Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals

1 feliratkozó

több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
A Browns zárkózott egy Td-vel.
Gergőke
Ők küzdenek értünk, mi nem küzdünk magunkért 😊
bcsarli
Megvárjuk, míg fordítanak? Arra várhatunk😊 Asszem kellene egy Def TD tőlünk (mármint mi szerezzük!)
Fast Willie
Jaja, es akkor mar csak egy safety kell es nyerunk is. Ma ez az O igy ranezesre onerobol a zuhanyzoig lesz kepes csak eljutni. Remelem ram cafolnak!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hi Mindenkinek,

Simán behúzzuk a mai gamet, tudom, mert ezt álmodtam tegnap éjjel.
Cypress
Nekem a kislányom azt mondta h továbbjutunk!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hányadék az egész. Bebaszna, ha Mayfieldek behúznák.

" class="embed">
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Hi Mindenkinek,

Simán behúzzuk a mai gamet, tudom, mert ezt álmodtam tegnap éjjel.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
A Browns zárkózott egy Td-vel.
Gergőke
Ők küzdenek értünk, mi nem küzdünk magunkért 😊
bcsarli
Megvárjuk, míg fordítanak? Arra várhatunk😊 Asszem kellene egy Def TD tőlünk (mármint mi szerezzük!)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Az OL elég erőtlen ma
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
A Browns zárkózott egy Td-vel.
Gergőke
TJ Watt átüvöltött Baker Mayfieldnek, hogy let's goooooo!
Fast Willie
Inkább BB-re üvöltene! 😊
steelwolf
Bill Belichick sosem üvölt, csak, amikor ellenük csalnak
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Browns zárkózott egy Td-vel.
Gergőke
Ők küzdenek értünk, mi nem küzdünk magunkért 😊

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Ne spiolerezzetek, please! Szeretném "élőben" átélni, ahogy kiesünk😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Browns zárkózott egy Td-vel.
Gergőke
TJ Watt átüvöltött Baker Mayfieldnek, hogy let's goooooo!
Fast Willie
Inkább BB-re üvöltene! 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
TJ Watt átüvöltött Baker Mayfieldnek, hogy let's goooooo!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
20-14 a Ravensnek!...
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Browns zárkózott egy Td-vel.

" class="embed">
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
Mikey
Felvilágosítalak, hogy a meccs már a szilveszteri kabaré része
Fast Willie
A pick-six nekem tetszett. A szilveszteri kabaré többi része nem.
több mint 5 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem értem h miért nem lehet bedarálni ezt a Bengalst!
Balfasz banda!
Meglehet nézni a Ravens hozzáállását!
steelwolf
Most mondjam hogy séfbácsi a nagy motivátor ennyire tudja feltüzelni a csapatot egy sorsdöntő meccsre?

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ennel azert tobb kaparast vartam en is az O#-tol. Mint a durcas ovodas kisfiuk, vilagfajdalmuk van hogy meg palyan kell lenniuk. Kiabrandito...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem értem h miért nem lehet bedarálni ezt a Bengalst!
Balfasz banda!
Meglehet nézni a Ravens hozzáállását!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
Mikey
Felvilágosítalak, hogy a meccs már a szilveszteri kabaré része
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
Mikey
Szerintem Te vagy az első Bengalsos hozzászóló 😊
Üdv 😊

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
Mikey
Bazze: a legegyszerűbb válasz arra a kérdésre, hogy mi volt Tomlinék célja a meccs előtt?
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
Mikey
A cicáknál most az IR a divat, gondoltuk a szurkolók is ott vannak!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Visszaolvastam az utolsó két oldalt. Bengals szurkolóknak tilos hozzászólni, vagy mi? 😂

Ne nyerjünk már, lécci. Akkor 100% hogy marad Marv.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Remélem a Stanfordot legalább lenyomja a Pitypangerz
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Fichtner akkor most király?
Szokol
A csapat meg sem jelent a meccsen. Az első drive-tól érződik az OFF-on, különösen BB-n és a falon
Fast Willie
Ezt nagyon nem tudtuk összerakni, szerintem nem bíztak benne, hogy van esély továbbjutni
Fast Willie
És mi lehetett a terv mára, avagy mire gondolt a költő?
Szokol
Legyünk túl rajta?
Fast Willie
Azért egy SB contendernek tartott kerettel merészebb tervet is lehetett volna kovácsolni, nem?
Jan
Nem tartom magunkat annak ezzel a QB-val. Vagy ezzel a QB teljesítménnyel, amit a szezonban hoz 😊
Fast Willie
Én nagyrészt egyetértek az írásaiddal, de azzal nem, hogy ráhúzod BB-re az O tökön lövéseit. Ezzel nagyon leegyszerűsíted a problémát. Bár hozzáteszem, 3-4 forduló után én is zavartam volna el a faszba.
Szokol
Nézd, a ligában a legtöbb yardot gyártjuk, a legjobb a RZ hatékonyságunk, mégsem rakunk fel elég pontot. Na, miért? Mert a legszarabb helyen eladjuk a labdákat: Ben és a fumble-ök. Ja és persze BOZ
Fast Willie
és ki miatt van a legtöbb yard te nagyonokos? fmiélrt nem lehet szurkolni normálisan a csapatodnak, csak fikázni legjobb játékosainkat örökké.. vagy te szobri vagy álnéven?
chvs
Szurkolok én és a kedvenc játékosom Ben. De azért látom, amit látok...bocs, ha le merem írni

GO STEELERS
Fast Willie
Nyugi, nem vészes amit csinálsz. BB szerintem is szar önmagához képest idén, de összetettebb az O probléma annál, hogy ráhúzzuk a lepedőt.
Szokol
Nem értem én sem, hogy miért hanyagoljuk a futást, de biztos volt vmi deal Bell nélkül a háttérben...
Fast Willie
Nem mintha a fikázás különösebben érdekelne...megszoktam már, hogy akik érdemi véleményt merészelnek megfogalmazni, azokat könnyű betámadni...de ugye ez egy fórum, tehát benne van a pakliban
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Piszok mázlija van Driskelnek