Hall of Fame Game 2013

1 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
stream:
 www.webfirstrow.eu/sport/american-football.html
 www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó estét, jó játékot, boldog fociszezont mindenkinek! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
sharper mekkora köcsög xD

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na, erős fél óra.
amúgy érdekes, most kb fél óra nfl network nézés alatt többször láttam phins mezt felvillani különböző montázsokban mint az elmúlt 5 év "highlights of the season" videóiban összesenbriareos
Dion Jordanről eddig milyenek a vélemények az edzésmunkája alapján?iktriad
3-4 napja edz, pass rush jól megy (mondjuk martin ellen kinek nem) futás ellen meg coverbe még nem nyomattuk.briareos
Köszi, külön kíváncsi leszek rá ma. Jövő héten meg tesztelheti magát akár Joeckel ellen is.
több mint 10 éve
yoki014 Green Bay Packers 34
Nekem hál istennek egyszerű a dolgom, mivel dolgozom.😀 De így legalább elmegy a szoli hátralévő része!😊 Ez a gamepass amiről beszéltek ez gondolom angol... Milyen árban van? HD-minőséget bírja?😊yoki014
130 USD, az összes preseason és regular season meccs.
200 USD playoffal együtt. Minden meccs visszanézhető az oldalon.
+van egy olyan opció is, hogy 1 kedvenc csapatod meccseit nézed csak (preseason+regular season), az pedig 100 USD.
És HD.Newman
Nem tudom ölnek-e az adminok azért amit írni fogok,ha igen előre is elnézést...
Akkor már inkább letöltöm...😀 Azért sztem az kissé sok. Sőt... Nagyon!😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
na, erős fél óra.
amúgy érdekes, most kb fél óra nfl network nézés alatt többször láttam phins mezt felvillani különböző montázsokban mint az elmúlt 5 év "highlights of the season" videóiban összesenbriareos
Dion Jordanről eddig milyenek a vélemények az edzésmunkája alapján?iktriad
3-4 napja edz, pass rush jól megy (mondjuk martin ellen kinek nem) futás ellen meg coverbe még nem nyomattuk.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem hál istennek egyszerű a dolgom, mivel dolgozom.😀 De így legalább elmegy a szoli hátralévő része!😊 Ez a gamepass amiről beszéltek ez gondolom angol... Milyen árban van? HD-minőséget bírja?😊yoki014
130 USD, az összes preseason és regular season meccs.
200 USD playoffal együtt.
Minden meccs visszanézhető az oldalon.
+van egy olyan opció is, hogy 1 kedvenc csapatod meccseit nézed csak (preseason+regular season), az pedig 100 USD.
És HD.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na, erős fél óra.
amúgy érdekes, most kb fél óra nfl network nézés alatt többször láttam phins mezt felvillani különböző montázsokban mint az elmúlt 5 év "highlights of the season" videóiban összesenbriareos
Dion Jordanről eddig milyenek a vélemények az edzésmunkája alapján?
több mint 10 éve
yoki014 Green Bay Packers 34
Nekem hál istennek egyszerű a dolgom, mivel dolgozom.😀 De így legalább elmegy a szoli hátralévő része!😊 Ez a gamepass amiről beszéltek ez gondolom angol... Milyen árban van? HD-minőséget bírja?😊
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
na, erős fél óra.
amúgy érdekes, most kb fél óra nfl network nézés alatt többször láttam phins mezt felvillani különböző montázsokban mint az elmúlt 5 év "highlights of the season" videóiban összesen

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.klash44
Azért ne pörögj túl (és ezt pont én írom - micsoda irónia 😀). A lényegi rész lemegy az első (2) negyedben. Utána már csak a cserék, és később csak a cserék cseréi lesznek pályán.iktriad
milyen lényegi rész?briareos
Arra gondoltam, milyen formában vannak a kezdők. De jogos a felvetés.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.klash44
Azért ne pörögj túl (és ezt pont én írom - micsoda irónia 😀). A lényegi rész lemegy az első (2) negyedben. Utána már csak a cserék, és később csak a cserék cseréi lesznek pályán.iktriad
Romo haterek meg ne is maradjanak fent, valszeg nem játszik, a cseréi pedig tényleg nem jobbak nála, nem éri meg erőlködni 😉
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wallace és Hartline játékára ne nagyon számítsunk. Sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.klash44
Azért ne pörögj túl (és ezt pont én írom - micsoda irónia 😀). A lényegi rész lemegy az első (2) negyedben. Utána már csak a cserék, és később csak a cserék cseréi lesznek pályán.iktriad
pont a kedvenc espn-es bloggered írta ezt ma twitteren:

"My annual reminder: The NFL does not kick off tonight. Meaningless games that rip off fans, those start tonight."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.klash44
Azért ne pörögj túl (és ezt pont én írom - micsoda irónia 😀). A lényegi rész lemegy az első (2) negyedben. Utána már csak a cserék, és később csak a cserék cseréi lesznek pályán.iktriad
milyen lényegi rész?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.klash44
Azért ne pörögj túl (és ezt pont én írom - micsoda irónia 😀). A lényegi rész lemegy az első (2) negyedben. Utána már csak a cserék, és később csak a cserék cseréi lesznek pályán.
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Egy jó tipp,fentmaradáshoz: Maddenezzetek😀 én már megittam 2 energiaitalt, le se tudnának lőni,nagyon várom már a meccset.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Annyit vártam már egy kis amerikai focira, hogy olyan nincs, hogy ne nézzem meg! 😊Stylee
sokan vagyunk még ezzel így 😊 én meg különösen jól jártam, mindkét csapat érdekel ilyen-olyan szempontból 😀
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Annyit vártam már egy kis amerikai focira, hogy olyan nincs, hogy ne nézzem meg! 😊
több mint 10 éve
Ifo New England Patriots Michigan Wolverines 89
hát én egyenlőre nem a streammal küzdök hanem az álommanóval 😀
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
csak fent kéne maradni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
amit írsz, az lenne a logikus, de biztos lehetsz benne, hogy nem ez a helyzet, különben nem foglalta volna le az FBI vagy micsoda már sokadik domainjüket...

aki most tizenkettő, azt a liga nyilvánvalóan a tévés közvetítésekkel akarja megfogni, sőt nem egyszer ingyen is streamelnek egy-egy meccset, de azért az szerintem elég naiv elgondolás, hogy az nfl szándékosan, egyfajta beetetésként hagyja a firstrow-féle oldalakat a víz felett maradni...

én örülnék neki a legjobban, ha így lenne, de az ncaa több húzása is azt mutatta (mikor pl. simán geobanolták a march madness közvetítéseket, európaiként még elő se fizethettem rá...), hogy simán csak rés van a pajzson, amit - szerencsénkre - csak ideiglenesen sikerül néha betömnijjncaa
jó, azt tudjuk, hogy az amerikaiak hülyék.
nem vicc, náluk dolgozom, még a franciák is csak ingatják a fejüket, és egyébként tök jogosan.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
amit írsz, az lenne a logikus, de biztos lehetsz benne, hogy nem ez a helyzet, különben nem foglalta volna le az FBI vagy micsoda már sokadik domainjüket...

aki most tizenkettő, azt a liga nyilvánvalóan a tévés közvetítésekkel akarja megfogni, sőt nem egyszer ingyen is streamelnek egy-egy meccset, de azért az szerintem elég naiv elgondolás, hogy az nfl szándékosan, egyfajta beetetésként hagyja a firstrow-féle oldalakat a víz felett maradni...

én örülnék neki a legjobban, ha így lenne, de az ncaa több húzása is azt mutatta (mikor pl. simán geobanolták a march madness közvetítéseket, európaiként még elő se fizethettem rá...), hogy simán csak rés van a pajzson, amit - szerencsénkre - csak ideiglenesen sikerül néha betömni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
nem, pusztán jófejségből kellene engednie az nfl-nek az illegális streamoldalakat
írok is mindjárt egy emailt neki, hogy ugyan hadd közvetítsünk mi is pár meccset, mindenki örülne neki itthon, jogdíjból meg már van elégjjncaa
az ember nem ír oda egy szmájlit, aztán már egyből lökitek az okosságot...

egyébként meg délután vagy tegnap lökted a marketingértő szöveget valakinek, no hát akkor:
van valami ráció abban, ha a sztrímeket nem blokkolja állandóan az oldal. a belépőszinten (azaz amikor ismerkedik valaki a sportággal) szinte biztos, hogy nem a GamePass jelenti majd a megoldást az új user számára, hanem valami "gazdaságosabb" megoldás (lásd még: meglévő tévéelőfizetés, ha van mondjuk benne sport1, vagy sztrím). ha viszont rákattan a játékra, és esetleg ezalatt az egzisztenciáját is meg sikerült alapoznia, akkor jöhetnek azok a módszerek, amik után már az NFL-nél csilingel a kassza: webshop vagy bármilyen licenszelt termék, GamePass vagy előfizetéses tévécsatorna (ahol a kábelszolgáltatón keresztül fizeti a user a díjat).

én is a DSF-összefoglalókkal meg a heti egy tömörített meccsel kezdtem a pályafutásomat, aztán amikor a DSF kikerült a kábelszolgáltatóból, akkor (többször is!) az ORF1-en néztem a döntőt, főleg a koliban.
ezután jött a Boxutca (ami ugye Dámosy helye volt) egy-két olyan személlyel, aki azóta Wolves UP, Hurricanes HC/OC lett, aztán sokáig semmi (minden héten azért egyetemistaként nem futotta Boxutcára). aztán az nfl.com gamecenterje helyett jött a sztrím, a S1, aztán most a GamePass, ahol már tényleg olyan emberek beszélnek folyamatosan, akik előbb látnak focimeccseket, minthogy járni tudnának.

ha most lennél mondjuk tizenkettő, akkor Te sem azzal kezdenéd, hogy kikényszeríted a szüleidből a GamePass-t vagy az ESPN-t (főleg, hogy ugye most vonultak ki), viszont ha meg már van egy jól fizető állásod, amiből havonta pár száz vagy pár ezer forintot megér a kényelem és a minőség, akkor nem fogsz a képernyő előtt görnyedni egy 400*240 pixeles, adott esetben szaggató képet nézve...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem, pusztán jófejségből kellene engednie az nfl-nek az illegális streamoldalakat
írok is mindjárt egy emailt neki, hogy ugyan hadd közvetítsünk mi is pár meccset, mindenki örülne neki itthon, jogdíjból meg már van elégjjncaa
Hát ezt nem is értem, hogy sikerült kitalálni 😀
Szegénykék 😀

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Plusz, nem csak amerikai focit közvetítenek... nfl, nba, nhl, mlb, nascar - csak az amerikai sportok közül.