét, aminek köszönhetően sok yardot meg tudott tenni az ütközések után is. Ha így folytatja, akkor jó kis páros lehetnek Cadillac Williams-szel. 😀

A statisztikák szerint ma igen nagy meccset tolt nálatok LeGarrette Blount, valójában is ilyen jó volt? Személy szerint nagyon szurkolok neki, mert az egyik kedvenc játékosom volt az egyetemen, szóval mostantól fél szemmel figyelni fogom a Tampát is. 😊F.Schleck

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Blount bakker, ha nincs az a pofon, simán 1-2. körös. Vadállat.
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
nem hiszem el, hogy egy ilyen ificsapattal már megint hoztunk egy comeback győzelmet
Freeman a tavalyi száz INT után a legjobbak kozt van attempt/INT tekintetében
Williams, Talib, Hayes, de egy szerethető csapat lett ez hirtelen
ajj, hogy nem bírtam nézni, kerüljon már fel tytre gyorsan 😀


több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A statisztikák szerint ma igen nagy meccset tolt nálatok LeGarrette Blount, valójában is ilyen jó volt? Személy szerint nagyon szurkolok neki, mert az egyik kedvenc játékosom volt az egyetemen, szóval mostantól fél szemmel figyelni fogom a Tampát is. 😊

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Kezdtem egy kicsit aggódni a hirtelen elszenvedett 14 pont miatt, de csak meglett.
Csak így tovább és még a végén akár a playoff is meglehet. 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ujabb W, Freemen hihetetlen, nameg a csapat tobbi resze is
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Keydrick Vincent cut
wtf
illetve hát gondolom a sérülése, külonben nem értem.
a héten amúgy Trueblood nem játszik
lassan már nem tudom kovetni, milyen o-linemanjeink vannak


több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Heti körkép: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1560

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Drogos dolog folytatódott tovább: Tampa Bay Buccaneers release TE Jerramy Stevens after arrest on drug charges
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Raheem Morris: "We're the best team in the NFC. Yeah, I said it. We're the best team in the NFC."deny79
szerencséje, hogy már senki nem nagyon veszi komolyan a nyilatkozatait, külonben most, egy héttel azután, hogy agyoncsapott minket a Saints, kirohognék...


több mint 13 éve
Glen Runciter 172
"TAMPA - Receiver Michael Clayton, who was released by the Tampa Bay Buccaneers before this season, signed Sunday with the Omaha Nighthawks of the United Football League.

The Nighthawks are coached by Jeff Jagodzinski, who was hired as Bucs offensive coordinator before last season and fired before the first regular-season game.

Clayton joins several former Bucs in Omaha, including Jeff Garcia, Jermaine Phillips, Cato June and Dewayne White."

viszont ők előtte csináltak is valamit, meg nem is 30 évnél fiatalabbak.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Raheem Morris: "We're the best team in the NFC. Yeah, I said it. We're the best team in the NFC."
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nyertünk.
Hát az első félidő után, nem láttam rá sok esélyt. 😀

A futóink lehúzását meg inkább meg se láttam.
Nem igazán lehet jól futni, ha nem dolgozik előttük egy stabil fal.
A mai meccsen is 2 csere ember volt az O-line-ban.

Nem egy határozott győzelem volt, de meg van, és ez a lényeg. 4-2 😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Bucs inactives: FB Earnest Graham, QB Rudy Carpenter, CB Elbert Mack, C Jeff Faine, OG Keydrick Vincent, TE Jerramy Stevens, DE Alex Magee, and DT Brian Price.

nincs Vincent se? akkor Penn-?-Zuttah-Joseph-Trueblood
vagy inkább Zuttah LG, és Ted Larsen (ki?) center
a FB pedig a DE/TE/FB Lorig lesz.
na ezek aztán főleg jót fognak tenni a futójátéknak

szerk:
http://www.buccaneers.com/news/article-1/STL-Pregame-Report-New-Faces-in-the-Running-Game/a11f7722-85dc-4f7a-acca-fb239dd0c56d
ezek szerint Larsen lesz LG, és Zuttah center, hogy véletlen se az eredeti posztján játsszon senki.


több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Mageeről a leveskockáról pár szót írok akkor, gondolom érdekes lehet.ulpianus
kosz az infot, csak még jobban megerősített abban, hogy egy 5-6 koros pickcseréért megérte meghúzni. én is úgy éreztem, hogy leginkább a lehetőség hiányzott ahhoz, hogy jó legyen, és simán fejlődhet még kezdő szintűvé, jó olyan véleményét is olvasni, az enyém mellett aki tudja is, miről beszél.

Az összes futó pont egyformán szar, Blount 3-as átlag, Cadillac 2,6, Graham meg leszámítva a 61 yardos TD-jét 2,1. Offensive fal futásblokkolás.somoskovig
fájdalmasan sokszor jutnak át a fal kozepén a backfieldre. mondjuk Williams számai lehetnének jobbak, sokszor van az, hogy már majdnem megvan az a broken tackle, de csak egy előre dőlés, és az azzal járó plusz 1yd lesz belőle, nem tud egyszerűen meglépni már.

Nem értem, hogy miért nem használjátok Blountot jobban, ellenünk kifejezetten jó volt, pedig nem rossz a futás elleni védekezésünk.tenorx
ellene meg Huggins ellen is az volt az indok, hogy nem elég jó passzblokkolók, Freeman meg drága gyerek. de én mostmár mindenképp beáldoznám ezt egy esetleg jobb futóért, mégiscsak egy mobilis, erős QB-ról van szó, kibír egy kis nyomást.

Buccaneers TE Jerramy Stevens will not play today after he was arrested last night for drug possession.deny79
ami még hagyján, de "intention of selling"... mindegy, úgyis csak egy Winslow light, igazi szükség már nincs rá.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Buccaneers TE Jerramy Stevens will not play today after he was arrested last night for drug possession.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 351 — Wrath of Khan
Nem értem, hogy miért nem használjátok Blountot jobban, ellenünk kifejezetten jó volt, pedig nem rossz a futás elleni védekezésünk.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Cadillac Williams mitől ennyire xar?Még tavaly is egész jó futó volt.valaki2
Az összes futó pont egyformán szar, Blount 3-as átlag, Cadillac 2,6, Graham meg leszámítva a 61 yardos TD-jét 2,1. Offensive fal futásblokkolás.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Cadillac Williams mitől ennyire xar?Még tavaly is egész jó futó volt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stephen Holder of the St. Petersburg Times has an update on the compensation from Tuesday's trade between the Tampa Bay Buccaneers and Kansas City Chiefs.

Tampa Bay receives: DE Alex Magee and a 2011 sixth-round pick.

Kansas City receives: 2011 fifth-round pick

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Mageeről a leveskockáról pár szót írok akkor, gondolom érdekes lehet. Először mindenki "nagy kedvence" a számok.
2009ben draftoltuk 3. körben. (ott nem a fos játékosok kelnek el, hanem a véleményesen jók).
egy szezon alatt, ahol két fiatal TOP 5 ös választott DEnek kellet inkább játéklehetőséget biztosítani (Tyson Jackson és Dorsey) csere volt. Egy nulláról épülő védelemben. 15 meccsen (16ból) játszott, egyszer volt kezdő. Ezelett elért 8 szerelést (3-4ben a DEnek nem ez a dolga), két sack, három QB pressure, két labdaelütés az mérlege.

És ami mögötte van.
Magee runstopban is jó, egyetemen is volt DT, meg DE is. Azonban a KCben mint írtam két jó kezdő DE van. Érkezett egy run stopper NT-DE Shaun smith, aki nagyon állat lett. ÉS Gilberry is újonc DE ,aki meg pass rush vadállat, csak arra jó, de amikor passz van, ős jön be, isteni. Nickel DE, de tényleg jó nagyon. ÉS akkor mit kezdjünk egy közepesen jó másodévessel? Aki alig van pályán, de idén szinte csak azért van, mert TJ sérült volt, amiből már lassan felépül? Adjuk el. Sztem ez a jó választás, ez is lett.

Valamit látni kell még azonban. Egy DLben az nflben rookieként beállni nagyon nehéz feladat.
Kis trükkökkel, szemét húzásokkal lenyomnak az öregek. A blokksémák a falban is sokkal jobbak, mint egyetemen. Ezért első évben DLben alig van pár ember aki robbant. Inkább második, harmadik évben derül ki, hogy valaki jó játékos vagy nem? És ha így nézzük Magee számait, akkor biztató. Nem biztos hogy beválik, de sztem leírni semmiképp nem szabad, mert tehetséges gyerek az. Lehet, hogy nagyon jól jártok vele. Persze ez függ a draftpick pontos értékétől is majd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Chiefs topikból:

Trade

Alex Magee megy Tampába.
+ valami pickcsereHöri
Vajon mi a bánatot akarhattok ezzel? McCoy, Price, Miller & társai mellé minek?DoM
hát igazából nulla a pass rushunk, eddig csak a Panthers ellen tudtunk sacket szerezni. mondjuk ha ezután is ennyit játszunk 3-as fallal, ő se nagyon fog segíteni...
nem ismerem, de amit olvasok róla, az alapján lehet, hogy csak a D-séma miatt volt eddig haszontalan, úgyhogy tipikus olcsón vehető játékos, akiről még nem egyértelmű, hogy mennyire jó/nem jó. meg azt írják, hogy tobb poszton is játszhat, ami jó, mert szanaszéjjel rotáljuk úgyis a védősort.
nemtom, csodát nem várok a dologtól, de nekem tetszik.


több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Chiefs topikból:

Trade

Alex Magee megy Tampába.
+ valami pickcsereHöri
Vajon mi a bánatot akarhattok ezzel? McCoy, Price, Miller & társai mellé minek?
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
csóri Huggins IR 😕
gorény Ward máshol meg bezzeg tud futni...