Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Remélem rácáfol a Bucs az első power ranking értékelésre.
Méghogy az utolsó három csapatba soroltak minket.

Márcsak a védelem miatt is simán a csoport második helyén fogunk tanyázni.
Ha elkerülik a játékosokat a komolyabb sérülések, akkor akár még meglepetés csapat is lehet a csoporton belül a Tampa.

Én optimistán állok hozzá az újjáépítéshez. Szerintem nagyon jó úton haladunk, aminek akár már idén meglehet a gyümölcse.MikeInsDale
Két kérdőjel van: pass rush és a támadófal. Ha különösen az utóbbi hoz egy elvárható szintet, akkor nem lehet nagy baj.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Márcsak a védelem miatt is simán a csoport második helyén fogunk tanyázni.

MikeInsDale
szóval jobbak lesztek a falcons/saints/panthers hármasból két csapatnál?

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Remélem rácáfol a Bucs az első power ranking értékelésre.
Méghogy az utolsó három csapatba soroltak minket.

Márcsak a védelem miatt is simán a csoport második helyén fogunk tanyázni.
Ha elkerülik a játékosokat a komolyabb sérülések, akkor akár még meglepetés csapat is lehet a csoporton belül a Tampa.

Én optimistán állok hozzá az újjáépítéshez. Szerintem nagyon jó úton haladunk, aminek akár már idén meglehet a gyümölcse.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azt hiszem most már biztosra lehet venni, hogy a védelmünk végre megint ligaszerte elismert lesz! 😀
A tartalék játékosok is igencsak odatették magukat, nagyon tetszett amit láttam.

Az offense oldalán pedig pozitívum, hogy végre valahára mutatott valamit Benn is. Ha ezt a szintet hozza az alapszakaszban, akkor Williams, Stovall és Stroughter mellett ő lehet a negyedik biztos kezdő elkapónk.

Jövő héten már élesben nézhetjük, hogy mennyit fejlődött az offseason alatt a csapat. Alig várom már! 😀MikeInsDale
Egyedül Freeman kézsérülése miatt fogok várni pár hetet a nagy hurráoptimizmusom hirdetésével a Bucs kapcsán itt a topikban. Azért az szép lesz ha a Mike Williams vezette elkapósor (Stroughter, Stovall) jelenléte miatt év közben majd lehet nyomni a "Winslow Jr. who?" chanteket. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett LeGarrette Blount RB, kell is 😊
és Chris Bryan ausztrál punterHöri
Nagyon örülök Bryannek hogy felkerült rosterre, a fószer 29 évesen Ausztráliából költözött ide a terhes feleségével hogy focista legyen.JayB
hát igen, 2 hasonlóan nagy sportembert sikerült leigazolni 😂

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
érkezett LeGarrette Blount RB, kell is 😊
és Chris Bryan ausztrál punterHöri
Nagyon örülök Bryannek hogy felkerült rosterre, a fószer 29 évesen Ausztráliából költözött ide a terhes feleségével hogy focista legyen.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett LeGarrette Blount RB, kell is 😊
és Chris Bryan ausztrál punter

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na végre kivágtuk Claytont. Ennyi pénzt beleölni egy lyukaskezű elkapóba.
Drasztikus döntés volt, mert sok pénz úszik el vele, de tényleg hasznavehetetlen volt már.MikeInsDale
Már pár éve meg kellett volna tenni....

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Clayton: szevasz, több szót nem érdemel.
jé, Fulton cut? elég tré lehetett, ha annak ellenére kivágtuk egy év után, hogy teljesen noname a backup O-falunk.
mondjuk szerintem ahogy Talib visszatér, kirakjuk az egyik safetyt, aztán felveszünk egy falembert.
megtartottuk Smitht, Grahamet, meg Pressleyt is, ez érdekes, pláne úgy, hogy van 7 WR-ünk, simán lehetne valamelyikük returner.


több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Na végre kivágtuk Claytont. Ennyi pénzt beleölni egy lyukaskezű elkapóba.
Drasztikus döntés volt, mert sok pénz úszik el vele, de tényleg hasznavehetetlen volt már.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
http://www.80sucks.com/


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Michael Clayton cut 😕
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Azt hiszem most már biztosra lehet venni, hogy a védelmünk végre megint ligaszerte elismert lesz! 😀
A tartalék játékosok is igencsak odatették magukat, nagyon tetszett amit láttam.

Az offense oldalán pedig pozitívum, hogy végre valahára mutatott valamit Benn is. Ha ezt a szintet hozza az alapszakaszban, akkor Williams, Stovall és Stroughter mellett ő lehet a negyedik biztos kezdő elkapónk.

Jövő héten már élesben nézhetjük, hogy mennyit fejlődött az offseason alatt a csapat. Alig várom már! 😀

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A Ward cut-tal meg teljesen egyetértek, nem sokat tett hozzá a támadójátékhoz.MikeInsDale
Abszolút jogos....Bár Williams és Graham aki értékelhető maradt... így a futók is gyengécskének tűnnek, a QB poszt se beton erős.....

Lesz itt még kérdés, hogy lesznek itt pontok.

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Engem is meglepett, hogy előásták az esetet.
Egy meccset még csak kibírunk nélküle. 😊

A Ward cut-tal meg teljesen egyetértek, nem sokat tett hozzá a támadójátékhoz.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
wtf, Tálibot eltiltották egy meccsre?
azt hittem, az a taxis dolog már régen elsikkadt.
nem baj, legalább a Browns ellen játszunk.


több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Ward cut...
és tavaly én még itt is okoskodtam, nem értve egyet azokkal, akik szerint csak az úthenger Giants-fal miatt volt jó...
most akkor: Williams, Smith (aki gyakorlatilag csak returner), meg Huggins, meg esetleg Graham, ha őt visszarakjuk FB-ből HB-be. ha nem, száz, hogy hozni fogunk FA futót.


több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A védelem még mindig jónak tűnik. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy eléri a régi színvonalát.
Az offense se lesz rossz, csak kicsit azért több kell majd ennél az alapszakaszban.
M. Williams helye szerintem már biztos a kezdő elkapók között, csak jó lenne, ha a többi WR is összeszedné magát.
Még egy előszezon hét és végre kezdődik az éles játék. 😀😀MikeInsDale
Nekem egyenlőre az O gyengének tűnik, igaz a meccset nem láttam.

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A védelem még mindig jónak tűnik. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy eléri a régi színvonalát.
Az offense se lesz rossz, csak kicsit azért több kell majd ennél az alapszakaszban.
M. Williams helye szerintem már biztos a kezdő elkapók között, csak jó lenne, ha a többi WR is összeszedné magát.
Még egy előszezon hét és végre kezdődik az éles játék. 😀😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
"Williams is the one sure starter, the No. 1 receiver - and he has never even played an NFL game."

http://www2.tbo.com/content/2010/aug/26/260815/sp-who-wants-it-most/news-breaking/JJ Tiller
"Posted by (poobao) on 08/26/2010 at 08:47 am.

Anyone else notice the 2 receivers catching footballs in the pictures while Clayton isn't?"

ololol


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én sajnálom Sneadet.
Egy ps hely azért csak kinéz neki
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
"Williams is the one sure starter, the No. 1 receiver - and he has never even played an NFL game."

http://www2.tbo.com/content/2010/aug/26/260815/sp-who-wants-it-most/news-breaking/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát ha már egyszer kirostáltuk, akkor minek visszavenni.
Bőven elég a 3 QB is a rosteren.

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Buccaneers will re-sign UDFA QB Jevan Snead. Former Mississippi QB was with them until 8/1.adam8
Ennek sem lesz sok értelme több mint valószínű...

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Buccaneers will re-sign UDFA QB Jevan Snead. Former Mississippi QB was with them until 8/1.