New York Giants - Dallas Cowboys

több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nem tetszik Jones mozgása és ahogy beleáll a dobásokban továbbra sem. Ezek kihatnak a pontosságra is. Nem tudom mennyire a sérülése, szerintem egyébként simán nem elég a jó mozgása.
GiantsMLBhunter
Én folyamatosan azt érzem, hogy nincs benne a body language-èben az a pozitititás, ami a csapattársakat is motiválja.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Jones utolsó 5 dobása botrány volt
G-men
az utolsó 5 hónapja is
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Nagy bajban lennék, ha nekem kellene eldöntenem, hogy az NFC Eastből ki jusson a PO-ba.
nagylaza
WFT? Ennyi..........



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Nagy bajban lennék, ha nekem kellene eldöntenem, hogy az NFC Eastből ki jusson a PO-ba.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Nem tetszik Jones mozgása és ahogy beleáll a dobásokban továbbra sem. Ezek kihatnak a pontosságra is. Nem tudom mennyire a sérülése, szerintem egyébként simán nem elég a jó mozgása.
GiantsMLBhunter
Tuti nem 100%os!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nem tetszik Jones mozgása és ahogy beleáll a dobásokban továbbra sem. Ezek kihatnak a pontosságra is. Nem tudom mennyire a sérülése, szerintem egyébként simán nem elég a jó mozgása.
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jones utolsó 5 dobása botrány volt
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Jöhet Colt
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
3&outokkal megy végig a meccs?
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Hú de rövid volt



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Pls valaki adjon már L.Williamsre egy rendes mezt...
GiantsMLBhunter
Az sem baj, ha nem a mi mezünk lesz az

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Pls valaki adjon már L.Williamsre egy rendes mezt...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
De jó szar meccs ez
tamas424
Roncs derbi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 190 — The Mathematician
De jó szar meccs ez
tamas424
szórakoztató ettől 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
De jó szar meccs ez
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Nem tetszik ahogy Jones a zsebben mozog. Lehetne sokkal agilisebben / jobban pozicionálva. Emiatt vannak néha a sackek, emiatt nincs elég idő és hely beleállni a passzokban sokszor.
GiantsMLBhunter
És erre hívtunk egy qb futást meg egy optiont is ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nem tetszik ahogy Jones a zsebben mozog. Lehetne sokkal agilisebben / jobban pozicionálva. Emiatt vannak néha a sackek, emiatt nincs elég idő és hely beleállni a passzokban sokszor.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 432
vagy vak vezet világtalant
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Nem akar itt senki nyerni 😊
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Am Gates tiszta idegbajos. Mindig megy a kakasharcba.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ez a Gates fiú nagyon vehemens ma 😉
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Gates se bír magával!😭🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Idén a cb-k egy kézzel kapják el a labdákat... na nem a mieink
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így marad végig a Dallas O, akkor senki le nem mossa JSről, hogy múlt héten direkt csinálta amit csinált😛 még ha Cox közben ki is esett illetve a secben utcáról hozott emberek is játszottak.
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
szerencse nem kapta el LOve mert akkor sose hoznak helyette vlkt
ozibozi
🤦🏻