New York Giants - Washington Redskins

több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sok kockázat nem volt benne. Megpóbáltuk és bejött 😀

több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mennyi volt a penalty? 2*15yrd?
több mint 9 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez szép volt
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
ez jól kezdődik
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
És ismét xD

több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Fumble az endzone előtt a birtoklást meg már pályán kívül szerezte vissza, ráadásul mint egy elkapást kellett volna megoldania. Robi megcsinálta a nehezét, de azt nem értem miért engedte el a labdát.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
NightBoY New York Giants 616
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
1 meterre? Mert a fumble-ben nem tulzok. Nem ert hozza a labdahoz a runner. Ezt minek nevezned ha nem fumble-nek?NightBoY
én konkrétan hatalmas máknak nevezném 😊Szesze
Itt nem az a kerdes h mak volt-e avagy nem. Azt hiszem mindenki egyetert abban, hogy ez egy ordenale orbitlon mak volt es suRG3ry megerdemelte volna a TDt. DE. Ezt a jatekot szabalyok szerint jatszak es nem szimpatia alapjan. Es ez bizony szabaly alapjan NEM TD. Ennyike

You should know I bleed blue...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
Ha túloz ha nem, ha jedi erővel lebegteti a két keze között a labdát az akkor sem birtoklás 😀Toca
Hát a jedi erőnek a birtoklása az pedig 😀Mazzu
Ha van papírja róla, hogy van jedi ereje akkor viszont TD 😀
több mint 9 éve
Mazzu New York Giants 1 673
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
Ha túloz ha nem, ha jedi erővel lebegteti a két keze között a labdát az akkor sem birtoklás 😀Toca
Hát a jedi erőnek a birtoklása az pedig 😀
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
1 meterre? Mert a fumble-ben nem tulzok. Nem ert hozza a labdahoz a runner. Ezt minek nevezned ha nem fumble-nek?NightBoY
én konkrétan hatalmas máknak nevezném 😊
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ez az NFL bíráskodás kb olyan játék mint a képesített könyvelés: "nézzük, ki hogy értelmezi a leírtakat" 😀
több mint 9 éve
NightBoY New York Giants 616
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
1 meterre? Mert a fumble-ben nem tulzok. Nem ert hozza a labdahoz a runner. Ezt minek nevezned ha nem fumble-nek?

You should know I bleed blue...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.nfl_lover
Ha túloz ha nem, ha jedi erővel lebegteti a két keze között a labdát az akkor sem birtoklás 😀
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol.NightBoY
Remélem most csak költőien túlzol.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Perreira twitter oldaláról: Is i said on the broadcast, RGIII needs to repossess it after the ball comes loose. It's like catching a pass.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Jerico New York Giants 267
ez mi bullshit call? nem is hallottam még hasonlóról sem, mondjuk Graham Hail Mary OPI-je volt még valami ilyesminfl_lover
egyébként én sem értek egyett a döntéssel. sima TD nálam, ki a faszt érdekel, hogy megmozdult a laszti a kezében...balu10
Nem a megmozdulás a baj, hanem hogy van egy pillanat mikor egyik kezét sem éri a labda, ergo nincs nála mielőtt beér a területre. Ezután mondjuk szerintem ráfog, de ők úgy vették, hogy egyszer elvesztette a kontrollt, utána akkor viszont tényleg fumble.Toca
Apám moat már tudom miért olyan vastag a szabálykönyv ha még erre is felkészültek😊
több mint 9 éve
NightBoY New York Giants 616
Ez egy fumble volt 3 meterre az endzonetol. A runner visszaszerezte a labdat de mar kivul dadogott a kezeben mikozben leert a foldre.

You should know I bleed blue...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
ez mi bullshit call? nem is hallottam még hasonlóról sem, mondjuk Graham Hail Mary OPI-je volt még valami ilyesminfl_lover
egyébként én sem értek egyett a döntéssel. sima TD nálam, ki a faszt érdekel, hogy megmozdult a laszti a kezében...balu10
Nem a megmozdulás a baj, hanem hogy van egy pillanat mikor egyik kezét sem éri a labda, ergo nincs nála mielőtt beér a területre. Ezután mondjuk szerintem ráfog, de ők úgy vették, hogy egyszer elvesztette a kontrollt, utána akkor viszont tényleg fumble.
több mint 9 éve
Jerico New York Giants 267
Szerintem tok egyertelmu, elvesztette a labdat, majd kivul szerezte visssza. Nem ertem mi a problemaNightBoY
Háthogy futuként elég asszem a célvonal szélét elérni a labdával szvsz
több mint 9 éve
NightBoY New York Giants 616
ez mi bullshit call? nem is hallottam még hasonlóról sem, mondjuk Graham Hail Mary OPI-je volt még valami ilyesminfl_lover
egyébként én sem értek egyett a döntéssel. sima TD nálam, ki a faszt érdekel, hogy megmozdult a laszti a kezében...balu10
Megmozdult? Nezd meg jobban, nem erintette SEMMIJEVEL. 5 centire volt a kezetol.

You should know I bleed blue...
több mint 9 éve
NightBoY New York Giants 616
Szerintem tok egyertelmu, elvesztette a labdat, majd kivul szerezte visssza. Nem ertem mi a problema

You should know I bleed blue...
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
állítólag ráadásul nem is csalás 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
ez mi bullshit call? nem is hallottam még hasonlóról sem, mondjuk Graham Hail Mary OPI-je volt még valami ilyesminfl_lover
Perreira is megerősítette 😀 Graham OPIja meg az volt 😀
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ez mi bullshit call? nem is hallottam még hasonlóról sem, mondjuk Graham Hail Mary OPI-je volt még valami ilyesminfl_lover
egyébként én sem értek egyett a döntéssel. sima TD nálam, ki a faszt érdekel, hogy megmozdult a laszti a kezében...

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
ezt a mákot baszki 😊