San Francisco 49ers - Seattle Seahawks

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
Tony Adams
Ez mitől hazai pálya? A visszafújt pick az volt, de itt elég egyértelműen kivették a labdát a wr kezéből, aki még pályán volt (és azzal, hogy nem touchback, még a Hawksnak is segítettek 😊 )
Jakehomer
Azert a keze vegig rajta maradt DK-nek es palyan nem fumble volt az itelet erre egy stands vartam volna,
12th member
Kéz rajta volt.. De semmi köze nem volt már a birtokláshoz. Nehogy már ez birtoklásnak számítson. És nem azért mert 9ers fan vagyok. Az hogy előtte kint volt már a védő akkor nem tudom mi a szabály
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
Tony Adams
Ez mitől hazai pálya? A visszafújt pick az volt, de itt elég egyértelműen kivették a labdát a wr kezéből, aki még pályán volt (és azzal, hogy nem touchback, még a Hawksnak is segítettek 😊 )
Jakehomer
Az, hogy ez egy abszolút 50-50 helyzet volt, és volt egy pályán hozott döntés. Amúgy meg lent volt a könyöke, amikor a labda még a kezében volt. A hogy közben a védő két kézzel fogta az mindegy, szedd ki a kezéből, utána a tied.
akdestroyer
Az a baj, hogy arra kondicionáltak minket, hogy volt egy pályán hozott döntés - annak semmit nem szabadna számítania. A védő birtokolta a labdát, a támadónak csak rajta volt a keze...

Perception is reality.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Számomra nagyon nem volt kérdés, hogy ennek 49ers labdának kell lennie. Nem is értem Sanyi ezen mit tud magyarázni.
Sixo
Na jó milyen Sanyirol beszélsz ?
Rózsa Sándor (betyár)
Fixen rólad. Más Sanyit nem is ismerek.

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
Tony Adams
Ez mitől hazai pálya? A visszafújt pick az volt, de itt elég egyértelműen kivették a labdát a wr kezéből, aki még pályán volt (és azzal, hogy nem touchback, még a Hawksnak is segítettek 😊 )
Jakehomer
Azert a keze vegig rajta maradt DK-nek es palyan nem fumble volt az itelet erre egy stands vartam volna,
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
Tony Adams
Ez mitől hazai pálya? A visszafújt pick az volt, de itt elég egyértelműen kivették a labdát a wr kezéből, aki még pályán volt (és azzal, hogy nem touchback, még a Hawksnak is segítettek 😊 )
Jakehomer
Az, hogy ez egy abszolút 50-50 helyzet volt, és volt egy pályán hozott döntés. Amúgy meg lent volt a könyöke, amikor a labda még a kezében volt. A hogy közben a védő két kézzel fogta az mindegy, szedd ki a kezéből, utána a tied.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Számomra nagyon nem volt kérdés, hogy ennek 49ers labdának kell lennie. Nem is értem Sanyi ezen mit tud magyarázni.
Sixo
Na jó milyen Sanyirol beszélsz ?
több mint 4 éve
kennyke04 Seattle Seahawks 40
Amúgy az nem számít, hogy a labdát kiszedő játékos kint volt az oldalvonalon, mikor fogta a játékost és a labdát is érte?
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
Tony Adams
Ez mitől hazai pálya? A visszafújt pick az volt, de itt elég egyértelműen kivették a labdát a wr kezéből, aki még pályán volt (és azzal, hogy nem touchback, még a Hawksnak is segítettek 😊 )

Perception is reality.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Tudom h nem szolgaltunk ra a vezetesre de azert elwgge lejt a palya, vicc kategoria
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tartt pályafutásának legjobb pillanata!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ez hazai pálya, ennél 100 szor tutibb dolgot nem mertek bevállalni.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Számomra nagyon nem volt kérdés, hogy ennek 49ers labdának kell lennie. Nem is értem Sanyi ezen mit tud magyarázni.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ezt hogy ítélték meg? Vicc

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Meglepő, de örömteli, hogy nem call stands

Perception is reality.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ne zavarjon senkit hogy még az előző Gerappa féle elkapàst kérdeztem amit az egyik bíró megadott a másik meg nem
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ez nem fumbli mert rajta a keze.
akdestroyer
Foleg hogy palyan down by contact ez alapjan nem tudom visszavonjakE
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Kivancsi vagyok mititelnek,engem Sanyi megvett a ervjevel😃
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ez nem fumbli mert rajta a keze.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jóreggelt. Hibátlan momentumra sikerült megérkezni..
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Sanyi nagyon nem akar fumblit.

több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Nem Jimmy a rossz, hanem fogalmatlanok ma a célpontjai...

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Hat bazdmeg ilyen nincs....
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Komoly play

Perception is reality.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez nem jó elkapàs volt ? 🤔
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Back to back drop

Perception is reality.