Houston Texans - Indianapolis Colts

több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ha nem jön TUrnover akkor kikapunk
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érik a 27:26. És ha meglesz, ez Reiché lesz. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mégis mi lett volna a különbség, ha paaszolni próbálunk és nem jön be? Watsonnak 2:50 helyett 3:30 lett volna hátra? Még jobb is lett volna, adott volna időt visszatámadni.

Ha meg bejön a passz, zsebben a meccs. Nemértem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
megint az agyvérzős végjáték...
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ismerősek ezek a meccs végi flagek... hosszabításban nyerünk??
bobi0092
most meg false start, félek, hogy ma a fasz rossz végén leszünk.....
Bence94
Megérdemelnék
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Ismerősek ezek a meccs végi flagek... hosszabításban nyerünk??
bobi0092
most meg false start, félek, hogy ma a fasz rossz végén leszünk.....
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megyunk Zach Wilsonert 😊 😊

A Packers ellen 96% win probabilityrol sikerult lehozni az Xet, kivancsi vagyok most mennyi volt a safety punt utan....

Mindket felido vegen teljesen becsodolt Reich...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Ismerősek ezek a meccs végi flagek... hosszabításban nyerünk??

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább nem is mondok már semmit mert Reich és a játékosok megcsinálják 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
kibaszott nagy killerek ezek...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Édes f*szom, itt minek futunk már megint? És jön a holding is. Futásra. Fasza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Szerencsére nem én vagyok a HC: 😊
peterk2005
Szerintem a legjobb döntés az lett volna ha nekimennek 4.-re de rövid passz játékkal. 3 pont is elfogadható lett volna. Ellenben a futás nem ment egész szezonban, de ő csökönyösen ragaszkodik hozzá. Az hogy ebből nem lett baj eddig, az nem a HC hanem a védelem érdeme. Meg hát az sem hátrány hogy Watsonnak gyakorlatilag nem maradt elkapója mert Cooks menetrendszerűen kidőlt.
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Walker ülj már le bazdmeg
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Frusztráló, de ezekben a returnokben sajna benne van. Most kell ésszel támadni. FG-is úgy kéne menni, mintha meccs vége lenne és nekünk kellene a pont.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Walker,már megint.....
több mint 3 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Persze ha tudták hogy így fog történni akkor elnézést kérek.
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Végre valakinek nem csúszott ki a kezéből
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Justin fuckin' Houston!!!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsére nem én vagyok a HC 😀

Most mondjuk nem kéne biztonságira váltani, visszaadni 1 percen belül és 27-26-ra kikapni. Ha már kockáztatunk, akkor próbáljunk rendesen támadni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
SIralom...
peterk2005
én is mentem volna tovább, de ez a play tényleg az volt..
Bence94
Én most berúgtam volna a FG-t. Watson passzol egyet, és pont ott leszünk, mintha kickoffot rúgtunk volna. A 3 pont többet ért volna, mint a field position. Szerintem.
peterk2005
A td viszont eldontotte volna, en is nekimentem volna. Csak nem shotgun futassal 😀 de Reich nagyon szereti azt a playt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
SIralom...
peterk2005
én is mentem volna tovább, de ez a play tényleg az volt..
Bence94
Én most berúgtam volna a FG-t. Watson passzol egyet, és pont ott leszünk, mintha kickoffot rúgtunk volna. A 3 pont többet ért volna, mint a field position. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Reich is elmehet a fenébe.. Hinesal akar rövid yardos szituációt megoldani. Ez hülye. És ha nem alkot megint a védelem akkor a meccsbe fog kerülni.
több mint 3 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Melyik az a barom aki ilyet hív úgy hogy látta idáig a meccset.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elottuk a szokasos 4&shortos shotgun futast, nincs itt semmi latnivalo.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
inkább jött volna brissett qb snakere

Kóra Tibor